- Види глин і їх вплив на епідерміс
- Біла, яка носить назву каолін
- блакитна
- Чорна
- Зелена
- Червона
- Рецепти масок з косметичної глини для сухої шкіри:
- З малиною
- З авокадо
- З вершками
- З оливковою олією
Привіт, дорогі читачки мого блогу! Глина є одним з найдавніших засобів, що застосовуються в косметології. У кожного виробника є серія препаратів на основі глини, та й в домашніх умовах її застосовують не рідше, благо цей продукт можна придбати в будь-якому аптечному пункті.
Однак, склалася думка, що глину доцільно використовувати тільки для жирної шкіри, але це не так. Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя? Це питання хвилює все більшу кількість жінок і сьогодні я постараюся на нього відповісти.
Зміст: Показати
Види глин і їх вплив на епідерміс
Велика частина глини покликана абсорбувати з поверхні епідермісу забруднення, надавати підсушує і матирующее дію.
Суха шкіра, на поверхні якої утворюються лусочки і ороговілі ділянки, гостро потребує очищення, видалення цих відмерлих частинок, адже вони не тільки псують зовнішній вигляд, але і перешкоджають надходженню в глибинні шари епідермісу вітамінів та інших поживних компонентів.
Запитайте у стиліста
Є питання по догляду за шкірою і волоссям? Задайте питання і ми обов'язково відповімо. Задати питання
Таким чином глина для сухої шкіри обличчя може принести величезну користь завдяки очищає здатності, та до того ж і в ній самій міститься чимало представляють інтерес для шкіри речовин, що багаторазово підвищує її ефективність.
Існує кілька видів породоутворюючих мінералів, кожен з яких надає на епідерміс певним чином впливати:
Біла, яка носить назву каолін
Вона має омолоджуючий, що очищає і підсушують дією. Під її впливом шкіра підсилює вироблення колагену, а адже саме цей білок відповідає за еластичність і пружність епідермісу. Це відмінний засіб для виведення токсинів.
блакитна
Класичний косметичний породообразующий мінерал, що знімає запалення, прискорює обмінні процеси, підсилює захисні сили і поліпшує структуру епідермісу. Він підтягує обличчя і розгладжує зморшки.
Чорна
Це засіб підсушує шкіру, усуваючи сальний блиск і перешкоджаючи утворенню прищів і камедонів. Вона позбавляє епідерміс від чорних крапок, пробок і забруднень, матує його, наділяючи красивим природним кольором.
Зелена
Цей продукт багатий міддю і оксидом заліза, що й обумовлює його колір. Для глини такого відтінку характерно цілющу дію: вона знімає запалення, звужує пори, очищає особа від відмерлих клітин і наділяє її чистотою і сяйвом.
Цей природний пілінг підвищує тонус і розгладжує зморшки.
Червона
Цей продукт має всі переваги попередніх аналогів, але при цьому залишає після себе відчуття м'якості, пружності і бархатистості. У нього шовковиста текстура і хороші якості в'язкості. Він м'яко впливає на суху шкіру, знімаючи роздратування, заспокоюючи її і позбавляючи від свербіння і лущення.
Маска з глини такого кольору ідеально підходить для стягнутої, схильної до лущення шкіри.
Рецепти масок з косметичної глини для сухої шкіри:
З малиною
У літню пору можна зробити вітамінну маску з малиною. Для її приготування потрібно залити червоний породообразующий мінерал в кількості 13 г сметаною в обсязі 18 м Окремо в ступці розім'яти кілька ягід малини і з'єднати всі компоненти разом. Нанести на обличчя рівномірним шаром, а через півгодини провести процедуру контрастного вмивання;
З авокадо
Відмінною ефективністю, судячи з відгуків, володіє такою склад: 1 ст. л. м'якоті авокадо потрібно з'єднати з однією ампулою вітаміну А і однієї капсулою вітаміну Е. Всипати 12 г глини і розмішати. Якщо склад здасться занадто густим, додати трохи простий чистої води. Залишити на обличчі на півгодини, а після видалити, використовуючи для цих цілей спонж або ватяний диск, змочений у воді;
З вершками
Суха шкіра скаже вам спасибі за таку маску: червону глину в обсязі 21 г слід залити 15 мл вершків і додати сирий жовток. Доведену до однорідності консистенцію нанести на поверхню обличчя, а через півгодини провести процедуру контрастного вмивання;
З оливковою олією
Зняти втому і роздратування шкіри допоможе склад з 1 ст. л. червоної глини, такої ж кількості масла оливи, 1 ч. л. меду і відвару ромашки, який додається в останню чергу до отримання щільності густої сметани. Витримується на обличчі 20 хвилин і змивається водою.
Так що не бійтеся використовувати глину, якщо у вас суха шкіра. У комплексі з поживними і зволожуючими компонентами вона принесе тільки користь.
Удачі вам!
Яка глина підходить для сухої шкіри обличчя?