Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Чим корисна рожева глина для обличчя?

  1. Про продукт і його складі
  2. якості продукту
  3. застосування
  4. Особливості домашнього використання
  5. Протипоказання

Корисність природного мінералу - глини відома здавна. Жителі регіонів, де він добувалася, з її допомогою підтримували молодість, красу і здоров'я шкірних покривів, до старості зберігаючи привабливий зовнішній вигляд обличчя.

Незважаючи на велику кількість інноваційних знахідок в косметологічної сфері, ця гірська порода не перестає користуватися величезним попитом у косметологів-професіоналів і тих, хто самостійно регулярно доглядає за шкірою в домашніх умовах. Мінерал має кілька видів, серед них глина рожевого кольору стоїть осібно, залучаючи своїми неймовірними якостями. Вона омолоджує, тонізує і заспокоює шкіру, надаючи їй рівний, сяючий колір.

Про продукт і його складі

Про продукт і його складі

Рожева глина не є природним продуктом. Це результат змішування двох натуральних видів глини білого і червоного кольору, чиї природні властивості при поєднанні посилюються, допомагаючи здійснювати повноцінний ефективний догляд за шкірою обличчя. Завдяки м'якості і ніжності структури, продукт підходить для будь-якого типу шкіри, навіть якщо вона особливо чутлива, вразлива, схильна до подразнень. Косметологами рожева глина цінується і за склад, який багатий корисними елементами:

  • калієм і кальцієм;
  • кремнієм і залізом;
  • алюмінієм і цинком;
  • магнієм .

Саме тому глина входить до складу багатьох косметичних засобів, найрізноманітнішого спектру дії.

якості продукту

Чим корисна глина? Набором цілющих якостей, успішно застосовуються в створенні косметичних засобів для особи, регулярне використання яких допоможе якісно, ​​щадяще для здоров'я, приємно і натурально:

Баланс складових глини надає їй лікувальні функції, дозволяючи використовуватися в терапії шкірних хвороб, таких як різні висипу, псоріаз , Екзема та інші.

застосування

застосування

Маски на основі рожевої глини вражають своєю різноманітністю. Судіть самі:

  1. За допомогою рожевої глини можна живити і зволожувати шкіру обличчя і тіла. Пара ложок продукту розлучається в теплій чистій воді до одноманітної в'язкою і рідкої консистенції, типу манної каші . Наноситься на чисте обличчя, витримується чверть години і змивається. Потім шкіра покривається легким зволожуючим кремом .
  2. Її рекомендується використовувати в профілактичних цілях, запобігаючи закупорку пір і поява чорних крапок. Столова ложка вже розведеного продукту змішується з чайною соку лимона свіжого віджиму, плюс пара крапель ефірної олії чайного дерева . Ретельно перемішаний склад наноситься на зони щік, чола, підборіддя, уникаючи зони очей, витримується п'ятнадцять хвилин, змивається за допомогою теплої води.
  3. Чутлива і суха шкіра теж потребують рожевої глині, а маска з чотирьох інгредієнтів відмінно освіжить і оживляти, якщо нанести її на попередньо очищену м'яким скрабом шкіру для більшої ефективності. На дві столові ложки продукту ложка домашнього молока, чайна з натуральним медом і двома краплями масляної мигдалю. Ця однорідна суміш наноситься на все обличчя, обходячи очі, витримується третину години і змивається.
  4. Поширеною проблемою є розширені пори, а за допомогою маски з рожевої глини можна звузити їх. Для основи знадобиться розведена до консистенції сметани глина, взята в кількості двох столових ложок. У неї додається яєчний білок. Маска наноситься на проблемні ділянки обличчя не більше ніж на десять хвилин, змивається. Потім використовується відповідний зволожуючий крем.
  5. З мінералом вдасться успішно омолодити вікову шкіру, яка вимагає особливого догляду, повернути їй привабливого вигляду і позбавити від зморшок. В основі маски півтори ложки продукту, розбавлені рідиною до кашки. Їх доповнюють трьома краплями лавандового масла , Аналогічною кількістю ефіру виноградної кісточки, краплею грейпфрутового масла. Час дії маски - п'ятнадцять хвилин, а після декількох процедур - приголомшливий результат.
  6. Рожева глина надає шкірі пружність з еластичністю, якщо розвести столову ложку її в воді, додати сік алое в кількості чайної ложки, три краплі вітаміну E в масляному розчині, пару крапель мигдалевої олії . Склад витримують третину години, змивають за допомогою теплої води, зволожують кремом обличчя.
  7. У вас жирна шкіра? І тут допоможе рожевий мінерал. Він нормалізує роботу сальних залоз, усуне жирний блиск, в співдружності з червоним вином. Його дві столові ложки застосовують замість води для розведення півтора столових ложок глини, доповнюють парою крапель лавандового масла і чайного дерева. Досить чверті години і декількох процедур, щоб перестати наносити матове покриття особа, приховуючи його сальність. Не забудьте після маски обробити обличчя зволожуючим кремом для жирного типу.
  8. Шкіру, що в'яне врятує ліфтинг-маска. У ній по три столових ложки основного продукту і ромашкового відвару, чотири таблетки аспірину в подрібненому стані. Склад п'ять хвилин розтирається масажними рухами по лініях обличчя, залишається на десять хвилин, змивається прохолодною водою. Кілька днів зусиль - і результат «на обличчя» у вигляді пружною і еластичною шкіри. При регулярності процедур спостерігається тривалий ефект. На нормальну і жирну шкіру ліфтинг-маска наноситься через кожні три-чотири дні, на суху - раз в сім днів. Курс складається з десяти-п'ятнадцяти процедур, з перервою в один-два місяці.
  9. За допомогою рожевої глини можна купірувати подразнення, свербіж і алергію, заспокоївши запалену шкіру сумішшю з трьох компонентів. Це ложка продукту, три ложки рожевої води, пів чайної ложки масла жожоба . З метою збільшення ефективності і швидкості впливу, можна збагатити склад двома краплями рожевого масла і ромашкового. Перед нанесенням особа зволожують. Час дії - п'ятнадцять хвилин. Знімати маску краще настоєм звіробою.

Особливості домашнього використання

Особливості домашнього використання

Косметична рожева глина застосовується в чистому вигляді, і в комплексі з іншими складовими масок, що підсилюють її корисність. Щоб склад не втрачав своїх цілющих властивостей і був максимально корисний, треба враховувати деякі особливості процесу:

  1. У роботі не використовується металевий посуд, здатна викликати реакцію мінералів з металом, приводячи до руйнування мінеральних речовин.
  2. Використовується для розведення прохолодна або холодна вода, так як з гарячою водою глина втрачає свої цілющі якості.
  3. Перед процедурою особа очищається від забруднень, забезпечуючи доступ до глибоких шарів шкірного покриву.
  4. Зона навколо очей - табу для будь-яких масок, а шар повинен бути тонким.
  5. Для нанесення суміші на обличчя бажано прийняти горизонтальне положення. Глина є досить важким матеріалом, відтягувати шкіру при вертикальному положенні вниз.
  6. В ідеалі - рівномірне висихання маски, з замазкою тріщин при їх появі, для чого на час процедури краще виключити розмови.
  7. Пересихання складу не допускається, з цією метою на суміш накладається мокра марля або вона постійно зволожується за допомогою води або трав'яного відвару. Перетримка маски не бажана, це загрожує пересушування шкіри і додатковою втратою вологи.
  8. Маски одноразового застосування, для нової процедури вони готуються заново.

Протипоказання

Маски на основі рожевої глини протипоказані людям:

  • з сильними запаленнями на обличчі, включаючи гнійні освіти;
  • з відкритими ранами і шрамами, саднами і порізами, іншими шкірними ушкодженнями;
  • з онкологічними та шкірними інфекційними захворюваннями.

Сама глина, як натуральний природний матеріал, не є алергеном, але при змішуванні її з іншими інгредієнтами, рекомендується проводити тест для виявлення індивідуальної нестерпності.

Як діє рожева глина на шкіру, було відомо древнім грекам, єгиптянам і китайцям. Тепер і ми на власному досвіді переконалися в її користь. А от твердження древніх, про її здатність очищати ауру, ще належить перевірити.

У вас жирна шкіра?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»