- Що являє собою косметична глина
- Користь і властивості різних сортів
- Біла глина
- Блакитна глина
- Зелена глина
- Червона глина
- рожева глина
- жовта глина
- Чорна глина
- сіра глина
- Маски з різною глиною
- З чим можна змішувати глини
- Вибір сорту глини
- придбання глини
- ефективність глини
Багато людей намагаються як доглядають коштів використовувати, по можливості, ті, які містять натуральні компоненти. Подібні засоби вважаються більш корисним і ефективними, а якщо повністю натуральний засіб, яке, до того ж, має безліч корисних якостей, і є цілком нешкідливим? Зрозуміло, так, і таким засобом є глина. Властивості її дійсно унікальні, навряд чи знайдеться ще якась речовина, що містить в собі стільки корисних елементів відразу. Крім того, існують різні види косметичної глини. Відрізняють її за кольором, а ще за складом, виходячи з чого, певну глину використовують для відповідних типів шкіри.
Що ви дізнаєтеся:
Що являє собою косметична глина
Зрозуміло, косметична глина відрізняється від тієї, яку можна знайти повсюдно. Що використовується для масок глина має свої особливі родовища, звідки її і видобувають. Відрізняється така глина, перш за все, своїм унікальним складом, який і забезпечує її ефективні цілющі властивості. У складі глини знаходяться різні корисні мінеральні речовини, їх кількість і пропорційне співвідношення впливає, в свою чергу, на колір глини.
Саме за кольором косметичну глину і прийнято ділити на сорти або види. Якого кольору буває глина? Існує досить велика кількість відтінків, найпопулярніші - це блакитна, біла і зелена глина.
Користь і властивості різних сортів
Види і властивості косметичної глини визначає її хімічний склад. Залежно від складу, ту чи іншу глину можуть застосовувати для усунення різних проблем шкіри. Які види глини бувають? Їх досить багато, якісь з них використовуються частіше, а інші є більш рідкісними.
Біла глина
Входить в ті види косметичної глини, які застосовуються найчастіше. Можна зустріти білу глину як в якості порошку, що продається для створення масок будинку, так і в якості інгредієнта в професійних косметологічних засобах. В цілому, саме ця глина вважається основною сировиною для виготовлення косметичних препаратів.
Вона застосовується навіть для створення дитячих засобів, оскільки вплив у даного виду глини дуже м'яке і дбайливе, вона підходить навіть для чутливого типу шкіри.
- Серед властивостей білої глини можна перерахувати антибактеріальний ефект, який дозволяє припинити запальні процеси.
- Також глина має ефект скрабу і видаляє з шкіри відмерлі частинки, не даючи порам забиватися і запобігаючи появі чорних крапок.
- Живильні речовини, якими багата глина, дозволяють використовувати її в якості вітамінної насичує маски.
- Крім того, застосування косметичної глини для особи сприяє регенерації, тому її доцільно використовувати при слідах від опіків або ран.
Блакитна глина
Одним з найцінніших видів косметологічної глини є блакитна. У давнину цю глину навіть викуповували за золото і привозили в країну з-за кордону. Справа в тому, що блакитна глина має багатий хімічний склад, в якому приховано безліч надзвичайно цікавих елементів. І цінується така глина високо, оскільки використовується вона не тільки в косметології, а й в медицині, цілком офіційно, наприклад, в клініках Швеції.
Особливо корисна блакитна глина від прищів, вона дозволяє швидко і ефективно позбутися від цієї проблеми. Крім того, глина має підтягуючим ефектом і застосовується при вікових змінах шкіри.
Зелена глина
Незвичайний колір цієї глини - результат впливу оксиду заліза. Але, крім нього, даний вид глини містить ще багато корисних елементів. Застосовують її зазвичай для жирної шкіри обличчя, вона має потужний антибактеріальну дію, а також добре виводить з пор шкіри шкідливі токсини і забруднення завдяки своїм абсорбуючим властивостям. Глина допомагає підтримувати гідробаланс шкіри, а також робить її більш підтягнутою. Крім того, часто застосовують цю глину в створенні масок для волосся, особливо від лупи.
Червона глина
Маски з даного виду глини використовуються, коли шкіра гостро відчуває брак заліза. Колір цієї глини обумовлений саме багатим вмістом міді і окису заліза. Дана глина також підходить для створення стягуючі масок, які роблять контури особи набагато більш чіткими. Також маска допоможе заспокоїти роздратовану шкіру і зніме запалення.
рожева глина
По суті, це суміш білої і червоної глини, яка застосовується в косметології для делікатного догляду за шкірою, акуратно розгладжує її і надає терпку дію. Вона відмінно підходить для профілактичного постійного догляду.
жовта глина
Даний вид відмінно виводь токсини з шкіри, збагачує її киснем, надаючи природний і приємний відтінок. Така глина використовується навіть при досить складних проблемах зі шкірою, оскільки володіє високою ефективністю. Крім того, жовта глина надає тонізуючий ефект.
Чорна глина
Ця глина вважається хорошим засобом, що очищає для шкіри, вона поглинає бруд і токсини, ефективно звужує пори. Крім того, даний вид добре діє як скраб, видаляючи з шкіри відмерлі клітини, які можуть бути причиною запалень і чорних крапок.
сіра глина
Відрізняється ця глина тим, що його добувають виключно з морського дна, а також з дна деяких солоних озер. Дана глина має не дуже приємний запах, але вплив на шкіру надає вельми ефективне, добре зволожує і живить її, відновлюючи клітини шкіри. Це досить рідкісна глина, її не дуже просто знайти в чистому вигляді і частіше вона зустрічається в складі будь-яких масок.
Маски з різною глиною
Існують маски, які включають в себе різні види глин. По суті, будь-яку з перерахованих вище глин можна використовувати в якості маски, просто розвівши водою до потрібної консистенції. Також можна використовувати замість води трав'яні відвари, які підвищують ефективність глини.
В середньому, тримати маску з глиною потрібно близько п'ятнадцяти хвилин, якщо шкіра жирна, то час бажано збільшити до двадцяти хвилин, а сухій шкірі буде досить і десяти. Також щотижневе використання для жирної шкіри необхідно частіше, близько трьох раз, коли для сухої буде досить і одного.
Варто відзначити, що власникам сухої шкіри краще додавати в маску з глиною оливкову чи рослинну олію.
З чим можна змішувати глини
- До білої глини можна додавати ромашку, календулу або обліпиху.
- Блакитна глина поєднується з томатним соком і молоком.
- Жовту глину можна змішати з жовтком яйця і маслом обліпихи.
- Чорну глину застосовувати з лимонним соком і календулою.
- Зелену глину змішувати вівсяним борошном.
Також можна додавати в маски і інші інгредієнти.
Вибір сорту глини
Яку вибрати косметичну глину для особи?
Все залежить від типу шкіри і проблем, які у неї є.
- Найкраще для жирної шкіри підходить біла і блакитна глина, можна також використовувати зелену. Вони нормалізують обмін речовин в шкірі, усунуть жирний блиск, запалення і прищі.
- Для сухої шкіри підходить сіра і червона глина, ці сорти відновлять гідробаланс, зволожать шкіру і пом'якшать її.
- Якщо шкіра дуже чутлива, то для неї підійде біла глина, яка відрізняється своїм м'яким впливом, а також червона глина, яка знімає запалення.
- Для старіючої шкіри підійдуть сорти білої, зеленої, червоної, блакитної глини, які розгладжують зморшки, роблять шкіру більш пружною і надають підтягаючий ефект.
придбання глини
Де купити косметичну глину, щоб мати можливо зробити маску вдома? Зазвичай різні сорти глини можна знайти в аптеці, а також в різних косметичних магазинах. Крім того, деякі салони краси продають професійну косметику з глиною, а також існує можливість замовлення глини через інтернет.
Скільки коштує косметична глина? Відповідь на це питання може бути дуже різним. Ціна чистого порошку глини різних сортів в аптеці, в середньому, не перевищує 50 рублів за упаковку. А ось косметичні засоби з глиною можуть бути досить дорогими, деякі маски в упаковках по вартості доходять майже до тисячі рублів, тут все залежить від фірми-виробника.
ефективність глини
Те, наскільки проявиться ефект від застосування глини, залежить від правильного підбору типу глини відповідно до виду шкіри і її проблемами. Якщо вибір зроблено правильно, то результат буде помітний практично відразу, а для його підтримки можна буде застосовувати обраний засіб профілактично.
Якого кольору буває глина?Які види глини бувають?
Скільки коштує косметична глина?