Адаптація до дитячого садка - дуже важливий момент для розвитку дитини, його психологічного стану і фізичного здоров'я. Тому мамі потрібно заздалегідь отримати максимум інформації про те, як знизити для дитини рівень стресу при перших візитах в дитячий сад.
Burda Media
Адаптація до дитячого і прощання з мамою - два сусідніх ланки в одному ланцюжку подій. Величезну важливість для дитини має те, як мама в перший раз йде, залишаючи його з незнайомою «тіткою» і незнайомими дітьми. Пам'ятайте: поняття часу у дитини дуже розмито. Для немовляти, наприклад, поняття «потім» не існує в принципі. Зникнення мами з його поля зору розцінюється як її смерть, як би страшно це не звучало.
У міру підростання малюка це почуття, звичайно, втрачає свою гостроту, але дорослій людині дуже важко собі уявити біль, яку переживає малюк, коли розуміє, що мами поруч немає. І чим молодша дитина, тим відчайдушніше це почуття. Тому поставтеся до моменту прощання зі своїм малюком з максимальною увагою!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені розповіли, як мамина посмішка впливає на розвиток дитини
Fotolia
Мамо, не исчезай!
Н е зникайте, не тікайте, не плачте потім, зайшовши за ріг садка. емоційний стан мами не менш важливо, ніж настрій крихти.
На жаль, у багатьох вихід на роботу є головною причиною появи садка в житті дитини. Постарайтеся максимально «розвести» ці події, щоб ваш стрес і Деткіна не накласти один на одного. Також відкладіть перші відвідини саду, якщо ви тільки переїхали на нове місце, в сім'ї трапилося розлучення або народився маленький ... Кожне з цих подій додатково ускладнює період адаптації. Постарайтеся нейтралізувати ситуацію.
САМА ПОТРІБНА І КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ moirebenok.ua
З нами співпрацюють кращі українські фахівці!
Дитяча творчість (фото Burda Media)
Підготуйте самі себе
Перш за все будьте самі готові нарешті «перерізати пуповину». Ваш власний негативний досвід, почуття провини, що ви залишаєте маленького, ваш страх і тривога дуже - дуже шкодять дитині. Так що позбавляйтеся від цих почуттів, малюючи в уяві хороші картинки: ось ви радісно йдете в садок, а ось ви забираєте задоволеного малюка. Відчуйте, що ви відчуваєте в цей момент. Кожною клітинкою! Психолог Світлана Ройз рекомендує: ввечері, перед сном, і вранці, перед розставанням, обіймайте міцно - міцно малюка і шліть йому любов, немов кулька надуває. До тих пір, поки дитині не захочеться відсторонитися і відпустити вас.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як перестати викликати хвороби і невдачі: сила слова
Енергія думки і слова: які фрази батьків негативно впливають на зір і слух дитини
Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.