- Корисні властивості глини
- адсорбуюче дію
- ефект відбілювання
- чарівне омолодження
- Різновиди косметичної глини
- Блакитна або кембрійських глина
- Зелена глина
- Біла глина (каолін)
- Чорна глина
- рожева глина
- Червона глина
- Використання косметичної глини в домашніх умовах
- Засіб для проблемних зон особи
- Маска для самої ніжної шкіри
- Рецепт краси проти в'янення
До складу найкращих і ефективних доглядають коштів домашнього приготування обов'язково входить глина для обличчя. У давнину косметична глина цінувалася на вагу золота. Дозволити собі приготувати для особи засіб на її основі могли лише дуже багаті красуні. Тепер маска з глини доступна кожній жінці, адже купити чарівний компонент можна в будь-якій аптеці.
Багатьом відомі цілющі властивості глини для шкіри обличчя і тіла, але не всі знають, яка її різновид підійде для вирішення тієї чи іншої проблеми. У цій статті будуть детально описані особливості і способи застосування цього природного косметичного продукту, його користь для шкіри тіла і обличчя.
Корисні властивості глини
Косметична глиняна маска - це безпечний і ефективний спосіб влаштувати собі справжню салонну процедуру очищення й омолодження шкіри. Домашні маски з глини повинні бути на озброєнні кожної сучасної жінки. У чому ж користь цього безцінного природного кошти?
адсорбуюче дію
Будь-яка косметична глина - ця натуральне адсорбуюче засіб. Властивості вбирати шкідливі речовини, токсини і продукти життєдіяльності шкідливих мікробів дозволяють вважати маски з глини відмінним інструментом для очищення обличчя від прищів.
Для жирної шкіри косметична глина - справжній порятунок. Вона не тільки прибирає надлишок шкірного жиру, а й стабілізує його вироблення. Під благотворним впливом шкіра вже не може постійно залишатися жирної, перетворюючись в еластичну і оксамитову.
ефект відбілювання
Після застосування маски з глини багато помічають, що риси обличчя стали більш виразними, а шкірний покрив - свіжим. Це відбувається завдяки здатності глини вибілювати епідерміс.
Шрами від прищів, пігментація особи іншої етіології, почервоніння та запалення - від усього цього можна позбутися дуже швидко, використовуючи домашнє засіб на основі глини. Косметична глиняна маска покращує колір обличчя і робить менш помітними дефекти на шкірному покриві.
чарівне омолодження
Косметична глиняна маска допомагає не тільки від прищів, шрамів і подразнень, частіше властивих молодий дермі. Її сміливо можуть використовувати зрілі жінки, адже кремній, що міститься в цій гірській породі в надлишку, впливає на синтез колагену в клітинах. Таким чином, косметична глина робить поверхню шкіри еластичною і пружною, а зморшки менш помітними.
Всі ці властивості притаманні порошку з глини будь-якого кольору. Якщо ж розглядати кожну різновид окремо, з її неповторним природним складом, ми дізнаємося, що для вирішення якоїсь однієї проблеми з дермою краще використовувати певний вид порошку. Дізнатися, якого кольору косметична глина ефективна в боротьбі з різними порушеннями, ви можете, прочитавши наступну частину статті.
Різновиди косметичної глини
Як ви тепер знаєте, властивості глини залежать від її відтінку. Поки в косметології найбільш поширені такі види глини: біла, зелена, блакитна, червона, рожева і чорна.
Багато хто задається питанням, якого все-таки кольору глина від прищів, блакитного або зеленого? Як показує багатовікова практика використання цих видів і наукові вишукування вчених, і блакитна, і зелена косметична глина однаково корисні для усунення висипань. Але цим перелік їх корисних властивостей не обмежується.
Блакитна або кембрійських глина
Косметична глиняна маска блакитного відтінку чудово позбавляє від прищів, зменшуючи їх кількість і розміри. Тому для жирної шкіри краще використовувати такий вид. Косметична глина блакитного кольору утворюється в найглибших шарах грунту. Там вона насичується корисними елементами, які згодом активно передає в клітини епідермісу. Завдяки такій функції її краще використовувати не тільки від прищів, але і для в'янучої шкіри обличчя.
Зелена глина
Очищаючі властивості глини зеленого відтінку зробили її дуже популярною в косметології. Косметична маска на її основі покращує гідробаланс тканин дерми. Для жирної шкіри її краще не використовувати, а сухий і роздратованою дермі вона служить відмінним захистом. Зелена глиняна порода допомагає від прищів, сухості, зморшок. Її омолоджуючі властивості особливо цінуються.
Біла глина (каолін)
Каолін - це глина від прищів, відмінно допомагає жирній шкірі. Косметична маска з її змістом стягує розширені пори, прибирає з обличчя надлишки жирових утворень, сприяє створенню несприятливого середовища для шкідливих мікроорганізмів. Глина білого кольору універсальна, вона допомагає і жирної, і сухий дермі. Після використання засобу з її змістом колір обличчя поліпшується, а всі недоліки шкіри стають практично непомітними.
Чорна глина
Якщо ви запитаєте, яка косметична маска найкраще вбирає токсини, відповідь буде один - маска з чорною глиною . Особливість породи чорного кольору полягає в тому, що її компоненти здатні впливати на глибокі шари епідермісу. Для зняття втоми і напруги, профілактики старіння, запалень на жирній шкірі чорна глина - найкращий варіант. Часто використовувати її не можна, найоптимальнішим варіантом буде застосування масок один раз в 3-4 тижні.
рожева глина
Властивості рожевої гірської породи універсальні. Найвідоміше гідність даного сорту - ліфтинг-ефект. Крім того, засіб з рожевою породою активно очищає, зволожує і омолоджує особа. Ця речовина немов зібрало в собі всі інші види і властивості своїх побратимів, ставши універсальним компонентом для косметичних засобів домашнього користування.
Червона глина
На відміну від інших сортів, червона глина краще за всіх справляється з дефектами шкіри, викликаними старінням. Омолоджуючий ефект сприяє зняттю втоми, напруги. Контур обличчя стає краще, зморшки і пігментні плями - менш помітними і вираженими.
Ознайомившись з основними властивостями різних сортів унікальною гірської породи, можна приступити до вивчення способів її застосування. Найголовніше гідність коштів на основі глини - доступність. Вартість порошку, відверто кажучи, низька. Ніяких складних премудростей в приготуванні домашніх доглядають коштів не існує. Потрібно лише ваше бажання!
Використання косметичної глини в домашніх умовах
Сучасна косметологія рекомендує використовувати глиняний порошок як в чистому вигляді, так і в складі масок. Для цього потрібно підібрати відповідний вашій шкірі сорт і змішати з теплою чистою водою в рівних пропорціях. Масу наносять на обличчя масажними обережними рухами і залишають на 15 хвилин, після чого ретельно змивають контрастною водою, чергуючи теплу і холодну. Косметична маска може бути приготовлена з будь-якого сорту глиняного порошку. Всі види однаково ефективні в масках.
Засіб для проблемних зон особи
Щоб приготувати засіб від прищів на жирній шкірі, запалень і подразнень на сухий, будуть потрібні такі продукти:
- Блакитний або зелений глиняний порошок.
- Тепла вода.
- Ефірна олія чайного дерева.
- Сік лимона.
З порошку і води замішують розчин з густою консистенцією. До нього додають кілька крапель олії і соку. Час дії - не менше 20 хвилин.
Маска для самої ніжної шкіри
Чутливій шкірі підійде засіб з рожевим глиняним порошком . Для його приготування потрібно косметична маса з води і глини, столова ложка масла кокоса або оливи, яєчний жовток.
Засіб протягом всього декількох 15-хвилинних сеансів очистить шкіру від прищів і інших висипань, зволожить та поліпшить її колір. Маску сміливо можна застосовувати і для жирної шкіри.
Рецепт краси проти в'янення
Змішавши червону глину з жовтком і медом, ви отримаєте ефективний засіб для зрілої шкіри. Така маска живить дерму, підтягує і надає їй пружність. Приємна процедура триває приблизно 20 хвилин.
Цілющі властивості глиняної породи зауважив ще середньовічний перський вчений Авіценна. З тих пір ще не було епохи, в якій жінки відмовлялися б від чарівного природного засобу. Подивившись заключне відео, ви дізнаєтеся багато способів використання натурального глиняного порошку від прищів, запалень, зморшок і пігментних плям. Будьте красивими!
У чому ж користь цього безцінного природного кошти?Багато хто задається питанням, якого все-таки кольору глина від прищів, блакитного або зеленого?