Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Почни бізнес: Ремонт одягу

  1. приміщення
  2. ремонт
  3. документи
  4. Інші витрати
  5. устаткування
  6. матеріали і фурнітура
  7. просування

Майстерня з ремонту одягу навряд чи принесе фантастичні бариші, але на стабільний дохід можна розраховувати. Ви можете витрачати на оренду копійки, в'їхавши в підвальне маленьке приміщення в спальному районі далеко від метро, ​​але клієнти все одно знайдуться: кожному хоча б раз на рік потрібно підшити штани, змінити застібку на дублянці або вшити улюблений піджак. За підрахунками H & F, прибуток від майстерні по ремонту одягу може становити від 100 000 рублів на місяць. На її утримання піде приблизно стільки ж.

Маленька майстерня, де працюють одна-дві кравчині, які можуть взятися за терміновий ремонт, легко складе конкуренцію мережевим ремонтним службам. У Москві працює кілька таких майстерень, наприклад « Будинок побуту ». Зазвичай вони представляють собою приймальний пункт, куди можна здати одяг, взуття, ювелірні вироби та інші потребують ремонту речі. Полагодити старий одяг зможуть в будь-якому ательє, де шиють на замовлення, але цінник тут буде вище. В ательє працює кілька кравчинь, у них більш складне обладнання, тому необхідно більше заробляти з кожного замовлення.

приміщення

Для ремонтної майстерні підійде невелике підвальне приміщення, чий розмір може не перевищувати 10 м2. Особливих вимог ні санітарні служби, ні пожежні організації до ремонтних майстерень не пред'являють. Про вимоги Роспожнадзора до підприємств, що надають побутові послуги населенню, можна дізнатися тут . Приміщення під майстерню або приймальний пункт можна орендувати у суборендар - власників павільйонів при вході в універмаги. Часто ремонтні майстерні відкриваються в торговельних центрах, розраховуючи на покупців, яким потрібно підшити штани відразу після покупки. З одного боку, це непогана ідея, з іншого - в такі майстерні, як правило, не приносять речі з дому. Тим часом в осінньо-зимовий період велика частина виручки майстерень поблизу житлових будинків припадає на ремонт шуб, дублянок, пуховиків. Оренда приміщення в середньому може обійтися в 100 000-300 000 в рік.

Оренда приміщення в середньому може обійтися в 100 000-300 000 в рік

ремонт

Якщо приміщення знаходиться в житловому будинку, досить буде просто освіжити стіни і оформити зал очікування і робоче місце. Найімовірніше, доведеться встановлювати додаткове освітлення: якщо в приміщенні немає вікон, майстрам потрібно буде багато штучного світла. Ремонт може обійтися в кілька тисяч рублів.

документи

Ательє та майстерним з дрібного ремонту досить надати повідомлення в Росспоживнагляд про початок діяльності. З порядком подання повідомлення можна ознайомитися на сайті відомства. портал Г осуслугі дає можливість подати електронну заяву. Разом із заявою потрібно надати документи : Відомості про реєстрацію юрособи, виписку з ЕГРЮЛ з вказівками кодів КВЕД та інші. Для початку діяльності буде достатньо зареєструвати ІП, коди для індивідуальних підприємців на 2013 рік можна знайти тут .

Для початку діяльності буде достатньо зареєструвати ІП, коди для індивідуальних підприємців на 2013 рік можна знайти   тут

Інші витрати

персонал

Добре, якщо ви самі вмієте шити і ремонтувати одяг. Тоді ви зможете швидко зрозуміти кваліфікацію кравця і простежити за тим, щоб він не крав фурнітуру і тканину у замовника. Для невеликої майстерні досить одного працівника, якщо йому можна довірити не тільки ремонт одягу, але і гроші клієнтів. Зарплата швачки в залежності від кваліфікації - 25 000-65 000 рублів. Якщо співробітник буде займатися також прийомом замовлень, можна надбавіть ще 10 000-15 000.

устаткування

Якщо є необхідність заощадити, можна знайти стару техніку, її у великих кількостях пропонують розорилися ательє і майстерні на спеціалізованих сайтах . Для нормальної роботи знадобиться одноголкова швейна машина човникового стібка, яка може працювати без переналаштування на декількох видах тканини. Японська Juki або Jaguar обійдуться близько 10 000-20 000 рублів, європейські та китайські аналоги - удвічі дешевше. Для обмётиванія і сточування країв знадобиться машинка оверлок, їх виробляють ті ж фірми. Оверлоки коштують трохи дешевше. До зимового сезону варто придбати швейну машинку для важких матеріалів або Кушнірські машину.

матеріали
і фурнітура

Як правило, ательє і майстерні використовують тканини і матеріали замовника, але у вас повинен бути запас якісних міцних ниток різних кольорів, тасьми, кнопок, гудзиків і гачків. Обрізки тканини теж не завадять, їх можна купити оптом на фабриці або в великому ательє. В місяць на фурнітуру може йти 5 000-10 000 рублів.

просування

Перший час можна працювати навіть без вивіски, вистачить брандмауера. Зазвичай клієнти ремонтних майстерень - жителі навколишніх будинків, тому варто розклеїти оголошення і розкласти листівки. Не забудьте внести адресу і телефон вашої майстерні в міські електронні довідники.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу Сергія Люцко з компанії « Ігловод », Ательє на Проспекті Миру, компанію Lekalo

Ілюстрації: Наталія Осипова

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»