- Вага і вагітність: що кажуть люди і рекомендують лікарі
- Дотримуйтесь некоториe простиe правілa, щоб не погладшати під час вагітності
- Рукоділля як метод глибокого розслаблення
- Поправитися або не поправитися під час вагітності: а чи варто судити строго?
Що може бути більш бажаним для будь-якої жінки, ніж народження малюка? Поява рожевощокого здорованя до глибини душі порадує багатьох мам. Новина про зародження нового життя обдарує хвилею неймовірного щастя, розум вміло намалює образи милого карапуза на руках дбайливої мами. Навіть якщо вагітність неминуче принесе корективи в свої розклади, дієту і гардероб, не варто панікувати. сьогодні на порталі про схуднення «Худеем без проблем» ми торкнемося теми, як не погладшати під час вагітності .
Вага і вагітність: що кажуть люди і рекомендують лікарі
Перші місяці вагітності, як правило, насичені неймовірною кількістю подій і змін в організмі вагітної жінки. Закладаються життєво важливі органи і системи малюка. Настане момент, коли майбутня мама усвідомлює, що її підріс малюк вимагає більше уваги і ... місця. І зміною гардероба тут не обійтися.
Адже дуже важливо набрати вагу, забезпечити малюка всіма необхідними для росту організму мінералами і мікроелементами. Ось саме в цей момент багато мам не раз починають задаватися питанням: «Як не поправитися під час вагітності?»
Навіть не дивлячись на той факт, що набрати вагу все ж доведеться, не варто піддаватися розпачу. Тим більше не варто щиро вірити в історії, що розповідають подруги про жінок, які під час вагітності набрали по 20-30 кілограм і тепер не можуть повернутися в колишні форми.
Медики підрахували, що в середньому майбутня мама набирає від 8 до 12 кілограмів за весь термін своєї вагітності. Слід зазначити, що мова йде про вагу, що набирають мама разом зі зростаючим малюком. Вага дитини варіює від 2.500 до 4 кілограм, добаляют вага, що доводиться на дитяче місце з водою, збільшені молочні залози. Мамі в даному випадку перепаде не більше 5 кілограм, що втім сильно стане в нагоді при годуванні новонародженого, що пов'язане з певним режимом сну і відпочинку.
У разі швидкого набору ваги, варто порадитися з лікарем. Він обов'язково підкаже перевірені часом і досвідом збалансовані дієти, що підуть на користь як майбутній мамі, так і її здорованеві. Тоді не відбудеться сильного збою в вазі жінки, і вона зможе досить швидко відновитися після пологів.
Дотримуйтесь некоториe простиe правілa, щоб не погладшати під час вагітності
Як зазначає hudeem-bez-problem.ru, питання виношування дитини вимагає ретельного дотримання певного режиму як в області сну і відпочинку, так і в області харчування майбутньої мами. Давно відомо, що здоровий і міцний дитинка народжується у тих мам, які добре харчуються на всьому протязі своєї вагітності.
Однак слід зазначити, що будь-яке перевищення рекомендованих норм може призвести до небажаних результатів. Наприклад, дитина може набрати зайву вагу, тим самим значно обтяжити утробу матері, тоді і пологи можуть бути досить важкими і з ускладненнями. Дуже важливо знайти так звану золоту середину, щоб і не погладшати під час вагітності на 20 кілограм і вище, і в той же самий час, зуміти дати дитині все необхідне для нормального розвитку.
По-перше, доведеться сказати немає всім приправ і соусів, що збільшують апетит. По-друге, уникайте газованих напоїв і солоних чіпсів або сухариків. Нарешті, солодке - тортики, тістечка, цукерки і печиво - постарайтеся вживати якомога рідше. Все це провокує апетит або містить величезну кількість цукру, жирів і мало вітамінів. Замість усього вище перерахованого, якщо дуже хочеться чогось солодкого або кислого, можна поїсти свіжих або сухофруктів, випити склянку молока або поласувати йогуртом.
Невеликі, але регулярні фізичні вправи і навантаження принесуть користь вам і вашому малюкові. Рекомендується гуляти перед сном, частіше бувати на свіжому повітрі. Майбутні мами, які задаються питанням, як не погладшати під час вагітності, успішно практикують плавання і йогу.
Для заняттям будь-яким видом фізичної активності слід звернутися за консультацією до фахівця.
Рукоділля як метод глибокого розслаблення
Чи не поправитися під час вагітності цілком можливо. Зрозуміло, багато що залежить від індивідуальних особливостей кожного організму. Набраний вага часом може бути пов'язаний і з іншими факторами, відмінними від самої вагітності. Наприклад, стрес і невисока фізична активність, вживання медичних препаратів, спадковість, психологічний стан жінки і її ставлення до своєї вагітності.
Тому майбутні мами повинні пам'ятати, що не рекомендується їсти три банки солоних огірків за один раз, якщо вже дуже хочеться чогось солоненького. Прислухатися до свого організму необхідно з особливою ретельністю, але виходити за рекомендовані рамки все ж не варто. Дитині надмірним поглинанням всього їстівного ви навряд чи нашкодите, а ось вашій фігурі все ж доведеться відповісти за потурання некотроліруемому апетиту.
Що ж робити, якщо жінка не може впоратися з постійно зростаючим апетитом і нервовим станом? Одним з традиційних народних методів для того, щоб уникнути зайвого стресу і не погладшати під час вагітності, издревне було в'язання. Наші прабабусі багато шили і в'язали своїми руками. Дитячі речі ручної роботи готувалися з особливою любов'ю і ретельністю на всьому протязі вагітності.
Виявляється, крім практичної сторони справи, тут має місце і психологічний момент. В'язання або вишивання - приклади медитації, глибокого розслаблення всього організму. Розум майбутньої мами зайнятий петлями, спицями, голкою з нитками. Всі життєві проблеми відходять на другий план, стрес і тривоги змінюються спокоєм і зосередженістю. Тому в'яжіть, вишивати, читайте інструкції по рукоділлю і ... медитуйте. Ви станете спокійніше і расслабленнее.
Поправитися або не поправитися під час вагітності: а чи варто судити строго?
Навіть якщо після пологів відновити колишні форми в деяких випадках швидко може і не вдасться, варто сумувати з цього приводу? Адже головне - це ваш малюк, його здоров'я і розвиток.
І ще дуже важливі позитивні емоції. А жіночі форми можна привести в порядок поступово, адже збирали зайві кілограми не один місяць, чи не так?
Тому в перші місяці після пологів не варто вганяти себе в строгі рамки різних дієт. Згодом організм сам допоможе відновити потрібні форми. А якщо не поправитися під час вагітності не вийшло і скинути зайві кіло досить складно, то завжди можна застосувати цілий арсенал вправ і дієт для правильного схуднення. Робити це бажано після закінчення періоду лактації.
-
Автор - Юлія Кагадій,
ХУДЕЕМ без проблем - портал про схуднення
Що ж робити, якщо жінка не може впоратися з постійно зростаючим апетитом і нервовим станом?
Поправитися або не поправитися під час вагітності: а чи варто судити строго?
Навіть якщо після пологів відновити колишні форми в деяких випадках швидко може і не вдасться, варто сумувати з цього приводу?