Сакура, як відомо, є одним із символів Японії. Дійсно, багато хто, почувши назву цієї країни, згадують саме сади, наповнені квітучою вишнею - сакурою. Неймовірно красиве деревце може стати відмінним декоративним елементом Вашої квартири. Особливо добре воно впишеться в інтер'єри, виконані в японському стилі. Наявність імітації сакури допоможе внести трохи ніжності, романтики і мрійливості в Ваше життя. Ви можете створити собі особисту сакуру, зробивши її своїми руками. Красиве деревце вийде з бісеру і дроту.
Сакура з бісеру своїми руками
Для того щоб зробити сакуру з бісеру своїми руками, Вам, в першу чергу, знадобиться бісер . Для виконання цієї роботи необхідно взяти бісер рожевого і зеленого кольорів. Рожевого потрібно 45 г, а зеленого візьміть 15 м Також не обійдетеся Ви і без дроту для бісероплетіння в 0,3 мм шириною. Для того щоб закріпити деревце в горщику, обзаведіться гіпсом і самим горщиком. Горщик-підставку можете вибирати на свій розсуд: він може бути розкішно декорованих або абсолютно простим, довіртеся своїй фантазії.
Сакура з бісеру: етапи роботи
Спочатку висипте на тарілку весь необхідний бісер, а потім змішайте його. Тепер візьміть дріт необхідної довжини і починайте нанизувати на неї бісер. Порядок нанизування намистин на дріт абсолютно не важливий. Також не грає ролі і кількість бісеринок, які ви нанизайте на дріт. Однак на кожну зволікання намагайтеся начепити якомога більше бісеринок. Не забудьте зробити на цьому шматочку дроту відступ довжиною в 15 см. Відступ потрібно робити від краю.
Після того, як заповніть дріт бісером, починайте робити квіточки. Для цього формуйте петлі, що складаються з п'яти намистин кожна. Відстань між петлями має бути близько півсантиметра. Не забудьте скрутити для кожної квітки невеликий черешок з дроту. Завершити плетіння слід, коли Ви дійдете до зробленої Вами позначки у вигляді петлі. Отриману заготівлю необхідно скрутити. Для цього складіть її навпіл.
Щоб вийшло гарне деревце сакури, Ви повинні виготовити 54 заготовки. Тепер гілочки розподіліть в групи по 6 гілочок в кожній. Таких груп у Вас повинно вийти 9. Гілочки кожної групи скручуємо між собою.
Тепер потрібно зробити крислату гілка, яка буде основною. Робимо її шляхом скручування з трьох, зроблених раніше гілочок. Бічні гілки робимо з двох гілочок кожну. Бічні гілки потрібно прикрутити до основної розлогою послідовно. Утворені гілочки і стовбур замотайте ниткою. Можете використовувати для цього малярний скотч або флористичну стрічку.
Тепер займемося розташуванням деревця в горщику. В обраний посудину залийте гіпс. На кінці стовбура сакури попередньо зробіть петлю. Вставте дерево в гіпс. Таким чином сакура закріпиться в горщику.
Які залишилися бісером засипте поверхню грунту. Цю саму поверхню попередньо потрібно промазати клеєм. Стовбур і гілки фарбуйте. Не забудьте додати деревцю форму. Тепер Ваша персональна сакура розквітла.
Фотографії взяті з сайту www.podelkin-dom.ru .
Цікаві факти про сакуру
- Найближчим родичем цієї рослини є черемха.
- На даний момент відомо більше 400 сортів і близько 16 видів сакури.
- Плоди сакури дрібні, кислі на смак і жорсткі. Багато хто вважає їх неїстівними. Однак деякі жителі Японії все ж маринують їх і подають потім до столу з рисом. Крім того, з плодів сакури виходить смачне вишневе вино.
- Обряд милування квітучою сакурою (Ханами) входить в список офіційних свят Японії.
- Самому древньому дереву сакури, згідно з легендою, 2000 років. Вважається, що його посадив імператор Ямато Такеру. Подивитися на дерево можна і в наші дні. Зростає воно на території буддійського храму Хокуто.
- Найкрасивіша сакура, що виростає в Кіото, перевершує за віком столицю Японії.
- Під час цвітіння сакури щорічно від алкогольного сп'яніння вмирає близько 25 осіб. Так відбувається вже багато століть поспіль.
Хоч наша країна розташовується на відстані від Японії, Ви маєте можливість влаштувати собі власне свято милування сакурою, виконаної власними руками. Звичайно, справжнього деревця штучна сакура не замінить, але позитивних емоцій і радості точно Вам принесе!
Читайте також: Квіти з бісеру: схеми плетіння .
Спеціально для LadySpecial.ru - Марі Матвіюк