На початку січня 2017 р Інженерна компанія АІС закінчила виконання вишукувальних робіт, що включають в себе інженерно-геодезичні вишукування і інженерно-геологічні вишукування лінійних об'єктів для виконання проектування реконструкції лінії електромереж.
Технічний звіт по інженерно-геологічних і інженерно-геодезичних вишукувань пройшов перевірку і отримали позитивний висновок в ГАУ «Леноблекспретіза». Робота на цьому об'єкті ускладнювалася труднопроходимой місцевістю - велика частина площі проведення робіт заросла густим підліском. Підлісок погано «прострілюється», що веде до уповільнення польових робіт. Звичайно, це за тієї умови, що дослідницька компанія дійсно робить якісну топографічну зйомку, а не перемальовує архівну топографію. Що гріха таїти, в умовах кризи і жорсткого демпінгу така практика не рідкість.
Крім того, незважаючи на те, що топографічна зйомка проводилася з метою перекладки окремих ділянок лінії електро передач , Замовником були затверджені дуже вузькі коридори кордонів топографічної зйомки. Такий стан справ сильно ускладнило процес узгодження робочих матеріалів з комунальними службами. Але ми впоралися і здали роботу в строк.
Нас часто запитують замовники: чи можна спочатку провести геологічні вишукування перед закінченням геодезичних робіт . Відповідаємо: по ідеї можна. Питання тільки в підземних мережах. Важливо при виконанні бурових робіт не порвати чужі кабелі і не пробурити водопровідну або, що гірше, газову трубу. Тому що за ремонт первинних мереж платити доведеться нам, дослідникам .
Якщо у замовника є точні дані про місцезнаходження підземних комунікацій або дані про те що в зоні буріння інженерно-геологічної свердловини точно немає підземних мереж - проводити роботи можна. паралельне виконання декількох інженерних вишукувань , Звичайно ж прискорить отримання результатів і даних необхідних для проектування.