Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Вперше в Казані на виставці Єгорова представлений гобелен «Художник Микола Фешин»

(Казань, 2 березня, «Татар-інформ», Анна Тарлецкая). Сьогодні в Національній галереї «Хазіне» в Казані відкрилася виставка Анатолія Єгорова «Живопис. Гобелени ». До уваги казанців вперше був представлений масштабний гобелен «Художник Микола Фешин», над яким художник працював 10 років.

Два чудових гобелена зайняли центральне місце на виставці: «Свияжск» і «Художник Микола Фешин». Якщо перший належить Музею образотворчих мистецтв, то робота над другим була закінчена зовсім недавно. В основу тканої картини лягли кілька найбільш відомих образів з робіт великого живописця: «Обливання», «Капусниця», «Портрет Вари Адоратского».

Ширина гобелена - 4 метри, висота - 2,7 метра. «У запасниках музею є ще один мій гобелен," У фонтана ". Однак уявити його в галереї ми не змогли, так як його висота 3,13 метра, тоді як стелі в "Хазіне" всього три метри », - розповів художник кореспондентові ІА« Татар-інформ ». Він зізнався, що, працюючи над цим гобеленом, постійно слухав аудіокниги Рея Бредбері, Сергія Довлатова і Михайла Булгакова.

Весняна експозиція 2018 року передує 70-річний ювілей Анатолія Єгорова, який він скоро відзначить. Привітати ювіляра зібралися його численні колеги, які не скупилися на добрі слова. Відкриваючи виставку, директор Госмузея образотворчих мистецтв Татарстану Розалія Нургалеева охарактеризувала художника як людини рідкісної за красою духовності і внутрішньої культури. «Я була вражена фотосесією з майстерні художника. Клубки вовни, ляльки, живописні роботи так гармонійно переплітаються між собою, відкриваючи тиху затишну гавань мистецтва, в якому знайшов себе Анатолій Єгоров. Коли ми тільки почали будівництво сьогоднішньої експозиції, з самого початку нас не покидало відчуття радості », - зазначила вона.

Цікаво, що мистецтвознавці не можуть точно назвати стиль, в якому працює художник. Сам Анатолій Єгоров назвав його «романтичний реалізм, або постімпресіонізму». Фарби на його роботах - світлі, яскраві, життєстверджуючі, як і самі сюжети. Художник подає портрети, пейзажі, побутові сцени і навіть православні сюжети з чарівною безпосередністю дитини, просто і радісно розкрив очі назустріч великим і прекрасного світу. Якщо він пише Свияжск, то поруч обов'язково йде рибалка, якщо ангела - то в народному костюмі або простої сільської одязі.

Мистецтвознавець Діна Ахметова помітила, що майстер немов розсовує кордону двох мистецтв: живопис його перетікає на гобелени ( «Фешин»), а з клаптиків шиття вторгається на картини, написані маслом ( «Клаптеві сни»).

Виставка триватиме до 1 квітня.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»