Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Вибір промислової вишивальної машини

  1. Виробник
  2. Марка (Бренд)
  3. Ціна вишивальної машини
  4. швидкість вишивки
  5. кількість голів
  6. Кількість голок (кольорів)
  7. поле вишивки
  8. Пульт керування
  9. Пам'ять вишивальної машини
  10. формат вишивки

Промислові вишивальні автомати призначені для масового нанесення вишивки на швейних виробах з будь-якого матеріалу

Промислові вишивальні автомати призначені для масового нанесення вишивки на швейних виробах з будь-якого матеріалу. Машини, як правило, дуже масивні, якщо говорити про Багатоголовочна машинах, і мають важку сталеву станину. Наявність якої обумовлюється зменшенням вібрації при вишивці відразу декількох виробів на максимальних швидкостях. Промислові машини повинні забезпечувати можливість роботи в три зміни з невеликими перервами на техобслуговування.

Основні критерії відмінності вишивальних машин наведені нижче:

Виробник

Лідерами по виготовленню якісного вишивального обладнання є Японія і Німеччина. Середньої якості машини збирають в Кореї. Але все більше і більше відомих марок (Японія, Німеччина) переносять свої виробництва в Китай. Це значно здешевлює продукцію, а й неоднозначно впливає на якість самих машин. У Китаї існує величезна кількість заводів, що випускають, як популярні по всьому світу бренди машин, так і не дуже.

Марка (Бренд)

Зараз на російському ринку більш поширені такі марки машин:

  • Barudan (Японія);
  • ZSK (Німеччина);
  • SWF (Корея);
  • Tajima (Японія, Китай);
  • Happy (Японія);
  • Jack (Китай);
  • Velles (Китай);
  • IGLA (Китай).

Barudan   (Японія);   ZSK (Німеччина);   SWF (Корея);   Tajima (Японія, Китай);   Happy (Японія);   Jack   (Китай);   Velles (Китай);   IGLA (Китай)

Ціна вишивальної машини

Ціна пропорційно залежить від якості матеріалів, використовуваних при складанні машини. Це в свою чергу впливає на технічні та технологічні можливості машини в залежності від торгової марки. Більш дороге обладнання (Японія, Німеччина) мають сервісні центри та служби техпідтримки.

швидкість вишивки

Максимально заявлена ​​швидкість вишивки у різних брендів варіюється від 850 до 1 300 стібків в хвилину (для плоскої вишивки). Не кожна машина здатна витримати навантаження і вібраційні процеси протягом тривалого часу. З огляду на це, краще використовувати ті марки вишивального обладнання, які мають багаторічний досвід у виробництві даної техніки. Робоча швидкість вишивки часто нижче заявленої і залежить:

  • від якості використовуваних матеріалів;
  • від якості голок і вишивальних ниток. Металізована нитка вимагає більш низьких оборотів швидкості.
  • від довжини стібка. Машини запрограмовані на зниження швидкості на стежках, довжина яких перевищує певний показник.

кількість голів

кількість голів

Кількість голів вишивальної машини може бути від 1-ї до 56-ти. При підборі обладнання треба керуватися ступенем потреби і перспективних планів розвитку виробництва. У кожній машині є тільки один привід для руху пантографа, тому всі головки можуть працювати тільки синхронно, вишиваючи при цьому однаковий малюнок.

Так само практикується відключення голів через одну, щоб домогтися більшого вишивального поля для одного малюнка. Продуктивність машини в такому випадку знижується.

Кількість голок (кольорів)

Кількість голок (кольорів)

Кількість голок (кольорів) у промислових вишивальних машин 9,12, або 15. На кожному кольорі встановлена ​​окрема голка, нитка і механізм натягу. Для того, щоб підібрати необхідну кількість голок потрібно знати наступне:

  • Найчастіше в дизайні задіяно не більше 7-ми кольорів (якщо говорити про вишивку логотипів, відзнак, шевронів, дитячої тематики). Якщо планується вишивка картин та інших художніх дизайнів, то, звичайно, потрібно більшу кількість голок. Чим більше голок, тим машина багатофункціональні.
  • Більша кількість голок не суттєво впливає на ціну автомата в цілому.

поле вишивки

поле вишивки

Цей параметр вважається дуже важливим. Чим більше поле вишивки, тим менше обмежень по вибору вишивальних дизайнів і виробів, на яких вони будуть вишивати. У Багатоголовочна машин відстань між головами прийнято вважати шириною поля. Дані поля можуть перехльостували не більше, ніж на 1,5 см. Це необхідно при вишивці великого дизайну, щоб всі частини малюнка плавно з'єднувалися в єдиний. Існують машини зі збільшеним полем вишивки, де поле вишивки одно подвійному відстані між головами. Велике застосування такі машини знаходять у вишивці скатертин, церковного облачення.

Пульт керування

Пульт керування

У кожної машини є пульт управління. На новіших машинах з рідкокристалічним кольоровим дисплеєм, на якому можна в кольорах подивитися вибраний дизайн. Але зараз все більш актуальним стає керування машиною (або групою машин) з комп'ютера. Тим більше, що це досить не складно зробити.

Наприклад, програмне забезпечення Barudan дозволяє:

  • на комп'ютері виконувати необхідні настройки;
  • завантажувати дизайн з комп'ютера в машину;
  • встановлювати швидкість вишивки для кожної з робочих голок машини;
  • та ін.

Редактор вишивки Compucon EOS3 вдало дозволяє виробляти дані маніпуляції з машиною.

Пам'ять вишивальної машини

Внутрішня пам'ять вишивального автомата може досягати до кількох мільйонів стібків. Наприклад, у машин Barudan пам'ять сягає 10 000 000 стібків. Завдяки даному параметру, машина може зберігати в пам'яті велику кількість дизайнів одночасно.

Але технології не стоять на місці, і вже не складає труднощів зберігати дизайни на персональному комп'ютері або флеш-карті, звідки їх зовсім не складно при необхідності завантажити в машину. Тим більше, що у кожної сучасної вишивальної машини є вхід USB.

формат вишивки

формат вишивки

В основному, у кожної вишивальної машини є свій персональний формат, в якому в неї завантажуються малюнки. Якщо формат буде обраний не вірний, то машина просто не прочитає дизайн. Наприклад, у машин Barudan формат .FDR і кожен з малюнків повинен бути збережений саме в цьому форматі. Найпоширенішим форматом вважається .DST (Tagima), всі китайські вишивальні машини його підтримують. Він є дуже старим, з деякою кількістю недоліків, виправити які вже не можна.

У будь-якому випадку, є можливість змінити формат вже існуючого малюнка на необхідний для даної машини. З цим добре впорається програмне забезпечення Compucon EOS 3 , Де є список форматів для всіх існуючих вишивальних машин: * .fdr (формат Barudan), * .dst (формат Tagima, Jack), * .dsb (формат Tajima), * .zsk (формат ZSK), * .tap (формат Happy) і ін.

Додатково прочитати про вишивку і машини можна прочитати тут - вишивальні машини . Або ознайомитися з асортиментом в каталозі вишивальних машин

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»