Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Маски з червоної глини для обличчя і тіла. Обгортання від целюліту

  1. Властивості червоної глини
  2. Показання та протипоказання до застосування
  3. Правила використання червоної глини
  4. Маски з червоної глини для чутливої, роздратованою і сухої шкіри
  5. Скраб з червоної глини
  6. Маски з червоної глини для жирної проблемної шкіри
  7. Універсальна маска з червоної глини для волосся
  8. Ванна з червоної глини
  9. Обгортання червоною глиною

Червона глина - унікальний природний мінерал, який не тільки виділяється своїм кольором з непомітною кольорової палітри природної глини, а й відрізняється особливим складом. Це один з мінералів, чиє пряме призначення - догляд за в'янучої, схильної до подразнень і чутливою шкірою.

Червона глина зустрічається повсюдно, в гірських відкладеннях, на поверхні у вигляді червоної грунту. Але найбільш цінним є червоний мінерал, видобутий з глибоководних покладів Тихого, Індійського і Атлантичного океанів, який являє собою сукупність: органічних сполук, земельних силікатів, біогенних, мікрометеорітних і вулканічних часток.

У будь-якому випадку, червона глина відрізняється підвищеним вмістом заліза і марганцю, міді та нікелю, кобальту і алюмінію, барію. А так же карбонат магнію, карбонат кальцію, свинець, ванадій, молібден і іншими органічними речовинами.

Залежно від місця знаходження і процентного складу тих чи інших інгредієнтів, відтінки червоної глини можуть варіювати: від бурого і коричневого до шоколадно-червоного і цегляно-червоного. Відрізняється також текстура: від шорсткою до порошково-шовковистою; властивості і ступінь впливу.

У медицині червону глину застосовують при ендокринних і невралгічних захворюваннях, гіпотонії і анемії, варикозному розширенні вен і інших захворюваннях.

Але основна область застосування червоного мінералу - косметологія, де на основі червоної глини розроблений багатий арсенал косметичних засобів для ванн, обгортань глиною , Антіцеллюліних масажів, а також кремів, масок і скрабів по догляду за сухою, в'яне і чутливою шкірою.

Поряд з іншими природними мінералами, наприклад білої або блакитною глиною , Червону глину можна купити в будь-якій аптеці і спеціалізованому магазині, використовуючи її як одне з найбільш недорогих і ефективних засобів домашнього застосування.

Властивості червоної глини

Червоний мінерал має антисептичну і сорбційне дію, м'яко очищає, зволожує, тонізує і живить шкіру мінералами і біологічно активними речовинами.

  • Видаляє токсини, сальні відкладення, вільні радикали з поверхні шкіри.
  • Впливає на роговий і внутрішній шари епідермісу, стимулює обмінні процеси, активізує кровообіг.
  • Нормалізує функцію сальних залоз, звужує пори.
  • Знімає роздратування, почервоніння і запалення, запобігає появі вугрової висипки і комедонов, підсушує шкіру.
  • Знімає напругу, втому, хворобливість, сприяє швидкому відновленню в посттравматичний період.
  • Регулярне застосування прибирає пігментацію, покращує колір обличчя, підвищує еластичність і пружність шкіри.

Показання та протипоказання до застосування

Червона глина підходить для всіх типів шкіри, у тому числі: чутливою, що в'яне і схильної до подразнень, показана при таких симптомах, як:

  • дрібні зморшки, в'яне і втомлена шкіра
  • пігментні плями, веснянки
  • розширені пори, прищі , Вугри, комедони
  • запалення і почервоніння рогового шару
  • алергічна реакція, свербіж, лущення
  • зміна контурів особи
  • підвищена функція сальних залоз шкіри
  • підвищена сальність волосяного покриву
  • лупа та себорея
  • ослаблені волосся після хімічного і термічного впливу
  • целюліт
  • удари, гематоми
  • знижений імунітет шкіри тіла.

Червона глина - універсальне натуральний засіб, тому особливих протипоказань бути не повинно, хіба що індивідуальна непереносимість мінералу, що буває рідко.

Алергія може бути на деякі додаткові натуральні засоби, такі, як мед, і деякі ефірні масла (чайне дерево, розмарин і ін.).

Правила використання червоної глини

Приготування маски з червоної глини не займає багато часу, як і саме застосування.

Розведіть червону глину, відповідно до вашого типу шкіри: водою, настоєм трав, молоком, маслом, доведіть до сметанообразного стану.

Маску краще всього застосовувати під час ванни, після лазні або парової ванночки, коли шкіра добре розігріта, це збільшить ефект маски, максимально розкриє і почистить пори.

Суміш наносите на обличчя легкими круговими рухами, не зачіпаючи область очей, а так само на шию, декольте; намагайтеся, щоб вона не пересихала. Маску застосовуйте 15-20 хвилин.

Змивайте без будь-яких косметичних миючих засобів. Зволожуючий крем застосовуйте по необхідності. Зазвичай маски, які ідеально підходять вашій шкірі не вимагають додаткового живлення або зволоження.

Маски з червоної глини для чутливої, роздратованою і сухої шкіри

Розведіть молоком або вершками столову ложку з гіркою червоної глини, додайте чайну ложку меду. Суміш повинні бути пастоподібного стану і приємно лягати на шкіру. Через 15-20 хвилин змийте.

Склад маски з червоної глини можна урізноманітнити, наприклад, змішати глину з:

  • ложкою бананового пюре і сметаною
  • настоєм трав: липи і / або м'яти, ромашки, чаю, пелюсток троянди і неповної чайною ложкою мигдалевого масла (жожоба, макадамії, оливкового, виноградних кісточок)
  • яєчним жовтком, чайною ложкою меду
  • соком (концентратом) алое, вітамінами A і E (по 1 ампулі або по 1-2 краплі концентрованих)
  • фруктової м'якоттю (персика, полуниці, яблука, ківі) і чайною ложкою будь-якого масла для сухої шкіри
  • соком алое і ефірним маслом чайної троянди
  • морквяним соком і столовою ложкою сиру.

Суміш так само повинна бути однорідною сметаноподібної консистенції, витримуватися на шкірі призначений час, і змиватися водою кімнатної температури. Зволожуючий крем використовуйте на ваш розсуд.

Показання: Суха, чутлива, схильна до подразнення шкіра. В'яла і в'яне шкіра, дрібні зморшки, пігментація, веснянки, розширені пори, комедони на носі і бороді.

Дія: Маски з червоної глини прекрасно очищають роговий шар від відмерлих клітин, зволожують, живлять і підтягують шкіру, вирівнюють колір обличчя, розгладжують зморшки, покращують тургор; можуть підсушувати навіть з додатковими інгредієнтами.

Застосування: Маски з червоної глини для в'янучої в'ялої шкіри можна робити один раз на тиждень, і знову ж таки на ваш розсуд, в залежності від ефекту.

Зазвичай продається червона глина має шорстку структуру (залежить від виробника), яка чудово підходить для скрабу.

Скраб з червоної глини

Візьміть дві столові ложки червоного мінералу і додайте стільки ж кавовій гущі випитого кави. Суміш можна розвести міцною кавою або молоком.

Якщо шкіра дуже суха, введіть чайну ложку базового масла для сухої шкіри (оливкова олія, зародків пшениці, мигдального, персикового кісточки). В скраб так само можна додати яблучне або грушеве, бананове пюре (столову ложку).

Однорідну консистенцію наносите на тіло круговими рухами, обережно і ретельно обробляючи розігріту шкіру. Потім залиште скраб ще хвилин 10-15 для максимального впливу, і змийте як звичайно, закінчивши процедуру прохолодною водою.

Така процедура ідеально почистить пори, зволожить шкіру, зрадить їй шовкову ніжність, відчуття легкості і заспокоєння.

Використовувати скраб з червоної глини можна в залежності від одержуваного ефекту - один-два рази на тиждень.

Абсорбуючі, антисептичні та підсушують властивості дозволяють застосовувати червону глину для жирної проблемної шкіри.

Маски з червоної глини для жирної проблемної шкіри

Розведіть повну з гіркою столову ложку червоної глини кефіром або знежиреним молоком, додайте по 2 краплі маслянистих вітамінів A і E (по одній ампулі). Корисно додати мед. Маска повинна бути однорідною сметаноподібної консистенції. Нанесіть на розігріте особа круговими рухами.

Склад маски з червоної глини можна змінити, розмішуючи її:

  • настоями трав: ромашки або / та календули, шавлії, чистотілу, череди; заваркою чаю
  • яєчним білком
  • водою, чайною ложкою меду і 4-5 краплі ефірних масел чайного дерева або сосни, евкаліпта, ялівця (при угрістой шкірі)
  • соком (концентратом) алое і лимона, або будь-яким кислим фруктово-ягідним соком

Поєднання цих компонентів можна використовувати на ваш розсуд, пробуйте, фантазуйте. Але ефект намагайтеся випробувати на згині ліктя або кисті.

Показання: жирна / проблемна, запалена шкіра, порушення функції сальних залоз, в'яла старіюча шкіра, вугрі, акне, постакне, прищі, комедони.

Дія: Маска з червоної глини знижує функцію сальних залоз, абсорбує сальні відкладення і ороговілі клітини, чистить шкіру, видаляє запальний процес і комедони, підсушує вугровий висип, вирівнює колір обличчя.

Застосування: В залежності від ефекту - один-два рази на тиждень. При цьому намагайтеся сильно не висушувати шкіру, так як у жирної шкіри є велика перевага: вона не так швидко старіє.

Універсальна маска з червоної глини для волосся

Дві столові ложки червоної глини розведіть сумішшю: лимонного соку, горілки (коньяку) і реп'яхової олії (по столовій ложці), додайте жовток і чайну ложку меду. Суміш доведіть водою до консистенції рідкого кефіру. Нанесіть на шкірний покрив, розподіліть по пасмам. Через 25-30 хвилин змийте як звичайно.

Для проблемної жирної шкіри і видалення лупи в маску додайте 7-8 крапель березового дьогтю або 5-6 крапель олії чайного дерева.

Ванна з червоної глини

Ретельно розітріть 100гр порошку з 2 столовими ложками будь-якого рослинного масла (оливкова, мигдальне, абрикосової кісточки, виноградної кісточки) і 3-4 краплями будь-якого ефірного масла на ваш розсуд. Потім цю масу розведіть у воді. При такому змішанні - вода м'яка, і масло не спливає.

Ефірна олія лаванди і м'яти заспокоює нервову систему, знімає втому.

Масло розмарину знімає розумову і фізичну втому, підвищує захисні функції організму, омолоджує шкіру.

Масло сосни, ялівцю, чайного дерева, евкаліпта - дезінфікує і підсушує.

Обгортання червоною глиною

Змішайте червоний мінерал з медом, корицею і маслом розмарину (6-7 крапель). Нанесіть на проблемні місця тонким шаром, обгорніть харчовою плівкою, утеплити. При сухій шкірі додайте 10% будь-якого рослинного масла.

Масло розмарину унікальне антицелюлітний засіб, підвищує захисні функції епідермісу, нормалізує роботу сальних залоз, сприяє зменшенню розтяжок і рубців, надає шкірі пружність, ніжність, бархатистість.

Цю суміш можна використовувати для антицелюлітного масажу якщо додати 2-3 ложки гущі випитого кави.

Червона глина для розсмоктування гематом і ударів. Розведіть червону глину звичайною водою, Нанесіть на синяк або забій на кілька годин, загорніть плівкою і зафіксуйте.

Для підвищення ефекту червону глину можна змішати з бодягою (1: 1) і додати 10% рацинової олії або кокоса, кедрового.

І на останок

Червона глина - унікальна речовина, крім багатого мінерального складу, вона має особливу енергетику, здатної відновлювати імунітет шкіри і підтримувати тіло у відмінному фізичному стані.

Але червона глина, як і будь-який інший кольоровий мінерал, може підійти не всім.

Її застосування дуже індивідуально, тому якщо ви помітили, що вона не робить належного впливу або сушить вашу, і без того, суху шкіру, - шукайте альтернативу.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»