- Маска з білої глини підсушує
- Маска з каоліну для жирної шкіри
- Маска з білої глини очищає
- Маска з блакитної глини для жирної шкіри
- Маска з чорної глини для жирної шкіри
- Вітамінна маска для жирної шкіри
- Маска для проблемної шкіри
- Маска з блакитної глини для проблемної шкіри
- Освіжаюча маска з білої глини
- Рецепт живильної маски з білої і зеленої глини
- Цілюща маска для сухої шкіри
- Маска з чорної глини на відварах трав
- Маска з рожевої глини для всіх типів шкіри
- Маска з рожевої глини для роздратованої шкіри
- Маска з білої глини для нормальної і сухої шкіри
- Маска з червоної глини
- Маска для сухої шкіри із зеленої глини
- Рецепт маски для в'янучої шкіри
- Підтягує маска з капусти з глиною
- Антицелюлітні обгортання на основі чорної глини
// Головна рецепти краси Маски з глини для обличчя
Для догляду за жирною шкірою обличчя немає кращого засобу, ніж косметична глина. Вона чудово поглинає надлишковий жир, що скупчується на шкірі, знімає запалення і вугрові висипання, нормалізує діяльність сальних залоз, вирівнює колір обличчя.
При регулярному застосуванні масок на основі глини шкіра стає чистою і свіжою, приємно матовою, розширені пори і нездоровий блиск зникають.
Маски з косметичної глини засихають на шкірі протягом 10-15 хвилин, після чого їх змивають теплою водою. А з ними - забруднення і клітини старого епітелію.
Слід пам'ятати про те, що хімічно активні речовини, що містяться в глині, вступають в реакцію з металами, тому готувати маски в домашніх умовах потрібно в керамічному або скляному посуді.
Маска з білої глини підсушує
Одну столову ложку білої глини (каоліну) змішати зі столовою ложкою молока, ретельно перемішати. У суміш додати одну столову ложку тальку, ретельно розтерти до однорідної консистенції.
Нанести на обличчя на 10 хвилин і змити теплою водою. Регулярне застосування маски сприяє очищенню шкіри обличчя, зникнення прищиків і висипань, зниження інтенсивності запальних процесів.
Маска з каоліну для жирної шкіри
Взяти дві столові ложки білої глини (каоліну) і заливати, помішуючи, прохолодною кип'яченою водою, поки суміш не досягне консистенції сметани.
Додати одну чайну ложку натурального меду і один яєчний білок, розтерти; капнути в маску 2 краплі лимонного соку. Накласти на обличчя і потримати до повного висихання складу. Змити водою кімнатної температури.
Маска з білої глини очищає
Приготувати відвар з сухих квітів ромашки аптечної. Взяти трохи остиглого відвару і розвести в ньому білу глину в співвідношенні 1: 1. По густоті суміш повинна нагадувати сметану.
Особа попередньо очистити лосьйоном відповідно до типу шкіри. Нанести маску тонким шаром і делікатно втирати її пальцями в шкіру протягом 2-3 хвилин. Залишити суміш на обличчі ще на 10 хвилин, змити теплою водою.
Маска з блакитної глини для жирної шкіри
Для приготування цієї маски знадобиться чайна заварка або звичайна мінеральна вода. Взяти 2 столові ложки блакитної глини і залити чайною заваркою (або мінеральною водою) так, щоб суміш придбала густоту сметани. Додати одну чайну ложку соку лимона, ретельно розтерти, щоб не залишилося нерозчинених грудочок глини.
Очистити обличчя тоніком і нанести на шкіру маску товстим шаром. область навколо очей залишити вільною. Потримати маску на обличчі хвилин 10-15 і добре вмитися теплою водою. Ефект видно відразу: розширені пори зникають, будь-які запалення «стихають». Рекомендується для жирної шкіри обличчя.
Маска з чорної глини для жирної шкіри
Одну столову ложку чорної глини розвести попередньо приготовленим і охолодженим настоєм м'яти або низки .
Суміш наносимо на обличчя на 10-15 хвилин і вмивалися водою кімнатної температури. А ще краще - змивати маску з обличчя ватним тампоном, змоченим в останньому трав'яному настої. Рекомендується для жирної шкіри.
Вітамінна маска для жирної шкіри
Одну столову ложку блакитної глини і такий же обсяг нежирної сметани ретельно розтерти до утворення однорідної суміші. Додати туди ж по чайній ложці м'якоті стиглого кавуна і виноградних ягід.
Знову перемішати маску і накласти на шкіру обличчя. Змивати через 15 хвилин.
Маска для проблемної шкіри
Знизити інтенсивність вугрових висипань можна шляхом приготування наступної маски. Дві столові ложки білої глини змішати з 10 г спирту і декількома краплями соку лимона.
Ретельно розтерти і нанести на обличчя на 10-15 хвилин. Змити прохолодною водою.
Маска з блакитної глини для проблемної шкіри
Готується наступним чином: 2 столові ложки глини змішати з однією чайною ложкою натурального яблучного оцту. Додати кип'яченої води, щоб вийшла густа суміш. Розтерти, нанести на шкіру обличчя на 15 хвилин, змити водою кімнатної температури.
Освіжаюча маска з білої глини
Свіжий огірок натерти на дрібній тертці і додати 2 столові ложки каоліну. Розтерти до отримання однорідної маси і нанести на шкіру. Після підсихання суміші вмитися прохолодною водою.
Маска добре тонізує і освіжає шкіру, сприяє зняттю подразнень, запалень, має відбілюючим дією.
Рецепт живильної маски з білої і зеленої глини
Змішати по одній чайній ложі білої і зеленої глини, додати в суміш чайну ложку масла виноградних кісточок або персика. Ретельно перемішати і розвести мінеральною водою до консистенції густої сметани.
Накласти на обличчя на 15 хвилин, змити прохолодною водою. Рекомендується для нормальної і комбінованої шкіри.
Цілюща маска для сухої шкіри
Взяти по чайній ложці молока та рідкого меду, перемішати. Додати столову ложку білої глини і ретельно розтерти всі інгредієнти до однорідної консистенції.
Накласти суміш на обличчя і змити через чверть години. Маска покращує колір обличчя, володіє живильною і очищує дією.
Маска з чорної глини на відварах трав
Насамперед потрібно приготувати настій квітів ромашки . Для цього столову ложку квіток слід залити ½ склянки крутого окропу і настояти під кришкою до повного охолодження. Суміш процідити і розвести нею порошок чорної глини до отримання густої, як сметана, однорідної маси.
Нанести маску на обличчя на 10 хвилин і вмитися теплою водою. Маска рекомендована власникам нормальної та комбінованої шкіри.
Маска з рожевої глини для всіх типів шкіри
Рожеву глину розвести кип'яченою водою до густоти сметани і нанести на обличчя на 10 хвилин, після чого змити.
При сухій шкірі глину слід розводити молоком, сметаною, вершками; можна додати трохи сиру або яєчного жовтка. При сухій шкірі рожеву глину змішувати з кислим молоком, кефіром, яєчним білком.
Маска з рожевої глини для роздратованої шкіри
У теплому молоці розвести чайну ложку меду. Додати столову ложку рожевої глини і розтерти до однорідної кашки.
Маску накласти на попередньо очищену шкіру товстим шаром. Через 15 хвилин змити прохолодною водою і нанести живильний крем.
Маска з білої глини для нормальної і сухої шкіри
Дві столові ложки каоліну (білої глини) змішати з чайною ложкою йогурту і двома чайними ложками олії жожоба. Інгредієнти розтерти, маску нанести на шкіру товстим шаром і змити через 15 хвилин.
Маска з червоної глини
В одну столову ложку глини додати столову ложку сметани і чайну ложку оливкової олії. Ретельно розтерти і капнути 2 краплі ефірного масла апельсина.
Маску нанести на обличчя на 10 хвилин, потім змити. Замість сметани можна використовувати яєчний жовток.
Маска для сухої шкіри із зеленої глини
Взяти 50 г зеленої глини і розчинити її настоєм квіток ромашки аптечної , Додати ложку оливкової олії холодного віджиму.
Розтерти суміш до зникнення грудочок і нанести товстим шаром на обличчя, уникаючи області навколо очей і губ. Після повного підсихання змити теплою водою і накласти на шкіру живильний крем.
Рецепт маски для в'янучої шкіри
Жовту глину в кількості столової ложки розтерти з яєчним жовтком і 2 чайними ложками молока до густоти сметани. Кілька листочків свіжої м'яти подрібнити і додати туди ж. Маску нанести на чверть години (особа слід попередньо очистити лосьйоном ). Змити прохолодною водою.
Підтягує маска з капусти з глиною
Відокремити один свіжий лист від білокачанної капусти і помістити його в глиняний або скляний посуд. 50 г молока довести до кипіння і негайно вилити на капустяний лист. Накрити кришкою, залишити до розм'якшення.
Коли капуста стане м'якою, її слід розтерти до кашки, додати до неї один жовток курячого яйця і одну столову ложку зеленої глини. Всі компоненти слід перемішати, маску нанести на обличчя на 15 хвилин. Змити водою кімнатної температури, після чого нанести на шкіру обличчя живильний крем.
Антицелюлітні обгортання на основі чорної глини
Для отримання ефективного результату слід провести мінімум десять процедур з інтервалом в один день. Процедура починається з прийняття душу, в процесі якого потрібно інтенсивно розтирати проблемні зони масажної рукавицею до появи червоності. Витертися рушником насухо.
Попередньо підготовлену антицелюлітну суміш (1/2 кг чорної глини, розведеною мінеральною водою до густоти сметани) злегка підігріти і нанести на проблемні зони.
Щільно обернути харчовою плівкою і декількома шарами вовняної тканини. Лягти і сховатися теплою ковдрою на півгодини. Потім змити глину теплою водою і втерти в шкіру антицелюлітний крем.
Див. також:
Поділитися посиланням: