Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Свій бізнес: машинна вишивка портретів

  1. Творчий бізнес: виготовлення прикрас з штучними квітами
  2. Свій бізнес: hand-made листівки
  3. Творчий бізнес: виготовлення аксесуарів з натуральної шкіри
  4. Власне виробництво інкрустованих виробів
  5. Свій бізнес на палеонтологічних знахідках
  6. Свій бізнес: чи можна заробити портретної зйомках
  7. Як заробити на пошуку скарбів
  8. Свій бізнес: виготовлення і продаж авторської мініатюри
  9. Свій бізнес бізнесу на персоналізованих казках для дітей.
  10. Свій бізнес: виробництво та продаж нестандартних краватку-метеликів
  11. Свій бізнес з виготовлення незвичайних букетів
  12. Бізнес-план для професійного фотографа, або скільки можна заробити на фотографії

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Машинна вишивка портрета по фотографії - це новий вид послуг, який тільки почав з'являтися в Росії. Прикраса стін вишитими картинами завжди було популярно в нашій країні, а вишитий портрет - поки що новинка, якою можна приємно здивувати друзів і знайомих. Замовляють вишивку портрета зазвичай в якості подарунка. Всі люди кілька разів на рік стикаються з проблемою вибору подарунка близьким. Найбільша складність - що подарувати людині, у якої вже все є? Вишитий портрет - відмінний подарунок на день народження або річницю весілля, на Новий рік чи 8 Березня. Можна вишити портрет однієї людини або цілої сім'ї, додати до малюнка підпис, побажання, дату. Подарунок буде оригінальний і ексклюзивний.

Щоб займатися машинною вишивкою, не потрібно бути художником-прикладників або цілодобово сидіти з ниткою і голкою. Вишивка по фотографії - процес автоматизований. Головне - придбати якісне обладнання та навчитися його налаштовувати.

Виробництвом електронних вишивальних машин, які здатні виготовляти портрети по фотографії, займаються практично всі провідні виробники вишивальних машин. Можна вибирати з продукції «Brother», «Husqvarna», «Pfaff», «Happy», «Janome». У числі інших у машини повинна бути функція «фотовишівка». Відповідна вишивальна машина коштує від 100 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Портрет можна вишити і на більш дешевих моделях, але цей процес буде дуже довгим. Устаткування займає зовсім небагато місця, його можна встановити навіть на звичайному столі. Вишивальна машина з'єднується з комп'ютером, на якому і створюється дизайн вишивки.

Необхідно придбати відповідне програмне забезпечення для вишивальної машини, яке і дозволить перетворити звичайну фотографію в оригінальний портрет. Орієнтовна вартість ліцензійної програми - від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, хоча багато власників вишивальних машин воліють економити гроші і скачують програмне забезпечення з Інтернету. Як правило, кожна марка вишивальних машин має власний формат даних і оригінальне програмне забезпечення. Ліцензійне програмне забезпечення регулярно безкоштовно оновлюється через Інтернет.

Для створення програми вишивки потрібна чітка, якісна фотографія з високою роздільною здатністю. Підійдуть будь-які поширені графічні формати: BMP, JPG, JPEG, PNG, PSD, PDF, TIFF, EPS, AI, CDR. Найпростіше працювати з форматами EPS, AI, CDR. Формати JPG і JPEG використовують стиснення з кожним новим збереженням, чому вносяться додаткові спотворення, тому робота з файлами в цих форматах менш краща, але можлива.

Програми для машинної вишивки включають всі сучасні можливості для створення і редагування графічного зображення. Можна знайти програму з російським інтерфейсом і докладним керівництвом російською мовою. При необхідності можна пройти платне навчання у творців програми або навчитися за допомогою відеокурсу.

Створення портрета починається з того, що фотографія експортується в редактор вишивки. Далі слід найскладніша і найважливіша частина роботи у всьому процесі. Всі помилки, які були допущені при дизайні портрета, стануть видні, коли вишивка буде закінчена. Програма оптимізується під конкретні умови вишивки, зображення редагується. Задаються розташування і послідовність точок проколів голки щодо початкової точки вишивання, місця змін кольорів, місця обрізки нитки, порожні стежки. Вишивка вимальовується по точках контурів, програма автоматично розставляє стежки всередині намальованих фігур і ліній, але властивості блоків стібків можна змінити вручну. Спочатку, як правило, Готується зразок, після чого, при необхідності, вносяться зміни в програму.

Для роботи з програмним забезпеченням промислової вишивальної машини потрібно комп'ютер з наступними або аналогічними характеристиками: Pentium IV або вище, 512 MB оперативної пам'яті, 128 MB вільний обсяг на HDD, відеоадаптер SVGA або вище, передача кольору 32 біта, монітор з роздільною здатністю 1280x800, пристрій читання компакт дисків CD-ROM, "миша" трехкнопочная або сумісний пристрій, операційна система Windows XP / Vista або вище. Також знадобиться кольоровий принтер для друку звітів і сканер середнього рівня якості, оскільки не всі замовники будуть приносити фотографії в електронному вигляді.

Розмір вишивки залежить від розміру п'ялець на машині. Мінімальний розмір п'ялець дозволяє робити вишивку 18 на 28 сантиметрів. На більших пяльцах вишивається полотно розмірами 20 на 30, 28 на 36, 30 на 40, 35 на 40, 40 на 45, 45 на 50 і т.д. Великі портрети вишиваються в кілька етапів. В результаті поверхня вишивки виходить схожою на ручну вишивку гладдю. Ця техніка отримала назву фотостежок.

Перш ніж приймати замовлення на вишивку портретів, доведеться провести багато часу біля комп'ютера, налаштовуючи програму вишивки, вапна багато канви і ниток, поки не з'явиться точне розуміння, що і як потрібно робити, щоб створити якісний продукт і виправдати очікування клієнтів.

Портрети, вишиті машиною, можуть бути як кольоровими, так і в форматі сепія, для якого буде потрібно комбінація декількох відтінків кольорів.

З матеріалів для вишивки портретів знадобляться флізелін, щільна канва і вишивальні нитки. Нитки повинні бути хорошої якості, стійкі до вигорання, щоб портрет багато років міг радувати власника первозданними фарбами. Для машинної вишивки використовуються різні види ниток: віскозні, поліестерові, бавовняні, вовняні, шовкові. Якщо виставити у вітрині приклади робіт з різних ниток, то замовник сам зможе вибрати ті, що, на його погляд, виглядають краще за все. Найвигідніше купувати нитки в промисловій намотуванні: 5 тисяч метрів на одній котушці. В інтернет-магазинах пропонують більше 500 кольорів ниток з різних матеріалів, включаючи навіть металізовані нитки. Котушка коштує 110-120 рублів.

Флізелін використовується в якості підкладки, щоб ущільнити тканину. Коли вишивка закінчена, зайвий флізелін відривають. Він може бути клейовий або неклеевой. Неклеевой використовується при вишивці по велюру, махра або вельвету. Для вишивки портретів береться клейовий флізелін і за допомогою гарячої праски закріплюється на зворотному боці тканини.

Як канви для машинної вишивки можна використовувати різні види тканин. Бажано, щоб тканина була непрозорою, досить щільної, нееластичною, без візерунків і малюнків.

Вартість витратних матеріалів, що витрачаються на створення одного вишитого портрета розміром 20 на 30 сантиметрів, невисока: близько 100-150 рублів. У таку суму обійдуться нитки, канва, тканину, електроенергія. Портрета необхідна відповідна рамка. Рамки виготовляються в багетних майстерень з дерева, пластику або алюмінію. Рамка для картини 20 на 30 буде коштувати 400-500 рублів. Замовник заплатить за портрет близько 2000 рублів.

Щоб бізнес з виготовлення вишитих портретів був успішним і залучав багато замовників, потрібно орендувати приміщення в районі з великою прохідністю. Найкраще підійде приміщення в центрі міста або в торговому центрі. Розмір приміщення не обов'язково повинен бути великим, 6-8 квадратних метрів цілком достатньо. У майстерні потрібно розташувати комп'ютер, вишивальну машину, два столи, крісла і вітрину для зразків вишивки і зразків рамок, телефон. Загальна вартість вкладень при покупці дорогої швейної машини складе близько 500 тисяч рублів. Оренда приміщення обійдеться приблизно в 25 тисяч рублів на місяць.

Добре, якщо недалеко від місця розташування вашого підприємства буде знаходитися багетна майстерня, з якої у вас буде укладено договір про пріоритетне надання послуг.

Середня швидкість виконання одного замовлення - 3 робочих дня. За цей час виконується дизайнерська робота, вишивається картина (близько 3 годині на портрет формату А4), виготовляється рамка в багетній майстерні. Можливості вишивальної машини дозволяють приймати по три замовлення в день.

Для роботи в майстерні будуть потрібні дві людини. Перш за все, дизайнер, людина, яка буде працювати з програмним забезпеченням і створювати на основі наданої фотографії зображення, яке в підсумку буде вишито машиною. Друга людина - адміністратор майстерні, який буде працювати з клієнтами, приймати замовлення, займатися рекламою, відвозити портрети в багетну майстерню і забирати їх. Заробітна плата адміністратора в середньому по Росії становить 15-25 тисяч рублів. Дизайнери отримують від 20 до 30 тисяч рублів на місяць.

Послуги майстерні необхідно рекламувати - люди повинні дізнатися про те, як просто порадувати близьких і зробити чудовий подарунок. Перш за все, потрібна хороша рекламна вивіска, щоб привернути увагу перехожих. Вона обійдеться в 30-40 тисяч рублів. Потім можна розмістити рекламні щити і розтяжки, дати рекламу на радіо, в газетах. Немає сенсу одночасно користуватися всіма рекламними можливостями: так ви не дізнаєтеся, який з видів реклами найефективніший. Пробуйте різні варіанти, відстежуйте кількість замовлень, запитуйте у клієнтів, звідки вони дізналися про вашу майстерні.

Не варто нехтувати можливостями реклами в Інтернеті. Майстерні необхідний власний сайт, на якому будуть представлені зразки робіт, ціни на послуги та контактні дані. Створення сайту обійдеться в 20-25 тисяч рублів. Не завадять і акаунти в соціальних мережах. Практика показує, що багато користувачів охоче додають в друзі рекламні акаунти, набагато більш охоче, ніж вступають в групи або спільноти. На сторінки в соціальних мережах зручно викладати зразки робіт і інформацію про акції та знижки. Чим більше друзів, тим більше людина буде читати ваші новини.

Меркулова Наталя
(C) www.openbusiness.ru

29.05.2018

Творчий бізнес: виготовлення прикрас з штучними квітами

Загальна вартість всього необхідного для виготовлення прикрас з штучними квітами, включаючи і матеріали, і інструменти, становить близько 10 тисяч рублів. Терміни окупності залежать від того, який про ...

Свій бізнес: hand-made листівки

Свій бізнес: hand-made листівки. Як правило, листівки можна розділити на дві категорії: листівки з невеликим обсягом ручної роботи та листівки ускладненою категорії. Якщо перше за день можна наштампують ...

Творчий бізнес: виготовлення аксесуарів з натуральної шкіри

На закупівлю матеріалу, фурнітури та інструментів для виготовлення аксесуарів з натуральної шкіри, а також на навчання буде потрібно близько 30-50 тисяч рублів. Але можна обійтися і меншими вкладеннями на пе ...

Власне виробництво інкрустованих виробів

Інкрустацією називається декор виробів за допомогою врізаних в його поверхню тонких пластинок з металу, перламутру, слонової кістки та інших матеріалів. Декоративні вставки виявляються на одному уровн ...

Свій бізнес на палеонтологічних знахідках

Отже, комерційна палеонтологія, що це таке? Це цілком легальний вид діяльності, поки ще дуже слабо розвинений в нашій країні, у зв'язку з чим законодавчо все-таки не ...

Свій бізнес: чи можна заробити портретної зйомках

Портретний бізнес у нас ще поки що не розвинений, на роботи високої якості попиту майже немає. Для більшості співвітчизників мінімальна сума в 50 доларів за портрет - це серйозні гроші, при їх за ...

Як заробити на пошуку скарбів

Кладоискательство - це хобі для романтиків, захоплення для оптимістів і вигідний бізнес для підприємців. Причому основний дохід приносять зовсім не знайдені скарби, а організація їх пошуку.

Свій бізнес: виготовлення і продаж авторської мініатюри

Одним з перспективних напрямків для організації власної справи може стати виробництво і продаж авторської мініатюри. До авторської мініатюрі відноситься найширший вибір різноманітних виробів -...

Свій бізнес бізнесу на персоналізованих казках для дітей.

Свій бізнес бізнесу на персоналізованих казках для дітей. Головна ідея цього способу заробітку полягає в продажу однієї-єдиної книги казок у твердій обкладинці, головним героєм якої стано ...

Свій бізнес: виробництво та продаж нестандартних краватку-метеликів

Краватка-метелик - невеликий чоловічий аксесуар, на якому можна багато заробити, якщо проявити трохи фантазії. У цій статті ми поговоримо про бізнес на метеликах з дерева, черепашок, бісеру та хутра.

Свій бізнес з виготовлення незвичайних букетів

Бізнес, заснований на подарунках, може стати як додатковим, так (при грамотній організації) і основним джерелом доходу. Люди, як правило, дарують один одному далеко не самі п ...

Бізнес-план для професійного фотографа, або скільки можна заробити на фотографії

Опишемо міні-бізнес план початківця фотографа: Почнемо з витрат на фотообладнання, в середньому це буде від 120 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і вище в залежності від комплектації та якостей про ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Найбільша складність - що подарувати людині, у якої вже все є?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»