Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Рожева глина для обличчя та волосся: властивості, користь, застосування та відгуки

  1. Застосування рожевої глини
  2. Маски з рожевої глиною для особи в домашній косметології
  3. Маски з рожевої глиною для волосся
  4. Обгортання з рожевою глиною проти целюліту

Глина - чудовий дар матінки-природи, дбайливо підштовхує нас до натуральних методів догляду за зовнішністю і здоров'ям. У косметології, як і в лікуванні, використовуються різні види глини, але найчастіше в косметичних цілях застосовують блакитну, зелену, білу і червону глини. Рожева глина - продукт змішування двох цілющих видів глини: червоної і білої, що дозволяє поєднувати в догляді і доповнювати властивості обох. Біла глина не є рідкістю, тоді як червону добувають переважно на Сході, до нас її зазвичай привозять з Китаю. У практиці східної медицини широко поширена думка, що рожева глина не тільки здатна повернути красу і молодість шкірі, але і може очистити ауру людини, а значить, в її силах впливати на внутрішнє відновлення здоров'я.

У практиці східної медицини широко поширена думка, що рожева глина не тільки здатна повернути красу і молодість шкірі, але і може очистити ауру людини, а значить, в її силах впливати на внутрішнє відновлення здоров'я

Незважаючи на те, що практично всі глини мають виражені косметичні властивості й здатні значно поліпшити стан шкіри і підшкірної клітковини (при здійсненні процедур, спрямованих проти целюліту), саме рожеву глину багато косметологи позиціонують як панацею від усіляких бід і напастей. Багато в чому така думка виправдано, адже змішання червоної і білої глин дає прекрасний матеріал, багатий калієм, кремнієм, кальцієм, залізом, магнієм, цинком і алюмінієм. Це дозволяє використовувати отриману рожеву глину в якості препарату для відновлення шкірних покривів, поліпшення стану волосся і нігтів, в антицелюлітних процедурах, причому навіть тоді, коли клієнтка має дуже чутливу і ніжною шкірою, з працею переносить більшість препаратів і маніпуляцій. Одним з важливих властивостей рожевої глини є її здатність пом'якшувати, м'яко дезінфікувати і знімати запалення будь-якого походження, будь то алергія або наслідки невмілих дій косметолога. Традиційно рожева глина використовується в процедурах по відновленню чистоти шкіри і її красивого відтінку.

Застосування рожевої глини

Вона дбайливо очищає поверхню шкіри, володіючи властивостями м'якого абразиву, сприяє притоку кисню до зовнішніх шарів епідермісу, стимулює кровообіг і сприяє поліпшенню виведення токсинів і шлаків з тканин. Таким чином, одним із способів застосування рожевої глини можна назвати м'який пілінг .

Другий спосіб впливу на шкіру - маски з рожевої глиною для обличчя та шиї: такі маски, до складу яких входить лише глина і мінеральна вода, відмінно тонізують шкіру, усувають дрібні зморшки, надають шкірі пружність і повертають особі молодий контур. Маски з рожевої глиною показані дамам будь-якого віку і з будь-яким типом шкіри, однак для тих, у кого шкіра жирна, такі маски можуть стати порятунком від блиску і вугрової висипки, викликаної підвищеною сальністю.

У догляді за волоссям і нігтями рожева глина використовується лише у вигляді масок, в чистому вигляді або збагачена іншими речовинами, наприклад, ефірними маслами і соком фруктів. Відмінно рожева глина справляється з огрубілою шкірою рук (ліктів, згинів фаланг пальців), в цих випадках застосовують як маски, так і ванночки з рожевою глиною.

Ще більше масок з рожевої глини для обличчя та волосся .

Догляд за волоссям за допомогою рожевої глини обов'язково повинен бути регулярним: маски для волосся з рожевою глиною допоможуть відновити пошкоджені частим фарбуванням волосся. Маски з глиною повернуть волоссю блиск і пружність, допоможуть їм стати сильними і протистояти зовнішніх подразників. Такі маски показані при сухих, ламких волоссі та волоссі, що не стійких до укладання.

Боротьба з целюлітом - величезна сторінка в розділі домашньої косметології, кожна дама мріє назавжди позбавити своє тіло від неприємного вигляду горбків і нерівностей - маски і обгортання з рожевою глиною допоможуть істотно поліпшити стан пошкодженої целюлітом шкіри. Рожева глина чудово справляється із запаленням шкіри, застійними явищами в тканинах, виводить шлаки і очищає шкіру на клітинному рівні. Маски з рожевої глини не протипоказані навіть при варикозному розширенні вен, так як не пов'язані з розігрівом тканин і іншими дратівливими факторами - вони усувають набряки і заспокоюють біль в литкових м'язах.

Після того як ми детально розповіли про восстанавливающем дії рожевої глини на шкіру і волосся, прийшов час докладних рецептів, які допоможуть доглядати за шкірою в домашніх умовах.

Маски з рожевої глиною для особи в домашній косметології

Найпростіша заспокійлива маска з рожевою глиною готується на основі звичайної відстояної води (можна брати бутильовану, мінеральну, талу або дощову, тобто м'яку, звільнену від домішок центрального водопостачання). Глину розводять теплою водою так, щоб утворилася густа кашка, яку буде зручно наносити пензликом на шкіру, щоб вона не розтікалася. Природно, що перед нанесенням маски шкіру потрібно добре підготувати (умивання, обробка скрабом, розпарювання). Для того щоб виключити взаємодію матеріалу посуду і складу маски, береться посуд, яка не містить метал. Тривалість маски становить чверть години, розводити потрібно строго необхідну кількість, так як розлучена глина втрачає свою силу і зберігати її безглуздо.

Маска для зняття запалення

Столову ложку сухої рожевої глини розведіть крутим відваром ромашки або череди, можна крапнути кілька крапель ефірного масла ромашки. Масло потрібно додавати в воду, щоб воно рівномірно розподілилося. Тривалість маски - десять хвилин.

Маска омолоджує і тонізуюча

У мінеральну воду (столова ложка води на столову ложку глини) додають пару крапель олії апельсина або неролі, трохи гліцерину, цією водою розводять глину і наносять після масажу на очищену шкіру обличчя. Тривалість - чверть години.

Маски з рожевої глиною для волосся

Маска для ламких, пошкоджених фарбуванням волосся

На дві столові ложки глини беруть стільки ж меленої кави, розводять компоненти рівною кількістю злегка підігрітого виноградного соку (свіжий ручної віджим), можна додати трохи оливкового масла. Маску наносять на чисте вологе волосся, утеплюють і витримують близько години. Маска з рожевої глиною, розведеною водою показана при різних грибкових ураженнях шкіри голови, при псоріазі волосистої частини голови.

Рожеву глину в масках для волосся можна комбінувати зі сметаною, яєчним жовтком, ефірними маслами, фруктовими соками, медом і відварами лікарських трав. Розведену рожеву глину можна додавати в шампунь при кожному застосуванні, це дозволить повернути волоссю блиск і зробить їх більш пружними.

Обгортання з рожевою глиною проти целюліту

В цьому випадку глину змішують з какао або кави, наносять на розігріту чисту шкіру стегон, живота і сідниць, обгортають плівкою - цей час «оновлення» краще провести під теплою ковдрою. Глиняне обгортання можна поєднувати з такими компонентами як водорості і мед, червоний перець. Судячи з відгуків, глина заспокоює шкіру і сприяє швидкому виведенню шлаків, відновлення кровообігу і лімфотоку.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»