Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як ловити щуку на спінінг класичної оснащенням з колебалки

  1. Як підібрати спінінг для лову щуки в залежності від цінової політики
  2. Як зібрати спінінг для лову щуки з класичної оснащенням
  3. Як ловити щуку на спінінг на блешню-колебалку

Як ловити щуку на спінінг, особливо трофейних розмірів, - питання в усі часи хвилювало рибалок. Цей хижак хоча і всеїдний, і в період Жора ганяється за всім, що, на його думку, може служити їжею, навіть п'явки і жабенята, іноді добути його неймовірно важко.

Щука любить влаштовувати засідки серед рясної водної рослинності літньої пори, терпляче чекаючи здобич. Восени і навесні поведінку її дещо змінюється, і якщо облавливать неглибокі місця, можна гарантовано домогтися успіху. Більші особини прагнуть на глибину від чотирьох і більше метрів, і визначившись, як правильно ловити щуку на спінінг, можна цілком успішно на них полювати.

Як підібрати спінінг для лову щуки в залежності від цінової політики

В принципі, на вітчизняному ринку нині пропонують свої вироби виробники чотирьох країн: американські, японські, корейські та китайські. Відповідно, і ціни на різні бланки дуже сильно відрізняються. Крім того, ринок досить насичений контрафактною продукцією, і досить легко нарватися на непрацюючу палицю.

Виходячи із запитів, який спінінг купити для лову щуки, необхідно в першу чергу орієнтуватися на його технічні характеристики. Дуже детально ми описували все ТТХ в статті « Новачок на роздоріжжі: який тест спінінга вибрати для лову щуки ».

Якщо рибалка не обмежений в бюджеті і цікавить лише, які спінінги краще для лову щуки, однозначно американські і японські. Перші мають приголомшливий запас міцності, що дозволяє боротися з будь-якою рибою і продирати приманку через густі зарості. При цьому Штати більш ретрогради, і дизайну приділяють мінімум уваги.

Зате японці як завжди на висоті. Нові розробки плюс сучасний підхід роблять вудилища самою довершеністю і наяву доводять, який потрібен спінінг для лову щуки. На жаль, ціна на вироби доступна небагатьом рядовим рибалкам.

За матеріалами виготовлення можна визначитися для себе, яким спінінгом ловити щуку:

  • найдешевший спин виробляють зі скловолокна. Він показує пристойні характеристики, які трохи псує пристойний вага бланка. Зате доречно використовувати їх для троллінгу;
  • вугільні вудилища найбільш поширені серед рибалок через гідного цінового і якісного співвідношення;
  • композити поєднують в собі всі переваги вищеперелічених, але більш дорогі за ціною.

Дивна річ, але до цієї пори можна зустріти на водоймах прихильників архаїзму, у яких в руках можна спостерігати палиці з бамбука і легкосплавного металу.

Як зібрати спінінг для лову щуки з класичної оснащенням

В принципі, класична оснащення не представляє особливих складнощів для новачка. Якщо коротко, її основні аксесуари:

  • котушка;
  • ліси;
  • поводок;
  • приманка.

Розберемо всі ці складові більш докладно. Отже, визначившись, який спінінг для лову щуки більш оптимальний, далі слід звернути увагу на котушку. Якщо відкинути в сторону Невські і їм подібні, для спінінга застосовують наступні модифікації: інерційна, давно доживає свій термін з огляду на маси наявних недоліків, безинерционку - сама ходова в даний час, і мультиплікаторна - не так поширена через більш високу ціну, однак володіє рядом безсумнівних переваг.

Безинерционку здатні забезпечити легкий спуск леси зі шпулі, що, безсумнівно, впливає на далекобійність закидання приманки. Новачкові не варто захоплюватися навороченій моделлю, досить котушки, оснащеної трьома підшипниками і фрикційним гальмом, здатним надати допомогу при виведенні риби з бійцівським характером.

Що стосується ліски, прихильників вистачає і у монофілкі, і у плетінки. Монофільная волосінь довговічніша, має певний рівень розтяжності, що, на думку рибалок, іноді заважає зробити різку підсічку. Крім того, монофілка володіє пам'яттю і після сходу зі шпулі укладається кільцями.

Плетінка набагато міцніше, тому при однаковому з монофілкой параметром на розрив її перетин набагато менше. Однак батіг легко можуть перерізати гострі краї черепашнику, вона може махра при зіткненні з перешкодами, недорогі аналоги здатні рватися на утворилися вузликах.

Поводок. Теж спірне питання. Частина рибалок схиляється до думки, що при правильному виведенні щуки повідець не потрібно, так як хижак не може перекусити його. Як то кажуть, кому що подобається. Можна виготовити своїми руками зі звичайної гітарної струни.

Як ловити щуку на спінінг на блешню-колебалку

В окремих умовах лову блешня може володіти рядом переваг перед іншими принадами. На них дуже добре реагують великі хижаки, про що ми писали в статті « Самотній рейнджер, або Ловля великої щуки на спінінг ». Різноманітність їх видів сприяє затриманню зубатою в будь-який час року.

Розглянемо топ колебалок, яким віддають перевагу вітчизняні рибалки.

  1. Mepps Syclops. Як завжди, чудове виконання меппсовскіх виробників. Має різне забарвлення, відповідну для будь-якого часу року і погодних умов.
  2. Kuusamo Rasanen. З класу незацепляек, відмінно відпрацьовує викладені за неї пристойні гроші, водна рослинність для неї не перешкода.
  3. ACME Kastmaster. Одна назва говорить за себе, не потребує будь-яких коментарів. Широко використовується на будь-якій водоймі за відмінну уловістость.
  4. Blue Fox Esox. Якісне напилення блакитного відтінку приваблює не тільки щуку, але і окуня.
  5. DAM EFFZET TWIN. Зовні здається, що зліплена з двох блешень, за рахунок чого досягається разючий шумовий ефект. Оснащена додатковими гачками.

Колебалки з тих блешень, з проводкою яких легко впорається і новачок - влучно закинув і знай собі, тягни. Це потім, коли майстерності буде більш ніж достатньо, стане зрозуміло, скільки можливостей і проводок таїть в собі цей вид блешень, відомий ще в палеоліті.

Китайці в цьому плані не відстають від брендових виробників, старанно копіюючи геометрію приманок. Якщо є сумніви, яким спінінгом краще ловити щуку на блешню, не варто приділяти цьому пильну увагу, краще подбайте про достатню арсеналі приманок.


Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»