Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Маски з білої глини для волосся: користь, застосування, відгуки

  1. Хімічний склад
  2. Корисні властивості
  3. Застосування білої глини
  4. підготовка
  5. Показання до застосування каоліну
  6. Маски для волосся
  7. Протипоказання: які побічні ефекти можуть виникнути?

Біла глина - це екологічно чисте натуральний засіб, широко застосовується в косметології Біла глина - це екологічно чисте натуральний засіб, широко застосовується в косметології.

Її видобувають в Китаї, Болгарії та в Україні. Глина цього виду буває як чисто білій, так і сіруватого відтінку: це ніяк не впливає на її лікувальні властивості. Для волосся білу глину застосовують у складі шампунів, бальзамів і масок. Останні прості у виконанні і абсолютно безпечні. Ефект від застосування помітний після першої процедури!

Хімічний склад

Інша назва білої глини - каолін Інша назва білої глини - каолін. Його колір повністю визначається складом, до якого входять:

  • оксид кремнію в двох модифікаціях;
  • окис алюмінію;
  • цинк.

У невеликих кількостях також присутній:

  • мідь;
  • магній;
  • калій.

Основною діючою речовиною каоліну є діоксид кремнію, або кремнезем. Він здатний поповнити дефіцит кремнію в шкірі та волоссі. Монооксид кремнію створює в глині слабощелочную середу (pH = 7-8). Це дозволяє знищити хвороботворні організми, які можуть жити і розмножуватися тільки в слабокислою середовищі.

Оксид алюмінію володіє великою гігроскопічністю, що в поєднанні з оксидами кремнію робить каолін потужним абсорбентом.

Корисні властивості

Фахівці з біоенергетики вважають, що унікальні лікувальні властивості каоліну обумовлені довжиною хвилі вібрацій, яка дорівнює восьми метрів. Це відповідає довжині хвилі вібрацій здорової клітини людини. При процедурах з використанням каоліну хворі і втомлені клітини починають «підтягуватися» під еталон. З цієї причини ефект від застосування засобу стає помітний відразу. Також біла глина має наступні корисні властивості:

  • нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів;
  • абсорбує токсини і шлаки з шкіри голови, оздоровлюючи тим самим волосяні цибулини.
  • сприяє регенерації волосся по всій довжині, стимулює їх зростання.
  • створює природну захисну плівку на волоссі, надаючи їм гладкість і здоровий блиск.
  • проявляє антисептичні та бактерицидні властивості.

Білу глину можна також використовувати в якості надзвичайно делікатного скрабу для шкіри голови при видаленні лупи.

Помічено, що каолін підсилює лікувальну дію синтетичних препаратів. З цієї причини після застосування масок з цим засобом рекомендується використовувати різноманітні бальзами та ополіскувачі промислового виробництва.

Застосування білої глини

Для лікування і оздоровлення волосся в домашніх умовах в основному білу глину застосовують у вигляді масок, хоча косметологічна промисловість випускає величезну кількість різноманітних шампунів, бальзамів, скрабів і ополіскувачів з цим чудодійним засобом.

Маски з цієї глини підходять для будь-якого волосся. З огляду на сильне абсорбує і підсушує каоліну, власницям сухих волосся, що січеться слід обов'язково додати в маску косметичний або ефірну олію.

Не варто використовувати глину, добуту самостійно. У неї можуть з грунту потрапити хвороботворні мікроби і віруси. Також при приготуванні масок з цієї глини можна використовувати металеві предмети.

підготовка

Процедуру проводять в три етапи: Процедуру проводять в три етапи:

  1. беруть 15 г сухого порошку білої глини (для довгого волосся потрібно взяти більшу кількість);
  2. заливають невеликою кількістю теплої води (температура - 40 градусів), розтирають. До отриманої маси додають додаткові компоненти, ретельно перемішують.
  3. Накладають маску спочатку на шкіру голови, потім розподіляють її по всій довжині волосся. Голову укутують харчовою плівкою, а зверху - теплим рушником.

Тривалість сеансу становить півгодини.

Показання до застосування каоліну

  • ослаблення і випадання волосся;
  • ламкість і тьмяний колір;
  • лупа;
  • повільне зростання.

Маски з білої глини можна також застосовувати при себореї. Хоч вони не є повноцінним лікувальним засобом, але можуть прибрати або пом'якшити неприємні симптоми цього захворювання.

Маски для волосся

Для жирного і нормального волосся можна раз в тиждень робити класичну маску. Для цього достатньо розвести глиняний порошок талою водою і нанести отриману масу на волосся. Змивати маску рекомендується теплою водою. Після сеансу на вологе волосся можна нанести бальзам.

Таку процедуру необхідно робити для активізації росту волосся, їх зміцнення і захисту від несприятливих факторів навколишнього середовища 1 раз в десять днів протягом чотирьох місяців.

Для сухих і неживого волосся в глиняну масу потрібно додати 10 мл олії зародків пшениці і п'ять крапель ефірного масла пачулі. Змити маску можна будь-яким відповідним шампунем. Бальзамом і ополіскувачем в цьому випадку користуватися не варто. Ця маска зробить волосся блискучим, пружними і слухняними, вони придбають пишність і здоровий вигляд.

При жирній себореї замість води рекомендується взяти відвар дубової кори, що володіє антимікробну дію. Потім до маски додають п'ять крапель ефірного масла фенхеля. Вже після першої процедури зникне болісний свербіж, з'явиться відчуття чистоти і свіжості. Змивати маску потрібно шампунем, потім можна обполоснути волосся відваром дубової кори або звіробою. При застосуванні маски лупа зникне після чотирьох сеансів, періодичність - один раз в десять днів.

Для полегшення симптомів при сухій себореї для розведення білої глини беруть відвар подорожника. Потім масу змішують зі столовою ложкою реп'яхової олії і додають три краплі ефірного масла гвоздики. Змивати маску потрібно теж шампунем. Після миття голову обполіскувати не потрібно. Рекомендована частота процедури - один раз в тиждень.

Для зміцнення ослабленого волосся, особливо після тривалої хвороби, після розведення глини водою можна додати сирий курячий жовток. Наносити таку маску потрібно тільки на волосяну частину голови. Змивати прохолодною водою з шампунем. Після миття рекомендується скористатися відповідним ополаскивателем.

При жирній шкірі голови і сухих кінцях волосся до класичної масці додають 5 мл лимонного соку або яблучного оцту . Змивають великою кількістю теплої води і наносять бальзам. Цю маску можна застосовувати раз на тиждень замість шампуню протягом довгого періоду часу. Вона нормалізує саловиділення і створює захист для сухого волосся, надаючи їм блиск, слухняність і додатковий обсяг.

Дуже жирне волосся можна раз в п'ять днів мити наступним складом:

  • 10 г каоліну;
  • 5 г сухої гірчиці;
  • 20 мл води.

Після ретельного перемішування суміш спочатку потрібно нанести на шкіру, м'яко масажуючи, а потім розподілити по волоссю. Змити через 10 хвилин після початку процедури великою кількістю теплої води.

Цей рецепт не тільки нормалізує роботу сальних залоз і покращує зовнішній вигляд волосся, але і сприяє регенерації волосяних фолікулів. Через півроку після початку застосування волосся стане помітно гущі.

Радимо прочитати: Радимо прочитати:

Протипоказання: які побічні ефекти можуть виникнути?

Біла глина не має серйозних протипоказань до застосування. При використанні слід врахувати її сильну абсорбуючу здатність, яка може привести до надмірної сухості шкіри голови. В цьому випадку маску слід збагатити косметичними та ефірними маслами.

При використанні додаткових інгредієнтів для маски з каоліном перед процедурою потрібно обов'язково провести тест на алергічну реакцію.

Красиві і здорові волосся є показником доброго ставлення до себе. Регулярне вживання масок для волосся з білої глини зробить їх блискучими, слухняними і пишними, активізує зростання, позбавить від лупи і свербіння.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»