Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Що таке пілінг обличчя в домашніх умовах

  1. Що таке пілінг обличчя і як його роблять в домашніх умовах
  2. Пілінг обличчя вдома: рецепти

Пілінг - це один з основних методів догляду за обличчям і тілом. Процедура спрямована на видалення відмерлих частинок шкіри, звільнення пір від жиру і бруду. Що таке пілінг і як зробити його будинку без допомоги косметологів, дізнаєтеся зі статті. Пілінг - це один з основних методів догляду за обличчям і тілом

Фото: MiloMarket.com

Що таке пілінг обличчя і як його роблять в домашніх умовах

Стандартного вмивання та очищення за допомогою лосьйону або тоніка шкірі недостатньо. Епідермісу необхідно постійне оновлення і глибоке очищення від зайвих частинок. На допомогу приходить пілінг.

Слово походить від англійського peel ( 'сильно очищати, шкребти'). З назви зрозуміло, що процедура дозволяє позбутися від відмерлих клітин шкіри. Крім цього, пілінг глибоко очищає і звужує пори, допомагає поліпшити колір і структуру епідермісу.

Найбільш поширені два види пілінгу особи - механічний і хімічний. Перший проводиться за допомогою скрабів з абразивними частинками, другий - з використанням засобів, які містять кислоту. Тому другий краще проводити під наглядом косметолога-професіонала. У домашніх умовах зробіть безпечний механічний пілінг.

Механічний пілінг обличчя в домашніх умовах не вимагає особливих навичок і підготовки. Інгредієнти для приготування кошти знайдуться в кожному будинку.

Фото: Жіночий сайт про красу і здоров'я

Читайте також: Як очистити обличчя в домашніх умовах?

Отже, ви вирішили спробувати зробити пілінг самостійно. Що для цього потрібно:

  • Перед процедурою обов'язково очистіть шкіру обличчя. Зніміть макіяж.
  • Вмийтеся теплою водою, використовуючи очищуючий засіб.
  • Зробіть парову ванночку для обличчя. Для цього насипте у велику миску або тазик 2 ст. л. сушеної ромашки (липи, шавлії, м'яти або інший трави) і залийте 2-ма склянками окропу. Дайте трохи настоятися. Накрийте рушником і подихайте над мискою 5-10 хвилин. За цей час пори відкриються, і пілінг буде більш ефективним. Якщо немає лікарських трав, подихайте над парою.
  • Промокніть обличчя сухою серветкою.

Шкіра підготовлена. Переходимо до другого етапу. Нанесіть заздалегідь підготовлений скраб на обличчя, м'яко помасажуйте і змийте теплою водою. Нанесіть крем. Процедура закінчена!

При нанесенні скрабів для обличчя в домашніх умовах уникайте області навколо очей і губ.

Пілінг обличчя вдома: рецепти

Рецептів пілінгів і скрабів для обличчя багато. Вибираючи засіб, враховуйте вік і тип шкіри. Від цього залежить і тривалість процедури.

Зверніть увагу, що для жирної шкіри проводити пілінг можна 2-3 рази в тиждень, а ось для сухої і чутливої ​​- 4 рази на місяць, застосовуючи скраби на кремовій основі.

Найбільш популярні рецепти домашніх пілінгів для особи такі:

  1. Цукровий. Нанесіть на обличчя мильну піну. Візьміть чайну ложку цукру, насипте в долоні і потріть особа.
  2. Фруктовий. Змішайте столову ложку соку ананаса з такою ж кількістю меду. Нанесіть на 5 хвилин, змийте. Переконайтеся, що у вас немає алергії.
  3. Кавовий. Знадобиться гуща від кави. Змішайте її з медом, нанесіть на обличчя і акуратно потріть шкіру. Замість меду можна взяти сметану або яєчний жовток.
  4. Вівсяний. Подрібніть вівсяні пластівці в муку, змішайте з кефіром. Нанесіть, потріть і змийте.
  5. Содовий. Нанесіть на обличчя крем для гоління. В долоні насипте соду, помасажуйте і змийте.
  6. З бодягою. Це більш глибокий пілінг. Змішайте чайну ложку бадягі з п'ятьма краплями перекису водню. Суміш зашипить. Нанесіть на обличчя на 15 хвилин, м'яко потріть і змийте.

Фото: Правильна косметологія

Проводити пілінг будинку просто. Найкраще робити його ввечері перед сном.

Тепер ви знаєте все про пілінг і про те, як в домашніх умовах зробити процедуру не гірше, ніж у косметолога.

Читайте також: Як позбутися чорних крапок на обличчі

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»