Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Форми для випікання

  1. Тверді й міцні форми
  2. чавун
  3. кераміка
  4. сталь
  5. Скло
  6. Метал плюс покриття
  7. м'який силікон
  8. Які бувають форми
  9. Для кексу з діркою
  10. для паски
  11. Міні-формочки
  12. рознімна

Чи вийде наша випічка , Чи підніметься наша випічка в духовці залежить не тільки від продуктів, але і від форми, в якій ми випікаємо.

Якщо брати занадто низький посуд, тісто витече, якщо деко неякісний, десерт не пропекутся і пристане.

хороша форма для випічки повинна витримувати високу температуру, мати антипригарні властивості і з неї легко повинна діставатися готова випічка.

хороша   форма для випічки   повинна витримувати високу температуру, мати антипригарні властивості і з неї легко повинна діставатися готова випічка

Тверді й міцні форми

Ті які знайомі ще нашим бабусям - це сталева або чавунна посуд добре пропікає тісто, але з вийманням готового блюда справа йде не дуже. Щоб виріб відставало від дна, треба обов'язково добре промазати стінки вершковим маслом перед випічкою, а потім присипати борошном.

чавун

чавун

Матеріал нагрівається довго і рівномірно, тому можна не боятися, що низ пирога підгорить, а верхня частина не пропечеться.

кераміка

кераміка

Як і чавунна, керамічний посуд (глиняна або порцеляновий) довго і рівномірно нагрівається і пироги пропікаються в ній досить добре. Можна запікати як у звичайній духовці, так і в мікрохвильовці . Мінуси теж є - вона досить важка і боїться відколів - якщо глазур відскочить, форма стане небезпечною для здоров'я.

сталь

сталь

Значно економить час пери випічці, адже завдяки її тонким стінок тісто пропікається швидше і при більш низьких температурах. Крім того, посуд з нержавіючої сталі легка і стійка до впливу кислот і лугів. Головне - вибрати міцну форму з якісної сталі, яка не гнеться руками і має щільно запаяні шви, інакше при високій температурі в духовці вона розвалиться.

Скло

Скло

Форми з особливого жароміцного скла стають все більш популярними - в них видно процес випічки, вони не бояться мікрохвильовок, витримують мороз і високу температуру і вважаються абсолютно безпечними для здоров'я. Завдяки низькій теплопровідності матеріалу випічка в скляних формах довго не остигає і її можна подати на стіл прямо в посуді, що особливо актуально для пирогів з м'ясної та рибної начинками .

Метал плюс покриття

Метал плюс покриття

Багато хто використовує посуд з антипригарним покриттям. Але, фахівці вважають, що ігнорувати мастило і обсипання такого посуду все одно не варто - з ними тісто ще краще відстане від стеночек.

Щоб форма з напиленням прослужила довше, не дряпається її ложкою і лопаткою, що не обдавати після печі холодною водою і перед використанням прочитай інформацію про те, яку температуру вона витримує - є покриття, які не бояться спеки в + 230º, а є ті, які починають деформуватися вже при + 130º. Начинка посуду з антипригару може бути як сталевий, так і алюмінієвої.

В останньому випадку форми дуже легкі і моментально проводять тепло, тому стеж за тим, щоб випічка не підгоріла знизу.

м'який силікон

м'який силікон

Новий унікальний матеріал для випічки - силікон. Переваг у нього багато. Витримує температуру від -40º до + 230º, тому може використовуватися не тільки для випічки, але і для заморозки. Форму треба змастити маслом лише одного разу - перед першим використанням, а потім відразу наливай тісто в посуд і не бійся, що воно прилипне.

Щоб дістати готову страву, треба всього лише вивернути силікон навиворіт. На відміну від інших матеріалів він не ламається, не іржавіє, не вступає в реакцію з кислотами, приємний на дотик і гарний. Але! М'який силікон погано тримає форму, тому спочатку треба поставити посуд на решітку або деко, потім заповнити її тестом, а вже потім прибрати в духовку.

І готову випічку не прагни вийняти швидше - спочатку вона повинна охолонути. Щоб силіконова форма служила тобі довго не ріж в ній випічку і не мій щітками і засобами, що містять абразиви.

Які бувають форми

Це найпопулярніша форма для випічки коржів - бісквіт виходить з ідеально рівними краями, тому його можна розрізати на будь-яку кількість однакових шарів. Вибираючи круглу посуд, зверни увагу на висоту бортиків - для торта необхідно не менше 5-6 см, для піци вистачить 1-2 см.

Для кексу з діркою

Для кексу з діркою

щоб круглий кекс вийшов високим і пишним, краще скористатися формою з отвором посередині - завдяки йому гаряче повітря проникне в центр десерту, і він краще пропечеться.

для паски

для паски

Випускаються високі форми невеликого діаметру, призначені спеціально для випічки традиційного паски .

Міні-формочки

Міні-формочки

Для випікання кексів і маффінів передбачені окремі формочки.

рознімна

рознімна

Якщо у тебе не виходить виймати готовий корж з високою посуду, придбай роз'ємну форму - після випічки просто відкриєш замочок на боковій стінці, і вона «розвалиться» на дві частини.

Втім, існують і інші варіанти пристосувань для полегшення праці господинь - вставляються днища, кругові ножі та інше.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»