Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Захист волосся. Домашні засоби захисту волосся від прасок, фена і сонця

  1. Косметичні засоби для захисту волосся
  2. Домашні засоби захисту волосся
  3. Маски для захисту волосся від фена
  4. Маски для захисту волосся від сонця
  5. Поради щодо захисту волосся вдома

Вранці, коли ми прокидаємося, наші волосся виглядає не так красиво, як хотілося б, не кажучи вже про те, що від вчорашньої красивою зачіски не залишається й сліду; якщо ж вони і залишаються, то це ще гірше - все сліди перед сном треба ліквідувати.

Доводиться мити голову, сушити і укладати волосся гарячим феном - адже зробити це треба швидше, щоб на роботу не спізнитися. Якщо ж ми ще і випрямляє волосся праскою, то зачіска стає ще більш чудовою, але ось волоссю так не здається - їм від щоденного впливу високих температур стає дуже погано, і вони починають сохнути і ламатися - не тільки на кінцях, а й по всій довжині .


Цікавий і яскравий образ - це прекрасно, але волосся-то чому винні? Воістину, красуням догодити важко: якщо раніше дівчата і жінки будь-яких станів намагалися завивати волосся - причому теж використовували розпечені щипці, - то сьогодні кучері, подаровані природою, їх не влаштовують, і вони хапаються за прасування і фени - феном теж можна волосся витягати і випрямляти .

Виробники подібних приладів запевняють нас, що в цьому немає нічого страшного, і треба просто правильно користуватися праскою і фенами. Дійсно, правильний вибір таких приладів і правильне їх застосування зменшують негативний вплив на волосся, і все ж воно залишається - з цим нічого не поробиш.


Краще, звичайно, взагалі не користуватися феном, прасування, щипцями та іншими пристосуваннями - раніше їх не було, і волосся у жінок були густі і довгі, але ж їм не треба було щоранку йти на роботу, і при цьому виглядати бізнес-леді - у кожного часу є свої плюси і мінуси. Додайте сюди вплив прямих променів сонця влітку, так і взимку теж - шибки приміщень анітрохи не зменшують їх впливу, а головні убори, які жінки носили раніше, сьогодні не в моді, - і стане ясно, що без захисту волоссю не обійтись.

Косметичні засоби для захисту волосся

У продажу зараз багато косметичних засобів, що захищають волосся від негативних впливів, і вибрати можна будь-який, але краще порадитися зі своїм майстром - професіонал завжди знає, що і кому підійде.


Багато компаній випускають такі засоби: це відомі на косметичному ринку Wella і L'Oreal; GA.MA - італійська фірма, відома, як лідер з виробництва приладів для моделювання зачісок і стилів - тобто, тих же фенів і прасок; Компанія Lee Stafford, створена відомим англійським стилістом - її продукти відзначені міжнародними призами; а також російська компанія «Юнікосметік», що випускає косметику для волосся під маркою Estel, і ще багато виробників - вибір дійсно багатий. Вартість цих коштів, проте, не завжди нас влаштовує, з огляду на те, що користуватися ними доведеться часто: флакон такого «захисту волосся» може коштувати і 600, і 800, і 1500 рублів, і ще дорожче.

Домашні засоби захисту волосся

Проте, залишати волосся без захисту не можна, і тут на допомогу приходить домашня косметика - маски та інші засоби, які звичайно використовуються перед миттям голови. При сушінні феном вони захищають волосся від пересихання і зміцнюють їх по всій довжині.


Маски для захисту волосся від фена

Дуже популярна маска з яєчним жовтком і реп'яхову олію - робити її можна 2 рази на тиждень. Інгредієнти змішують 1: 1, наносять на сухе волосся, прикривають плівкою і рушником, тримають 40-50 хвилин, і миють голову, як зазвичай - після цього фен і праску завдадуть волоссю набагато меншої шкоди. Маска з реп'яховою і касторовою маслами (в рівних частинах) і лимонним соком пом'якшує і захищає волосся, а кінчики як би полірує - вони перестають сохнути, сіктися і обламуватися.

Добре захищають волосся від впливу високих температур маски з маслом кедрових горіхів або манго. Кедрова олія містить багато вітамінів та інших біологічно активних компонентів, і щедро живить волосся, а масло манго допомагає волоссю утримувати природну вологість.


Суміші і маски з маслами тримають на волоссі приблизно по 30-50 хвилин, і змивають, а ось відвари лікувальних трав (лопуха, кропиви, подорожника, календули, мати-й-мачухи, шавлії, ромашки і ін.) Можна залишати на волоссі - під час укладання вони будуть прекрасно захищати їх, а зачіска буде виглядати навіть краще.

мед корисний для будь-якого типу волосся: поживних речовин в ньому безліч. Їх вистачає і волоссю - вони після медових масок перестають ламатися, і шкірі голови. Відновлює і захищає волосся маска з медом (2 ст.л.), рослинним маслом і яблучним оцтом (по 1 ст.л.). Суміш втирають в чисте волосся по всій довжині і змивають з шампунем через 30 хвилин.

пошкоджені і сухе волосся захистить і зміцнить маска з безбарвною хною. Хни треба взяти 2 ст.л., розмішати її з водою до консистенції сметани, додати сирий жовток і рідкий мед - 1 ст.л., перемішати, нанести на волосся, обгорнути плівкою і рушником і тримати 20 хвилин. Потім змити своїм шампунем і нанести захисний бальзам. Ефективною вважається маска з гліцерином, але її можна робити тільки раз в тиждень - навіть при сухому волоссі. Гліцерин змішують зі столовим оцтом (по 1 ч.л.), додають реп'яхову олію (2 ст.л.) і збите яйце, перемішують ще раз, наносять на волосся, прикривають і тримають 20 хвилин. Змивають своїм шампунем.


Маска з вершками, маслом зародків пшениці і мигдалю (По 1 ст.л.) і ефірним маслом лимона (Кілька крапель) наноситься на волосся на 15 хвилин. Волосся менше сохнуть і перестають ламатися.

20 г сухого житнього хліба треба розмочити в гарячій воді, остудити до 40 ° C, розтерти до стану кашки і втерти цю кашку в волосся. Тримати 2 години, потім ретельно вимити голову теплою водою без шампуню.

Маски для захисту волосся від сонця

Подібні ж маски захищають волосся і від сонця: в них теж використовуються вершки, масла, лимонний сік, яєчний жовток, масляні розчини аптечних вітамінів А і Е . Можна змащувати маслом тільки кінчики волосся, і не змивати його - це буде непомітно, а сіктися волосся будуть набагато менше.


У жарку пору року, коли ми ходимо з непокритою головою, волосся дуже страждають від сонця. Захисні маски і компреси слід робити з червня по вересень, 1-2 рази в тиждень - вони ж допоможуть зменшити негативний вплив фенів і прасок.

Сухим волоссю допоможе маска з соком свіжого огірка і лука (По 1 ст.л.), і мигдальним маслом (½ ст.л.). Якщо волосся довге, інгредієнтів можна взяти в 2 рази більше. Суміш втирають в шкіру голови і волосся по всій довжині, і тримають 10-15 хвилин, потім миють голову м'яким шампунем.

При нормальному волоссі для захисту часто використовується вже відома маска з оливковою олією , Медом і жовтком, але до них ще додається свіжий сік вишні - 1 ч.л. Компоненти ретельно перемішують і наносять на волосся на 20 хвилин.

Маска для жирного волосся: висівки і подрібнене листя м'яти (по 2 ст.л.) і меліси (½ ст.л.) засипають в окріп (1 л), накривають кришкою і варять на слабкому вогні 10 хвилин; додають кухонну сіль (1 ч.л.) і варять ще 5 хвилин. Відвар проціджують, остуджують, і використовують, як шампунь: втирають в шкіру голови і волосся, тримають 2-3 хвилини, потім миють голову теплою водою і обполіскують прохолодною.


Поради щодо захисту волосся вдома

Коли ви миєте голову, не використовуйте занадто жорстку воду - ніякі волосся цього не витримають. Якщо у воді з вашого крана багато солей, та ще й хлорка, кип'ятіть воду для миття голови, і додавайте до неї кілька крапель соку лимона, а також 1 ч.л. харчової соди. Якщо ж вам зовсім ніколи, то використовуйте кип'ячену воду хоча б для ополіскування.

Повноцінне харчування не менш важливо для здоров'я і сили волосся: включайте в раціон хороше рослинне масло і натуральні білки, складні вуглеводи, морепродукти, овочі і фрукти, горіхи і мед. Пийте достатньо рідини, і особливо чистої води: волосся не зможуть підтримувати нормальний рівень вологості, якщо волога не буде надходити до них зсередини організму. Підберіть для свого волосся вітамінно-мінеральні комплекси з натуральними компонентами, і будьте уважні - підробок сьогодні досить багато.

Фени та прасування дуже допомагають нам у формуванні образу краси, але користуватися ними треба розумно, а вибирати правильно. Так, фени-стайлери або фени-дифузори забезпечують волоссю більш дбайливе, безпечну і щадну сушку, ніж звичайні, і в них обов'язково повинен бути режим холодного обдування - тоді волосся не будуть травмуватися.


Прасування краще купувати керамічні, а не металеві: вони дорожче, але не спалюють волосся, хоча назвати їх абсолютно безпечними теж не можна. Тому не варто використовувати такі прилади кожен день, інакше ніякі косметичні засоби не зможуть захистити ваше волосся і зберегти їх красу.

Автор: Гатаулина Галина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.

Краса і здоров'я волосся
Повернутися до початку розділу Догляд за тілом
Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я
Цікавий і яскравий образ - це прекрасно, але волосся-то чому винні?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»