Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Бодяга для особи. Маски і пілінг бодягою

  1. Що таке бодяга?
  2. Показання та протипоказання
  3. Косметичні засоби з бадягі для домашнього застосування
  4. Важливі рекомендації перед використанням бадягі
  5. Маски з бадягі
  6. пілінг бодягою
  7. Рекомендації щодо застосування бадягі

Бодяга або бодяга - лікарський препарат природного походження, унікальні властивості якого відомі з незапам'ятних часів. Традиційно її застосовували як народний засіб від забитих місць, синців, золотухи і ревматизму. Сьогодні ж це доступне і ефективний засіб для вирішення багатьох підліткових проблем і омолодження шкіри в зрілому віці.

Про бодягою чули практично всі, це недорогий засіб у вигляді жовто-коричневого або зеленувато-сірого порошку можна купити в будь-якій аптеці. Але яким є насправді походження бодяги і які її властивості?

Що таке бодяга?

Бодяга (Spongillidae лат.) - це порошок висушеної прісноводної губки з сімейства кишковопорожнинних тварин. Основу губки становлять крем'яні голки, сполучними елементами якого є спонгин - білок органічного походження, за хімічним складом, що нагадує шовк.

Складовими губки так само є: фосфорнокислиє і вуглекислі солі, гістаміни, аутакоідов, кініни, простагландини і безліч інших органічних речовин.

Саме такий мінеральний склад і дрібно игольчатая структура кремнезему надають особливу цінність бодягою, і дозволяють її включати до складу багатьох косметичних засобів для лікування різного роду дерматитів, синців, гематом, прищів , Постакне і видалення рубців. І при цьому використовувати для масок, пілінгів, компресів, вводити до складу багатьох косметичних кремів, мазей і тоніків по догляду за волоссям, шкірою обличчя і тіла.

Лікувальний ефект бадягі полягає в механічному впливі кремнієвої структури на шкіру, яка проникає у верхні шари епідермісу і активізують різні біологічні процеси і сприяють:

Омолодження. Кремнеземні голочки впливають на клітинному рівні, вони активізують кровообіг, живлять і насичують клітини киснем, сприяють їх регенерації і вироблення еластину, в результаті чого улучает тургор і колір шкіри, а дрібні зморшки розгладжуються. Цим пояснюється ефект омолоджуючих масок з бадягі.

Оновлення шкіри. Нанесення бадягі на шкіру супроводжується легким нагрівальним ефектом, розширенням кровоносних судин, тимчасовим почервонінням з подальшим відлущуванням, що так само сприяє:

  • регенерації шкіри
  • очищенню і оновленню рогового шару шкіри
  • позбавленню від пігментації
  • позбавленню від прищів, постакне, розтяжок, дрібних зморшок
  • відновленню епідермісу після УФ випромінювань

Відновленню захисних функцій шкіри. Вплив бодягою на роговий шар супроводжується знеболюючим ефектом уражених ділянок тканин і припливом крові до застійних процесів. Наявність в бодягою таких каталізаторів загоєння, як: простагландини, кініни, аутакоідов і гістаміни сприяють:

  • регенерації пошкоджених ділянок тканин
  • загоєння мікротріщин
  • розсмоктуванню рубців, гематом, синців, набряків, інфільтратів (тканинних наростів внаслідок хірургічних втручань або запального процесу).

Реструктуризація шкіри. Завдяки наявності речовини білкового походження - спонгина, бодяга має яскраво виражену бактерицидну, знеболюючу, протизапальну, і розсмоктуючу дію. Тому маски з бадягі сприяють швидкому розсмоктуванню різних небажаних новоутворень, і ефективні для запаленої шкіри, прищів і вугрової висипки.

Показання та протипоказання

  • для лікування вугрового висипу, прищів, акне
  • для омолодження шкіри обличчя і поліпшення тургору
  • для позбавлення від синців, гематом і постакне
  • для видалення пігментації
  • для лікування жирної себореї

Не дивлячись на наявність безлічі позитивних властивостей, процедури з бодягою мають ряд протипоказань, їх не рекомендується застосовувати, якщо у вас:

  • гіперчутлива суха шкіра
  • тонка шкіра з просвечивающимися вінками і капілярами
  • видимі пошкодження шкіри у вигляді гнійних запалень і відкритих ранок
  • інфекційні захворювання в гострій формі, в тому числі герпес
  • наявність яскраво вираженого купероза, розташовані біля поверхні шкіри розширені кровоносні судини
  • наявність волосся на шкірі (схильність до гіпертрихозу)
  • алергічна реакція на бадягу, у вигляді подразнення шкіри
  • вагітність і дитячий вік.

Косметичні засоби з бадягі для домашнього застосування

Косметичної промисловістю розроблені безліч препаратів на основі бадягі, які можна використовувати як в косметичних цілях, так і для лікування волосся і шкіри Косметичної промисловістю розроблені безліч препаратів на основі бадягі, які можна використовувати як в косметичних цілях, так і для лікування волосся і шкіри.

Як часто застосовувати той чи інший засіб? Ви повинні вирішити самі, відповідно до вказівок інструкції і станом вашої шкіри.

  • Сухий порошок бадягі. Містить листя подорожника і квіти календули. Найбільш доступний засіб, ефективно в масках і пілінгу домашнього приготування, рекомендується від різних проблем і для омолодження шкіри. Додаткові інгредієнти можна додавати на свій розсуд. Пакетик розрахований на 3-4 процедури.
  • Гель Бадяга-форте. Гель Бадяга-форте з екстрактами подорожника і деревію від синців, пігментних і застійних плям. Бодяга надає розсмоктуючу дію, сприяє видалення гематом і синців, запобігає появі прищів і вугрової висипки. Екстракти деревію і подорожника надають бактерицидну, протизапальну і загоює. Гель сприяє зволоженню і регенерації шкіри, знімає напругу і втому, підвищує тонус, забезпечує пружність і еластичність.
  • Крем-маска Бадяга з індійським Крессе. Рекомендується для видалення застійних і пігментних плям постакне, прищів і вугрів, придушення утворення меланіну, відбілювання шкіри і поліпшення її загального стану. Крем надає трьох ступеневу дію: розсмоктуючим осветляющее застійні плями; активне відбілювання; харчування і регенерацію шкіри.
  • Крем-маска отшелушивающая з бодягою. Містить висококонцентровані активні речовини: ефірна олія чайного дерева, масло обліпихи, ментол, триетаноламін, карбопол, метілізотіазолон. Крем-маска сприяє розсмоктуванню ущільнень і рубців, відновлює захисні функції шкіри, омолоджує шкіру. Крем'яні голочки глибоко очищають і звужують пори, зменшують активність сальних залоз.
  • Бодяга 911, засіб від синців і ударів. Унікальний натуральний препарат містить екстракти ромашки і кінського каштана, ефірні масла ялівцю, м'яти, арніки і чайного дерева. Засіб сприяє регенерації шкірної тканини, зміцненню стінок капілярів і кровоносних судин, розсмоктування гематом і зменшенню набряків. Надає антисептичну, розсмоктуючу і заспокійливу дію.
  • Універсальний крем Супер Хаш і Бадяга. Засіб містить: екстракти бадягі, імбиру, звіробою, арніки; ментол, акулячий жир, камфора, гель алое вера і масла: сосни, чайного дерева, евкаліпта, розмарину. Крем сприяє регенерації тканин при різних шкірних ушкодженнях. Активізує процес розсмоктування гематом і синців. Сприяє усуненню алергічної висипки, дерматитів, грибків, в тому числі герпесу. Виробляє знеболюючий ефект, прибирає набряки після травм, забитих місць, розтяжок, вивихів.

Косметична промисловість так само випускає препарати на основі бадягі для волосся і тіла, серед них найбільш популярні:

Бодяга для шкіри голови і жирного типу волосся. позбавляє від лупи, себореї і свербіння, покращує кровообіг, нормалізує секрецію сальних залоз, зміцнює волосся.

Бодяга плюс ламінарія. Гель з бодягою від целюліту - це ідеальне поєднання двох інгредієнтів, спрямоване для боротьби з целюлітом. Після курсу застосування (1-15 міс.) Шкіра стає ніжною і гладенькою.

Важливі рекомендації перед використанням бадягі

Перш ніж зважитися на будь-яку процедуру з бодягою необхідно врахувати деякі нюанси:

  • Дискомфорт, печіння. Такі процедури можуть викликати певний дискомфорт, і навіть хворобливе відчуття печіння протягом трьох-п'яти днів, тому не плануйте нанесення маски або пілінгу перед виходом на вулицю або яким-небудь заходом.
  • Пігментація. Щоб уникнути пігментації, намагайтеся не проводити процедуру пілінгу бодягою влітку і в період підвищеної сонячної активності. Не залежно від пори року використовуйте сонцезахисний засіб з фактором не нижче SPF 20.
  • Тест на сумісність. Щоб уникнути неприємних наслідків, перед застосуванням масок або пілінгів з бодягою, ознайомтеся з протипоказаннями та пройдіть тест на відсутність реакції. Для цього невелику кількість порошку змішайте з борним спиртом або 3% перекисом водню. Нанесіть суміш на згин ліктя на 15 хвилин, потім змийте і в наступні пару днів спостерігайте за реакцією шкіри.

ВАЖЛИВО: Легке почервоніння, відчуття тепла, печіння і поколювання рогового шару з подальшим лущенням, - є нормальною реакцією шкіри на бадягу. У разі набряку, шкірного висипання і сильного свербіння - проведення процедури протипоказано.

  • Відсутність видимих пошкоджень шкірного покриву. Перед застосуванням маски або пілінгу з бодягою, забезпечте шкіри максимальний догляд, зведіть до мінімуму пошкодження, почервоніння, запалення.
  • Періодичність. Намагайтеся не зловживайте застосуванням бадягі, шкіра повинна повністю відновитися. Для поновлення рогового шару одного разу на місяць цілком достатньо.

Безпосередньо перед нанесенням пілінгу або маски з бадягі:

  • постарайтеся добре очистити шкіру від сальних забруднень і залишків косметики
  • уникайте потрапляння порошку на слизові оболонки очей і носа, дихальних шляхів
  • уникайте нанесення маски або пілінгу з бодягою на область очей

У разі алергії або сильного печіння після застосування бадягі, дерматологи рекомендують використовувати мазь гидрокартизона.

Залежно від концентрації складу, інтенсивності і часу впливу, процедури з бодягою можуть являти собою, як звичайні маски, так і пілінги, аналогічні мигдальному пілінгу або пілінгу Джесснера .

Маски з бадягі

Маски з бадягі доповнюються пом'якшуючими інгредієнтами, діють дбайливо і надають легку подразнюючу дію, припускають нетривалий нанесення, без відлущування.

Такі маски ідеально очищають, освіжають і живлять шкіру обличчя, скорочують пори, запобігають запальним процесам і появу прищів, підвищують тургор, покращують колір. Їх можна використовувати один-два рази на тиждень, а то і рідше, в залежності від стану вашої шкіри.

Маска з бодягою, медом і бананом для в'янучої шкіри

Чайну ложку порошку залийте окропом до напіврідкого стану. Чайну ложку меду розітріть із столовою ложкою бананового пюре. Все з'єднайте і ретельно перемішайте, нанесіть на 15-20 хвилин.

Маска з бодягою для сухої шкіри

Чайну ложку гелю з бодягою з'єднайте з одного двома столовими ложками жирної сметани або вершків. Добре розмішайте, нанесіть на 10-15 хвилин. Змийте теплою водою.

Маски з бодягою, білою глиною і сметаною для сухої шкіри, що в'яне

Чайну ложку сухого порошку з'єднайте зі столовою ложкою білої глини , Залийте окропом до сметанообразного стану, додайте столову ложку жирної сметани або вершків. Доведіть до однорідної консистенції, нанесіть на 15-20 хвилин, змийте теплою водою.

П'ять-шість процедур такої маски не тільки покращувати стан шкіри, але і приберуть пігментацію.

Маска з бодягою, білої / рожевої глиною і медом для в'янучої шкіри

Чайну ложку сухого порошку бадягі і столову ложку білої глини розведіть окропом, додайте столову ложку меду, ретельно розітріть. У суміш додайте чайну ложку будь-якого рослинного масла для сухої шкіри: виноградної кісточки, мигдального, жожоба, персикового. Доведіть до однорідної консистенції, нанесіть на 15-20 хвилин, змийте теплою водою.

Маска з бодягою і чорною глиною для жирної шкіри

Чайну ложку сухого порошку з'єднайте зі столовою ложкою чорної глини, доведіть окропом до сметанообразного стану. Додайте по чайній ложці меду і соку алое (концентрату). Розмішайте до однорідної консистенції, нанесіть на 15-20 хвилин, змийте водою кімнатної температури. При підвищеній функції сальних залоз бажано додати 5-6 крапель олії чайного дерева.

пілінг бодягою

Пілінги більш жорстка процедура, передбачає пошкодження рогового шару шкіри з наступним відлущуванням. Тому для початку ви можете нанести пілінг локально на проблемну частину обличчя або лоб, щоб потім прикрити волоссям. Або застосовувати менш агресивні інгредієнти для розведення суміші.

Суміш для пілінгу бодягою можна отримати, якщо розводити порошок:

  1. 3% -й перекисом водню. Процедура щодо агресивна і менш безпечна, тому, якщо ви ще не робили пілінг бодягою в домашніх умовах, почніть з неї. За деякими відгуками, піниться суміш сильно обпікає роговий шар, але ефекту менше, ніж від двох наступних процедур.

У невеликій ємності змішайте столову ложку сухого порошку з перекисом водню, доведіть до напіврідкого стану. Через 2-3 хвилини суміш почне пінитися. Легкими круговими рухами нанесіть теплу масу на певну зону або по масажних лініях на все обличчя, минаючи область очей. Залежно від своїх больових відчуттів визначитеся з тривалістю і інтенсивністю втирання. Через 15-20 хвилин обережно змийте водою. Слідкуйте за очима.

  1. Борним спиртом. Пілінг бодягою на основі борного спирту надає більш ефективний вплив, хоча так само обпікає шкіру, але можна отримати отруєння. Тому він протипоказаний вагітним і в період лактації.

Принцип отримання суміші для пілінгу той же що і з перекисом водню. Столову ложку сухого порошку розводите борним спиртом, і наносите на обличчя на 10-15 хвилин.

  1. Розігрітим рослинним маслом. Досить жорсткий варіант пілінгу бодягою, рекомендується для менш чутливою, жирною шкіри. Надає глибоке проникнення, за своїм впливом аналогічний хімічного пілінгу.

Для отримання суміші, як і в перших двох випадках, змішайте столову ложку порошку з будь-яким рослинним масло, доведіть до однорідного сметанообразного стану. Наносите на 10-15 хвилин. Так само визначтеся з інтенсивністю і тривалістю втирання.

Рекомендації щодо застосування бадягі

  • Змивання бадягі з особи досить болючий момент, тому не тріть шкіру руками як зазвичай, а нанесіть струмінь води на обличчя, потім промокніть рушником. Бережіть очі.
  • Щоб не нашкодити собі і не отримати сильний опік, для початку постарайтеся скоротити час впливу будь-якого з перерахованих вище пілінгів з бодягою, не захоплюйтеся тертям і скоротіть дію пілінгу до 10 хвилин.
  • Після того, як ви переконалися, що все пройшло добре, можете збільшити інтенсивність нанесення і час впливу.
  • Не рекомендується відразу після пілінгу використовувати живильні креми і масла, що може посилити опіковий ефект.
  • Не рекомендується виходити на вулицю перші 12-24 години після пілінгу бодягою, тому процедуру краще всього проводити перед вихідними або святковими днями.
  • Намагайтеся дбайливо очищати шкіру обличчя, і не чіпати руками без потреби. Через пару днів бажано робити відновлюють маски і наносити живильний крем.
  • Через три-чотири-п'ять днів почнеться відлущування шкіри. Щоб його прискорити, корисно робити теплі ванночки з настоїв трав ромашки, м'яти і чаю.
  • На четвертий-п'ятий день на місці відлущування з'явиться ніжна рожева шкіра, якій необхідно харчування і зволоження. Відмовтеся від застосування спиртовмісних лосьйонів і тоніків.
  • Не рекомендується тривале перебування на сонці, при виході на вулицю, щоб уникнути пігментації використовуйте сонцезахисні засоби.

Що стосується відгуків на застосування бадягі в масках і пілінгу, то тут відзначається одностайна думка. Процедури з бодягою - приголомшливе натуральний засіб, яке прибирає всі недосконалості шкіри, повертаючи їй здоровий, ніжний і рожевий, як у немовляти, вид.

Що таке бодяга?
Але яким є насправді походження бодяги і які її властивості?
Що таке бодяга?
Як часто застосовувати той чи інший засіб?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»