Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Про одяг з мембранної тканини: просочення, властивості, прання мембранних тканин

  1. Читайте також
  2. Наші пропозиції

Дуже часто від наших оптових клієнтів і у відгуках / побажаннях покупців ми зустрічаємо один і той же питання: «Чому ТМ« G'n'K »не виробляє одяг з мембранної тканини?». Наш відповідь дуже проста: «Ми дбаємо про здоров'я і благополуччя дітей, які носять наші костюми, весняні та зимові дитячі куртки , Пальто і комбінезони ».

Чи не присвяченому людині може здатися це дивним, адже зараз більшість компаній-виробників верхнього дитячого одягу повсякденного попиту виділяють одним зі своїх переваг використання мембранної тканини ?!

Маючи багаторічний досвід роботи з верхнім одягом, можемо Вам з усією відповідальністю заявити, що подібні декларації - це, або маркетинговий хід і не більше, щоб обґрунтувати високу ціну виробу, або виробник знехтував основним принципом "ЗДОРОВ'Я - ПОНАД УСЕ" !!!

Пояснення цього факту криється в ПРИЗНАЧЕННЯ цієї тканини, а саме для ТУРИЗМУ, АЛЬПІНІЗМУ, ПОДОРОЖЕЙ і АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ на природі, що супроводжуються високим фізичним навантаженням

Одяг з мембранної тканини НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ для ПОВСЯКДЕННОМУ шкарпетки, так як має ряд недоліків:

    1. Одяг під неї повинна бути особливим чином підібрана - термобілизна + фліс або полартек.
    2. Вимагає особливого догляду і правильної прання.
    3. Щодо недовговічна.
    4. Мембранна одяг досить дорога.

Опишемо докладніше кожен з пунктів. Почнемо з понять і визначень.

Мембрана - це всього лише дуже тонка (товщиною десяті, а то й соті частки міліметра) полімерна плівка, що має мікроскопічні отвори - пори. Форма пір така, що вони забезпечує матеріалу односторонню водопроникність; тобто волога, що знаходиться з одного боку мембрани, проходить наскрізь, в той час як інша сторона має проникність набагато меншу (але не нульову).

Використовувати «мембрану» для виготовлення одягу, як самостійний продукт неможливо, бо це всього лише найтонша плівка. Мембранна тканина - це, як правило, синтетичний матеріал (наприклад, 100% поліестер), до якого зсередини пріпрессованной або «приварена» мембранна плівка. В принципі, нанести мембрану можна практично на будь-яку тканину, навіть на звичайний «денім», але найчастіше застосовуються саме сучасні синтетичні матеріали.

Структура мембранної тканини дозволяє шкірі дихати і виводити піт назовні. Чим вище характеристики мембранної тканини, тим вона міцніша і легше по вазі.

По конструкціях мембранні тканини діляться на: двошарові, тришарові і 2,5-шарові.

Двошарова тканина - це зовнішній шар тканини, до якої з виворітного боку нанесена (спеціальним чином) мембрана. Дана тканина у виробах завжди використовується з підкладкою, тому що підкладка забезпечує належний захист мембрані від засмічення і механічного пошкодження.

Тришарова тканина виглядає як тканина з дрібною сіткою з вивороту. Тобто до двошарової тканини додатково ламінується внутрішній захисний шар з тонкого трикотажу.
Захисний шар забезпечує захист мембрани як від механічних пошкоджень, так і від засмічення. А що найголовніше, в тришарових виробах використання підкладки не передбачено.

2,5 шарова мембранна тканина - це матеріал, розроблений за новою технологією. Це 2-х шарова мембранна тканина, покрита зсередини захисним шаром (вспененное захисне нанесення у вигляді пухирців), яке здійснює функції третього шару, тобто захист мембрани.

За будовою мембранні тканини діляться на беспоровие, порові і комбіновані (самі високотехнологічні і дорогі).

Прання одягу з мембранних тканин

Прання одягу з мембранних тканин

Одяг з мембранних тканин НЕ МОЖНА прати звичайними миючими засобами. Пральний порошок засмічує пористу структуру мембрани, що призводить до втрати її специфічних якостей. Мембрана, в цьому випадку, припиняє «дихати» - знижуються властивості повітропроникності. Те ж саме відбувається при використанні кондиціонерів і відбілювачів.

Миючі засоби, до складу яких входить хлор і його похідні, надають дію зворотне ефекту закупорювання пір мембранної тканини. Молекули хлору надають на мембрану перфорує дію, за рахунок чого вона починає краще «дихати», але, внаслідок цього, промокати. Таким чином, знижуються водовідштовхувальні захисні властивості мембранної тканини.

Мембранну тканини ні в якому разі НЕ МОЖНА прати в ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ, не можна замочувати, можна віджимати (скручування ЗАБОРОНЕНІ). Це також надає негативно дію на специфічні властивості мембранної тканини.

Сушка вироби з мембранної тканини

Такий одяг повинна сушитися в розправленому вигляді в горизонтальному положенні при КОМНАТНОЙ температурі. Приміщення, в якому проводиться сушка, має бути провітрюваним. НЕ МОЖНА допускати попадання ПРЯМИХ СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ щоб уникнути вигоряння верхнього шару мембранної одягу.

спеціальний догляд

Мембранний одяг можна гладити, так як висока температура може пошкодити структуру тканини.

Для відновлення водовідштовхувальних властивостей зовнішньої тканини мембранної одягу використовують спеціальний СПРЕЙ на основі фтору. Фтористі склади дозволяють створити водовідштовхувальну плівку, яка не буде перешкоджати руху повітря. Крім того, плівка утруднить проникнення забруднень і підвищить стійкість тканини до дії ультрафіолету.

Просочення мембранної тканини

Мембранні матеріали необхідно час від часу просочує. Для цього використовують різні спеціальні аерозолі або рідини для прання. Необхідно пам'ятати, що насичують потрібно тільки чисті речі, після прання або очищення. Для різних тканин можливе застосування ТІЛЬКИ власних коштів. Використання аерозолів і рідин для просочення може привести до незначної зміни кольору одягу.

Зберігання одягу з мембранних тканин

Мембранний одяг зберігають в розправленому вигляді в вертикальному положенні. Щоб уникнути попадання пилу в пористу структуру мембрани, одяг з мембранних тканин слідують поміщати в захисну тканинну або поліетиленову оболонку.

При активному русі людина пітніє, і ця волога не повинна затримуватися під одягом, тобто одяг повинен «дихати», випускаючи випаровування тіла назовні. Це не тільки забезпечує комфорт, але і оберігає від перегріву при високій активності і переохолодження при її припинення. Всі знають, що дуже легко застудитися, опинившись «мокрим» і розпареним на холоді. Пори мембрани звернені до тіла, що дозволяє відводити вологість з-під одягу в навколишнє середовище. Відповідно, зовнішній матеріал також «дихає», пропускаючи вологу через себе.

Однак, якщо тканина пропускає вологу зсередини назовні, то, за логікою, можливий і зворотний процес - якщо ви потрапили під дощ або просто перебуваєте в умовах дуже високої вологості? Тут-то і проявляє себе одностороння проникність мембрани - волога зовні не може потрапити всередину!

АЛЕ потрібно пам'ятати, що в одязі з мембраною Ви будете відчувати себе комфортно ТІЛЬКИ В ТОМУ ВИПАДКУ, якщо будете використовувати її З МАТЕРІАЛАМИ з подібними властивостями.

Якщо одягнути трикотажну футболку, светр з вовни, а зверху куртку з мембранної тканини, то при посиленого навантаження на організм тіло все одно буде мокрим від погано виводиться вологи. Правильне поєднання одягу - термобілизна + джемпер з матеріалів Polartec, Windbloc, Outlast + мембранна куртка

Дана стаття має на меті вберегти Вас, наші дорогі покупці, від непотрібних фінансових витрат і показати, що кожна технологічна інновація має всю специфіку

Вам потрібна якісна верхній одяг для Вашого магазину?
Ми готові співпрацювати! Надішліть запит і менеджер з Вами зв'яжеться


Отримати умови співпраці

Сподобалася стаття? Постав лайк, подякуй автора і поділися


Читайте також

3 ради щодо збільшення продажів в магазині дитячого одягу цього літа

Спад продажів в літні місяці наздоганяє всі магазини дитячого одягу та інші торгові майданчики. Якщо, ...

Дитячі демісезонні куртки Дитячі демісезонні куртки. Огляд моделей сезону «Весна 2018»

У сезоні «Весна 2018» нас очікує неймовірне розмаїття дизайнерських фішок, які знайшли своє від ...

Запрошуємо до співробітництва

партнерів
і дилерів

в Уральському, Сибірському і Далекосхідних
округах Російської Федерації

  • довірче партнерство
  • прямі поставки
  • Партнерські схеми оплати і ціни

Ми зацікавлені, щоб Ваша прибуток росла!

Наші пропозиції

Підпишись і отримуй свіжі новини і практичні поради на свій e-mail

6 7 5

передплатників вже отримують наші поради

Спеціальні акції для передплатників, нові колекції, свіжі новини в світі дитячої моди і G'n'K, навчальні матеріали для високих продажів.
Дізнайтеся про все першими!

Однак, якщо тканина пропускає вологу зсередини назовні, то, за логікою, можливий і зворотний процес - якщо ви потрапили під дощ або просто перебуваєте в умовах дуже високої вологості?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»