Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Догляд за кистями для макіяжу

Багато дівчат не надають особливого значення догляду за кистями для макіяжу. А дарма! Адже це практично такий же предмет гігієни, як і зубна щітка. За час використання пензликів на них накопичуються залишки косметичних продуктів, пил і жири. Все це стає сприятливим середовищем для утворення бактерій, які з кожним використанням кистей потрапляють особа і можуть викликати роздратування. До того ж, забруднені кисті будуть гірше наносити косметику - це факт.

Утримувати кисті в чистоті не важко, якщо Ви будете дотримуватися наведених нижче порад.

Для очищення пензликів можна застосовувати як спеціальний засіб, так і м'який шампунь. На той випадок, якщо у Вас немає можливості помити кисть за всіма правилами, існують спеціальні очищаючі серветки. Вони дуже знадобляться в поїздках. Так само, в екстрених випадках, використовують ватний диск, змочений в рідині для зняття макіяжу. Їм протирають ворс, злегка його стискаючи. Але, для цього підходять тільки рідкі засоби, наприклад мицеллярная вода. Ніколи не використовуйте таким чином кремоподібні засоби, тому що потім Вам точно доведеться промивати ворс Вашої кисті водою!

Пам'ятайте, чим жирніше Ваша шкіра, тим частіше треба мити кисті. Це стосується і тих, хто знайомий з висипання, акне і вуграми. Загалом, всіх, у кого проблемна шкіра. Дівчатам з такими проблемами, візажисти настійно рекомендують, не просто промивати кисті, а дезінфікувати їх, щоб на запалені ділянки шкіри не потрапляли бактерії і не провокували тим самим ще більше роздратування. Дезінфекцію можна проводити як спеціальними спреями, так і за допомогою звичайного хлоргексидину, замочивши в ньому кисті на кілька хвилин.

Дезінфекцію можна проводити як спеціальними спреями, так і за допомогою звичайного хлоргексидину, замочивши в ньому кисті на кілька хвилин

Так само частота банних процедур для Ваших пензликів безпосередньо залежить від їх призначення. Наприклад, кисті використовуються для сухих продуктів, таких як пудра або рум'яна, досить буде мити раз в сім - десять днів, а ось кисті для нанесення тонального крему , Запечених тіней або помади , Потрібно промивати після кожного використання. Це необхідно тому що, що містяться в кремоподібних продуктах масла і жири, швидше забруднюють ворс.

Методи очищення синтетичних і натуральних кистей трохи розрізняються.

Синтетичні кисті простіше в догляді. Їх можна промивати в теплій (не гарячою!) Воді з використання дитячого мила або гелю для інтимної гігієни.

А ось до миття натуральних кистей потрібно підходити обережно, дотримуючись ряд деяких правил. Натуральний ворс вимагає практично такого ж догляду, що і Ваше волосся. Тому, не можна використовувати мило або гель, інакше щетина стане жорсткою. Мийте тільки в теплій воді з застосуванням шампуню. Нанесіть шампунь на кисть і масажними рухами зверху вниз, злегка вспеньте під струменем води або в підготовленої мисочці. Чи не розсовує щетинки і не колупати в підставі - це призведе до деформації кисті! Споліскуйте волокна обережно. Як тільки вода перестала забруднюватися, процедуру можна завершувати. При митті кистей з натурального ворсу фахівці радять додавати до шампуню кілька крапель олії чайного дерева або іншого масла для волосся. Можна окремо, перед миттям, робити масочку кистям за допомогою таких масел, це пом'якшить ворс і допоможе продовжити термін служби виробу.

І натуральні і синтетичні кисті сушать однаково. Не можна ставити вимиту кисть вертикально, вода, що стікає з волокон може пошкодити клейове підставу. Вологу кисть злегка промакивать (НЕ віджимають!) Серветкою, щоб надати первісну форму і залишають сушитися в горизонтальному положенні, на попередньо розстеленому рушник. Не рекомендується залишати кисті поблизу від джерел тепла, це може зіпсувати кисть. Так само не залишайте кисті поруч з відкритими вікнами, на них відразу осяде вуличний пил. Залежно від товщини кистей сушка займає в середньому, від шести до десяти годин.

Приступаючи до миття кистей, так само зверніть увагу на рукоять кисті, якщо вона дерев'яна, то намагайтеся уникати попадання на неї води.

Багато дівчат при нанесенні макіяжу нарівні з китицями використовують спонж і б'юті-блендери. І природно, що з часом і вони теж забруднюються. Щоб якісно очистити подібні вироби, попередньо їх потрібно замочити в теплій воді з шампунем. Після півгодини отмоканія спонж віджимають і прополіскують в чистій воді. Сушити треба так само як і кисті, далеко від тепла і відкритих вікон. Візажисти рекомендують очищати спонж після двох - трьох використань.

Купивши в магазині нову сукню або білизна, ми обов'язково стираємо його, перш ніж надіти. Так само потрібно поступати і з китицями, не ігноруйте найперше миття, відразу після покупки.

У висновку хочеться сказати, не бійтеся мити кисті! Вони не розсиплються і не розпадуться після контакту з водою, цей процес для них передбачений. Як говоритися, чистота - запорука здоров'я, а в нашому випадку ще й запорука хорошого макіяжу!

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»