Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Нарощування нігтів - що краще: гель або акрил?

  1. Що шкідливіше: гель або акрил?
  2. Чим відрізняється акрил від гелю?
  3. Нарощування нігтів гелем і акрилом: особливості технології
  4. Зовнішній вигляд нігтів: що краще - гель або акрил?
  5. Особливості шкарпетки гелю і акрилу
  6. Корекція гелевих та акрилових нігтів
  7. Зняття гелю і акрилу
  8. Різниця в цінах на нарощування нігтів гелем і акрилом
  9. Нарощування нігтів гелем і акрилом: відео
  10. Так що ж вибрати: гель або акрил?

Нарощування нігтів - одна з найпопулярніших послуг манікюрного салону, яка вирішує для сучасної жінки проблему ідеального манікюру

Нарощування нігтів - одна з найпопулярніших послуг манікюрного салону, яка вирішує для сучасної жінки проблему ідеального манікюру. Але чомусь одні майстри рекомендують тільки гель, інші однозначно радять акрил. Де істина? Спробуємо розібратися в тонкощах гелевого та акрилового нарощування нігтів і відповімо на питання: «Який матеріал краще: гель або акрил?»

Що шкідливіше: гель або акрил?

Частіше за інших можна зустріти думку, що акрил шкідливий для нігтів, так як має більш «ядерний» склад. Це не більше ніж міф. Потрібно знати, що і гель, і акрил є акрилатами, тобто мають схожий хімічний склад і впливають на нігтьову пластину приблизно однаково. При цьому відомі випадки алергії на обидва матеріали. Ні гель, ні акрилове нарощування зробить власні нігті здоровішими і міцними, більш того, після будь-якої з цих двох процедур їм буде потрібно відновлення. Тому жоден з порівнюваних матеріалів корисніше і не шкідливіше іншого.

Чим відрізняється акрил від гелю?

Гель для нарощування нігтів - це текуча субстанція, яка зовні схожа на лак і розподіляється по нігтя, приблизно як звичайний лак для нігтів. Гелі бувають світлочутливі (застигають під дією УФ-променів) і несветочувствітельние (для затвердіння потрібно каталізатор). Також можна зустріти однофазні, двофазні і трифазні гелі для нарощування. Гель не має ніякого запаху, що є його величезною перевагою.

З акрилом все і простіше, і складніше одночасно. Акрил - це порошок, який при змішуванні зі спеціальною рідиною (ліквід, мономером) перетворюється в густе пластичне речовина, швидко застигає на повітрі. Акрил не тече, не вимагає якихось спеціальних засобів для затвердіння. Але працювати їм потрібно швидко, так як застигає він протягом декількох хвилин. Великий мінус акрилу - сильний «стоматологічний» запах ликвида.

Дуже детально про різницю між гелем і акрилом розповідається у відеоролику:

Нарощування нігтів гелем і акрилом: особливості технології

І гель, і акрил можуть наноситися на натуральний ніготь, а також використовуватися для нарощування на типсах або формах. Багато хто вважає, що нарощування акрилом більш тривалий і складний, але об'єктивно обидві процедури тривають приблизно однаково і містять схожий набір етапів.

При обох видах нарощування процедура складається з трьох кроків:

  1. Підготовка нігтьової пластини і нанесення праймера (бондери).
  2. Власне нанесення моделює матеріалу.
  3. Нанесення фінішного покриття.

Перший і третій етап при нарощуванні гелем або акрилом практично однакові, різниця помітна лише на другому етапі і пов'язана вона з особливостями «поведінки» гелю або акрилу.

Гель на ніготь наноситься пензликом, як лак, потім твердіє за допомогою ультрафіолетового лампи або каталізатора. Якщо при нанесенні гелю сталася помилка (затікання за кутикулу і ін.), Після застигання її можна ліквідувати тільки спилювання, в серйозних випадках ніготь доведеться переробляти повністю.

На відміну від гелю, акриловий склад спочатку потрібно «приготувати». Пензлик вмочається в ліквід, потім в акриловий порошок, в результаті на кінчику пензля утворюється кулька, який потрібно акуратно перенести на ніготь і швидко розподілити. Уже застигле покриття легко підкоригувати за допомогою спеціального розм'якшує акрил складу. Акрилове покриття абсолютно непроникне, тому під ним в процесі носіння може розмножуватися грибок. Щоб цього не сталося, нігті перед нанесенням акрилу обробляють антигрибкові складом.

Зовнішній вигляд нігтів: що краще - гель або акрил?

Безперечна перевага нарощування гелем полягає в тому, що він дає блискуче і ідеально рівне покриття, дозволяючи нігтиками завжди виглядати доглянутими. В результаті використання акрилу шар виходить матовим, і для додання блиску ніготь доводиться додатково покривати лаком. Але є у акрилу вагомий плюс: таке покриття, підібране в тон натурального нігтя, робить нарощені нігтики дуже природними і майже не відрізнятись від справжніх.

І гель, і акрил дають великий простір для втілення найсміливіших ідей дизайну нігтів:

  • Ліплення. Для ліплення гелем використовуються тільки спеціальні 3D гелі, звичайні для цієї мети занадто рідкі. Густіша і пластична акрилова маса - просто ідеальний матеріал для ліплення. Ліплення саме акрилом дає самі приголомшливі результати, на які не здатний гель.
  • «Акваріумний» дизайн нігтів - це розташування прикрас під прозорим шаром, що надає зображенню об'ємний ефект. При обох видах нарощування під шар прозорого гелю можна помістити блискітки, пісок, стрази, сухоцвіти, фольгу або фігурки фімо, а також барельєфи (опуклі малюнки). Перевага акрилу тут - в широких можливостях об'ємного моделювання, гелю - в приголомшливому глянці, що нагадує рідке скло.
  • Френч. Популярний французький манікюр робиться і гелем, і акрилом, але дівчата, які спробували обидва способи, стверджують, що акриловий френч більш природний, акуратний і повітряний. Втім, у хорошого майстра і гелевий френч виходить дуже красивим, так що це вже справа смаку.

Особливості шкарпетки гелю і акрилу

Гель схожий по еластичності з натуральним нігтем, гнеться разом з ним. Його можна покривати зверху лаком і обробляти рідиною з ацетоном, не побоюючись за його збереження. В цілому, він менш примхливий в шкарпетці, ніж акрил, і має тільки одне по-справжньому слабке місце - низькі температури (гель тріскається від морозу і різких перепадів температур). У той же час, він більш схильний до обламування, ніж акрил.

Акрил вважається більш міцним і більш гнучким покриттям для нігтів і, в порівнянні з гелевим манікюром, ламається набагато рідше. До незручностей акрилу в шкарпетці можна віднести:

  • матовість покриття - для досягнення блиску потрібно самостійно покривати нігті прозорим лаком або при нарощуванні і корекції замовляти додаткову послугу - покриття «рідким склом», що збільшує підсумкову вартість роботи;
  • зміна кольору - акрил може пожовтіти під дією різних хімічних речовин, наприклад, звичайного лаку для нігтів або побутової хімії;
  • не можна використовувати засоби для зняття лаку з ацетоном - покриття може потріскатися.

Звичайно, при нарощуванні обома способами нігті потрібно берегти від надмірних механічних впливів. Однак помічено, що при гелевому нарощуванні ламається саме нарощені (штучна) частину без пошкодження відростила натурального нігтя, а при акриловому частіше ламається власний ніготь, що набагато більш болісно і прикро.

Корекція гелевих та акрилових нігтів

У поняття корекції входить нанесення моделює кошти (гелю або акрилу) на відросла частина нігтьової пластини, нанесення нового шару на весь ніготь для того, щоб приховати подряпини і дрібні пошкодження, і ремонт відшарувалися і сколених ділянок штучного покриття.

Частота корекції залежить не від матеріалу нарощування (гель або акрил), а від швидкості росту власних нігтів. Зазвичай її роблять через кожні 2-4 тижні. Технології корекції гелем і акрилом дуже схожі, відмінність, як і в випадку з нарощуванням, тільки в особливостях самого покриття. Але є і важлива відмінність: пошкоджений гелевий ніготь потрібно повністю переробляти. Акрилові ж нігтики можна «ремонтувати» без зняття нарощеного матеріалу, що набагато швидше (шкода, що не дешевше).

Кращі гель-лаки 2018 року

Зняття гелю і акрилу

Істотним недоліком гелевого покриття є те, що при знятті нарощених нігтів гель з нігтя необхідно довго і нудно спилювати. В ході спилювання проводиться багато дрібного пилу (відомі випадки алергії на цей пил). Робити зняття гелевих нігтів в домашніх умовах категорично не рекомендується - вже дуже великий ризик пошкодити свої нігті.

Зняття акрилу більш «цивілізоване» - досить потримати нігтики в спеціальному розчині, після чого акрил розм'якшується, і його легко зняти лопаткою. Цю процедуру можна зробити самостійно, купивши потрібний розчин в магазині. На жаль, в обох випадках власні нігті після зняття потребують відновлення.

Різниця в цінах на нарощування нігтів гелем і акрилом

Нарощування акрилом все-таки менш популярно в російських салонах, ніж гель, хороші «майстра по акрилу» цінуються на вагу золота. Тому частенько ціни на акрил завищують, що абсолютно невиправдано з точки зору витрат на проведення обох процедур. У серйозних салонах ціни на акрилове та гелеве нарощування поступово вирівнюються, і зараз вони практично однакові:

  • нарощування під лак - 2000-3000 т.р.,
  • нарощування з подовженням більше 3 мм - від 3000 т.р.,
  • френч - 2700-3800 т.р.,
  • покриття без нарощування - 1000-1300 р.,
  • корекція - від 50 до 80% від вартості нарощування,
  • переробка одного нігтя - 10% від вартості нарощування,
  • дизайн - від 70 р. за ніготь,
  • ліплення - 50-150 р. за ніготь.

Ціни на зняття різноманітніші і коливаються від 500 до 1300 р. за всю процедуру.

Нарощування нігтів гелем і акрилом: відео

Відео про нарощування нігтів гелем:

Відео про нарощування нігтів акрилом:

Так що ж вибрати: гель або акрил?

Як видно з нашого порівняльного огляду, процедури нарощування гелем і акрилом мають свої особливості і трохи різні можливості, але в цілому, відмінності між ними не настільки великі, як це може здатися на перший погляд. Умілі руки майстра творять чудеса і з гелем, і з акрилом. Вибір за вами!

Що шкідливіше: гель або акрил?
Чим відрізняється акрил від гелю?
Де істина?
Спробуємо розібратися в тонкощах гелевого та акрилового нарощування нігтів і відповімо на питання: «Який матеріал краще: гель або акрил?
Чим відрізняється акрил від гелю?
Зовнішній вигляд нігтів: що краще - гель або акрил?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»