Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Поради, хитрості, практичні уроки: фотографії

  1. навчальні відеосюжети
  2. Поради від професіоналів
  3. важливі поради

навчальні відеосюжети

основи фотографії

Якщо у вас є питання про основи фотографії або проблемах авторського права, подивіться чотири відеосюжети, створені Департаментом зі зв'язків з громадськістю Церкви, на тему висвітлення, фотографії, відеозйомки і авторського права і торгової марки.

У вас є хороший рада, яким ви хочете поділитися або помістити один з Ваших порад у відеосюжет? Не соромтеся, створіть відеосюжет і уявіть його для розгляду. Якщо він підходить, то ми помістимо посилання на відеосюжет тут, щоб дати можливість іншим побачити приклади.

Поради від професіоналів

Фотографування для церковного використання

важливі поради

  • Найголовніше правило - дотримуватися церковним стандартам при зйомці фотографій.
    Кожна фотографія, що виходить з Головного управління Церкви, знята вона офіційними церковними фотографами або надана членами Церкви, буде розглядатися як відображення церковних стандартів. Подивіться на ваше зображення з цієї точки зору перш, ніж ви представите будь-яку фотографію, щоб упевнитися, що на ній немає нічого, що не відповідає церковним стандартам.
  • Ні у кого не виходять ідеальні фотографії кожного разу. Будьте готові позбутися від усього, крім самого кращого.
    Оскільки зберігати цифрові фотографії легко, деякі люди ніколи їх не викидають. Щоб стати кращим фотографом, ви повинні бути в змозі оцінювати, чи дійсно фотографія хороша, навіть якщо ви емоційно прив'язані до неї, тому що працювали дуже старанно, щоб її зняти. Якщо ця фотографія мало хороша, вам необхідно визнати це.
    Зберігайте краще; видаляйте інше.
  • Зробіть пробні фотографії, щоб бачити який знімок буде вдаліше, і потім відрегулюйте свої параметри налаштування, щоб фотографія вийшла краще.
    Прогулюється ви навколо якогось місця або фотографуєте людей, робіть кілька пробних знімків, щоб перевірити освітлення, фон, настройки та розміщення людей. Як тільки ви зробили свої пробні знімки, перегляньте їх і внесіть зміни для поліпшення картини.
  • Пошукайте відволікаючі деталі і усуньте їх.
    Якщо намічений об'єкт вашої фотографії стає незначним елементом через відволікаючих деталей в іншому місці знімка (як наприклад, голова, яка, як здається, з'являється з стовпа), пересуньтеся і зробіть знімок з іншого кута.
  • Слідкуйте за проблемними фонами. Змініть кут, фокусна відстань, щоб зробити фон розмитим, або змініть щось ще, щоб вирішити проблему.
    Іноді фотографія, яка має чудовий вигляд, втрачає свою цінність, тому що щось на задньому плані відволікає вас від основного предмета.
  • Цифрова обробка фотографії може стати вашим єдиним вибором.
    Іноді у вас може вийти відмінний знімок, але поки ви не зміните його, щоб зробити одяг більш скромною або змінити або видалити певний елемент з місця дії, він залишиться нічого не вартим.
    Краще вирішити проблему під час фотографування, але може бути доведеться виправити щось, чого ви не помітили раніше.
    Можливо вам доведеться виправити в цифровому форматі певні фотографії, щоб вони відповідали церковним стандартам, видаливши емблеми або захищені авторським правом елементи, або затуманити відволікаючі деталі.
  • Важливо використовувати сьогоднішню технологію, але вона може також обмежити тривалість часу використання фотографії.
    Старі портативні телефони, розміром з цеглину - чи потрібно говорити більше?
    Важливо пам'ятати, що, в той час як нам потрібні знімки, що використовують сучасну технологію, нам також потрібно регулярно їх оновлювати. Стільникові телефони і інші технології швидко стають неактуальними, протягом приблизно шести місяців; це означає, що ми можемо використовувати фотографії, які можна зробити з їх допомогою, тільки обмежений період часу. Ми потребуємо в постійному припливі фотографій на основі досягнень сучасної технології.

освітлення

  • Робіть знімки на світанку і в сутінках. Не наводьте в полуденний час.
    Світло набагато краще на початку і в кінці дня. Він більш м'який і завжди призводить до кращого результату. На фотографіях, зроблених в середині дня, занадто сильний контраст і зазвичай вони найменш цікаві. Уникайте фотографувати з 10 години ранку і до 2 години дня.
  • Якщо світло не добрий, залиште свій фотоапарат в сумці.
    Секрет відмінної фотографії в відмінному освітленні. Якщо немає світла, немає і хорошої фотографії. Ви можете зробити пробні фотографії, щоб побачити те, що вам хотілося б зняти при кращих умовах, але не трудіться знімати, якщо освітлення слабке. Якщо хмарно, освітлення може бути досить, щоб фотографувати людей, але у вас не буде достатньо світла, щоб знімати будівлі або храми.
  • Використовуйте спалах тільки для того, щоб висвітлити особи, які перебувають в тіні при повному сонячному освітленні.
    Фотографуючи при яскравому світлі, іноді особи знаходяться в тіні. Один із способів допомогти поліпшити фотографії в такій ситуації полягає в тому, щоб ваші моделі повернулися спиною до сонця так, щоб вони виявилися підсвічені, і потім ви використовували спалах, щоб висвітлити їх особи. Ви також можете використовувати білий аркуш або іншу білу поверхню, щоб направити світло на обличчя. Не забудьте попросити тих, кого ви фотографуєте, зняти темні окуляри, які можуть бути на них.

люди

  • Знайдіть людей, які відчувають себе вільно перед камерою.
    Люди, які нервують або стискають кулаки, бо відчувають себе незручно, не виглядатимуть спокійними на фотографії. Почекайте трохи, щоб дати можливість моделям відчути себе зручно і вільно перед тим, як почати знімати.
  • Якщо на фотографії повинно бути більше однієї людини, розташуйте цих людей дуже близько один до одного, навіть якщо це здається занадто близько. Проміжки між людьми роблять фотографії невдалими.
    Зручну відстань, що відділяє від інших, коли стоять або сидять разом в звичайних умовах, зазвичай виглядає занадто великим на фотографіях. Проміжки між людьми стають помітними, коли ви дивитеся на фотографію. Додайте людей близько один до одного і зробіть кілька пробних знімків, щоб побачити, що підходить чи відстань між ними.
  • Підійдіть ближче і зробіть ваш об'єкт головною частиною фотографії.
    На багатьох представлених фотографіях предмет знімка занадто малий. Щоб викликати інтерес до фотографії, змініть масштаб зображення або присуньтеся ближче до свого об'єкту, і зробіть людини центром знімка.
  • Будьте уважні щодо того, у що одягнені люди. Люди на ваших фотографіях повинні бути одягнені в скромний одяг, яка відповідає церковним стандартам.
    Скромність важлива. Фотографії, на яких жінки одягнені в сукні або інший одяг, надто коротку або занадто відкриту, не можуть бути використані. Іноді вам нічого не залишається, як тільки заколоти шпильками одяг, щоб зробити її більш скромною перш, ніж ви почнете фотографувати.
    Як би там не було, щоб бути скромною, одяг не повинен обов'язково закривати шию або повністю все тіло до зап'ясть або кісточок.
    Чоловіки повинні бути чисто поголені і, якщо на фотографії вони знаходяться в церковній обстановці, на них повинні бути білі сорочки і відповідні нагоди краватки. Краватки не повинні бути ослаблені або висіти нижче розстебнутого коміра.
  • Якщо можливо, зробіть так, щоб люди принесли з собою кілька змін одягу. Переконайтеся, що одяг кожного учасника підходить до інших елементів місця дії. Якщо одяг на людині відволікає, попросіть, щоб він змінив її на щось більш підходяще. Уникайте занадто модною або "кричущою" одягу.
    Одяг, яка сильно відволікає, може легко стати предметом фотографії та приховати те, на що вам дійсно хотілося б звернути увагу людей. Шукайте деталі одягу, які не відповідають решті частини фотографії, такі як, негармонірующій колір або невідповідний стиль.
    Модний одяг швидко стає неактуальною і обмежує термін використання фотографії. Виберіть стилі, які не так сильно змінюються з плином часу і дають фотографій більш тривалий термін використання. Потрібно уникати одягу з великими емблемами, які не можуть бути заретушовані або вирізані. Маленькі емблеми, якщо вони дуже помітні, теж можуть стати проблемою.

храми

  • Спочатку прогуляйтеся навколо і спробуйте знайти кращий кут для зйомки.
    Перш, ніж зробити фотографію, витратьте час, щоб подивитися на об'єкт з багатьох різних кутів. Шукайте той самий кут, з якого вийде прекрасний знімок.
    Завжди шукайте ту фотографію храму, яка була б досить хороша, щоб подарувати її парам як сувенір про храм, де вони уклали шлюб.
  • Приберіть зі знімків транспортні засоби.
    Транспортні засоби на фотографії можуть відвернути глядачів від роздуми про храм.
  • Якщо ви не можете добитися хорошого знімка храму під час ранкових або вечірніх годин, тому що на його фасад ніколи не падає сонячне світло, чекайте сутінків. Включиться освітлення, але небо все ще буде досить світло, щоб зробити хороший знімок.
    У деяких храмів сонце не потрапляє на фасад будівлі незалежно від того, в який час дня ви знімаєте. Можливо, вам доведеться дочекатися моменту, коли включиться освітлення, щоб зробити кращий знімок.
    Коли церковні фотографи знімають храми, вони можуть повертатися п'ять або шість разів протягом дня, щоб перевірити освітлення і зробити кращий знімок. Для того щоб зробити ваш кращий знімок храму, потрібен якийсь посвята.
  • Встаньте досить високо, щоб не дерева, чагарники або квіти, а храм був головним центром фотографії.
    На багатьох представлених знімках храмів чагарники і рослини стають основною особливістю замість того, щоб служити прикрасою будівлі.

Поради від інших членів Церкви

Якщо у вас є рада, за допомогою якого ви поліпшили якість своїх фотографій, ми будемо раді розділити його з вами! Ваша порада може допомогти іншим, хто надає свої чудові фотографії Церкви.

Надайте відеосюжет, в якому пояснюється ваш рада. Якщо цей відеосюжет менше, ніж 12 MB, відправте його за адресою [email protected] . Ця електронна адреса захищається від спаму. Вам потрібен JavaScript, щоб мати можливість переглянути його. Якщо розмір вашого Відеопоради більше, ніж 12 MB, повідомте нам, і ми допоможемо вам з процесом подання.

Ви можете уявити рада для однієї з категорій, згаданих нижче, або запропонувати нову категорію.

У вас є хороший рада, яким ви хочете поділитися або помістити один з Ваших порад у відеосюжет?
Старі портативні телефони, розміром з цеглину - чи потрібно говорити більше?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»