- Техніки татуажу брів
- Наслідки татуажу брів і догляд за ними
- Видалення татуажу брів
- Протипоказання до проведення татуажу брів
Далеко не секрет, що кожна жінка хоче виглядати привабливо щодня, незалежно від наявності вільного часу, настрою і грошей. Але далеко не всі вміють професійно наносити макіяж, та й деколи буває просто не до цього. Тому прекрасним способом зберегти красу на тривалий час є перманентний макіяж, або просто татуаж. Він дозволяє жінці виглядати так, немов вона тільки що відвідала візажиста. Зазвичай роблять татуаж брів, губ і століття. У цій статті ми поговоримо про татуаже брів.
Техніки татуажу брів
Найчастіше у жінок брови залишаються без уваги, деякі представниці прекрасної статі вважають, що їх необов'язково виділяти. А дарма! Красиві брови надають обличчю оригінальність і своєрідний шарм. За допомогою форми брів можна висловити риси характеру - строгість, грайливість, загадковість, сексуальність. Звичайно, важко бути настільки дисциплінованою, щоб щоранку перед роботою підводити брови, надаючи їм потрібну форму. Та й часу на це не завжди вистачає. В такому випадку прекрасним виходом буде татуаж брів.
Фахівцями з перманентного макіяжу брів використовуються наступні техніки: «волосок до волоска» і «м'яка растушевка».
Розглянемо кожен з них.
Волоскові татуаж брів, за відгуками фахівців, користується у жінок найбільшою популярністю. Суть методу полягає в тому, що за допомогою спеціальної машинки для татуювань майстер промальовує лінію кожного волоска на бровах, від кореня і до кінчика. Досвідчені майстри роблять таку процедуру спеціальними голками.
Волоскові татуаж брів буває двох видів:
- Східний - коли промальовані волоски мають різну довжину, переплітаються і спрямовані під різними кутами;
- Європейський - коли волоски направлені в одну сторону і схожі на однакові штрихи.
Триває процедура волосових татуажу брів від 30 до 60 хвилин, в залежності від техніки і складності роботи. Спочатку майстер, обговоривши з клієнтом всі нюанси і побажання, малює косметичним олівцем бажану лінію брів. Потім починає промальовувати кожну волосинку. Машинкою або спеціальними голками він робить проколи в шкірі і вводить туди барвник. Процедура кілька болюча, тому майстер в окремих випадках застосовує місцеву анестезію спеціальним кремом.
Татуаж брів по техніці м'якої розтушовування - це нанесення суцільної лінії брів, при цьому здається, що вони просто добре підфарбовані олівцем, і з боку виглядають цілком природно. М'яка растушевка найчастіше застосовується, якщо брови рідкісні або взагалі без волосків.
При професійному нанесенні з використанням якісних матеріалів татуаж брів, виконаний в будь-якій техніці, зберігається від 3 до 5 років. Це цілком виправдовує як перенесений дискомфорт, так і витрачені на цю косметичну процедуру кошти.
Наслідки татуажу брів і догляд за ними
Внаслідок проведення процедури татуажу шкіра брів зазвичай червоніє і злегка припухає, це нормальне явище і проходить через тиждень. В окремих випадках спостерігається поява гематоми, це залежить від кваліфікації майстра. Внаслідок реакції організму на нанесену травму може статися набряк обличчя, який через деякий час пройде.
Після татуажу брів догляд за ними здійснюється за допомогою спеціальних гелів або мазей, рекомендованих майстром.
У перший час після проведення процедури виділяється сукровиця, з якої потім утворюються скориночки. Тому допускається видалення сукровиця за допомогою вологих серветок без вмісту спирту. Набряк звичайно усувається антигістамінними засобами, біль - болезаспокійливими. Змащувати брови маззю або гелем потрібно обережно, щоб не пошкодити скоринки. Їх ні в якому разі не можна прибирати, інакше фарбувальний пігмент під ними втратить свій колір і брови вийдуть зі своєрідними «пробілами».
Результат проведеної процедури в повній мірі можна оцінювати через 2 тижні.
Видалення татуажу брів
У разі, коли робота майстра з яких-небудь причин не відповідає очікуванням, колір або форма брів не влаштовують, часто єдино можливим варіантом виправлення буде видалення перманентного макіяжу.
Існує кілька способів видалення татуажу брів. Самим безпечним і ефективним є видалення лазером. Даний метод дозволяє прибрати фарбувальний пігмент, не пошкоджуючи роговий шар епідермісу. Промінь лазера на здорову шкіру практично не впливає. Він зачіпає тільки ті ділянки, які відрізняються за кольором. Проходячи безперешкодно через шкіру, промінь лазера нагріває частинки пігменту до великої температури. В результаті цього вони згорають, і сажа розмивається лімфою, але не відразу, а протягом декількох місяців. Тому робити повторну процедуру видалення татуажу брів раніше двох місяців не має сенсу.
Протипоказання до проведення татуажу брів
Перед проведенням татуажу брів необхідно порадитися з лікарем при наявності серцево-судинних або алергічних захворювань. Також протипоказаний татуаж людям, що страждають запальними захворюваннями в гострій формі, онкологічними захворюваннями, поганий згортанням крові, цукровий діабет, гіпертонію, психічними розладами, епілепсією, і вагітним жінкам.
Але в цілому більшості людей татуаж робити дозволяється. Завдяки цій нехитрій процедурі багато жінок відкриють нові грані своєї краси, змінивши і удосконаливши форму і колір брів. Акуратні, доглянуті брови акцентують увагу на очі, підкреслюють їх колір, роблять обличчя більш виразним і привабливим.
Аналізуючи відгуки про татуаже брів, можна прийти до висновку, що успішність даної процедури повністю залежить від компетентності, акуратності і сумлінності майстра. Якщо виконати татуаж брів у кваліфікованого фахівця, це буде по-справжньому красиво і абсолютно безпечно!