- Біла глина - відмінний косметолог
- Види білої глини
- Жирна шкіра вже не проблема
- Корисна маска при жирності волосся
- Лікування білою глиною
- Глина для створення неземної краси
- Глина - джерело енергії
Всім привіт. Пропоную додати в ваш арсенал по догляду за собою новий компонент - це біла каолінова глина. Якщо використовувати хоча б частину рецептів, які я привожу в своїх статтях, то дуже надовго можна зберегти молодість своєї шкіри.
Біла глина - відмінний косметолог
І це дійсно так! У ній є каолін, який підходить для дуже ніжною, чутливою шкіри. Давайте виділимо її основні характеристики:
- підсушування жирної шкіри;
- видалення мертвих клітин;
- очищення і регенерація;
- підтягування;
- стягування пір, загоєння ран;
- розгладження зморшок .
Види білої глини
Анапська глина включена в багато косметичні засоби. Цей природний мінерал багатий найціннішими речовинами, здатними збагатити і підлікувати проблемну шкіру.
Різновидом білого мінералу є Хума, який добувають в Болгарії. За відгуками жінок, каолін неймовірно дрібний, чистий, м'який. Після розведення водою перетворюється в ніжну субстанцію, навіть шовковисту на дотик, без запаху, відмінно наноситься на обличчя, і без клопоту змивається водою. Після її застосування шкіра стає ніжною, м'якою, шовковистою.
Харчова біла глина корисні ліки при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Для прийому всередину треба приготувати такий розчин: 0,5 ч.л. каоліну розчинити в 1 чашці води. Пити перед їжею тричі на день.
Якщо ви почуваєте себе добре, то поступово додавайте порошку до 2 ч. Ложок. Лікування проводиться 21 день. Потім 10 днів перерву. Беручи всередину, ви позбавите організм від мікроорганізмів, отруйних речовин.
Безперечна користь порошку мінералу при високій чутливості зубів. Просто змащуйте зуби глиною, і поліпшення не змусить себе чекати, позитивний ефект настане відразу
Жирна шкіра вже не проблема
Каолін особливо корисний для власників жирного епідермісу. Маски з білої глини легко зробити в домашніх умовах. Візьміть 2 або 3 ч. Ложки порошку, залийте кип'яченою водою або настоєм з таких трав, як материнка, ромашка, чистотіл , календула . Розмішайте так, щоб вийшла консистенція сметани.
Потім нанесіть суміш на жирні ділянки обличчя, залиште на 15-20 хвилин. Потім вмивайтеся теплою водою, а потім прохолодною водою. Маска прибере з шкіри зайвий жир, надає обличчю красиву матовість. Для жирного епідермісу - суцільна користь, а ось для сухого - шкода!
Корисна маска при жирності волосся
Для жирного волосся зробіть такий склад: візьміть 2-3 ст. л. порошку, розведіть водою або відваром трав (лопух, кропива, ромашка), розмішайте до однорідного стану, нанесіть на шкіру голови, м'яко масажуйте, а також розподіліть суміш по всій довжині волосся, потримайте 30 або 40 хвилин. Потім змийте теплою водою, промийте волосся шампунем.
Лікування білою глиною
Народні лікарі за допомогою білої глини лікували набряки, усували синці, отримані при ударах. Глина сприяє притоку крові до синців.
Розводили порошок у воді до стану сметани, викладається суміш на кілька шарів марлі, накладали компрес на хворе місце, спочатку змочивши його теплою водою. Потім закріплювали бинтом, тримали до повного висихання.
Глина також лікує суглоби, а ще міозит, радикуліт, невралгія. Роблять теплий компрес, яким обкладають хворе місце і тримають 1-2 години. Лікування проводиться 3 дні поспіль, потім робиться перерва на 1 день. Курс лікування: 15 - 20 процедур. Повторення курсу через 1 місяць.
Дорогі жінки, не поспішайте робити операцію, якщо на вашому тілі є некрасиві шрами. Спробуйте позбутися від них за допомогою білої глини. Візьміть 1 ст.л. порошку, розведіть у воді, влийте до складу 1 ч.л. лимонного соку, нанесіть на проблемну ділянку, потримайте хвилин 10. Досить 15 процедур, щоб рубці стали менш помітними.
Глина для створення неземної краси
Я вже сказала, що глиняна маска допоможе звузити пори, прибрати зайвий жир з епідермісу, а ще вона корисна для проблемної шкіри. Після її багаторазового застосування зникнуть роздратування і вугрові висипання.
Очисна сила мінералу підходить і для комбінованого епідермісу. Накладайте суміш тільки на такі місця, де виділяється шкірний жир, щоб каолін не висихало, змочуйте його водою.
Можна використовувати каоліновий склад і для сухої шкіри, якщо додати в нього жирну сметану.
Глина - джерело енергії
Каолін корисний не тільки для шкіри обличчя, а й для всього тіла. Якщо після напруженої роботи зробити глиняні обгортання, то піде втома, сонливість і апатія. А ще обгортання позбавлять вас від целюліту, допоможуть схуднути.
Як проводити обгортання? Распарьте тіло, нанесіть розведену у воді глину, оберніть оброблювану ділянку целофановою плівкою. Полежте 30 хвилин, потім змийте склад звичайною водою.
Для кращого впливу в каолін можна додати мелену каву або 2 ст. л. меду. Процедуру можна проводити тільки 1 раз за тиждень.
Шановні читачі, ваша колекція рецептів по догляду за собою поповнилася, а значить, не виходячи з дому, ви зможете влаштувати чудовий спа-салон, використовуючи природний компонент.
Як проводити обгортання?