Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





До якого лікаря звертатися при випаданні волосся

  1. Йти до лікаря-трихолога - ось, що слід робити при випаданні волосся!
  2. Вибір лікаря трихолога відбувся. Що далі?
  3. Що робити при випаданні волосся, якщо в міській або районній поліклініці лікаря-трихолога не виявилося?

Випадання волосся захворювання, як таке, що не представляє серйозної небезпеки для життя і здоров'я (в тому випадку, якщо шевелюра рідшає не внаслідок важкої хвороби або як побічний ефект агресивного лікувальної дії, як це буває у випадку з онкологічними захворюваннями).

А ось в естетичному і психологічному плані втрата волосся може мати далекосяжні і не найприємніші наслідки. Особливо це стосується представниць прекрасної статі. Чоловіки, як правило, легше примиряються з даною обставиною і деякі навіть без особливих мук обривают решту волосся, цілком задоволені тим, що без волосся вони будуть виглядати мужественнее і брутальне. Інші ж кидають всі сили на те, щоб зберегти решту волосся або навіть повернути втрачені.

Так, треба чи не треба, а головне, чи має сенс в принципі лікувати алопецію, витрачати на це сили і засоби? Відповідь однозначна - "так". Лікувати можна і потрібно. І успіх цього лікування буде багато в чому залежати від того, на якому етапі хвороби ви почнете вживати необхідних заходів по відновленню волосся. І перше що потрібно зробити, якщо у вас виникла підозра щодо того, що ви втрачаєте волосся в кількості більшій, ніж передбачає норма, це звернутися до фахівця. При цьому на питання про те, який лікар лікує випадання волосся, далеко не всі дадуть пряму відповідь, не замислюючись.

Йти до лікаря-трихолога - ось, що слід робити при випаданні волосся!

Трихологія, як галузь медицини на даний момент, скоріше, розвивається, ніж розвинене напрямок. Вона є дочірньою гілкою дерматології. Лікарі-трихолог займаються не тільки здоров'ям волосся, але і допомагають при проблемах зі шкірою голови. Тому говорити про те, що лікар-трихолог - це фахівець, який лікує тільки і виключно різні види алопеції, було б в корені невірно. Якщо у вас є лупа, волосся стає тонкою і млявими, ви страждаєте від підвищеної жирності шкіри голови або свербіння - все це є приводом для того, щоб відкрити двері в кабінет трихолога.

Але, зрозуміло, саме випадання волосся, як реальна загроза майбутньому якості життя, є найчастішим приводом у людей для того, щоб звернутися до цього фахівця. Справа залишається за малим - зробити вибір лікаря-трихолога. І тут дуже важливо розуміти, що диплом лікаря сам по собі не гарантує вам успіху в лікуванні. Важливо, щоб цей професіонал був дійсно компетентним і бажано мав солідний досвід роботи з пацієнтами, які потребують допомоги саме в області проблеми облисіння.

Вибір лікаря трихолога відбувся. Що далі?

Деякі люди схильні швидко впадати в паніку і, тільки-но побачивши на гребінці зайві волоски, намагаються швидше відправитися на консультацію до лікаря. Така турбота про власне здоров'я, звичайно, похвальна, але поспішати не потрібно. Звертатися до трихолога рекомендується після двох-трьох місяців спостереження за станом волосся і шкіри голови (в тому, звичайно, випадку, якщо волосся не випадає буквально «клаптями»).

Вся справа в тому, що випадання волосся часто буває реакцією організму на стрес, зміну звичній дієти або на яке інше вплив. Проходить час, організм адаптується і все приходить в норму. Тому відразу ж думати про гірше не слід.

Отже, ви зробили свій вибір лікаря-трихолога і відправляєтеся на прийом. Що ж вас там чекає. В першу чергу, як і будь-який інший доктор, трихолог буде збирати анамнез, розпитувати вас про час випадання волосся, і про те за яких обставин це відбувається. Вважаємо, зайвий раз розповідати про те, що говорити треба тільки правду, не варто.

Потім настає етап обстеження. Крім стандартних аналізів, які дадуть уявлення про загальний стан здоров'я пацієнта призначаються і спеціальні тести, мазки, зіскрібки і звичайно ж, самий на даний момент інформативний метод діагностики алопеції - трихограма або її вдосконалений різновид, фототріхограмма, яка розповість лікаря про стан волосся не тільки зовні , але і зсередини навіть на самому ранньому етапі їх росту. Можливо, також лабораторний паркан волосся з подальшим дослідженням, який називається спектральним аналізом.

Після отримання всієї необхідної інформації і постановки діагнозу, вам буде призначено максимально відповідне лікування. Варіанти тут можливі самі різні: від прийому заспокійливих засобів, якщо причиною втрати волосся ставстрес до гормональної терапії, якщо виною тому, що волосся випадає, є дисбаланс гормонів організмі.

Крім цього можуть бути прописані і альтернативні допоміжні методи лікування, такі як лазерна терапія, масажі і ін. У крайніх випадках призначається і трансплантація волосся.

Що робити при випаданні волосся, якщо в міській або районній поліклініці лікаря-трихолога не виявилося?

Дійсно, в штаті звичайних поліклінік зустріти лікаря-трихолога досить складно. Іноді така спеціалізація є в шкірно-венерологічних диспансерах, оскільки трихологія це, як ми вже говорили, частина дерматології. Але все ж більш надійним буде звернутися в спеціалізовані приватні клініки, де фахівець буде працювати стовідсотково. Це, зрозуміло, не гарантія результату, але, по крайней мере, у вас буде можливість отримати консультацію і при необхідності лікування від того, хто в питаннях лікування алопеції НЕ дилетант.

Слід пам'ятати, що спроби самостійного лікування алопеції без лікарської санкції вкрай небажані, оскільки ви можете банально нашкодити собі, не знаючи всіх медичних тонкощів! Не забувайте про це!

Що ж робити при випаданні волосся, якщо неінвазивна терапія не дає належного результату? Залишається тільки одне - вдатися до трансплантації. Цього бояться багато пацієнтів, надивившись відео і фотоматеріалів про те, як з людини чи не «знімають скальп» в процесі підсадки здорового волосся на уражену ділянку.

дійсно, пересадка волосся може бути травматичною. А може і не бути, якщо ви вирішите вдатися до новітнього методу HFE. Він відрізняється від інших тим, що все відбувається в поліклінічних умовах, в один день, і практично безболісно.

З огляду на те, що лікар працює при пересадці трансплантатів (фолікулярних об'єднань волосся) з неглибокими шарами шкіри, шляхом проколів, а не надрізів, проблем з кровотечею і болем майже не виникає. При цьому ефективність методу HFE висока, тому що дозволяє досягти відразу 2 приємних для пацієнта результату: швидке і безслідне разнозажівленіе і високу густоту волосся. При якісному проведенні процедури пацієнт виявляється задоволений результатом.

Що далі?
Що робити при випаданні волосся, якщо в міській або районній поліклініці лікаря-трихолога не виявилося?
Так, треба чи не треба, а головне, чи має сенс в принципі лікувати алопецію, витрачати на це сили і засоби?
Що далі?
Що робити при випаданні волосся, якщо в міській або районній поліклініці лікаря-трихолога не виявилося?
Що ж робити при випаданні волосся, якщо неінвазивна терапія не дає належного результату?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»