Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як вибрати електробритву: роторна або сіткова

  1. Види електробритв: роторна або сіткова
  2. Провідна або акумуляторна
  3. Кількість бриючих головок і їх рухливість
  4. Тример і його тип
  5. Сухе і вологе гоління, зволоження
  6. Як вибрати електробритву: визначаємося з виробником

Статут возиться з верстатами, багато чоловіків вирішують спробувати електробритву. Відразу скажемо, що по швидкості гоління ви програєте - часу зазвичай потрібно більше. У власників густій ​​рослинності якість гоління може стати гірше. Але процедура, в цілому, більш приємна. Головне - правильно вибрати електробритву. Зауважимо, що це хороший подарунок для чоловіка на 23 лютого або будь-яке інше торжество.

Зміст статті

Види електробритв: роторна або сіткова

На сьогоднішній день є два різновиди електричних бритв: роторні і сіткові (сітчасті). Але це не означає, що вибір моделей маленький, зовсім навіть навпаки. Вибір дуже великий і це-то і збиває з пантелику. При зовнішній схожості, ціни відрізняються в рази. У чому ж різниця? Як вибрати електробритву, щоб вона була зручна, затребувана і не лежала мертвим вантажем. Давайте розбиратися.

Давайте розбиратися

Як вибрати електробритву: вникаємо в деталі

Як тільки ви вирішили вибрати електробритву, вам треба визначитися, сітчасту ви хочете або роторну. За зовнішнім виглядом різниця між ними явна й очевидна. Роторна - обертові диски з заточеною рискою з обох боків, якій і зрізаються волоски. При такому влаштуванні неважливо наскільки довга або коротка щетина, рівномірно вона виросла чи ні. І зрізаються щетинки практично впритул до шкіри.

Сіткові - пластини з множинними отворами, під якими приховані дрібно вібруючі леза. Щетина потрапляє в отвір, зрізається гострими лезами. Тобто такий бритвою «під нуль» ви не вибреетесь. Завжди залишаються дуже короткі волоски - на товщину сітки.

Завжди залишаються дуже короткі волоски - на товщину сітки

Різниця між роторною та гратчастої бритвами видно неозброєним оком

Зовні розділити роторну і сітковий не проблема, але як між ними вибрати? Все не так вже й складно. Вони голять по-різному:

  • Роторна електробритва голить чистішим і швидше, при використанні сітчастої для досягнення того ж результату доводиться робити більше проходів по одному і тому ж місцю. Тобто, для жорсткої і густої щетини краще вибирати роторну. Але відчуття під час гоління не найприємніші - присутній легке сіпання щетини. Для дратівливою шкіри такий варіант не підходить.
  • Сіткова електробритва під час гоління не зачіпає нерівності шкіри - шрами, родимки, все це залишається без пошкоджень. За відчуттями її використання можна порівняти з переміщенням по шкірі теплого металу. Тобто, сітчаста бритва хороша для м'якої і негустий щетини. Вона - ідеальний варіант для підлітка чи молодої людини, який тільки починає голитися. Сітки, навіть при більшій кількості проходів, менше дратують шкіру, так що сіткова електробритва підходить для чутливої ​​і схильної до подразнення шкіри.

    Порівняння роторною та гратчастої електробритв

У сітчастої електричної бритви є ще один плюс: нею зручно створювати чітку лінію. Якщо вам треба підтримувати контур бороди, вусів, скронь - це завдання для гратчастої бритви, але не для роторної. Правда, зараз є електробритви з висувним тріммером, який з цим завданням справляється без праці.

Отже, роторна або сіткова електробритва потрібна, визначаємося з типом шкіри. Далі, розбираємося в технічних деталях і опціях, які підвищують комфортність гоління.

Провідна або акумуляторна

Після того як визначилися з типом, треба вибрати електробритву за способом харчування. Є вони провідні, є акумуляторні. Провідні, при рівних характеристиках, дешевше, але рухливість обмежується довжиною шнура, а він часто заважає.

Плюс акумуляторних в тому, що свобода дій нічим не обмежена. Завдяки автономному живленню, вони зберігають працездатність і при перебоях з електрикою, мають явну перевагу в подорожі, відрядженні, відпочинку на природі. Але, вибираючи акумуляторну бритву, звертайте увагу на тип акумулятора. Вони можуть бути декількох типів.

Акумуляторні бритви можуть бути роторного або сіткового типу. Зарядний пристрій може бути контактного або безконтактного типу. Якщо ви хочете вибрати електробритву для чоловіка в подарунок, більше йому сподобається безконтактний варіант

Не варто брати бездротову електробритву з нікель-кадмиевой батареєю (Ni-Cd) - ці акумулятори володіють «ефектом пам'яті». Якщо їх ставити на зарядку в повному обсязі розрядженими (що зазвичай і трапляється), ємність батареї суттєво знижується (на той рівень, з якого почали заряд). Тому через деякий час, батарея «перестає тримати» заряд - швидко розряджається. Всі інші типи акумуляторів (Ni-Mh, Li-Ion) в цьому плані краще, але значно дорожче. Однак це саме той випадок, коли краще не економити.

Є моделі, які можуть працювати і від мережі, і від акумулятора, тобто в шнур вбудований перетворювач напруги, який видає необхідну для заряду акумуляторної батареї напруга (по типу зарядки для смартфонів). Підзарядка акумулятора відбувається коли шнур підключений до мережі, зарядної станції немає. З одного боку, це зручно, з іншого - не дуже. У зарядну станцію бритву поставив, і вона там стоїть. Якщо станції немає, треба придумати, куди класти бритву, причому додається морока з пошуком зарядки і місцем для неї. Але якщо ви хочете вибрати електробритву, яка займає якомога менше місця, але при цьому не обмежує руху - вам варто придивитися саме до таких моделей.

Є ще такі «навороти», як подстраивающиеся під подається напруга зарядний пристрій (Braun Series 3 300s). Зарядку можна включати в мережу від 100 до 240 В. Що стоїть на вході фільтр сам підлаштувати параметри заряду. Цей варіант електробритви підійде тим хто частина подорожує.

Кількість бриючих головок і їх рухливість

Взагалі, є електробритви будь-якого типу з однією, двома, трьома, чотирма і п'ятьма бриючими головками. Оптимальний вибір - це три бриючих головки. Саме таких битв більшість. Один-два бриючих елемента для «зрілої щетини» замало. Це варіант для підлітків або володарів рідкісної рослинності. Чотири-п'ять - це для тих, у кого щетина дуже жорстка і густа. Але таких фірмових бритв трохи, зате багато китайських. Питання в тому, чи краще «багатоголові» справляються з голінням ніж трьохелементні фірмові завжди відкритий. Комусь щастить, і вони працюють нормально, а хтось в розладі купує трьохелементну роторну модель.

Комусь щастить, і вони працюють нормально, а хтось в розладі купує трьохелементну роторну модель

Кількість бриючих елементів - від одного до п'яти

Кілька років тому бриючі головки стали робити рухливими - плаваючими. При натиску вони змінюють своє положення, причому їх стан залежить тільки від будови обличчя і один з одним вони не пов'язані. Так леза краще повторюють контури особи, в результаті гоління чистіше, особливо у важкодоступних місцях - на шиї, вилицях.

Так леза краще повторюють контури особи, в результаті гоління чистіше, особливо у важкодоступних місцях - на шиї, вилицях

Рухливі бриючі головки і сітки, рухливий блок - все це підвищує комфортність гоління

Крім того, є моделі з рухомим гоління блоком. При тиску змінюється нахил верхньої частини агрегату, що робить адаптацію до індивідуального будовою ще повнішою. При цьому вам не треба міняти положення руки, кисті. Така «незалежна підвіска» є в лінійках, які розробили в останні роки і цей «наворот» значно збільшує ціну.

Тример і його тип

Тример - це додатковий ніж для підстригання довгих волосків. Наявність триммера необхідно для володарів вусів і / або бороди, для підтримки форми бакенбардов. Це ножі, які вкорочують волоски без сбривания, а також дозволяють сформувати чітку лінію на кордоні голеною і неголеною шкіри.

Це ножі, які вкорочують волоски без сбривания, а також дозволяють сформувати чітку лінію на кордоні голеною і неголеною шкіри

Бритва з тримерами зручна для підтримки акуратних контурів

Бувають декількох типів: відкидний, висувний, плаваючий. Відкидний і висувний тріммер може бути і в роторної, і в гратчастої електробритві. Плаваючий триммер вбудовується в гоління систему сіткових електробритв. Він зрізає довгі волоски, а леза, захищені сітками, завершують гоління.

За допомогою вбудованого триммера можна підрівняти віскі, вкоротити довгі волоски

Незалежно від типу, тримери бритв недостатні для того щоб повноцінно доглядати за густою рослинністю на обличчі. Вони здатні підтримувати стан дуже короткою борідки, типу еспаньйолка, «триденна щетина» або легка неголеність. Для повноцінної бороди потрібен окремий триммер. Бритва з тримерами зручна для нерівномірно відростила або занадто довгої щетини, з якою не справляється зрізування. У такому випадку доводиться спочатку вкорочувати рослинність за допомогою тріммера, а потім завершувати гоління «в штатному режимі».

Сухе і вологе гоління, зволоження

Ще кілька років тому електробритви підтримували тільки сухе гоління. Сьогодні є безліч моделей, які можуть голити з піною або кремом для гоління і прекрасно справляються з цим завданням. Сітчасті моделі з хорошими відгуками - Panasonic ES-3042, Panasonic ES-LT2N, Braun 3080s Series 3, Panasonic ES-RF31, Braun MG 5050, Panasonic ES-RF41, Braun 5040-s Series 5 і т.д. Роторні моделі з можливістю вологого гоління - Philips AT 890, Philips S9031, Philips PT 723, Philips AT 756, Philips S5530, Philips S5672.

Так, вони коштують дорожче, значно дорожче (приблизно на 50%), але подобаються саме тим, що можна вибрати як тобі сьогодні голитися - з кремом або без.

Є один нюанс. При використанні вологого гоління, треба добре промивати систему після кожної процедури. Інакше в залишках крему розмножуються бактерії, що може стати причиною сильного роздратування на шкірі.

Інакше в залишках крему розмножуються бактерії, що може стати причиною сильного роздратування на шкірі

Електробритви можуть голити і з піною, і з лосьйоном для гоління

Мало того, є моделі, в яких вмонтовано ємність для лосьйону після гоління. У спеціальний тримач заправляється блок з лосьйоном після гоління, який автоматично розподіляється по шкірі. Доцільність цього наворота дуже сумнівна. По-перше, такі моделі створюються в тандемі з якимось виробником лосьйонів для гоління і використовувати можна тільки певну марку, що само по собі вже напружує. По-друге, вартість лосьйонів для заправки бритви істотно вище. По-третє, самі бритви з такими можливостями дорогі. Загалом, ця ідея не така гарна, як здається на перший погляд.

У загальному і цілому, хочете вибрати електробритву «на всі випадки життя», дивіться моделі з можливістю вологого гоління. Їх роблять водонепроникними і навіть при сухому гоління її можна буде промити під струменем води, а не вичищати розмолоту в пил щетину за допомогою щіточки.

Як вибрати електробритву: визначаємося з виробником

Якщо ви визначилися з типом електробритви - сіткова або роторна, вибирати особливо не доведеться. Роторні бритви виробляє Phillips. Конкурентів практично немає. Є безліч китайських марок різного ступеня схожості, але «серйозних» виробників немає. Так що якщо ви шукаєте роторну електричну бритву для чоловіка в подарунок, вам слід вибирати тільки серед моделей «Філіпс». Хоча, це не так просто як здається.

Для тих, хто хоче знайти хорошу сітковий бритву завдання ненабагато складніше. Є два виробника: Braun і Panasonic. Обидва випускають продукцію приблизно однакової якості, працюють в одному ціновому діапазоні. У «Панасоніка» є дуже цікаві моделі, в яких присутні деталі, які сподобаються чоловікам: безконтактні зарядки, найшвидші мотори, що приводять у рух леза. У Panasonic власна система заточування, яка роками зберігає свою гостроту. Загалом, дуже хороші електробритви. Але є одне але. Якщо виникне необхідність заміни бриючих елементів (лез або сіток), знайти їх майже нереально. У багатьох моделях вони унікальні і далеко не завжди є в сервісних центрах.

При виборі сіткових бритв, доведеться вирішити, «Панасонік» ви купите або «Браун»

У електробритви Braun запчастини не настільки оригінальні - в конструкції використовуються стандартні бриючі елементи. При необхідності знайти їх не проблема. Ще кілька років тому, у Panasonic була перевага: вони перші розробили сітчасті бритви з можливістю вологого гоління. Сьогодні і у Брауна є такі моделі, і отримують вони непогані відгуки.

У чому ж різниця?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»