Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Губки для купання

  1. Купання немовлят за допомогою мочалки
  2. Поради після купання, догляд за губами

Дітки люблять воду ще з народження, адже це була їх звичне середовище проживання протягом довгого часу. Саме тому малюки не бояться водних процедур, навпаки - вони сприймають купання з задоволенням. Такі процедури особливо важливі для новонароджених, так як шкіра малюка вважається своєрідним органом дихання. Підтримувати тіло немовляти в чистоті - запорука відмінного здоров'я. Правильно організоване купання з необхідним приладдям здатне підтримувати шкіру дитини в гігієнічної нормі.

Купання немовлят за допомогою мочалки

Купання немовлят за допомогою мочалки

Для поліпшення кровопостачання і насичення капілярів шкіри киснем слід належним чином дбати про чистоту малюка. Особливо про новонароджених: їх потрібно купати щодня, використовуючи спеціальне приладдя. Просто води і засобів для купання недостатньо, для повноцінної гігієни потрібно купити губку. Хоч вона не є предметом першої необхідності і багато мам не використовують мочалку при купанні, все ж вона очистить шкіру більш ретельно.

Варто добре підготуватися для ванних процедур: купити ванночку або гірку для купання, підібрати хороший гель або бальзам для миття та інші речі для купання. Важливим елементом є і сама мочалка. Потрібно пам'ятати, що вона повинна бути індивідуальна, віддавати перевагу краще натуральним виробам. Сучасні технологи дали можливість розробити абсолютно нешкідливі дитячі губки. Які ж різновиди мочалок відомі:

  • морські натуральні: абсолютно безпечні, не викликають алергій і подразнень, пориста структура таких виробів ідеально пінить кошти для купання;
  • поролонові (пенополиуретановие): матеріал нешкідливий, не кришиться, контактуючи з водою, які підходять ніжною чутливій шкірі малюка;
  • махрові, текстильні рукавички: забезпечують дбайливе очищення і тісний контакт материнської руки з тілом немовляти.

Зараз можна зустріти мочалки з волокнами зеленого чаю, водоростями. Вважається, що такі вироби ідеальні для малюків з чутливою шкірою, так як мають антибактеріальну дію. Будь-яка модель має зручну форму з м'якою поверхнею, часто мають ремінці і петлі для зручного закріплення на руці.

Поради після купання, догляд за губами

Після всіх водних процедур шкіру малюка потрібно висушити. Кращим чином з цим впораються дитячі рушники , Які часто мають вигляд куточка, а це максимально сприяє вбирання вологи з усіх частин тіла. Але не варто надмірно старатися, щоб не нашкодити ніжній шкірі, досить злегка обтерти немовляти. Часте купання сушить верхній покрив шкіри, що призводить до лущення і подразнення. Гарною рекомендацією буде купити спеціальні крему і бальзами , Вони підтримують природну вологу тіла, утворюючи захисний шар і перешкоджають пересихання дитячої шкіри.

Дитяча губка також вимагає спеціального догляду, адже кожен день вона буде піклуватися про малюка під час купання. Щоб зберегти мочалку в хорошому стані і перешкоджати розмноженню бактерій і грибків, рекомендується слідувати порадам:

  • не використовувати виріб в занадто гарячій воді;
  • завжди ретельно вимивати губку до завершення мильних утворень;
  • після кожної процедури потрібно сушити її на відкритому повітрі;
  • змінювати вироби якомога часто, щоб уникнути шкоди шкірі дитини, особливо якщо вони почали втрачати свою цілісність.

У випадках, якщо мова йде про тканинної мочалці-рукавичці, її іноді рекомендується кип'ятити. Сьогодні є справжнє розмаїття дитячих губок для купання, можна купити такі вироби самої різної форми і колірної розмальовки, це дозволить захопити малюка протягом проведення процедури купання.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»