Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як вибрати фен

  1. Фени-щітки, звичайні і дорожні фени
  2. потужність фена
  3. Кількість режимів фена
  4. Нагрівальний елемент фена
  5. Насадки для фена

При покупці такого важливого помічника як фен, від якого буде залежати ваш зовнішній вигляд, завжди хочеться вибрати щось своє, ідеальне

При покупці такого важливого помічника як фен, від якого буде залежати ваш зовнішній вигляд, завжди хочеться вибрати щось своє, ідеальне. Щоб вибрати фен, який довгий час буде вірою і правдою служити і виконувати всі ваші бажання, важливо з самого початку визначитися з тим, яких чудес ви від нього очікуєте.


Професійний фен , Звичайно, набагато швидше і якісніше впорається з будь-якого поставленого перед ним завданням, будь то просто сушка волосся або стильна укладка, проте конструкція таких моделей розрахована на роботу перукаря, і вони навряд чи підійдуть для самообслуговування. По-перше, вони дуже швидко сушать волосся, настільки, що ви можете не встигнути провести всі необхідні для укладання маніпуляції, а по-друге, вага професійного фена може перевищувати 700 г, що навряд чи дозволить вам потримати його над своєю головою досить довго. Але головна їхня відмінність - потужний і довговічний мотор, розрахований на щоденне багатогодинне використання, тоді як домашні фени зазвичай застосовуються максимум 1-2 рази на день. Природно, за підвищену надійність мотора і ціна буде підвищена, так що, якщо ви не робите укладання по 6 годин на день, спокійно зупиняйте вибір на звичайному фені.

Відрізнити професійний прилад від побутового можна також по бренду. На нашому ринку представниками салонної продукції є такі виробники як Babyliss , Ermila , Ga.Ma , Moser , Remington , Valera , Wahl та ін.

Побутові ж фени легко можна використовувати самостійно як вдома, так і в "похідних" умовах. Їх вага в основному коливається біля позначки 500 г, а потужність, залежно від призначення, становить від 400 до 2000 Вт. У свою чергу з домашніх можна виділити категорію напівпрофесійних фенів. Вони мають полегшену (в порівнянні з салонними "колегами") конструкцію, не розраховані на багатогодинне використання, але їх потужність і надійність максимально наближені до професійних. Напівпрофесійні моделі випускають Rowenta , First Austria , Philips , Bosch і інші бренди.

Фени-щітки, звичайні і дорожні фени

Фени-щітки, звичайні і дорожні фени

Для звичайної сушки і укладання волосся в домашніх умовах найзручніше використовувати звичний всім фен, що формою нагадує пістолет. А ось для тих, хто особливо часто робить укладання і любить експериментувати зі своєю зачіскою, є спеціальні фени-щітки (Фени-стайлери) , Вони мають циліндричну форму корпусу і до них додаються різні насадки: від простої щітки для завивки до випрямляча.

Для тих, хто багато подорожує, є дорожні моделі фенів різної форми: фен-пістолет зі складною ручкою і циліндричний а-ля "гном". Їхня основна перевага - компактність і невелику вагу (близько 300 г). Щоб досягти цього, виробники, як правило, закладають в такі моделі тільки найнеобхідніше - мінімальна кількість режимів і невелику потужність. Хоча бувають і винятки: компактний фен Clatronic HTD 3217 , Наприклад, має значну потужність, 6 режимів і набір насадок в комплекті, так що навіть в дорозі можна впоратися з будь-якою зачіскою. Крім того, вибираючи фен для подорожі, зверніть особливу увагу на міцність конструкції і наявність на корпусі накладок, які допоможуть уникнути падіння приладу з гладкої поверхні навіть при вібрації в поїзді (зазвичай накладки виконані з гуми або силікону).

Якщо ж ви поки нікуди не збираєтеся їхати, а просто вирішуєте, який фен купити для домашнього використання, спробуємо розібратися в основних критерії вибору.

потужність фена

потужність фена

За потужністю фени умовно можна розділити на:


Логічно припустити, що чим потужніший прилад, тим він краще, але це не обов'язково так. При виборі потужності фену головним є тип волосся, для яких він буде використовуватися, зачіска і то, як часто ви плануєте робити укладання.

Чим густіше і довше волосся, і чим швидше їх треба висушити, тим більша потужність для цього знадобиться. Але якщо ж у вас коротка стрижка, яку треба укладати часто, або тонке волосся і чутлива шкіра голови, то середній потужності буде цілком достатньо, щоб зберегти здоров'я волосся і не пересушувати їх.

Кількість режимів фена

У цьому питанні кількість однозначно переходить в якість - чим більше режимів, тим краще. Регулюванню в роботі фена піддаються два основних параметри:

  • швидкість повітряного потоку;
  • температура нагріву.

І тут можливі варіанти. Більш прості й недорогі моделі мають, як правило, 2-3 фіксованих режиму роботи:

  • максимальна потужність і нагрів;
  • помірна швидкість і нагрів;
  • рідше - подача холодного повітря (Фіксує зачіску після закінчення укладання).

Якщо ви не ставите перед своїм феном ніяких надзавдань, то цих режимів вам цілком вистачить для повноцінної сушки і навіть укладання волосся. Але якщо ви користуєтеся феном часто і продуктивно і / або у вас велика сім'я, в якій у всіх різний тип волосся, то варто подумати про більшу кількість режимних варіацій.

У різних моделях фенів більш високої цінової категорії кількість режимів може бути від 4 до 12, але найпопулярніший варіант - це 5-6 режимів (2 швидкісних, 3 температурних, в т. Ч. Холодне обдування). При цьому зверніть увагу на можливість незалежного регулювання , Коли швидкість і температура повітряного потоку регулюються окремо одна від одної. Таким чином можна підібрати оптимальний для вас режим сушки.

Деякі виробники придумали спеціальні "розумні" режими, щоб вам не довелося довго експериментувати. наприклад, фен Rowenta CV5351D0 оснащений режимом дбайливого сушіння "Advanced Care", а фен Philips HP8232 / 00 - режимом "Thermo Protect", які підтримують оптимальну температуру протягом усього часу сушіння для збереження краси волосся.

Приємним доповненням до стандартних параметрах фена буде наявність функції іонізації , Яка запобігає електризації волосся надає додатковий блиск і сприяє збереженню укладання.

Ще одна приємна новинка від виробників - датчик вологості, наприклад, як у фена Philips НР8280 / 00. Такий датчик сам контролює ступінь вологості ваших волосся, автоматично знижуючи потужність повітряного потоку в міру їх висихання. Для тих, хто часто користується феном - це відмінний захист від пересушування.

Нагрівальний елемент фена

В даний час в фенах використовується два типи нагрівальних елементів: металевий і керамічний.

Металевий нагрівальний елемент можна назвати традиційним, він використовується в фенах вже багато років і оснащені їм моделі мають більш низьку вартість. Однак у такого нагрівального елементу є істотний мінус - він нещадно пересушує волосся, так як нагрів в ньому відбувається інтенсивно і нерівномірно.

Але прогрес не стоїть на місці, фени нового покоління з керамічним нагрівальним елементом з'явилися на ринку кілька років тому. Звичайно, сама спіраль нагріву ніяк не може бути керамічної - кераміка не проводить електрику, тому металевий нагрівальний елемент в таких фенах міститься всередині керамічної трубки. При нагріванні все тепло проходить через кераміку, розподіляючись рівномірно і, до речі, сам фен при цьому теж не перегрівається. Такий спосіб нагріву дозволяє підтримувати одну температуру протягом усього часу укладання, не ставить під волосся стресу і зберігає їх здоров'я. Ось тільки фен з такою інноваційною технологією обійдеться вам значно дорожче.

Насадки для фена

Більшість фенів має в своїй комплектації одну або кілька стандартних насадок. Вони приєднуються до вихідного отвору корпусу і допомагають створити необхідну укладку волосся. Два основних види насадок це:

  • концентратор;
  • дифузор.

концентратор - це найбільш відома і часто застосовується насадка, вона вдає із себе сопло, яке звужує повітряний потік, задаючи йому строго певний напрям і використовується для укладання, випрямлення волосся.

Якщо ви плануєте користуватися такою насадкою, то при покупці фена зверніть на неї окрему увагу:

  1. занадто широкий і короткий концентратор не дасть бажаного ефекту, потік повітря в ньому буде занадто розріджене, що сильно утруднить укладання. Як правило, така форма зустрічається у компактних і дешевих дорожніх фенів, де ця функція не принципова;
  2. з іншого боку, занадто вузька щілина робить повітряний потік надто інтенсивним, що загрожує вашому волоссю пересушування і втратою здорового вигляду. Тому для самостійного використання в домашніх умови найкраще підійде концентратор шириною близько 9 мм.

дифузор - насадка-диск з прикріпленими на ньому "пальчиками". Така насадка допоможе швидко висушити волосся, не пересушує кінчики, і надати зачісці об'єм. У цій насадки є і приємний додатковий ефект - масаж голови. Але щоб домогтися бажаного ефекту, важливо підібрати дифузор, що підходить для вашого типу волосся.

Є класичні (універсальні) дифузори, в яких "пальчики" зафіксовані нерухомо. У них може варіюватися глибина (довжина "пальчиків") і кількість отворів, що пропускають повітря. Короткі "пальчики" дають ефект м'якої сушіння, довгі ж покликані створювати обсяг.

А ось для хвилястого волосся і волосся з завивкою є спеціальний активний (поворотний) дифузор, який захоплює локони при повороті кільця і ​​сушить їх в такому положенні.

Якщо ж ви вже визначилися з вибором насадки, обов'язково не забудьте перевірити, наскільки надійно вона кріпиться на корпусі. Випадають, бовтаються, або навпаки, занадто складно одягаються насадки - ознака неякісного фена.

А ось для фенів-щіток спектр насадок ширше. Почнемо з того, що круглі насадки відрізняються в діаметрі:

  • для довгого волосся і великих локонів знадобиться приблизно 30-50 мм;
  • для коротких і дрібних завитків - близько 20 мм.

За функціональним призначенням все залежить від того, чи хочете ви просто висушити волосся, завити їх або випрямити.


Ергономіка

При виборі фена підходящої для вас моделі велике значення має його ергономічність, тобто те, наскільки зручно вам буде ним користуватися.

  • Зверніть увагу, наскільки добре фен лежить в руці, де розташовані кнопки і чи зручно вам буде їх перемикати.
  • При сушінні, а тим більше при тривалій укладанні вам доведеться довго тримати фен на витягнутій руці, тому відразу оціните його вага, вирішивши, що для вас важливіше: невелика кількість режимів, але компактний і легкий фен, від якого не буде втомлюватися рука, або великий фен з великою кількістю функцій.
  • Ручка приладу не повинна ковзати, для цього її роблять прогумованої або ребристою.
  • Якщо вам незручно постійно шукати, куди ж покласти фен, перевірте, чи є у нього петля для підвішування .
  • Від довжини шнура залежить, наскільки легко вам буде дотягнутися до розетки, тому краще, якщо його довжина не менше 2 метрів.
  • А ось наскільки довго буде служити фен, залежить і від того, як у нього закріплений шнур: обов'язково впевніться, що він додатково захищений від заломів біля основи.
  • Для фенів-щіток своє правило: при шарнірному кріпленні, коли шнур переміщається вільно, як би ви не крутили щітку, шнур заплутується і перекручуватися не буде, а значить, прослужить довше.

Техніка безпеки

Не варто забувати, що фен - це, перш за все, складний електричний прилад. Тому для його безпечної експлуатації необхідно дотримуватися ряду вимог і правил, встановлених виробником.

Тому для його безпечної експлуатації необхідно дотримуватися ряду вимог і правил, встановлених виробником

  • Для того, щоб шнур зберігав свою цілісність, його не можна тримати біля гарячих предметів, скручувати, перегинати, розтягувати, а отже і обмотувати навколо фена.
  • На фен ні в якому разі не повинна потрапляти вода і користуватися ним в безпосередній близькості, наприклад, з налитої ванною або умивальником вкрай небезпечно. Постарайтеся взагалі уникати користування і зберігання фена у ванній кімнаті.
  • Прилад повинен перебувати в сухому місці. Слідкуйте за ступенем перегріву приладу. Щоб вона не досягла критичного рівня, не можна закривати вентиляційні решітки і класти фен на м'які поверхні. І не забувайте періодично чистити фільтр: якщо він знімний - досить просто промити, а якщо немає - його можна пропилососити. Ця процедура не тільки продовжить термін служби фена, але і зменшить витрату енергії.

А щоб бути впевненим у надійності придбаного вами приладу спочатку, просто подивіться на термін гарантії, який дає виробник: чим він довше, тим імовірніше, що ваш фен служитиме без перебоїв довгий час.

Рейтинг статті:

рейтинг: 4 голосів: 19

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»