Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Врослі волосся після епіляції: відео-інструкція як боротися своїми руками, засіб, крем, боротьба, фото і ціна

  1. Чому виникає така проблема
  2. Видалення з наслідками, проводимо епіляцію правильно
  3. Якщо врослих волосків не вдалося уникнути - способи усунення неприємності
  4. Народні перевірені засоби для видалення врослого волосків
  5. висновок

Самостійне видалення волосся може призвести до виникнення неприємних проблем. Одна з них врослі волоски. Як боротися з вросшими волоссям після епіляції, як уникнути цього непорозуміння в подальшому - про це сьогодні і поговоримо.
Самостійне видалення волосся може призвести до виникнення неприємних проблем

До прийняття сонячних ванн готуємося заздалегідь

Чому виникає така проблема

Процес хворобливий і неприємний

Професійно проведене видалення не викликає неприємних наслідків. Якщо є можливість, то краще скористатися сучасними методами безболісної епіляції без негативних побічних ефектів.

Так як скоро пляжний сезон, то багатьох турбує зайва «волосатість» зони бікіні і ніжок, треба терміново щось вирішувати.

За популярністю можна виділити кілька найбільш безболісних і ефективних методів видалення:

  • Лазерна епіляція - найсучасніший, що не має наслідків сучасний спосіб видалення небажаного волосся. Протипоказань не має. Гарантія - три місяці;
  • Електричні імпульси - хворобливий метод, але досить ефективний.

На фото - вплив різних методів на цибулину

Важливо. При чутливій шкірі цей вид видалення дерматологи не рекомендують.

  • Фотоепіляція - вплив на волосся точковими світловими імпульсами. Перевірений і ефективний метод. Але при підвищеному тиску і близько розташованих до поверхні шкіри кровоносних судинах також не бажаний;
  • Воскова і кремова - найдемократичніші варіанти, ціна яких невисока.

Важливо. Саме після видалення за допомогою воску або при голінні може виникнути проблема врослого волосся.

Видалення з наслідками, проводимо епіляцію правильно

Зростання може бути різним, залежно від типу шкіри і структури волосся

При видаленні волосся за допомогою епілятора, бритви, крему або мусу, а також після шугаринга багато стикаються з однією і тією ж проблемою. При механічному видаленні не завжди знищується цибулина волосини, і він намагається вирости знову.

Але після видалення волосок истончен, а шкіра досить груба після механічного впливу, і новий волосся не може прорости через шкіру. Тому він вростає в поверхню шкіри - епідерміс. На місці вростання, при чутливій тонкій шкірі може виникнути запальний процес.

Іноді волоски можуть вростати через носіння тісного одягу і білизни, а також при огрубіння шкіри при сильному засмагу і зневодненні (часте відвідування солярію).

Основні методи домашньої епіляції

Інструкція для видалення в домашніх умовах:

  • Пластини з косметичним воском треба відривати по росту волосся. Це допоможе висмикнути волосяний фолікул і запобігти повторному зростання;
  • Перед епіляцією важливо пом'якшити шкіру і видалити ороговілий твердий шар. Тому треба скористатися скрабом для тіла або гущею від кави. При обробці шкіри хороший ефект дає жорстка щітка для тіла з натуральної щетини, вона гарантовано видалить мертві клітини і розм'якшити шкіру;
  • Для епілятора і гоління косметологи рекомендують застосовувати спеціальні пом'якшувальні гелі та муси.

Важливо. Косметика для епіляції випускається в двох видах «до» і «після». Не варто економити, засоби розроблені таким чином, що гармонійно доповнюють вплив на шкіру.

  • Для гоління важливо використовувати гострий верстат, призначений для жінок. Виробники в анотації вказують, для якого типу шкіри призначений верстат.

Напрямок видалення має значення

Важливо. Будь-яке механічне видалення проводиться по зростанню волосків, а не проти «шерсті». Якщо ця вимога не дотримуватися, то дуже скоро почнеться боротьба з вросшими волоссям після епіляції.

  • Пом'якшити шкіру дозволить тепла ванна з відваром трав (аїр, м'ята, ромашка, календула), додавання відвару служить додатковою антисептичної і пом'якшувальною процедурою;
  • Щоб волоски не вросли в шкіру після видалення, слід з періодичністю в два дня робити пілінг за допомогою м'якого скрабу для тіла. Якщо цибулина волосини не очищено, то навіть слабкий волосок зможе прорости через чисту м'яку шкіру, а не створювати проблем в подальшому.

Порада. Економія на відвідуванні салону може викликати неприємні наслідки. А якщо підрахувати, скільки грошей витрачатися на косметику для видалення своїми руками, то така економія взагалі сумнівна.

Якщо врослих волосків не вдалося уникнути - способи усунення неприємності

Кращий спосіб розм'якшити шкіру

Проблему можна вирішити самостійно, якщо не виникло велике роздратування і запалення шкіри. Для того щоб розкрити гнійник треба спочатку розм'якшити епідерміс.

Для цього накладаємо на місце видалення вологий теплий компрес. Непогано заварити відвар з антисептичних і заспокійливих лікувальних трав (ромашка, м'ята, аїр, календула) і змочити в міцному настої марлю для компресу.

Після розм'якшення видаляємо волосся чистим, прокіпяченним пінцетом і обробляємо антисептиком.

Важливо. Якщо видавлювати прищ, то можна тільки посилити проблему і рознести інфекцію по шкірі.

Якщо видавлювати прищ, то можна тільки посилити проблему і рознести інфекцію по шкірі

Жорстка мочалка - найкращий помічник, застосовувати щодня

Крім механічного видалення існує ціла лінія косметичних засобів, спеціально розроблених для усунення цієї неприємності. Засоби проти врослого волосся після епіляції можна придбати в будь-якій аптеці.

Розглянемо найпопулярніші і ефективні:

  • Крем Beauty Image «Foli-End» - призначений для чутливої, схильної до подразнення шкіри;
  • Лосьйон «Skin Doctors» наносити тільки точково, строго на проблемну зону, містить АНА-кислоти;
  • Гель з бодягою - часто користуватися не варто, так як бодяга підсилює кровообіг і провокує посилений ріст волосся. Це засіб добре для разового застосування при запальних процесах;
  • «Швидка допомога» мазь - загоює ранки, знімає запалення;
  • Непогані рекомендації у спрею «Грін Мама» - багато рослинних екстрактів і ефірних масел.

Порада. Всі креми і лосьйони наносять на наступний день після епіляції на м'яку, розпарену після ванни шкіру, бажано на ніч.

Народні перевірені засоби для видалення врослого волосків

Сольовий скраб з додаванням кавової гущі

Приготувати засіб від врослого волосся після епіляції можна і самостійно.

Самі перевірені і безпечні рецепти від косметологів і лікарів дерматологів.

  • Скраб на основі солі. На кілограм кам'яної солі (НЕ йодованої) беремо дві склянки рослинного масла, краще оливкового, воно добре зволожує шкіру і дві упаковки меленої куркуми. Обробляти проблемні ділянки через день після ванною. Рясно промивати після обробки проточною водою, щоб не було роздратування;
  • Бодяга і хлоргексидин в рівних частинах (по одній чайній ложці). Хлоргексидин для чутливої ​​шкіри можна замінити перекисом водню (2 чайні ложки). Перемішати і нанести на п'ять хвилин на проблемну зону. Застосовувати періодично, але не часто, бодяга провокує зростання нового волосся;
  • При запальних процесах добре допомагають недорогі протизапальні мазі - саліцилова, Вишневського, Левосин, гідрокортизон, крем «Скінорен». Розчин мирамистина або фурациліну також знімає запальні і гнійничкові процеси.

Застосовувати обережно Присуха і чутливій шкірі

Порада. Саліцилова мазь або розчин застосовується тільки після проведення тесту на чутливість. Може викликати серйозне роздратування шкіри.

  • Домашній крем від врослого волосся після епіляції на основі жирних рослинних олій. За основу можна взяти масло виноградних кісточок, оливкова, жожоба або ягід обліпихи - десять грам або одна столова ложка. Додати масляний розчин вітамінів «А» і «Е» (по чайній ложці) і перемішати з шістьма крапельками ефірного антисептичний масла лаванди, гвоздики або чайного дерева. Змащувати проблемні ділянки два рази на день. Ідеально пом'якшує шкіру;
  • Скраб з меленої кави. На дві чайні чашки гущі додати половину склянки цукру і три чайних ложки оливкової олії. Скраб застосовувати через два дні після епіляції.

Дуже важливо. При лущення шкіри і запальних процесах скраби застосовувати не можна.

Рецепт з ихтиоловой маззю, за відгуками діє чудово:

  • Приймаємо теплу ванну і наносимо на проблемні зони мазь;
  • Накриваємо чистою марлею і плівкою (виходить компрес) і залишаємо на ніч;
  • Вранці змиваємо мазь і наносимо звичайний дитячий крем з ромашкою або календулою;
  • Якщо за одне застосування верхівки врослого волосся невеликі, то процедуру повторюємо.

Після такого розм'якшення шкіри волоски легко видалити пінцетом.

висновок

Одна з кращих косметичних ліній

Краще запобігти появі проблеми, ніж витрачати час і сили на усунення наслідків. Тому епіляція в салоні по новим прогресивним методикам набагато безпечніше, ніж самостійне видалення волосся.

Відео в цій статті познайомить з сучасними безболісними і ефективними методами видалення небажаного волосся.


Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!


Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»