Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Маска для волосся з глиною: блакитна глина для жирного волосся

  1. Дія глини на волосся
  2. Види косметичної глини
  3. блакитна
  4. Біла
  5. жовта
  6. рожева
  7. Зелена
  8. Чорна або сіра
  9. Червона
  10. Рекомендації щодо застосування
  11. Блакитна глина в масках
  12. Маска №1 для сухих решт і жирних коренів
  13. Маска №2 поживна
  14. Маска №3 проти жирності
  15. Рецепти із зеленою глиною
  16. Маски з рожевої глиною
  17. Рецепти з сірої і чорної глиною

[Teaser]
[Teaser]   Застосування масок для волосся з глиною є чудовим способом натурального догляду

Застосування масок для волосся з глиною є чудовим способом натурального догляду. Існує чимало рецептів на основі цього мінерального кошти, одні з яких ефективні проти випадіння, сухості і ламкості волосся, інші корисні для росту, треті для живлення і зволоження. При цьому використання будь-яких масок для волосся - з блакитною глиною, із зеленою, чорної, червоною або рожевою - є дуже приємною процедурою.

Дія глини на волосся

Косметична глина живить шкіру голови і ущільнює волосся, надаючи їм додатковий обсяг. Вона допомагає проникати до інших компонентів маски до кореневих фолікулів, ось чому високою ефективністю володіють суміші глини з ефірними маслами і відварами трав. Також глиняні маски надають такі ефекти:

  • приводять у норму інтенсивність роботи сальних залоз;
  • сприяють усуненню лупи;
  • прискорюють ріст волосся;
  • усувають свербіж шкіри;
  • діють як м'яке відлущувальному засіб;
  • роблять локони блискучими.

Те чи інше косметичний дія виражена по-різному у окремих видів глини, тому перед тим, як починати курс використання масок на основі цього засобу, ознайомтеся з його різновидами і властивостями.


Види косметичної глини

У рецептах домашніх масок найчастіше фігурують такі види глин.

блакитна

Маска для волосся з блакитної глини стане неоціненною помічницею для тих, хто хоче відростити коси або впоратися з випаданням волосся. Завдяки своїм складом, що включає кремній, кальцій, алюміній, залізо і магній, засіб виступає своєрідним активатором фолікулів. До того ж блакитна глина дієва в боротьбі проти свербіння голови і лупи.

Біла

Цей різновид незамінна для відновлення фарбованого, ослаблених або ламких волосся. Вона має здатність покращувати структуру кожного волоска, а також непогано зволожує і в той же час вбирає надлишки шкірних сальних виділень, надаючи обсяг.

жовта

Важливою особливістю цієї глини є властивість очищати шкіру голови і виводити з неї токсини. Тому як компонент домашньої маски це засіб корисно використовувати при надмірній жирності волосся, а також для ліквідації лупи.

рожева

Це засіб надає потужний регенеруючу та відновлювальний вплив, в зв'язку з чим на її основі можна сміливо робити маски для догляду за пошкодженими, тонкими і ламкими волоссям. Крім того, косметологи рекомендують використовувати рецепти з рожевою глиною для чутливої ​​шкіри голови і для того, щоб зменшити випадання волосся.

Зелена

Маски із зеленою глиною, так само, як і з рожевою, ефективно очищають шкіру від токсинів. Вони показані до застосування для жирного волосся, так як дають собі раду з надто активною діяльністю сальних залоз. Засіб також підходить для проведення м'якого пілінгу.

Чорна або сіра

До основних рис цієї глини - тонізування та зволоження, тому її корисно додавати в маски для пересушені, посічених і пошкодженого волосся. В її складі присутні такі елементи, як магній, кальцій, кварц, залізо, стронцій.

Червона

Домашні маски на основі червоної глини корисні для догляду за роздратованою і чутливою шкірою голови. За відгуками, вона дуже добре підходить для забарвлених або піддавалися хімічній завивці волосся.

Рекомендації щодо застосування

Робити домашні маски для волосся на основі косметичної глини потрібно, дотримуючись нескладні правила:

  • використовувати необхідно воду кімнатної температури і додавати її стільки, щоб маска мала консистенцію не надто густої сметани і легко наносилася на всю довжину волосся;
  • перед використанням маски голова повинна бути вимита;
  • засіб спочатку потрібно втирати масажними рухами в попередньо зволожені коріння, а потім розподілити його по всьому волоссю, включаючи кінчики;
  • максимальний час дії маски складає 30 хвилин, при цьому голову краще обернути харчовою плівкою, а зверху - маховим рушником;
  • перед використанням нанесіть трохи маски на зап'ясті для проведення алергічного тесту;
  • змиваючи маску, чи не застосовуйте шампунь, а ополіскування проводите з трав'яними настоями;
  • після маски сушіть волосся без фена;
  • частота процедур - не більш ніж два рази на тиждень.

використовувати необхідно воду кімнатної температури і додавати її стільки, щоб маска мала консистенцію не надто густої сметани і легко наносилася на всю довжину волосся;   перед використанням маски голова повинна бути вимита;   засіб спочатку потрібно втирати масажними рухами в попередньо зволожені коріння, а потім розподілити його по всьому волоссю, включаючи кінчики;   максимальний час дії маски складає 30 хвилин, при цьому голову краще обернути харчовою плівкою, а зверху - маховим рушником;   перед використанням нанесіть трохи маски на зап'ясті для проведення алергічного тесту;   змиваючи маску, чи не застосовуйте шампунь, а ополіскування проводите з трав'яними настоями;   після маски сушіть волосся без фена;   частота процедур - не більш ніж два рази на тиждень

Блакитна глина в масках

Далі наведено кілька нескладних рецептів масок для волосся з блакитною глиною, всі інгредієнти яких цілком доступні. Всі вони корисні для росту, а додаткові компоненти підсилюють ефективність процедури.

Маска №1 для сухих решт і жирних коренів

склад:

  • 2-3 ст. л. глини;
  • мед 1-2 ст. л .;
  • один жовток;
  • 20 мл лимонного соку;
  • очищена вода.

Дія - ефективна при випаданні волосся, а також зміцнює коріння і зменшує сальність шкіри голови, одночасно живлячи кінчики. Для ефективності робити таку маску потрібно двічі на тиждень протягом 2-3 місяців. Для лікування жирного волосся в маску також можна додавати по 4-6 крапель грейпфрутового масла.

Маска №2 поживна

склад:

  • мед 1 ст. л .;
  • блакитна глина 20 г;
  • 1 ст. л. масла оливи або кокоса;
  • жовток.

Така масочку для волосся з блакитною глиною надає живильну дію і зміцнює волосяні цибулини.

Маска №3 проти жирності

2 ст. л. глини необхідно розвести водою до отримання густої не розтікається кашки і додати в суміш 2-3 ст. л. яблучного оцту. Наносити засіб слід на корені, роблячи легкий масаж голови, і через 10 хвилин розподіляти по всій довжині, залишивши маску ще на 10 хвилин. Завдяки входить до складу суміші яблучного оцту діяльність сальних залоз приходить в норму, і волосся не так швидко жирніє .

Рецепти із зеленою глиною

Для усунення недоліків, які властиві жирним волоссям, стане в нагоді зелена глина. За відгуками жінок, найефективніші такі рецепти:

  • Одну-дві столові ложки глини розведіть настоєм нагідок лікарських і додайте трохи соку алое. Склад розподіліть в області коренів і потім на все волосся. Замість відвару також буде корисно використовувати воду з додаванням 2 ч. Л. настоянки цієї рослини.
  • Хороший ефект дає рецепт маски із зеленої глини з кефіром, яка регулює функціонування сальних залоз і разом з цим зволожує волосся і зупиняє їх випадання. Для її приготування з'єднайте глину з теплою водою для отримання досить густої маси, а потім розведіть кефіром і наносите на голову. Інший варіант такого рецепта - з'єднати глину з сироваткою. Її можна зробити шляхом розморожування застиглого кефіру, який потрібно викласти на сито і залишити відтавати на 1-2 години над мискою. Сироватка стече в ємність, а в ситі залишиться м'який сир, придатний вживання.

Маски з рожевої глиною

Візьміть на озброєння ці рецепти, якщо ваше волосся ламке і сухе. Корисно проводити курс застосування сумішей з рожевою глиною після проведення хімічної завивки або фарбування, тривалого перебування на відкритому сонці або після перенесеної хвороби. Зволожують і допомагають відновити еластичність волосся такі рецепти:

  • Приготуйте 50-100 мл міцного відвару з 2-3 чайних ложок суміші лляного насіння і листя кропиви. Додайте в нього 2-3 ст. л. рожевої глини і перемішайте, потім з'єднайте суміш з 1 стол. л. кокосового, оливкової або мигдального масла і наносите на волосся.
  • Столову ложку глини розведіть водою, додайте один жовток, 3 ч. Л. меду і 5 крапель ефірного масла сосни звичайної. Тримайте маску 20 хвилин, потім змийте і обполосніть голову відваром липового цвіту. Замість цієї Фітоессенціі можна використовувати лавандова олія або іланг-ілангу.

Рецепти з сірої і чорної глиною

Дія цього кошти схоже з ефектом застосування рожевої глини. Для сухих і ламких волосся корисно робити такі маски:

Глину розведіть настоєм ромашки аптечної, додайте 1 ст. л. масла коренів будяків і 1 ст. л. суміші меду з натуральним йогуртом. Нанесіть на 25 хвилин, а змивати засіб потрібно без шампуню теплою водою, а обполіскувати водою з 2-3 краплями лавандової Фітоессенціі або з соком лимона. Замість реп'яхової олії в цьому рецепті можна використовувати касторову або оливкову.

Розведіть глину відваром квіток липи, додайте 30 мл густого настою лляного насіння і 10 крапель рідкого вітаміну A. Рослинні компоненти обволікають і зволожують кожен волосок.

Професійні навички: Головний лікар медичного центру, практикуючий лікар-косметолог.

Коротка біографія і особисті досягнення: Викладацька діяльність: викладання предмета «Соціальна медицина та Організація охорони здоров'я», в тому числі для іноземних (англомовних) студентів, проведення консультацій і передекзаменаційної підготовки.

Наукова та дослідницька діяльність: написання наукових публікацій, супровідних документів, організація взаємодії кафедри з профільними провідними клінічними і косметологічними центрами для спільної дослідницької роботи, участь в конференціях, симпозіумах і т.п.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»