Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Три страху відкрити бізнес і десять причин подолати їх: успішні історії (фото)

  1. Capsboard: кращий подарунок для любителів пива і тих, хто любить подорожувати
  2. Як виникла ідея?
  3. Що з цього вийшло?
  4. Чи можемо все, що завгодно
  5. Унікальні прикраси Cherry Lady Bijoux: Вважаючи бюджет, я приходила в жах!
  6. Як виникла ідея?
  7. Що з цього вийшло?
  8. А чи варто?
  9. Чи можемо все, що завгодно
  10. Dilana by Svitlana Dmytrenko: просиджують на ненависній роботі - це марнувати життя
  11. Як виникла ідея?
  12. Що з цього вийшло?
  13. Чи можемо все, що завгодно
  14. Svitloft: У дизайні немає ніяких рамок
  15. Як прийшла ідея?
  16. Що з цього вийшло?
  17. Чи можемо все, що завгодно

7:20

Як перетворити ідею в бізнес, і отримувати задоволення від своєї роботи?

Ніколи не буває ідеального часу для сім'ї та старту бізнесу одночасно: то грошей не вистачає, то часу, то ще якась напасть. Однак будь-який малий бізнес починається з ідеї, завдяки якій свою справу стає дуже привабливим заняттям. Далі йде аналіз своїх можливостей, конкурентів, ризиків, необхідно скласти бізнес-план.

У цій статті - три історії українців, які знайшли в собі сміливість реалізуватися. Результат їх улюбленої справи - оригінальні подарунки ручної роботи для чоловіків, жінок, дітей, друзів і колег. Четвертий герой нашої розповіді зміг спочатку відкрити ательє, а пізніше створити відомий бренд жіночого одягу. Що примітно: жоден з підприємців раніше в своїй роботі не торкався творчості. Це історії колишніх фінансистів, маркетолога і геодезиста. Старт своєму маленькому справі вони дали в період економічного спаду, не побоявшись падаючої купівельної спроможності.

Capsboard: кращий подарунок для любителів пива і тих, хто любить подорожувати

Якщо ви не знаєте, який подарунок піднести важливого людині, придумайте його самі! Саме за таким принципом народилася ідея для «Capsboard», інтернет-магазину оригінальних подарунків для чоловіків. Тетяні Голубцовой з чоловіком чекала поїздка на ювілей старого друга, справжнього німця, до Німеччини. Відразу ж виникла думка: що можна подарувати людині, у якої все є. Досить знайома ситуація?

Як виникла ідея?

Пара взялася шукати варіанти подарунків: старовинні статуетки, швейцарські годинники та багато іншого. Здавалося б гідні подарунки, але хіба здивуєш цим німця? Саме з цією думкою Тетяна, майбутня авторка «Capsboard», почала генерувати ідеї. Що можна особливого подарувати людині, яка любить подорожувати, завжди пізнає національну гастрокультуру. Відвідавши Україну, житель Німеччини відгукувався не тільки про нашу кухню, але і з захопленням говорив про виробників пива. Виходячи з цього, тема для подарунка була обрана, а й тут їм зустрілися перешкоди. Подарувати довідник про пиво? Марно, його ж треба пробувати в кінці-кінців, а не вивчати по книгах. Пивні набори? Пивні сувеніри? Все це було більше схоже на пилозбірники, ніж на незабутній подарунок.

Тоді Тетяна придумала унікальну річ: карту світу з дерева, в якій будуть отвори для пивних кришок. Що ще потрібно людині, яка любить пиво і подорожі? Це не просто стильна деталь інтер'єру, а й якийсь збірник спогадів. З «Capsboard» не виникне думок, який магнітик привезти. Це оригінальний спосіб закріпити спогади замість магнітика на холодильнику, який є у сотень тисяч людей? Ось так і подумала Тетяна, і на світ народився перший «Capsboard».

Що з цього вийшло?

Зараз це молода компанія, яка постійно радує новими ідеями і поступово виходить на світовий ринок. «Capsboard» доступний в персональному інтернет-магазині , На « розетці », У багатьох магазинах подарунків. Жителі інших країн зовсім скоро зможуть замовити свій оригінальний подарунок на «Amazon» або «Ebay». В арсеналі компанії вже є пивні ящики, вічні календарі (на головному фото статті, - Ред.), Годинник, автоматичні відкривачки і навіть скейти.

Асортимент постійно оновлюється, і в цьому можете взяти участь навіть ви. Вам просто варто запропонувати свою індивідуальну ідею та команда «Capsboard» неодмінно втілить її в життя. Майте на увазі, що порадувати таким подарунком можна не тільки дорослої людини, але і дитини, який може таким оригінальним способом колекціонувати пробки від газованої води.

Чи можемо все, що завгодно

Ось така історія фінансиста з 15-річним стажем, яка згенерувала креативну ідею і, що найважливіше, реалізувала її. Тетяна каже, що було страшно почати. Але як додав партнер по бізнесу Юрій, завжди «дорогу подужає той, хто йде».

Тетяна впевнена, що завжди потрібно йти тільки вперед, незважаючи на те, що в будь-якій справі є якісь перепони. Звичайно ж, це легше зробити, коли тебе підтримують близькі люди і однодумці.

Унікальні прикраси Cherry Lady Bijoux: Вважаючи бюджет, я приходила в жах!

Уявіть, що ви вже 8 років працюєте в маркетингу, зараз ви - директор з розвитку у фінансовій компанії, і тут ви несподівано дізнаєтеся, що чекаєте дитину. Спочатку ви думаєте, що незабаром, після появи малюка, ви повернетеся в досить улюблений офіс, де можете спокійно продовжити улюблену роботу, поганяти підлеглих, спостерігати за прогресом компанії, в який вносите чималу частку, в загальному робити те, що приносить задоволення. Але тут вам приходить, з одного боку, божевільна, з іншого боку, геніальна ідея для свого бізнесу. Зважитеся кинути все і почати свою справу? Поки ви думаєте, молода Вікторія Кузьмик вже розвиває своє ательє.

Як виникла ідея?

Вікторія планувала повернутися на своє місце роботи лише через три місяці після народження дитини. Але не тут-то було. Дівчина вирішила, що хоче розпоряджатися своїм життям сама, що набридло працювати на добробут чужого бізнесу. У декреті їй приходило багато різних гормональних ідей, жартує Вікторія. Тут нагодився слушна нагода. У свекрухи Людмили в маленькому місті Прилуки свій магазин біжутерії. Вона виготовляє своїми руками прикраси і продає їх. Людмила розповіла про те, що їй би хотілося робити щось цікаве, але в Прилуках купують тільки те, де побільше золота і каменів. І тут Вікторія подумала: «Я вмію продавати, рекламувати, а є люди, які вміють робити руками». І відразу ж загорілася цією ідеєю.

Що з цього вийшло?

У той період в моду якраз входили сережки-пензлика. Коли закупили матеріали, Людмила зробила прикраси, які продавалися на ура. Відразу ж Вікторія взялася вивчати ручну роботу: «Я сама не рукодільниця, але довелося навчитися, щоб зрозуміти, скільки це часу займає, яка фурнітура потрібна».

Далі починає бізнесвумен кинула клич, що їй потрібні майстри, оплатила тестові роботи, щоб зрозуміти, наскільки якісно вони це роблять. Таким чином відібрала собі майстрів.

Зараз це молоде ательє активно розвивається, і не тільки поповнює асортимент ексклюзивними товарами, але і активно працює над поліпшенням сервісу і зовнішнього вигляду бренду. Вікторія зі сміхом згадує початок життя «Cherry Lady Bijoux» : «У мене стояла табуретка, на ній була розкладена книжка, тому що у неї чорний гарний вкладиш. Це все на плиті, тому що з витяжки хороший світло, і я фотографую ці квіти. Чоловік зайшов і каже: «Серйозним бізнесом займаєшся». Зараз же на сторінках ательє професійні фотографії, які доставляють естетичне задоволення.

Майстри готові зробити виріб по персональним ескізами в короткі терміни: «Нещодавно дівчина замовила для племінниці з Америки український вінок зі стрічками. У мене навіть немає фотографії, тому що вона подзвонила ввечері, і їй треба було він на ранок ».

Незабаром Вікторія планує відкрити креативний шоурум, де можна буде не лише приміряти вироби, а й зробити макіяж або зачіску. Повністю підготуватися до важливого вечора.

А чи варто?

Звичайно, завжди є сумніви, коли починаєш свій бізнес. Вікторія зізнається, що ще півтора місяці тому її осягали думки, що треба повернутися в офіс, де стабільно отримуєш хорошу суму щомісяця. Але дівчина відразу ж відкинула ці думки, подивившись, скільки роботи було зроблено, наскільки задоволені клієнти.

Також Вікторія не приховує, що проблеми є завжди. «Один раз я замовила дві партії упаковки, але довелося все це викинути, тому що картон весь був пом'ятий, загнутий. Я не могла дозволити собі віддати виріб клієнту в такій упаковці », - розповіла Вікторія.

Вважаючи бюджет на наступний місяць, Вікторія іноді приходила в жах. «О, ні, треба йти на роботу! Але потім ти все вирішуєш, де так вдалося домовитися, потім прийшов замовлення, ще один, ще », - ділиться Вікторія.

Звичайно ж, каже вона, хочеться, щоб в Україні більше цінували ручну роботу. Спостерігаючи за тим, наскільки багато закордоном українського хенд мейд, дивує, що співвітчизники мало цінують ручну роботу.

За кожним успішним проектом стоїть банальна, важка, повсякденна робота, розповідає Вікторія. «Багато реально думають, що я сиджу кожен день в« One love espresso », з задумливим виглядом п'ю чашечку кави, малюю собі в блокнотику прикраси, потім фотографую їх в інстаграм. І ось це ось моя робота. Насправді у мене вдома стоїть ікеевскій стіл і етажерка, треба стежити за тим, щоб всі ці намистинки не були в рот моїй дитині, щоб клейовий пістолет не приклеїв те, що не треба. Це зовсім не так романтично, як здається », - зі сміхом розповідає дівчина.

Але незважаючи ні на що плоди, яке приносить улюблену справу, затьмарять будь-який не романтичний повсякденну працю. Вікторія впевнена, що будь-який проект стане успішним при хорошій роботі. «Як ви думаєте, кілери теж кожен раз впадають у відчай? Чорт, не потрапив в людину в цей раз! Все, я кидаю! », - з посмішкою говорить Вікторія.

Чи можемо все, що завгодно

«Ніколи не буде ідеального часу для дітей та для свого бізнесу», - переконана Вікторія. Багато людей відкладають ці дві справи до кращих часів, створюють нескінченні списки, що потрібно зробити до цього, а всього лише потрібно почати тут і зараз. «Якщо ви давно в'яжете гачком, ось вам треба прийти ввечері з роботи, зареєструвати інстаграм і викласти першу фотографію, потім другу ... І не чекати прекрасного моменту. Він сам по собі не настане, криза не пройде, за ним буде наступний. А ви зможете перегоріти за цей час », - переконана вона.

Не варто боятися перешкод на своєму шляху. Вікторія поділилася своїм секретом, що не опустити руки: «Важливо перестати дивитися на це все, як на творчість, і подивитися на це, як на домашнє завдання, яке тобі потрібно зробити в школі. Ось тобі потрібно вивчити цей вірш, і все. Інакше отримаєш двійку, тебе будуть лаяти і так далі ».

Dilana by Svitlana Dmytrenko: просиджують на ненависній роботі - це марнувати життя

Ця історія про колишнього фінансового директора, яка, побудувавши прекрасну кар'єру, усвідомила, що більше не отримує колишнього задоволення від роботи. Дівчина зважилася все кинути, щоб втілити свої творчі задуми.

Як виникла ідея?

Світлана Дмитренко була успішним фінансистом в будівельній сфері, але створювати наряди для самої себе їй завжди подобалося. Дуже часто друзі майбутнього дизайнера просили допомогти їм з вибором способу. На що Світлана завжди погоджувалася. В один момент дівчина зрозуміла, що вона не хоче витрачати своє життя на те, що їй більше не приносить задоволення. Світлана задумалася: що робити далі?

І ось уже колишній фінансист близько двох місяців роздумувала, що ж вона хоче створити. Дізнавшись про це, її друг сказав: «Послухай, про що ти думаєш? У тебе виходить працювати з одягом, зовнішнім виглядом - відкривай ательє ». Світлана відкрила просте ательє з пошиття одягу. Незабаром дівчині трапилася нагода - дружина цього ж одного завагітніла і попросила створити для неї гардероб на цей прекрасний період. Дівчина надихнула Світлану на створення цілої колекції для майбутніх мам. Пізніше прийшли ідеї створення жіночої колекції. Так Світлана Дмитренко стала дизайнером: «Я ні грама не жалкую, тому що я кайфую від того, що я роблю. Для мене, в першу чергу, важливо власне відчуття щастя і щастя тих, для кого я це все роблю. Коли ти вранці отримуєш повідомлення з похвалою і вдячністю, розумієш, що все робиш правильно. На другий план відходить фінансова вигода ».

Що з цього вийшло?

Dilana by Svitlana Dmytrenko успішно існує вже 5 років. Це досить відомий бренд не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі - Азербайджані, йдуть переговори з Казахстаном. Продукція Світлани представлена ​​в багатьох магазину Києва, Львова, Одеси. Крім власного шоурума і магазину в ЦУМі, моделі можна побачити в мережі магазинів «U Dress», шоурумах «Loft» і «Blushhh». У Баку бренд представлений в магазинах «One boutique» і «Naz couture». На цьому Світлана не збирається зупинятися: у її планах співробітництво з багатьма іншими країнами і розвиток творчих горизонтів.

Світлана розповіла, що ідеї до неї частенько приходять раптово: «Мене надихає любов. Мається на увазі не певного людині. Це може бути побачена на вулиці метелик, яка пробудить в мені почуття любові. Я можу йти, посміхатися і розуміти, що я зараз хочу щось зробити, перевернути гори, створити щось таке, що принесе задоволення мені і оточуючим ».

Дизайнер поділилася, що її клієнтки не люблять залишатися непоміченими, у чому, власне, вона їм і допомагає: «Мої клієнтки - успішні, що відбулися дівчата, які точно знають, до чого вони прагнуть і чого хочуть. Люблячі себе і люблячі бути не такими, як усі - виділятися з натовпу ».

Також Світлана розповіла, що криза в роботі на собі не відчула: «У мене все змінилося в кращу сторону. Я сама здивувалася. Все, що я робила, то і продовжую робити. Мої обрії тільки розширилися. Я почала співпрацювати з «U Dress», відбувся тоді ще перший показ в Баку. Аналітика показала, що пішов підйом. Це абсолютно не пов'язано з засиллям «made in Ukraine», збільшенням випуску одягу на внутрішньому ринку. На мені абсолютно ніяк не позначився спад купівельної спроможності в зв'язку з економічною ситуацією в країні ».

Чи можемо все, що завгодно

Світлана переконана, що немає жодного сенсу робити те, що тобі не подобається: «Просто просиджувати обивательському на ненависній роботі - це марнувати життя».

Також вона стверджує, що не треба боятися що-небудь міняти: «Страх - це підніжка. Він ні до чого доброго не приведе. Треба рухатися назустріч до мрії, а не просто протирати свої штани в офісі, оплакуючи і критикуючи владу, політику і все інше. Жодне бажання не дається без сили, що дозволяє його виконати ».

Світлана радить ніколи не слухати, якщо вам кажуть, що щось неможливо: «Коли я приїхала в Баку, я побачила красивий журнал« Boutique »і сказала, що хочу бути в ньому. Мені сказали, що це неможливо. І ось проходить час, і в ньому з'являється інтерв'ю зі мною на 4 розвороту. Так що немає нічого неможливого ».

Якщо ви хочете кинути розпочату справу, яка приносить задоволення, це тільки лише прояв слабкості, з яким треба боротися, впевнена дизайнер.

«Був один критичний момент. Я поділилася зі своїм другом, успішним бізнесменом, сказала, що хочу все закрити. Він мені відповів: «Не питання, закривайся. Тільки не ображайся, але я з тобою спілкуватися не буду. За психології бізнесу я повинен оточувати себе тільки успішними людьми. А якщо ти закриєшся, значить, ти лузер. Навіщо мені лузери в оточенні? ». Я вирішила, що я не буду лузером. Я хочу бути переможницею », - розповіла Світлана.

Вона вважає, що в креативному бізнесі не може бути конкуренції: «У фешн-індустрії кожен виражається по своєму, у кожного свій покупець, свої шанувальники. Це як музикант. Як музиканти можуть відчувати між собою конкуренцію? Ніяк! ».

Svitloft: У дизайні немає ніяких рамок

Дуже часто ми помиляємося з вибором професії. От буває таке, що з раннього віку переконаний: твоє призначення - точні науки. Вступаєш до університету на геодезиста, вчиш складні точні дисципліни. З часом починаєш підозрювати, що тебе тягне до більш творчим справах, намагаєшся щось виготовляти. А потім випадково твій батько приносить додому непотрібну мотоциклетний фару, яка повністю змінює твій світогляд. У житті Богдана Бабича, засновника бренду «Svitloft», все так і вийшло.

Як прийшла ідея?

Одного разу батько Богдана купив мотоцикл для реставрації. Фару замінив, а стара лежала і припадала пилом вдома. Богдан весь час хотів з нею щось зробити. Він змайстрував триногу, відреставрував фару, зробив харчування, і вийшов досить привабливий світильник. Він з радістю користувався власноруч зробленим творінням.

Богдан розповів, що до цього він робив картини з ниток і прикраси з міді. Тоді на це його надихала дівчина. Спочатку він виготовляв подарунки для неї, але незабаром наробив стільки прикрас, що вирішив спробувати продати. Це справа не пішла: «Мідь темніє, люди не хочуть до неї залицятися. Хтось любить зістаренність, хтось не дуже ».

Згодом для інтересу розмістив оголошення зі світильником на OLX. Йому було цікаво дізнатися попит на це. Перший товар незабаром купили. Замовили наступний, і так зародився «Svitloft».

Що з цього вийшло?

Займається виготовленням світильників Богдан вже близько трьох років. Спочатку він сприймав це більше як хобі, довго думав, що і як удосконалити. Вдома на нього не підтримували. «Знайди нормальну роботу! Чому ти займаєшся хобі, яке не приносить прибуток? », - згадує Богдан слова матері. Молодий чоловік не пішов на поводу і незабаром на виручені гроші здійснив одну свою мрію - купив мотоцикл.

Ось уже півтора року «Svitloft» існує як повноцінне справу. Все почалося з дизайнерських різних торшерів і світильників, зараз він вже може робити повноцінне дизайнерське освітлення для дому, шоурума, будь-якого іншого простору.

У Богдана є певний асортимент, який представлений в різних магазинах Києва. Також він працює під індивідуальне замовлення. Є ідеї, не пов'язані зі світлом. Він уже виготовляв барні столи, стелажі, рекламні стійки. Доводилося навіть робити дизайнерський стіл з водопровідних труб.

Богдан каже, що дуже не любить рамки. Він частенько радиться щодо певних питань з фахівцями і чує, що так не можна, так не правильно: «Як на мене, в дизайні не може бути ніяких рамок. Що значить не правильно? Це твоє бачення. Якщо ти уявляєш в голові щось красиве, чому це не можна використовувати? ».

У його планах відкрити шоурум-майстерню, де він зможе працювати і влаштовувати виставки.

Чи можемо все, що завгодно

«Я завжди знав, що хочу мати свою справу. Я розумів, що працювати на когось я не хочу. Я шукав те, що мені буде подобатися », - розповідає засновник« Svitloft ».

«Все-таки думки матеріалізуються. Ти починаєш про щось думати, виникають ідеї, відразу починають потрапляти відповідні статті в інтернеті, то що тобі потрібно саме зараз. Ти починаєш усвідомлювати, як все це зробити, і приходить спонтанне рішення будь-яких проблем », - ділиться Богдан.

Мріють про бізнес завжди буде переслідувати почуття, що немає часу, грошей. Але в один прекрасний момент треба зважитися. «Ніколи не буде зайвих грошей для того, щоб щось відкрити», - розповів молодий хендмейдер.

«Людина якщо хоче - буде крутитися. Якщо буде крутитися - значить, у нього будуть гроші. Якщо людина ледачий, він буде вважати, що в країні криза, він нічого не може. Країна його образила. Він зневірився, сидить удома, дивиться телевізор, і занурюється в депресію. А потрібно бути налаштованим позитивно », - таке його побажання читачам наостанок.

Що з цього вийшло?
Як виникла ідея?
Що з цього вийшло?
А чи варто?
Що з цього вийшло?
Що з цього вийшло?
Досить знайома ситуація?
Як виникла ідея?
Здавалося б гідні подарунки, але хіба здивуєш цим німця?
Подарувати довідник про пиво?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»