Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Розтяжки після пологів - причини / профілактика появи

  1. Розтяжки під час вагітності. Комплекс знань для боротьби з їх освітою Складна і важлива тема, доступною...
  2. Розтяжки після пологів, причини появи.
  3. Профілактика розтяжок під час вагітності / Що робити вагітним щоб не було розтяжок
  4. Активний спосіб життя майбутньої мами
  5. Бандаж / бюстгальтер для вагітних
  6. Повноцінний відпочинок / сон під час вагітності
  7. Косметичні засоби проти розтяжок під час вагітності.
  8. Характеристики засобів проти розтяжок для вагітних:
  9. Вимоги до засобів, які використовуються в боротьбі з утворенням стрий: гіпоалергенні, нетоксичний,...
  10. Для спрощення завдання ми Вам пропонуємо найкращий засіб проти розтяжок для вагітних BELLY BUTTER PREGNANCY,...

Розтяжки під час вагітності. Комплекс знань для боротьби з їх освітою

Складна і важлива тема, доступною мовою - РОЗТЯЖКИ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ!

Що потрібно знати і пам'ятати всім майбутнім мамам і особливо майбутнім татам.

Попередити появу розтяжок, набагато простіше, ніж боротися з уже існуючими.


Зони ризику / частини тіла, які схильні до появи розтяжок під час вагітності:

Живіт, груди, стегна. Та частина тіла, майбутньої мами, яка в період вагітності найбільше збільшується в розмірі.
Сверблячка шкіри в проблемних зонах тіла, це перший сигнал, коли з'являються розтяжки у вагітної. На шкірі відбуваються мікропошкодження / розриви, вони і сверблять.

Розтяжки після пологів, причини появи.

Якщо коротко, то основні причини дві: зростання живота і гормони, а саме їх дисбаланс в організмі в період вагітності.

У вагітної дівчини живіт збільшується в обсязі, він росте. Збільшення живота, розтягує шкіру. Сама по собі шкіра, дуже еластичний матеріал, і при інших обставинах, вона б досить легко розтяглася, адаптувалася до потрібних розмірів. Але, зміни гормонально фону, який виникає у вагітних, порушують властивості шкіри, вона слабшає, втрачає еластичність, стоншується і при збільшенні напруги на неї, відбуваються мікро розриви, як самої шкіри, так і під шкірної клітковини. При цьому місця розривів заростають сполучною тканиною, яка відрізняється кольором від звичайного кольору шкіри, так і виникають білі або рожево фіолетові смужки - розтяжки / по-науковому стрії.

Основна причина погіршення властивостей шкіри, її податливості / здатності до розтягування це гормони, які, в період зміни гормонального фону у вагітних, порушують синтез колагену і еластину (тобто колаген та еластин не виробляються в необхідній кількості). А як раз волокна колагену і еластину відповідають в шкірі за її міцність, пружність і еластичність.

Тобто саме в той, важливий момент, коли шкірі для розтягування, як ніколи необхідна еластичність, білок (колаген / еластин), який це забезпечує, не виробляється в необхідній кількості. І суха, яка втратила еластичність шкіра розривається, а місця розриву заповнюються сполучною тканиною білої і фіолетовою на колір.

Зміна гормонального фону у вагітних - складний процес, але, все це надзвичайно важливо для того, щоб організм матерів не відкинув плід. Побічні ефекти цих гормональних змін - витончення волосся, пігментація шкіри, утворення стрий (розтяжок), посилення росту волосся на тілі.

Разом, ми прийшли до ланцюжка причин появи розтяжок після вагітності:

У вагітних змінюється гормональний фон → порушується синтез колагену, еластину → погіршується еластичність шкіри, її здатність до природного розтягуванню → в період зростання живота у вагітних суха, що не еластична шкіра не витримує розтягування і відбуваються мікро розриви → місця розривів заповнюються сполучною тканиною, яка відрізняється кольором від звичайної шкіри, вона або біла або фіолетова → ці білі, фіолетові смужки і є розтяжки / Стрий у вагітних

Тобто організм дівчини «дуже умовно» жертвує красою майбутньої мами заради найціннішого, заради того, щоб подарувати життя майбутньої дитини.

Ми з'ясували чому з'являються розтяжки після пологів, тепер найголовніше, допомогти майбутній мамі зберегти красу і не допустити або як мінімум зменшити утворення розтяжок на животі, грудях, стегнах.

Профілактика розтяжок під час вагітності / Що робити вагітним щоб не було розтяжок

  • Перше. Чим раніше почати профілактику появи розтяжок, тим краще. З уже з'явилися розтяжками боротися набагато складніше. Починати догляд за тілом необхідно з перших тижнів вагітності.
  • Друге. Категорично не можна сподіватися тільки на хорошу генетику або випадок, обов'язково треба стежити, доглядати за тілом. Повинен бути хоч мінімальний догляд (Завдання мінімум це купити крем від розтяжок).
  • Третє. Дуже важливий комплексний підхід по догляду за тілом в період вагітності. Не можна все зводити тільки до застосування крему або тільки дотримуватися необхідну дієту.

Розтяжки під час вагітності. Комплекс дій для профілактики їх появи:


Правильний режим харчування / Дотримання дієти вагітними.

При дотриманні дієти, ми ставимо перед собою два завдання:
Перше, організм при вагітності повинен отримувати всі необхідні корисні для шкіри речовини. Збільшить кількість білка в споживаної їжі, так як саме він відповідає за оновлення і еластичність шкіри. Рекомендуємо включити в раціон червону рибу, не жирне м'ясо (курка, яловичина), кефір, йогурти, твердий сир, яйця, різні каші, тушковані / свіжі овочі, горіхи, родзинки, курагу, банани, яблука, рослинні масла ...

У період вагітності важливо не набирати вагу різко і багато. У цьому полягає друге завдання перед дієтою. Зведіть до мінімуму споживання жирної, важкої їжі; борошняних, макаронних виробів.

Харчування має бути збалансованим. Споживайте достатню кількість води (2 літри в день), але не перестарайтеся, щоб не було набряків. Споживання води в т.ч. сприяє отриманню шкірою необхідної кількості рідини. Пити краще негазовану воду, морси, узвар, зелений чай.

Активний спосіб життя майбутньої мами

Під час вагітності необхідно підтримувати свої м'язи в тонусі. Ідеально, це відвідувати басейн, також можна ходити на фітнес для вагітних, як мінімум рекомендуємо щоденні піші прогулянки.

У фізичної активності можна виділити кілька позитивних моментів: м'язи знаходяться в тонусі, помітно поліпшується кровообіг, проходять болі в попереку, зменшується ймовірність появи розширення вен на ногах, легше контролювати вагу і т.д.

Сюди можна додати і застосування контрастного душу - що підсилює обмін речовин, а також сприяє поліпшенню кровообігу і живлення клітин шкіри. Під час душу можна робити легкий масаж проблемних зон з легким пощипування шкіри. Після душу шкіру рекомендуємо розтирати жорстким натуральним рушником.
Починати застосування контрастного душу необхідно з комфортних температур води, ніяких спочатку різких перепадів.

Бандаж / бюстгальтер для вагітних

Носіння бандажа і спеціального бюстгальтера для вагітних, крім основного призначення, також здатне допомогти в підтримці живота і обважнілою грудей, що зменшить ризик появи або розвитку розтяжок живота / грудей.

Повноцінний відпочинок / сон під час вагітності

У вагітних дівчат повноцінний відпочинок і сон дуже важливий для підтримки / поліпшення стану організму і шкіри зокрема. Саме в цей період найбільш активно відбувається процес відновлення запасів корисних речовин в органах і тканинах.

Косметичні засоби проти розтяжок під час вагітності.

Існують різні засоби для профілактики розтяжок: крему, масла, гелі, емульсії і навіть народні - саме приготовлені.
Вибір косметичного засобу - питання індивідуальне і залежить від особистих переваг крему перед маслом або навпаки.

Використання спеціальних кремів, масел один з ключових факторів успіху в боротьбі проти розтяжок.

Їх дія спрямована від протилежного, а саме від причин утворення розтяжок.

Характеристики засобів проти розтяжок для вагітних:

  1. Добре зволожують і пом'якшують шкіру. Зволоження має бути глибоким і тривалим.
  2. Способствувуют підвищенню еластичності шкіри. Шкіра повинна бути еластичною і піддатливою до розтягування.
  3. Стимулюють вироблення колагену і еластину. Пам'ятаємо, саме брак колагену, еластину є основною причиною утворення стрий.
  4. Допомагають регенерації / відновлення клітин шкіри. Завдяки чому прискорюється поділ клітин шкіри, і з'явилися розтяжки зникають швидше і не більше помітне.
  5. Живлять шкіру корисними речовинами: вітамінами, мінералами.

Для цього засіб проти розтяжок для вагітних повинен містити: активні зволожувачі, колаген, вітаміни А, Е, С, мінерали, амінокислоти ...

Вимоги до засобів, які використовуються в боротьбі з утворенням стрий: гіпоалергенні, нетоксичний, без різкого запаху, безпечне.

Правила нанесення косметичного засобу.

Застосовувати крем, масло рекомендується 2 рази на день (вранці і ввечері) бажано після душу.

Наносити крем, масло краще на вологу шкіру, масажними, круговими рухами. Плюс легкі пощипування шкіри.

Перед нанесенням крему, попередньо зігрійте його в долоні (щоб легше було завдано.)

Для спрощення завдання ми Вам пропонуємо найкращий засіб проти розтяжок для вагітних BELLY BUTTER PREGNANCY, косметика Baby Teva (Israel)



Чому саме цей засіб проти розтяжок? Причини, як завжди дві:

Перша причина. Дуже продуманий і вдалий склад крему. Основа крему це масло КАКАО і Масло ШИ - натуральні компоненти, найбільш ефективні в зволоженні шкіри і підвищення її еластичності. Так само в складі є необхідні амінокислоти, вітаміни і речовини, які сприяють синтезу колагену і еластину. Якщо Ви відповідально підійшли до питання профілактики розтяжок під час вагітності - то, цей крем Вам допоможе домогтися потрібного результату.

Друга причина. Велика, важка банку (250 мл). Його не тільки вистачить надовго, а й при необхідності, їм з успіхом, можна захищатися від хуліганів.

Вартість 1250грн. Купити засіб проти розтяжок, почитати ТУТ

Підбиття підсумку. Дуже важливо пам'ятати, що всі Ваші починання (чи то фітнес, то чи бандаж, то чи дієта ...) обов'язково повинні проходити під чітким наглядом Вашого лікаря. Адже Ваше здоров'я і здоров'я Вашої дитини це найголовніше і найцінніше.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»