Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як прибрати чорні крапки на носі - 10 ефективних засобів в домашніх умовах

  1. Чорні точки постійно з'являлися на обличчі, і я з'ясувала причину
  2. Частка чорних крапок у косметолога: за і проти
  3. Ці 10 способів реально допомагають зменшити число чорних крапок на носі і всьому обличчі
  4. Народні засоби від чорних крапок, які мені допомогли
  5. Що мені найбільше допомогло?
  6. Як правильно очищати обличчя, щоб чорні крапки не з'являлися знову?

Красу нічим не зіпсуєш Красу нічим не зіпсуєш! Деякі ж вади природи завжди можна виправити. Ось і попрощатися з чорними точками на носі, які так докучають підліткам, дівчатам і молодим людям, цілком під силу. Благо, що в наш час існують перевірені рецепти щодо усунення шкірних дефектів від лікаря-дерматолога, косметолога або улюбленої бабусі.

Зміст статті:

Чорні точки постійно з'являлися на обличчі, і я з'ясувала причину

У медицині чорні точки називають акме або комедонами, або простіше, висипом вугрів.

На думку медиків, вони з'являються внаслідок закупорки сальних залоз зароговевшімі клітинами, пилом і зайвими жировими виділеннями.

За великим рахунком, це все ті ж прищі. Якщо вони покриті тонкою шкіркою, то залишаються світлого кольору, якщо ж залишаються без захисної оболонки, то, реагуючи з повітрям, окислюються і чорніють, тому їх називають чорними точками.

Найчастіше чорні крапки на носі помічають підлітки, як хлопці, так і дівчата. Під час статевого дозрівання і гормональної перебудови організму сальні залози можуть дати збій і привести до таких ось небажаних наслідків. Комедони проявляються з початком статевого дозрівання. Із завершенням формування організму, приблизно до 20-23 років, про цю проблему зазвичай забувають. Хоча від вугрів страждають нерідко навіть немовлята і діти. Та й дорослі, і жінки, і чоловіки, буває, скаржаться на появу чорних крапок.

З'явилися чорні точки? У наявності - явні збої у функціонуванні сальних залоз. Лікарі-дерматологи з'ясували, що місця скупчення підшкірного сала - це чудове середовище для розмноження бактерій і, як наслідок цього, розвитку запалень. Самі улюблені місця їх проживання в області розташування цих залоз, в так званій Т-зоні, тобто на носі, навколо носа, на підборідді.

Фахівці поки не знайшли однозначних причин появи вугрової висипки, але я спробувала розібратися в основних.

  • Особливий вплив надає природна спадщина, передане нам від батьків.
  • Перебудова гормонів в організмі. Гормони провокують зміни в роботі сальних залоз, а надлишок жиру може привести до утворення сальних пробок.
  • Несприятливі екологічні фактори роблять свій вплив на нашу шкіру. Особливо згубно позначається забрудненість атмосфери, надлишок вологи, зміна кліматичної зони.
  • Нераціональне харчування. Вживання в їжу мучного, солодкого, газованих напоїв може призвести до збоїв в роботі кишечника, що стає помітним у нас на обличчі, як раз у вигляді появи чорних крапок.
  • стрес і поганий настрій теж відображаються на загальному самопочутті і зовнішньому вигляді.
  • Помилки в догляді за шкірою обличчя. Наприклад, якщо вечір хай не вмитися, як слід, вранці шкіра на обличчі стане жирною.

Я і не думала, що чорні крапки на носі можуть стати такою великою проблемою. Мене Бог милував свого часу, в підлітковому віці я не страждала такою проблемою.

До 30 років чорні точки з'явилися і у мене. Шкіра з роками втрачає свої природні властивості. Тут нічого не поробиш. Поділюся досвідом, як я боролася зі своєю недугою.

Частка чорних крапок у косметолога: за і проти

Для початку я спробувала звернутися до професіоналів. В арсеналі салонів краси цілий спектр послуг боротьби з комедонами.

  • механічна чистка

механічна чистка

Косметолог мені запропонував провести механічну чистку, на що я і погодилася.

Процедура ця проводиться так: спочатку шкіра на обличчі гарненько розпарюється, пори відкриваються, потім фахівець видавлює вугрі руками. Я скажу, що це не дуже приємна процедура. Доведеться потерпіти. Після видавлювання на носі, замість чорних крапок, стали помітні почервоніння. Через кілька днів у мене не залишилося від них і сліду, і шкіра очистилася.

Крім механічної, в салоні можна зробити апаратну або хімічну чистку особи.

  1. Якщо на шкірі трохи комедонов, то в салоні можуть провести очищення шкіри вакуумом. Шкіра розпарюється, і майстер проводить очищення пір, видавлюючи комедони. Під тиском вакуумний апарат витягує з пор надлишки жиру і пил, чорні точки зникають.
  2. Те ж саме можна зробити за допомогою ультразвукового апарату. Косметолог спочатку робить пілінг верхнього шару шкіри, потім завдає спеціальний проводить гель і проводить лопаткою по проблемних місцях.

Вважається така чистка самої нешкідливою, т. К. Не пошкоджує шкіру. Таким методом фахівець може провести очистку в тих місцях, які важко обробити руками.

  • хімічне очищення

хімічне очищення

На шкіру наносять спеціальний склад, який прибирає сальні пробки, старі клітини і, звичайно, покращує стан шкіри. Таким чином проводиться більш глибоке очищення.

До речі, такі процедури коштують своїх грошей. За словами косметологів, чистку потрібно проводити регулярно, раз на півроку.

Салонна процедура може і не дати бажаного ефекту. З метою економії механічне чищення особи можна провести власноруч. Але я не ризикнула, боюся занести бактерії і посилити проблему. До того ж, після такої чистки можуть залишитися шрами і рубці.

Ці 10 способів реально допомагають зменшити число чорних крапок на носі і всьому обличчі

Косметичні засоби

Я пробувала і кілька способів очищення шкіри обличчя від комедонів в домашніх умовах з використанням косметичних засобів.

Тоді я подумала, чому б не звернутися до народних засобів вирішення проблеми
Тоді я подумала, чому б не звернутися до народних засобів вирішення проблеми.

Народні засоби від чорних крапок, які мені допомогли

За пропозицією своєї мами, я очищала шкіру обличчя за допомогою парової лазні. Спочатку я гарненько вмила обличчя водою і протерла шкіру ватним тампоном, попередньо змочивши його в очищающем лосьоне. Потім приготувала парову ванну з окропом. Для посилення ефекту в воду додаю трав'яний відвар з ромашки, череди, календули або сіль.

Добре розпарити шкіру можна за допомогою гарячого компресу. Після такої процедури особа прекрасно очищається і набуває свіжий вигляд.

Після такої процедури   особа прекрасно очищається   і набуває свіжий вигляд

За порадою подруги я випробувала на собі деякі нескладні рецепти виведення вугрів на обличчі.

  • Потрібно підготувати суміш для маски, взявши в рівних пропорціях мелену каву, дрібну сіль і мед. Наносити її слід після ванни на добре розпарену шкіру. Такий метод допомагає на час, десь днів через 5 його потрібно повторити знову.
  • Ще можна змішати трохи піни для гоління з харчовою содою. Цю суміш також наносимо на чорні крапки на носі.

Ефект є, але така маска пересушує шкіру.

Що мені найбільше допомогло?

Найбільше мене врятувало засіб, аналогічне за своїм складом мазі «Зінеріт».

Для приготування ліків я взяла по 0, 25 міліграмів еритроміцину, борних цинкових крапель. Потім підготувала спиртовий розчин, змішавши 30 мл дистильованої (очищеної) води і 70 мл спирту. Всі компоненти поєднала. Готову суміш наполягаю 2-3 дня в темному прохолодному місці.

Після протирання проблемних ділянок ватним тампоном, змоченим в цьому саморобному ліки, чорні цятки зникли. У домашніх умовах - це, на мій погляд, найкращий засіб від вугрів.

Мені також добре підійшли фруктові маски, в весняно-літній період - саме час для їх приготування і використання.

  • Візьму полуничку і змащу проблемні місця на обличчі. Такий природний пілінг і підживлення шкіри вітамінами дуже добре відбиваються на шкірі обличчя.
  • Ще один варіант маски: змішати в рівних пропорціях вівсяні пластівці з жовтком і медом і нанести на проблемні ділянки обличчя. Через 5-10 хвилин шкіра придбає квітучий вигляд.
  • Ще я висвітлювала чорні точки за допомогою дієти маски і суміші зі свіжої рубаною петрушки. Їх потрібно повторювати через день протягом 2-х тижнів. За допомогою таких процедур від чорних крапок на обличчі не залишається і сліду.

Перед використанням косметичних і народних засобів необхідно проконсультуватися з фахівцем. Деякі компоненти можуть викликати алергічну реакцію.

Як правильно очищати обличчя, щоб чорні крапки не з'являлися знову?

Найскладнішу проблему, як відомо, можна запобігти. Я користуюся в повсякденному житті рекомендаціями щодо профілактики появи комедонов.

Одне з правил - очищати шкіру обличчя, що я роблю регулярно, кожного ранку і ввечері перед сном.

Дерматологи категорично не радять видавлювати чорні крапки на носі. Недотримання цього правила тільки посилить проблему.

І я в цьому переконалася.

За порадою дієтологів, я намагаюся пити більше води, не менше двох літрів в день. Вводжу в свій щоденний раціон овочі та фрукти. Уникаю жирної, смаженої їжі, надлишку мучного та солодкого. Влітку, коли їдять більше свіжих фруктів і овочів, вугрі практично сходить нанівець, а ось з приходом холодів знову «розквітає».

Стежу за регулярною роботою кишечника. Роблю зарядку вранці. Намагаюся менше нервувати і уникати стресових ситуацій.

Я сподіваюся, що мої рекомендації допоможуть і вам позбутися від вугрової висипки на носі. Медицина і косметологія не стоять на місці і, можливо, скоро нам запропонують нові засоби і методи вирішення такої проблеми.

Закликаю всіх вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися і дотримуватися гігієни. Головне - ні за що не опускати руки. Тоді чорні крапки на обличчі не зіпсують вам настрою.

Як правильно очищати обличчя, щоб чорні крапки не з'являлися знову?
З'явилися чорні точки?
Що мені найбільше допомогло?
Як правильно очищати обличчя, щоб чорні крапки не з'являлися знову?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»