Seagull_L Кухарчук 8 рівня
- 22 вересня 2012, 14:50
- 13294
Гранатовий чайний коктейль уб'є вас не тільки чудовим смаком, але і тією користю, яку він принесе організму, завдяки що входять до його складу гранатовому соку і зеленого чаю, цілющості яких присвячена далеко не одна наукова стаття. Напій оцінять і мами вибагливих діточок (до яких я зараховую і себе), які не люблять їсти гранат через кісточки (я покажу легкий, чистий і швидкий спосіб приготування соку). Коктейль, приготований за цим рецептом, вже користується заслуженим світовим визнанням. Його шанувальниками стали Дженніфер Лопес, Вілл Сміт і Мадонна. Ну а ми чим гірші? Приєднуємося! Це треба обов'язково спробувати!
У Туреччині проводять готовий гранатовий чай, ну а ми приготуємо його самі, адже це дуже просто. Почнемо з гранатового соку. Не знаю, чому мені раніше не спадало це на думку, завжди чистила гранат, вичавлювала зерна через марлю, витрачала купу часу і бруднила гору посуду. Отже, беремо гранат, моєму добре і прокатує долонею по столу, міцно натискаючи на нього. Або просто тиснемо його в руках, відчуваємо, як зернятка всередині вибухають і лопаються, а сам гранат наповнюється соком. Наше завдання - розчавити максимальну кількість зерен, і лише потім зрізати частину шкурки і вилити сік в склянку. З одного середнього граната у мене вийшло 100 мл соку. Швидко, просто і головне - чисто!
Заваримо чай - чорний або зелений. У мене зелений. І відміряв потрібну кількість гранатового соку, чайного настою (бажано його остудити) і цукрового сиропу. Сироп я приготувала заздалегідь - з двох частин цукру і однієї частини води (6 ст. Л цукру і 3 ст. Л. Води поклала в каструльку і скип'ятила). На фото я відміряла кількість продуктів для однієї порції (60 мл зеленого чаю, 50 мл гранатового соку і 30 мл цукрового сиропу), але готувала 2 порції, і навіть цього моєї дочки виявилося мало, випила із задоволенням все до останньої краплі. Хоча цілий гранат її змусити з'їсти неможливо, а їсти треба, адже підвищення гемоглобіну ще ніхто не відміняв, та й вітамінами треба запасатися, адже попереду - зима.
Ну а ми чим гірші?