Поділіться з нами чи є у вашій фірмі дрес-код і як ви ставитеся до його наявності.
Вікіпедія визначає дрес-код як форму одягу, дотримання якої необхідне при відвідуванні певних заходів і організацій. Як правило, великі компанії самі формують дрес-код співробітників. Наприклад, російське ВАТ «Газпром-нафта» регламентує зовнішній вигляд персоналу в 17-сторінковому документі .
В інтернеті є навіть спеціалізовані сервіси, які допомагають підібрати відповідний стиль одягу. На сайті DressCodeGuide.com відвідувачеві пропонують вказати деякі ввідні дані: тип заходу, місце проведення, час, температура, підлогу. На основі цієї інформації сервіс згенерує найбільш підходящий дрес-код.
DressCodeGuide.com можна розглядати як один з варіантів. Все-таки сайт досить примітивний: враховує тільки традиції США і Канади, ігноруючи Європу і решта світу.
Тому, готуючись до поїздки, варто звернути увагу на довідник журналу «Мандрівник» (Traveler). У ньому містяться досить докладні відомості про допустимому дрес-коді в таких країнах, як Дубаї, Єгипет, Іран, Ізраїль, Марокко, Ліван, Індія, Німеччина, Франція. Скрізь свої особливості, які треба враховувати.
Важливим елементом чоловічого ділового дрес-коду є сорочка. Магазин " Сорочка на замовлення »Пошиє сорочку за індивідуальним замовленням і доставить вам в короткі терміни. Доступні ціни, висока якість (використовуються австрійські тканини) і гарантія (не сподобались виріб можна повернути).
Для тих, хто хоче знати більше:
Що таке дрес-код?
Дуже цікава стаття про історію виникнення дрес-коду .
Дрес-код. За та проти.
Спонсор рубрики «Сорочкові Лайфхак» інтернет магазин сорочок « Сорочка-на-замовлення », В якому ви самі створюєте ексклюзивну сорочку для себе.