- Що таке масло для особи
- Переваги масел для особи
- Кому можна використовувати масло для особи
- Як використовувати масло для особи
- Чи можна використовувати маслом замість зволожуючого крему
- Якими маслами для обличчя краще користуватися
- Яких масел краще уникати
Ви напевно помітили, що останнім часом все більше і більше виробників почали поповнювати свої Догляду лінійки маслами для обличчя. Численні дослідження показують, що рослинні масла для особи (а краще - суміш масел) можуть перетворити вашу шкіру. Особливий ефект відчувається на сухий, лупиться або збезводненої шкірі .
2,22 5 23
Що таке масло для особи
Серед всіх масел для особи виділяють ароматні рослинні масла (їх часто називають ефірними маслами, але насправді вони нічого спільного з ними не мають), рослинні масла без запаху і синтетичні масла (такі, як мінеральне масло ). Будь-яке з них можна використовувати як на обличчі, так і на будь-якому іншому ділянці тіла. Масла рекомендується використовувати тим, чия шкіра має потребу в харчуванні, особливо в сезон, коли холодний або сухе повітря зневоднює шкіру.
Переваги масел для особи
Масла для особи ефективно зволожують і пом'якшують шкіру. Вони проникають в неї набагато глибше, ніж звичайний крем, роблять шкіру гладкою і покращують ефективність зволожуючого крему , Який ви наносите до або після масла. Більш того, вони є багатим джерелом поживних речовин, жирних кислот і антиоксидантів, які захищають клітини шкіри. Також рослинні масла розгладжують шкіру і допомагають боротися зі зморшками. Вони хороші як відновлення і захисту шкіри. Якщо сироватка і зволожуючий крем не дають вам потрібного ефекту, можливо, масло допоможе вам істотно поліпшити стан шкіри.
Кому можна використовувати масло для особи
Масло для особи можна використовувати власницям будь-якого типу шкіри. Якщо у вас суха шкіра, змішайте його з зволожуючим кремом без SPF або сироваткою, щоб підвищити вологу в шкірі. Також можна нанести кілька крапель олії прямо на шкіру (після очищення, тонізації і відлущування), а після масла наносити зволожуючий крем або сироватку.
Нормальної, комбінованої і жирної шкіри рекомендуємо підходити до вибору масел більш обережно, так як деякі з них можуть забивати пори. До таких відноситься кокосова олія , Масло зародків пшениці і масло какао.
Як використовувати масло для особи
Єдиного правильного варіанту використання масла немає. Ви можете використовувати його в парі з будь-яким уходовой засобом крім зволожуючого крему з SPF (масло знизить його сонцезахисний фактор), замість або після сироватки. Також масло можна наносити як основу під зволожуючий крем або як самостійний продукт.
Будь-яке ароматне (ефірне) масло потрібно використовувати з базовим маслом (олією-основою), щоб уникнути роздратування шкіри обличчя.
Власниці сухої і збезводненої шкіри можуть наносити його на ніч або вранці в якості основи під макіяж. дівчатам з жирною шкірою обличчя кілька крапель олії допоможуть збалансувати жирність шкіри обличчя (невелика кількість масла фактично протидіє виробленні шкірного сала). Власницям жирної шкіри рекомендуємо наносити олію на ніч.
Чи можна використовувати маслом замість зволожуючого крему
Рослинні масла для особи є багатим джерелом антиоксидантів і пом'якшуючих речовин, але вони не є хорошими джерелами відновлюють інгредієнтів (таких як ніацинамід , Пептиди або ретинол ) Або інгредієнтів, які підвищують водний баланс шкіри (таких, як кераміди і гіалуронова кислота ). Вони також не дають сухій шкірі досить пом'якшуючих речовин, необхідних для оптимального зволоження. Саме тому замінювати ваш зволожуючий крем для обличчя маслом не рекомендується. Їх потрібно використовувати в тандемі.
Якими маслами для обличчя краще користуватися
Існує багато класних масел, які можна використовувати в догляді за шкірою і які виразно стоять вашої уваги. Важливо вибирати легкі масла, які швидко вбираються в шкіру, і тому ніколи не закупорюють пори. Нижче - список масел, якими варто почати користуватися.
Арганова олія (для сухої і чутливої шкіри);
Масло сквалану (для комбінованої шкіри);
Масло жожоба (для жирної і схильної до висипань шкірі);
Масло авокадо (для сухої шкіри);
Масло шипшини (для в'янучої і збезводненої шкіри);
Масло камелії (для будь-якого типу шкіри);
Масло кунжуту (для будь-якого типу шкіри);
Масло виноградних кісточок (для нормальної, комбінованої і жирної шкіри);
Масло граната (для жирної, комбінованої шкіри, що в'яне);
масло макадамії (Для сухої і збезводненої шкіри);
Масло ши (каріте) (для сухої шкіри);
Амарантове масло (для нормальної, сухої шкіри обличчя).
Яких масел краще уникати
Існує ряд масел, яких краще уникати. Наприклад, більшість цитрусових масел при впливі ультрафіолетового випромінювання можуть змінювати ваш колір обличчя. Нижче - список найбільш поширених масел, які не варто додавати ваш догляд.
Ми розповіли вам все про масла для особи. Тепер ви знаєте, кому вони підходять, як ними користуватися і які з них краще. Відкриємо невеликий секрет: щоб істотно заощадити, радимо купувати деякі рослинні масла не в косметичному, а в продуктовому магазині.