- Крок перший: вибираємо модель до смаку.
- Крок другий: примірка.
- Крок третій: визначаємо якість хутра.
- Як перевірити хутро на теклость?
- ГАРАНТІЯ
Як вибрати якісну норкову шубу , Щоб вона прослужила вам довгі роки і не стала дорогим розчаруванням? Зараз розберемося!
Крок перший: вибираємо модель до смаку.
Існують певні правила носіння верхнього одягу. Напевно ви чули про них: мініатюрним жінкам не варто надягати занадто об'ємну або довгу верхній одяг, що, до речі, говорить, і про корпулентний дамах. Так, це правило можна застосувати і до вибору шуб, але все-таки не заганяйте себе в вигадані рамки - якщо вам сподобалося виріб, сміливо міряйте його. Шуба - річ настільки індивідуальна і особлива, що ви можете виглядати просто карколомно в моделі, яка за всіма модним законам не повинна бути вам до лиця.
Крок другий: примірка.
Правильний розмір. Шуба повинна підходити вам за розміром, причому ще й з запасом 5-10 см. Матеріал з якого вона проводиться не розтягується, тому якщо шуба буде впритул, вона просто порветься. Особливо важливо пам'ятати про це приміряючи хутряні вироби влітку. Якщо шуба хоч найменшою мірою сковує ваші рухи - це точно не ваш розмір. Адже взимку ви ще надягнете під неї теплий светр, і тоді ситуація ще більше ускладниться.
Запам'ятайте, горизонтальні складки і відстовбурчені кишені виникають через те, що шуба в цьому місці натягнута, значить, мала.
Застібка. Уважно огляньте гачки. Вони повинні щільно замикатися. Переконайтеся в надійності їх кріплення. Застібати гачок має бути зручно, хутро при цьому не повинен заважати. Ще одне зауваження: при застібанні тиснути потрібно не на підставу гачка або на край, а на його вигин, зверху-вниз.
Етикетка. На правильної етикетці повинна бути наступна інформація:
- дата виготовлення;
- виробник шуби, адреса його місцезнаходження;
- матеріал (хутро якої тварини використовувався для пошиття);
- обробка (яке хутро використовувався для обробки);
- колір.
Крок третій: визначаємо якість хутра.
Параметри якості хутра.
До об'єктивних параметрах якості хутра відноситься:
- густота ворсу (шкурка повинна бути рівномірно опушена, при вигинах міздря не просвічує);
- шовковистість (красивий, блискучий хутро);
- рівномірність ворсу (відсутність більш рідкісних ділянок, форма і довжина волосків правильна, без заломів);
- текстура міздрі (пластична, м'яка, не товста, але міцна);
- відсутність теклость (висипається ворс).
«Правильна» міздря (кожевая тканину) еластична, щільна, м'яка на дотик, не «шарудить». Що ж стосується її кольору - він може бути різним. У деяких шубах передбачена можливість зазирнути шубі під підкладку і побачити її колір. З професійної точки зору - це безглуздо з кількох причин. В даний час існують технології фарбування хутра з відбілюванням кожевойтканини (реінфорсінг) - від нефарбованого хутра не відрізниш. По-друге, при освітленні хутра або тонування міздря залишається світлою. По-третє, найголовніше - фарбування хутра не погіршує його якість.
Як перевірити хутро на теклость?
Теклость хутра - висипається ворс, викликаний послабленням зв'язку дерми з волосяним покровом. Це один з найпоширеніших дефектів хутряних виробів.
Перевірити хутро на теклость дуже легко. Двома пальцями у вигляді букви V проведіть по шубі у напрямку росту волосся. Якщо при цьому випадають волоски, значить, присутня дефект.
АЛЕ! Незначне випадання волосся допустимо. Висипатися, наприклад, можуть подразнень волоски на швах - на стиках деталей, або волоски в місцях тісного контакту з сидінням автомобіля або сумкою (але в цьому випадку мова йде не про теклость, а про обламуванні остевого волоса).
В даний час у продажу все частіше і частіше зустрічаються готові хутряні вироби з дефектом теклость, це не дивно, адже тільки великі виробники хутряних виробів проводять багатоступінчастий контроль якості хутра. Тому шубу краще купувати в таких місцях.
ГАРАНТІЯ
Кожен виробник на свій розсуд встановлює термін гарантії на свої вироби. В основному на хутряні вироби надається гарантія від одного року. У рідкісних випадках гарантія триває 2 роки, це говорить про сумлінність виробника і його впевненості в продукції, що випускається.
Зробіть вибір на користь великих виробників шуб, на їх фабриках діє багатоступенева система перевірки якості. Це дозволяє захистити споживачів від неякісних виробів.
Тепер ви знаєте, як вибрати хорошу шубу з норки . Збережіть цю важливу інформацію і поділіться нею з друзями, щоб застерегти їх від купівлі неякісних речей.
Як перевірити хутро на теклость?Як перевірити хутро на теклость?