- різновиди дизайну
- Як зробити манікюр омбре в домашніх умовах
- Відео: Як зробити манікюр омбре
- Відео: Легкий спосіб створення градієнта гель-лаком
- Як зробити омбре з блискітками
- додаткові рекомендації
Привіт, друзі! Оформлення нігтів однотонними лаками поступово втрачає актуальність. Нудно адже, правда? В тренді більш мудрі рішення, що мають на увазі комбінації різних відтінків і елементів дизайну. Рекомендації про те, як зробити манікюр омбре покроково, будуть розглянуті в цій статті.
Зміст: Показати
різновиди дизайну
Техніка оформлення має на увазі моделювання плавного переходу від одного відтінку в інший. Стандартна кількість тонів варіюється від 2 до 4, але майстер може вибирати їх на свій розсуд. Манікюр легко зробити самостійно в домашніх умовах.
Різновиди оформлення:
Запитайте у стиліста
Є питання по догляду за шкірою і волоссям? Задайте питання і ми обов'язково відповімо. Задати питання
Як зробити манікюр омбре в домашніх умовах
Манікюр градієнт наноситься на попередньо оброблені пластини. До початку роботи знімається старе покриття, кутикула, проводиться підпил і знежирення. Навколо пластини наклеюється спеціальний скотч або наноситься вазелін. Це допоможе уникнути випадкового фарбування шкіри.
До речі, я зараз почала користуватися [urlspan] засобом для зміцнення нігтів [/ urlspan] і дуже ним задоволена. Часто сама експериментую з лаками і мої нігті просто просили вже давно який-небудь допомоги. А тепер я вже й не помічаю навіть натяку на те, щоб вони слоілісь.
Техніка градиентного манікюру реалізується в такий спосіб:
- на першому етапі наноситься основа під лак. Покриття має закріпитися.
- Далі - пластина покривається основним кольором.
- Другий лак виливається в підготовлену ємність.
- Коли перший шар просох, губкою, обробленої другим кольором, проводять чіткі, швидкі рухи. Відтінок повинен розподілитися рівномірно.
- У тому випадку, якщо потрібно нанести більше тонів, ідентична процедура (з використанням різних губок) реалізується з кожним наступним відтінком. Кожен шар повинен ретельно просохнути.
- В кінці наноситься захисне покриття, видаляється скотч. Якщо на ділянках, що оточують ніготь, залишилися частинки лаку, дефект коригується за допомогою ватної палички, змоченої в ацетоні.
У домашніх умовах можна здійснити інший метод оформлення. Відмінність від попередньої послідовності дій полягає в тому, що всі обрані відтінки виливаються смужками на шматочок фольги (можна використовувати щільний картон). Необхідно дотримати градієнт - лаки наносяться на підкладку послідовно, від світлого до темного або навпаки.
У зоні зіткнення лаки перемішуються зубочисткою, що забезпечить гарний і плавний перехід. Губка вмочається в підготовлені смуги і друкується на нігтьових пластинах. Щоб закріпити градієнт, він покривається безбарвним лаком.
Складність полягає в тому, що всі маніпуляції повинні бути реалізовані швидко. Можливо, красивого ефекту не вдасться досягти з першого разу і доведеться трохи потренуватися, але поступово все у вас обов'язково вийде.
Відео: Як зробити манікюр омбре
Використання гель-лаку
Як зробити покриття гель-лаком якісно з першого разу не розповість ніхто. У всьому потрібна тренування. Майстри нігтьового сервісу радять потренуватися на простих лаках. Так можна придбати навик і дорогий гелевий склад не доведеться видаляти.
Щоб нанести такий манікюр своїми руками будинку, будуть потрібні такі пристосування як лампа з УФ-випромінюванням, базове покриття, гель-колір, топове покриття, м'яка пилка, брусок для полірування, бондекс або праймер , Ацетон і ватяні палички.
Нігтики повинні пройти попередню підготовку. Поверхня злегка запилюється, після чого обробляється праймером. При необхідності знімається кутикула і виконується коригування форми, для чого застосовують пилку.
Подальша послідовність дій полягає в наступному:
- Кожна пластина покривається базовим складом, після чого просушується в лампі.
- На підкладці з фольги або картону роблять дві-три смуги різних тонів.
- Межі розмішуються за допомогою зубочистки.
- Щоб створити ефект омбре, градієнт переноситься на нігті капронової губкою.
- Всі надлишки відразу знімаються, в зворотному випадку їх видалення буде утруднено.
- Проводиться просушка, після чого зазначена послідовність дій реалізується з кольором.
- Пластини покриваються топ-гелем і знову просушують.
Градієнт, в залежності від власних уподобань, може бути горизонтальним або вертикальним. Майстри професійного манікюру воліють робити перший варіант, так як він виглядає більш ефектно. техніка призначена для коротких і довгих нігтів. Форма пластини не має значення. Нігті можуть бути своїми або нарощеними.
Відео: Легкий спосіб створення градієнта гель-лаком
Моделювання горизонтального градієнта
Для роботи буде потрібно два лаку вподобаного тони, маленький стаканчик і пензлик для манікюру. Мізинець вкривається першим відтінком. Далі невелика кількість цього складу переливається в ємність, куди вводиться другий тон. Матеріал перемішується і наноситься на наступний нігтик. Манікюр продовжують робити ідентичним чином, поступово збільшуючи вміст другого тону в стаканчику.
Як зробити омбре з блискітками
Блискуче оформлення - це одні з найбільш нарядних і святкових варіантів. Відтінки і тип блискіток для манікюру підбираються на свій смак. Це може бути фіолетова основа з золотистим блиском або жовта база з червоними блискітками.
Щоб нанести градієнт на ¾ пластини, потрібно виконати наступне:
- Нігті ретельно готуються, підпилюються і поліруються. При необхідності виконується корекція нігтів.
- Далі - наносять два товстих шару базового лаку. Це дозволить створити стійке і міцне покриття, яке протримається не один день.
- За допомогою блискучих емалей створюється ефект градієнта. Для цього блискітки акуратно наносяться на зону близько кутикули. Досить доторкнуться пензликом 3-4 рази і витягнути емаль вище. Так виходить перший шар. Він повинен добре просохнути.
- Далі - блиск наноситься другим шаром, вище першого, третім він піднімається ще вище. В результаті заповнюється ¾ від поверхні нігтьової пластини.
- Коли покриття повністю просохла, його фіксують закрепителем. Після висихання красивий і ефектний манікюр готовий.
додаткові рекомендації
Кожен майстер знає безліч секретів, які дозволяють створити ідеальне покриття. Щоб подібний ефект вийшов в домашніх умовах, слід враховувати наступні рекомендації:
- Основа успішного оформлення - це гармонія кольорів. Відтінки, які використовуються для ефекту омбре, повинні плавно переходити один в одного. При виборі можна керуватися спеціальними палітрами кольорів, де вказана правильна сполучуваність тонів і відтінків.
- Якщо потрібно створити контраст, допустимо застосовувати тони, які, здавалося б, несочетаемостью. Це річний або святковий варіант.
- Омбр з блискітками дуже простий у практичному виконанні. Досить реалізувати стандартну послідовність дій, після чого виступає край обробляється блискітками. Можна передбачити різні варіанти оформлення.
Барвистий і ефектний дизайн нігтів легко здійснити в домашніх умовах. Методика доступна і може бути виконана своїми руками, - досить придбати два відповідних за кольором лаку і набір нехитрих речей.
Сподіваюся, у всіх вийде зробити тепер красивий і ефектний манікюр. Не забудьте поділитися статтею з подружками в соцмережах, а також підписатися на новинки блогу.
Віра Сагалович
Нудно адже, правда?