Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як правильно голити пахви чоловікам і жінкам

  1. Для чого потрібно голити пахви
  2. Поширені методи гоління пахв

Зміст статті

Багато хлопців вважають, що гоління пахв - це не чоловіча справа. Вони впевнені, що тільки дівчата займаються цією процедурою, щоб на тілі не було зайвого волосся. Але справа не тільки в волоссі і красі. Розберемо кілька аргументів, завдяки яким навіть брутал задумається про гоління пахв.

Для чого потрібно голити пахви

По-перше, гігієна: в жарку пору року у всіх людей спостерігається підвищене потовиділення. У разі неголених пахв з'являється сильний і неприємний запах - піт накопичується на волосках, розмножуються бактерії, а в разі поганого обміну речовин / здоров'я, солі можуть пофарбувати ваш одяг. Гладко виголені пахви такого ефекту не дають.

По-друге, з естетичного боку теж більш симпатично виглядає тіло, на якому немає зайвого волосся. Ви будете почувати себе комфортно на пляжі, наприклад, та й в громадському транспорті можна сміливо триматися за поручні, які не соромлячись зайвої рослинності.

Так само голені пахви - це відмінна економія на дезодорантах, гелях, милі та ін. Адже при наявності зайвого волосся буде потрібно більше зусиль і коштів, щоб дотримуватися гігієни і запобігти неприємний запах поту.

І все ж є противники цієї процедури, які намагаються довести свою точку зору:

  1. Вони щиро впевнені, що волохаті пахви у чоловіків - елемент мужності і ознака, що відрізняє представників сильної статі від жінок.
  2. А ще - елементарна лінь. Якщо голити обличчя чоловікові просто необхідно регулярно, адже це видно всім, то процедуру з голінням пахв дуже часто відкладають на потім.

Поширені методи гоління пахв

Якщо ви все ж вирішили видалити волосся під пахвами, то для здійснення цього процесу можна використовувати такі пристосування як електроепілятор, спеціальний крем для депіляції, воскові смужки, шугарінг або традиційний бритва. Кожен вибирає для себе найбільш підходящий метод.

Електроепілятор: плюси і мінуси
Видаляти волосся в пахвових западинах електроепілятором досить боляче, адже шкіра тут досить ніжна. Тому перед тим, як приступати до процедури, слід докласти охолоджуючу гелеву подушечку до пахв. Користуватися приладом можна постійно, шкіра з часом звикне і неприємні відчуття перестануть вас турбувати. Ефективність самого приладу досить висока.

Крему для депіляції
Цей спосіб вибирають багато, адже крем діє безболісно. Потрібно лише розподілити рівномірно крем, почекати певну кількість часу (вказується в інструкції) і видалити за допомогою спеціальної лопатки або жорстких ватних дисків. Хоча за допомогою крему-депілятор видалити всі волоски не вдається. Доведеться або повторити процедуру кілька разів, або добрівать верстатом або електроепілятором. Обов'язково звертайте увагу на склад крему - деякі компоненти здатні викликати алергію.

Віск - болісно, але ефективно
Видалення волосся за допомогою воску досить болюча процедура, особливо проблематично таким способом позбутися від короткого волосся. Тому при покупці воску слід віддати перевагу не теплому, а гарячого варіанту (зазвичай він продається в банках або картриджах).

Найкраще, звичайно, звернутися в салон краси, щоб фахівці зайнялися цією справою. Адже таким чином вдасться зменшити ризик негативних наслідків для шкіри, наприклад, роздратування і врослого волосків.

Але цілком реально провести процедуру і самостійно вдома. Головне дотримуватися правил і техніки безпеки:

  1. Спочатку необхідно позбавити шкірний покрив від відмерлих клітин - для цього доречно перед процедурою зробити пілінг в зоні епіляції. Після цього слід посипати шкіру тальком - це додасть їй сухість. Перше важливе правило: шкіра в пахвовій області повинна бути сухою.
  2. Тепер, згідно з інструкцією, розігрійте віск і розподіліть отриману гарячу суміш у напрямку росту волосся. За допомогою паперової серветки або спеціальних смужок щільно притисніть до шкіри.
  3. Через деякий час залишається тільки швидко і різко зірвати «папірці».
  4. Що залишився віск можна прибрати вологою тканиною. А зменшити роздратування на шкірі допоможе спеціальний зволожуючий крем або косметичне молочко.

Бритва і основні правила гоління
Все ж найпоширенішим способом позбавлення від волосся є бритва. На перший погляд це здається нескладною процедурою, однак багато хто все одно допускають помилки. Як же правильно голити за допомогою цього інструменту пахви чоловікам і жінкам?

  1. Перед процедурою слід обов'язково розкрити пори шкіри, щоб волоски стали м'якими - для цього вирушайте в душ. Тоді і процес позбавлення від зайвого волосся буде безболісним. Необхідно ретельно промити теплою водою пахвові западини і обробити скрабом. Таким чином видаляються омертвілі частинки, запобігає появі врослих волосків. Якщо дотримуватися гігієни, то ризик потрапляння інфекції під час процедури буде зведений нанівець.
  2. Обов'язково потрібно наносити спеціальний засіб для гоління, наприклад, у вигляді гелю або піни. Мило не підійде, так як воно пересушує шкіру.
  3. Лезо слід змочувати у холодній воді (багато припускаються помилки, споласківая верстат під гарячим струменем), після чого провести спочатку в напрямку росту волосся, а потім для посилення ефекту доречно повторити маніпуляцію і проти зростання волосків.
  4. Коли процедура закінчена, не забудьте обробити зону спеціальним зволожуючим кремом. У разі порізів або роздратування, застосовуйте антисептичні засоби. Відразу після голитися можна використовувати дезодорант, спочатку необхідно дочекатися, поки шкіра злегка відпочине.

Незважаючи на те, що процедура епіляції іноді доставляє больові відчуття, нехтувати їй не варто. Адже після цього волоски ростуть більш тонко і рідко, а значить повторювати подібні процедури з кожним разом буде простіше. У будь-якому випадку вирішувати вам - вибір методів досить великий.

Відео: як правильно поголити область пахв

Як же правильно голити за допомогою цього інструменту пахви чоловікам і жінкам?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»