Я ніколи не вважала себе заздрісною. Але навіть мені завжди було складно спокійно дивитися на своїх корейських подруг. Вони точно п'ють якісь чарівні пігулки, вмиваються свіжої росою і приймають молочні ванни - інших пояснень, як можна в 35 років виглядати на 18, у мене немає. Ну, по крайней мере, не було.
Щоб знайти більш правдоподібні причини, я піддала трьох корейських дівчат (всім - за 30, все - красуні, все - просунуті бьютіголікі) справжньому допиту: «Чим користуєтеся? Як давно? Скільки разів на день? З чим змішуєте? За скільки крапель? ... »
Перші відповіді повалили мене в шок: вони люблять і користуються не тільки засобами made in Korea! Вони теж відчувають трепет по відношенню до крему La Mer! І їм, як і мені, теж не дають спокійно спати ночами нові колекції MAC.
Це було цікаво, але якось ... не автентично. Хотілося вивідати щось таке, про що я, проживши енну кількість років у Москві і енну кількість років в Азії, не знала. І, після тривалих бесід у всіх мислимих чатах, я все ж отримала заповітний список, який можна умовно назвати «корейська косметика, улюблена кореянками.»
І, звичайно, тут же поглибилася в тестування всіх названих засобів.
- Пінка для вмивання Foam cleanser і есенція Bicheop Ja Saeng, The History of Whoo
Думка кореянок: «Ці кошти просто ідеальні для сухого і прохолодного клімату і здатні забезпечити гідне зволоження і догляд навіть в зимовий період!»
Про марку: The history of Whoo ( «Історія імператриці») - одна з головних марок корейського люкса, входить в косметичний концерн LG Household and Health Care. Можливо, вам полестить, що концепт марки будується на рецептах краси, якими користувалися корейські імператриці. Якщо ж відкинути маркетингові виверти і поглянути на речі реально, то за успіх відповідає комбінація Gongjinbidan, що складається з 6 інгредієнтів, традиційно використовуються в китайській і корейській медицині. До складу засобів входять дудник гігантський (додає гладкість шкірі), екстракт з оленячих рогів (відповідає за регенерацію і швидке загоєння запалень), кизил лікарський (антиоксидант), дикий чебрець (має антибактеріальні властивості), сибірський женьшень (заспокоює і знімає запалення) і корінь дикої спаржі (відповідає за зміцнення і відновлення шкіри).
З The history of Whoo я спробувала універсальні засоби, що обіцяють підійти всім типам шкіри - очищувальну пінку Gongjinhyang і бестселер марки корейської косметики - есенцію Bicheop Ja Saeng.
При першому умовно пінкою Gongjinhyang я навіть здригнулася, настільки несподіваною виявилася аромат. Щоб ви розуміли, вся моя парфумерна колекція складається з фрезій, інжиру, троянд, квіточок-мотилечков. А тут мене збив запах сигарного клубу, в якому важкий густий дим змішувався з ароматом вечірнього жіночого парфюма. Насправді, мені навіть сподобалося, але варто бути готовою до того, що марка активно використовує прийоми ароматерапії в своїх засобах.
За консистенцією очищуючий засіб виявилося дуже м'яким кремом, який при контакті з водою перетворюється в ніжну пінку.
Есенція Bicheop Ja Saeng спочатку гострих емоцій не викликала.
Дуже легкий ненав'язливий аромат, текстура досить легка і гелева, швидко вбирається і чарівним чином вирівнює колір і текстуру шкіри.
Звучить багатообіцяюче, і спочатку я не могла повірити своєму щастю - реально відчувала себе дівчиною з реклами, яка «зазначила моментальне поліпшення» :)) Шкіра підтяглася, посвіжішало, засяяла. Я час від часу ловила себе на інстинктивному бажанні просто погладити особа. На жаль, після тижневого застосування воно (особа) початок сяяти в прямому сенсі. Жирний блиск посилювався з кожним днем, а потім і зовсім з'явилися висипання.
Виявилося, кошти не підійшли моїй жирній шкірі. Мій позитивний відгук про косметику цієї серії все ж вдався, так як обіцяне вона виконує: приємна в застосуванні, приголомшливо розгладжує шкіру, візуально підтягує овал і залишає гладкий фініш. Сумно, що ми не змогли подружитися.
Ціна (без доставки): Gongjinhyang Foam Cleanser, 180 мл-$ 35-40, Bicheop Ja Saeng Essence, 45 мл - $ 100-140
2. Тональна основа Gongjinhyang Seol Whitening and Moisture Glow Cushion, The History of Whoo
Думка кореянок: «Відмінна річ!»
А ось тональна основа Gongjinhyang Seol Whitening and Moisture Glow Cushion підійшла мені відмінно. У неї легке покриття, вона освіжає і надає випещений здоровий вигляд. Легко накладається, я б навіть сказала, «вполіровивается» в шкіру (за допомогою спонжа, що йде в комплекті). Завдяки входять до складу екстрактів лікарських рослин, крім маскування, обіцяна також боротьба з пігментацією, глибоке зволоження і регенерація шкіри. Догляду властивості складно підтвердити, але зі своїми прямими обов'язками кушон справляється прекрасно.
Мінус - іноді засіб складно витягується з подушечки, але при певній вправності можна звикнути.
Плюс - Сонцезахисні фактор SPF 50.
Ціна (без доставки): $ 50-70 за упаковку зі змінним блоком.
Думка кореянок: «Якщо вдасться купити - вважай, крупно повезло».
Про марку: кошти Su: m37 ° створюються методом ферментації, і, можливо, популярні саме тому: ферментативна косметика в Азії зараз переживає справжній бум. Вважається, що цей метод, який простіше назвати бродінням, дозволяє створювати засоби з маленькими молекулами, які легше проникають в шкіру, і уникнути консервантів у складі. Все почалося на одному маленькому японському заводик з виробництва саке. Саме там косметичні гуру помітили, що літні працівники мають не за віком молоду шкіру рук. Почали з'ясовувати причину - і встановили, що ці руки знаходилися в постійному контакті з ферментативної рідиною, яка використовується при виробництві саке. Це послужило початком дослідження більш ніж 300 видів дріжджів, в результаті якого був розроблений інгредієнт, який зробив марку SK-II хітом в Японії. По стопах SK-II пішла корейська Su: m37 °. Вона виробляє косметику в екологічно чистому регіоні Кореї в дослідному інституті, що спеціалізується на ферментації. У виробництві задіяні 86 видів рослин, стебла, коріння, листя і бутони яких ферментують окремо в дубових, кедрових або керамічних бочках при температурі 37 °.
З огляду на неспішність процесу і сезонність квіточок-лютиков, про масове виробництво можна забути. Не дивно, що бестселери марки майже завжди sold out. Фанати з ентузіазмом відстежують кожен інтернет-магазин і впадають в легку істерику, коли улюблений засіб нарешті з'являється у продажу.
Мої корейські подружки настійно рекомендували мені спробувати знамениту есенцію Secret Essence.
До її складу входять понад 80 інгредієнтів, серед яких - різні ферменти дріжджів, молочнокислі бактерії, фруктові і рослинні екстракти (можна зустріти все - від абрикоса і капустяного листя до кореня моркви, соняшнику, цибулі та часнику). Всі разом обіцяє зволожувати, омолоджувати, освітлювати, а також покращувати еластичність і текстуру шкіри.
За консистенцією есенція являє собою водичку, 2-4 краплі якої досить, щоб розподілити по всьому обличчю і шиї. Передбачається, що це - проміжне засіб між тоніком і подальшим доглядом (сироваткою, зволожуючим кремом для обличчя , І т.д.) Нанесення радять завершити легкими поплескування протягом 10 секунд, щоб засіб швидше вбралося.
Звичайно, очікування у мене були завищені. Але, як і з The History of Whoo, приблизно після тижня використання «щось пішло не так», і обличчя стало сильно блищати. Я прибрала есенцію з ранкового догляду і спростила догляд в цілому, щоб не перевантажувати шкіру. Через кілька днів все начебто прийшло в норму, а ще через пару тижнів я помітила, що шкіра начебто трохи посветлела і вирівнялася. Але, при всій повазі до технології виробництва, багатообіцяючому складу та історії про саке, мене не покидало відчуття, що дива не сталося. Повагавшись, я все ж вирішила продовжувати експеримент - і через пару місяців зрозуміла, що ця явно історія про накопичувальний ефект. Результат нешвидкий, але - він є. Складно описати різницю і тим більше пред'явити фото «до» і «після», але факт, що у всій цій передноворічній метушні з постійними зустрічами, відзначення та робочими deadlines обличчя виглядало свіжим і гладким, вселяв надію. Ті, хто страждає від регулярних висипань, мене зрозуміють: воно «трималося» і не давало мені неприємних сюрпризів.
Так що есенція поки залишилася в мій відхід. Тим більше, що з таким мінімальним витратою її вистачить мінімум на півроку.
Ціна (без доставки): 80 мл - $ 60-70.
4. Сироватка Propolis Energy Ampule, CNP Laboratory
Думка кореянок: «У вас в Сінгапурі це теж повинно продаватися напевно! Пошукай в аптеках, воно того варте ».
Про марку: бренд виробляється в Кореї з 2000 року, але в Сінгапурі з'явився тільки недавно. Аптечна марка з вельми банальної історією: жив-був косметолог, довго шукав ідеальний засіб, знайти не зміг, вирішив створити сам. Історія нудна, але косметика відмінна. Розроблено спеціально для жирної і чутливої шкіри, тобто як ніби для мене. Мені сподобалися абсолютно всі випробувані засоби, що зі мною трапляється рідко.
Особливо цікава сироватка.
В цей бестселер марки я просто закохалася. Сироватка містить концентрований екстракт прополісу (антиоксидант, який відповідає за зволоження і відновлення шкіри) і гіалуронову кислоту. Протягом місяця це було моїм засобом номер один для денного зволоження. Щільна гелева текстура легко набирається піпеткою. Розподілити по шкірі не складе труднощів, вбирається дуже швидко, ні найменшого відчуття липкості не виникає. Найголовніше - сироватка відмінно впоралася з щоденним зволоженням і загоєнням дрібних подразнень.
Ціна (без доставки): 15 мл - $ 20-25.
5. Захист від сонця з тонуючим ефектом TONE-UP PROTECTION SUN (SPF42 / PA +++), CNP Laboratory
Сироватка чудово спрацювалася з іншим засобом тієї ж марки - тонуючої захистом від сонця. Це ще не Тінт, але вже і не база - легке кремове засіб з рожево-білим відтінком. З ним неможливо переборщити, воно моментально підлаштовується під тон шкіри і створює ілюзію відпочив особи, навіть якщо попереднім ввечері ви засиділися на роботі або в гостях. Ефект мене просто здивував. Засіб згладжує пори, оживляє колір обличчя і матує шкіру - і робить це протягом цілого дня, без відчуття сухості або стягнутості. Проблемні почервоніння може не прибрати, але в парі з консілером працює ідеально. Якщо до цього переліку заслуг додати ще і SPF 42, можна зрозуміти, чому я не розлучаюся з ним уже кілька місяців і рекомендую всім навколо.
Ціна (без доставки): 50 мл - $ 25-30.
Серед інших спробувати і вподобаних CNP Laboratory коштів - нічна маска для глибокого зволоження Propolis deep moisture pack і відлущуючий засіб для щоденного догляду Invisible Peeling booster.
6. Гель Soothing & Moisture Aloe Vera 92%, Nature Republic
Думка кореянок: «Ну про це засобі ти точно чула і без нас!»
Справжній бестселер марки. У світі продано вже 30 мільйонів банок. 30 мільйонів плюс одна, куплена мною після рекомендацій відразу декількох дівчат. Це багатофункціональний засіб чудово освіжає шкіру, дає дуже легке зволоження і моментально усмоктується. Якщо вас не бентежить спирт на другому місці в списку інгредієнтів, то сміливо впроваджуйте в свій арсенал засобів для тіла. З іншими способами його використання можна ознайомитися на зображенні нижче.
Я, в основному, використовую цей гель як засіб для тіла. Особливо люблю їм користуватися після душа - відразу після пробіжки або занять спортом. Правда, у баночки не найзручніший формат, щоб носити її в спортивний клуб, зате охолоджуючий ефект відмінно заспокоює навантажені м'язи.
Ще з цього гелю можна створити щось на зразок self-made патчів для очей. Я для цього ставлю банку на 15-20 хвилин в морозилку, накладаю на обличчя якусь маску, тьопаю охолоджений гель на ватяні диски і прикладаю на очі. Через 10 хвилин все знімаю - і життя грає новими фарбами.
Що стосується рекомендації використовувати гель як укладальному-зволожуючий засіб для волосся , То я чесно спробувала цей спосіб, але ефект видався мені сумнівним. Точніше, я не помітила жодного ефекту.
Ну і ще один бонус - гель пахне огірками і влітку.
Ціна (без доставки): 300 мл - $ 3-4.
7. BB-крем Super Origin Collagen BB cream, (SPF25 / PA ++), Nature Republic
Думка кореянок: «Один з моїх улюблених! Спробуй! »
З цим тональним засобом все було так сумно, що я можу його порекомендувати тільки тим, кому подобається відчуття маски на обличчі, жирний блиск протягом усього дня і землистий колір шкіри. На жаль.
Ціна (без доставки): 45 г - $ 13-15.
8. Маска для волосся Argan Essential Deep Care Hair Pack, Nature Republic
Думка кореянок: «Неважливо, який шампунь використовувати, важливо використовувати цю маску!»
Маска для волосся, в складі якої дійсно є Арганова масло - правда, майже на передостанньому місці в списку інгредієнтів. На другому (що не дивно) - dimethicone. Я нічого не маю проти силіконів, але і не плекаю особливих ілюзій стосовно них. Точніше - так, волосся такі кошти розгладжують, але навряд чи за це відповідають рослинні масла і екстракти.
Цю маску для волосся передбачається наносити раз на тиждень на 5-30 хвилин. Залежно від експозиції, вона виконує функції кондиціонера (якщо завдав і змив), експрес-маски або повноцінної маски (в останньому випадку рекомендується звернути волосся в фольгу і укутати на півгодини в рушник). У різних джерелах по її приводу можна зустріти різні отзиви- від «fantastic!» До «best hair mask ever!».
Ну що я можу сказати. Вона дійсно розгладжує волосся. І приємно пахне.
Ціна (без доставки): 200 мл - $ 6-8.
9. Маска для обличчя Black Sugar Mask, SkinFood
Думка кореянок: «Знахідка для тих, хто не хоче витрачати багато грошей».
Ця маска для обличчя c тростинним цукром Skinfood Black Sugar Mask була для мене не новиною - я згадувала цей бренд, коли писала про відмінні бюджетні кошти . Кореянки дійсно дуже пишаються, що аналоги цієї маски є у різних брендів, наприклад, у Fresh, але співвідношення ціни і якості - краще у Skinfood. Я з ними згодна, мені маска подобається, і я із задоволенням продовжую нею користуватися.
Ціна (без доставки): 200 мл - $ 7-10.
10. Туш для брів Ultrafine Browcara, Innisfree
Макіяж для корейських дівчат - річ другорядна. Догляд - так, хороше тональний засіб - bb-cream або bb-cushion - звичайно, так. А рум'яна, блиск і туш можна купити на бігу в найближчому магазині. Але ось цю туш для брів вони мені дружно хвалили. І, в цілому, не дарма.
У цій туші дуже маленька і тонка пензлик. Форму ви, звичайно, підкоригувати нею не зможете (тим більше, що, наскільки я можу судити, в Кореї зараз мода на абсолютно прямі брови, без зламу). Але якщо потрібно додати бровам глибину кольору і більшої виразності - вона підходить відмінно. До того ж, добре фіксує брови і впевнено тримається до кінця дня.
Ціна (без доставки): $ 4 $ 6.
Що я маю сказати за підсумками свого експерименту «що корейським дівчатам добре, то мені -? ..» Звичайно, я продовжу пробувати косметику made in Kоrea, але буду більш акуратна з дорогими уходовой брендами. Ні корейським б'юті-блогерів, ні іншим відгуками сліпо вірити не варто. Починати краще з семплів, тим більше, що їх легко знайти в інтернет-магазинах. Через пару тижнів ви точно зможете визначитися, підходить вам засіб чи ні.
Де купити засоби, про які я згадала
• Відмінний вибір корейської косметики - на сайті koreadepart.com . Доступна опція російської мови. Доставка до 1 кг обійдеться приблизно в $ 25;
• На сайті testerkorea.com можна знайти не тільки повнорозмірні кошти, а й замовити семпли. Доставка до 1.7кг в Росію починається від $ 6;
• На sasa.com ви знайдете все, крім Su: m37 і CNP Laboratory. Доставка близько $ 20;
• Amazon.com і Ebay.com - можна знайти все марки, доставка і ціна залежить від обраного постачальника.
Людмила Строкова займається розвитком проектів у сфері нерухомості, живе в Сінгапурі близько 4 років і дуже любить Азію. Намагається подорожувати, відкривати нові місця і знайомитися з новими людьми. Тропічний клімат змусив її переглянути свої звички: вона почала багато бігати, вести активний спосіб життя і більше займатися собою.
Читайте також :
Щоб знайти більш правдоподібні причини, я піддала трьох корейських дівчат (всім - за 30, все - красуні, все - просунуті бьютіголікі) справжньому допиту: «Чим користуєтеся?Як давно?
Скільки разів на день?
З чим змішуєте?
За скільки крапель?