Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Властивості і застосування блакитної глини для обличчя: рецепти масок

  1. Користь і склад
  2. Кому актуально використовувати?
  3. рецепти масок
  4. ефективність
  5. Протипоказання і частота застосування

Дуже привабливим засобом по догляду за шкірою виступає глина. Представлена ​​вона в багатому асортименті.

Її так само називають синьою. Входить в список найзнаменитіших серед них. Її назви різняться, залежно від середовища споживання.

Мають популярність такі назви, як мильний камінь, кембрійських глина.

Широко відома в доглядає косметиці, лікувальному масажі, і також різних процедурах по оздоровленню. Вирішує проблеми у вигляді проблематичною шкіри. Входить в склади цілющих препаратів і косметичних ліній.

Користь і склад

Користь і склад

Колір обумовлюється наявністю в складі іонів срібла.

Глина глибоко насичує різні шари дерми і покращує обмінні процеси в клітинах, включає в себе великий вітамінний і мінеральний комплекс.

Кожен з представлених далі компонентів вже сам по собі благотворно впливає на здоров'я, а в сукупності вони доставляють ще більшу користь після застосування:

  1. Кальцій - згладжує пристрій шкіри, істотно розгладжує і розпрямляє мімічні зморшки.
  2. Калій - чудовий зволожувач, підтримує баланс води в нормі, а нормальна кількість води в тканинах особи є основним фактором який забезпечує молодий і привабливий вигляд.
  3. Кремній.
  4. Це специфічний матеріал для підтримки шарів епідерми, своїм судинорозширювальну дію гарантує омолоджуючі, впливу і поліпшення трофіки в підшкірних шарах.

  5. Срібло - проявляє антибактеріальну дію нарівні з марганцем.
  6. Магній - відповідає за молодість шкіри.
  7. Залізо - визнаний соратник магнію, відповідальний за справну доставку в клітини кисню і живильних шкіру вітамінів.
  8. Фосфор - підтримує пластичність і еластичність верхнього шару епідермісу.
  9. Марганець - хороші дезінфікуючі якості.
  10. Мідь - є елементом, які потрібно для створення шкірного креатину.
  11. Натрій - бере участь нарівні з калієм в каліе-натриевом обміні клітин, крім цього звільняє від жирових накопичень і забруднень.
  12. Цинк - надає лікарський вплив, висушує акне різноманітного генезу.
  13. Азот - проявляє протизапальну властивості, загоює зіпсовані ділянки епідермісу.
  14. Титан - забезпечує нормальний розвиток епідермісу і створює особливий екранує шар на поверхні епідермісу.

Чим корисна блакитна глина для обличчя?

Чудова будова кембрійської глини має корисну дію і цілющі властивості.

Ліквідує прищі, комедони і сальні точки, зупиняє акне, позбавляє шкіру від жирності, під час змін "невітамінних» сезонів глибоко живить і не дає прояву шкірних недуг, наприклад таких як, псоріаз, екзема, дерматити.

до змісту ↑

Кому актуально використовувати?

Найбільш часто блакитну глину використовують підлітки в якості корисної маски для боротьби з прищами і забрудненнями шкіри.

Подібні маски дійсно володіють істотною ефективністю, але крім цього блакитна глина має цілий величезний спектр корисного застосування від використання для схуднення до застосування в качествеу основи для спеціальних косметичних сумішей.

Подібні маски дійсно володіють істотною ефективністю, але крім цього блакитна глина має цілий величезний спектр корисного застосування від використання для схуднення до застосування в качествеу основи для спеціальних косметичних сумішей

При цьому найпоширенішими варіантами використання залишаються все-таки такі як нормалізація проблемної шкіри, зокрема особи.

Косметичне використання блакитної глини актуально для вас при наявності наступних проблем зі шкірою обличчя:

  • фурункульозу;
  • шкірних захворювань;
  • сезонного авітамінозу;
  • висипу;
  • зморшок і в'ялості;
  • вугрової висипки;
  • від прищів;
  • яскравою пігментації;
  • ранок і опіків;
  • подразнень;
  • забруднених пір;
  • втоми шкіри.

Глина не завжди використовується в якості основного засобу, але в якості одного з компонентів лікування має високу ефективність.

Як використовувати блакитну глину для особи?

до змісту ↑

Важлива рада від редакції

Якщо хочете поліпшити стан своєї шкіри, особливу увагу варто приділити кремам, якими ви користуєтеся. Жахлива цифра - в 97% кремів відомих марок знаходяться речовини, отруйні наш організм. Основні компоненти, через які всі біди на етикетках позначаються як methylparaben, propylparaben, ethylparaben, Е214-Е219. Парабени негативно впливають на шкіру, а також можуть викликати гормональний дисбаланс. Але найстрашніше, що ця гидота потрапляє в печінку, серце, легені, накопичується в органах і може викликати онкологічні захворювання. Ми радимо відмовитися від використання коштів, в яких знаходяться дані речовини. Нещодавно експерти нашої редакції провели аналіз натуральних кремів, де перше місце зайняли кошти від фірми Mulsan Сosmetic - лідера у виробництві повністю натуральної косметики. Вся продукція виготовляється під суворим контролем якості і систем сертифікації. Рекомендуємо відвідати офіційний інтернет магазин mulsan.ru . Якщо сумніваєтеся в натуральності вашої косметики, перевірте термін придатності, він не повинен перевищувати одного року зберігання.

рецепти масок

рецепти масок

Ці рецепти можуть використовуватися практично для будь-якого типу шкіри.

Ви можете вільно використовувати такі маски, але не забувайте про творчість.

У створенні натуральної косметики не існує практично нічого універсального, варіюйте компоненти, відстежуйте ефекти і створюйте кращий рецепт.

Очищаюча маска: найбільше актуальна для жирної шкіри і очищення пір. Буде потрібно дрібно перемолоти рис, для того щоб отримати рисове борошно. У рівних пропорціях слід змішати глину і борошно і зробити за допомогою води консистенцію рідкої сметани.

Маска використовується протягом 15 хвилин, змивається теплою водою. Допомагає розкривати пори, знімає жирний блиск.

Насичуюча маска: найбільше актуальним цей варіант є для сухої і нормальної шкіри. Беруть по ложці і змішують глину, оливкова олія і мед, додають жовток і наносять на двадцять хвилин, змивають теплою водою. Даний рецепт додає пружності і покращує вигляд обличчя.

Для відбілювання: оптимальний варіант для жирної і проблемної шкіри і, звичайно, для позбавлення від пігментації. Сік половинки лимона змішуємо з 30 мілілітрами горілки і додаємо три столові ложки глини. Після перемішування наносимо на двадцяти хвилин і змиваємо теплою водою.

Для тонусу: теж рецепт для проблемної та жирної шкіри, ефективно усуває запалення і очищає шкіру, тонізує . У рівних пропорціях змішують глину і мелену каву, додають мінеральної води до консистенції рідкої сметани. Наносять на 20 хвилин і змивають теплою водою.

Універсально корисна: цікавий рецепт з цікавим ефектом. Буде потрібно взяти пару крапель масла чайного дерева , Ложку сметани і невелику щіпку глини. Наносять на 15 хвилин і змивають прохолодною водою.

до змісту ↑

ефективність

ефективність

Маски з блакитної глини володіють високою ефективністю.

Звичайно, краще вибрати оптимальний варіант під ваші параметри і використовувати додаткові добавки, які актуальні саме для вас.

Проте і прості маски з глиною роблять істотний позитивний ефект.

Протипоказання і частота застосування

Найголовнішим фактором, який не дозволяє використовувати цю натуральну косметику, є індивідуальна непереносимість.

Тому при першому застосуванні не слід наносити маску на обличчя повністю. Краще протестуйте глину на ліктьовому згині і подивіться чи не з'являється неприродного роздратування.

В цілому маски з цього компонента цілком можливо використовувати практично безперервно.

Як мінімум двох тижневий курс з щоденному використанням маски принесе вам користь, хоча і тут слід більше орієнтуватися на індивідуальну переносимість ніж на загальні рекомендації. Найкраще після кожної маски використовувати живильний крем для шкіри.

Якщо ви використовуєте маски, то не слід тримати глину довше двадцяти хвилин, а при нанесенні і знятті (для змивання не використовуйте мило або подібні засоби, тільки воду) краще використовувати масажні руху.

Попередньо перед використанням просівають суміш, шкіру очистіть як мінімум простим умиванням.

Для того щоб збільшити ефективність розмішуйте глину в відварі з трав, які обрані під індивідуальні параметри вашої шкіри.

Якщо ви маєте суху шкіру, то додайте в маску трохи оливкового масла. Якщо маска стрімко сохне в окремих частинах, трохи змочіть масочку чистої і теплою водою.

Тепер ви знаєте як використовувати блакитну глину і можете ставати здоровішими і красивішими. Не слід нехтувати цим чудовим засобом не тільки для лікування, але і для профілактики.

Адже іноді ви не маєте можливості відвідати СПА-салон, але практично завжди можете придбати в аптеці упаковочку глини і зробити собі корисну маску ввечері.

Рецепт маски для обличчя на основі описаного матеріалу в цьому відео:

Поділитися з друзями:

Чим корисна блакитна глина для обличчя?
Як використовувати блакитну глину для особи?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»