- Знайомство із зеленою глиною
- Про колір і склад
- Корисні властивості
- Правила проведення процедури
- ТОП-5 рецептів
Чи можна зберегти в цілості не лише красу, а й вміст гаманця в гонитві за нею? Якщо не пошкодувати часу і взяти в союзники матінку-природу, то весь капітал залишиться при вас, тому ви зможете витратити його на приємні жіночі штучки. Яка ж процедура здатна зберегти красу шкіри, не вводячи в витрати? А ось, наприклад, маска для обличчя із зеленої глини - одного з найбільш корисних речовин на планеті.
Знайомство із зеленою глиною
Напевно, ви вже знаєте, що собою являє глина і що вона дуже корисна і для збереження краси, і для здоров'я. Але чому головне героїнею статті стала саме зелена її різновид? У чому, як кажуть, «фішка»? Все просто: серед достатку видів глини, до яких відноситься каолін, червона, блакитна, чорна, рожева і зелена, остання є найбільш лікувальної, найдієвішою в сутичці зі старістю і забрудненням покриву.
до змісту ↑
Про колір і склад
Чому маски для обличчя із зеленої глини так корисні? Як величають членів дружною «команди», що працює на благо жіночої краси? Знайомтеся з повним складом чудо-порошку:
Як відомо, колір глини безпосередньо залежить від складу сорти. Зелена різновид зобов'язана своїм відтінком оксиду заліза і магнію.
до змісту ↑Корисні властивості
Лікувальна маска для обличчя із зеленою глиною по силі ефекту нагадує «швидку допомогу». Завдяки «букету» ультра корисних складових з биостимулирующим ефектом порошок можна назвати сучасною «живою водою». Чого ж конкретно можна домогтися, зробивши повний цикл процедур?
до змісту ↑
Правила проведення процедури
Чи мають якісь особливості застосування маски із зеленої глини? Так, певні премудрості є. Знайомтеся з ними:
Це важливо знати! Як зробити тест на сумісність обраного складу з вашою шкірою? Нанесіть краплю готової суміші на ніжний ділянку шкіри з внутрішньої сторони зап'ястя або ліктя, зачекайте не менше 10 хвилин і вивчіть реакцію шкіри. Почервоніння, опіку, роздратування не спостерігаєте? Оброблене місце не свербить, не болить, що не пече? Значить, сміливо обробляйте особа.
до змісту ↑ТОП-5 рецептів
Якщо ви вивчили властивості цілющої глини і засвоїли правила, можна переходити до рецептів.
- Маска проти вугрів
Як ви пам'ятаєте, чудо-порошок чудово себе зарекомендував у боротьбі з ненависними прищами. Хто страждає від цих прикрас, підтвердить, що така хвороба - жахливе покарання. Тому першою в списку рецептів йде маска із зеленої глини і масла розмарину. Готувати її відносно просто. Ложку порошку сполучаєте з водою (обсяг останньої залежить від консистенції маси, в результаті повинна вийти сметанообразная суміш) і декількома краплями розмаринового масла. Склад наносите лише на місця, «окуповані» вуграми. Здорову шкіру обробляти не варто. Вичікуєте 15 хвилин, вмиваєтеся.
Для рецепта знадобиться один свіжий огірочок, причому, попередньо охолоджений. Натріть його на самій дрібній тертці і з'єднайте з двома маленькими ложками зеленої глини і однієї такої ж ложкою свіжих дріжджів. Склад нанесіть на обличчя хвилин на 20.
- Вічна молодість
Маска з таким обнадійливою назвою - це мікс із зеленої і білої глини, а також персикового масла (в пропорції 2: 1: 1). Природно, що порошок до змішування з маслом слід розчинити у воді. За обсягом останньої орієнтуйтеся на вже знайому вам консистенцію сметани. Обробіть масою шкіру і почекайте 20 хвилин.
- Маска проти втоми
Капустяний лист помістіть в ємність, залийте його 50 мл киплячого молока або вершків. Після охолодження размягченную капусту розітріть до консистенції пюре. Додайте в суміш свіжий білок і маленьку ложку зеленої глини. Перемішайте і нанесіть засіб на шкіру. Через 12 хвилин вмийтеся.
- Рецепт для жертв жирної шкіри
Втомилися боротися з прищами, жирним блиском і чорними точками? Беріть на «озброєння» таку маску. Додайте в ложку (супову) зеленої глини половину маленької ложки мінеральної води і цілу таку ж ложку масла фундука. Перемішайте склад і обробіть їм покрив. Через 20 хвилин змийте.
загрузка ...
Ви згодні, що маски із зеленої глини - швидкий і природний шлях повернення краси особи ?!
до змісту ↑Відео-рецепт маски на основі зеленої глини
Яка ж процедура здатна зберегти красу шкіри, не вводячи в витрати?Але чому головне героїнею статті стала саме зелена її різновид?
У чому, як кажуть, «фішка»?
Як величають членів дружною «команди», що працює на благо жіночої краси?
Чого ж конкретно можна домогтися, зробивши повний цикл процедур?
Як зробити тест на сумісність обраного складу з вашою шкірою?
Почервоніння, опіку, роздратування не спостерігаєте?
Оброблене місце не свербить, не болить, що не пече?
Ви згодні, що маски із зеленої глини - швидкий і природний шлях повернення краси особи ?