Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





На ремонті і пошитті одягу в місяць можна заробити близько 5000 грн.

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

22 червня 2009, 7:18 Переглядів: 22 червня 2009, 7:18 Переглядів:   Робоче місце

Робоче місце. Ідеально, якщо воно буде розташоване недалеко від магазинчика з продажу чоловічих брюк. Фото А. Іскрицької.

Зараз саме час відкривати свою справу. По-перше, в умовах кризи краще сподіватися тільки на себе. По-друге, вам і членам вашої сім'ї гарантовано працевлаштування - не треба переживати з приводу скоротять або не скоротять, уріжуть зарплату або не зменшать. І по-третє, відкрити свою справу в цьому році обійдеться дешевше, ніж в минулому. Наприклад, з кожним днем ​​дешевшає оренда приміщень. Звичайно, у кожної медалі є дві сторони. І організовуючи бізнес, потрібно бути готовим до труднощів і ризиків. Щоб у вашій справі їх було якомога менше, ми щомісяця розкладаємо по поличках різні варіанти приватного бізнесу. Відразу обмовимося: так як сьогодні складно отримати банківський кредит, будемо розповідати про бізнес, що не вимагає на старті великих витрат. Ми поставили планку не більше 50 тис. Грн. на те, щоб почати свою справу.

Сьогодні ми розповімо про те, як відкрити невелику майстерню з пошиття та дрібного ремонту одягу. Зараз це актуально: через кризу не у всіх є гроші на оновлення гардеробу. Тому багато хто знаходить вихід в перешіваніем і ремонті старих речей або в пошитті нових.

СТАТУС

Реєстрацію свого ПП (ФОП) потрібно почати з походу в райадміністрацію за місцем своєї прописки. Пройшовши всі етапи оформлення (на це піде мінімум 2 тижні) і постановки на облік в різних фондах і податковій, ви отримаєте свідоцтво підприємця за надання послуг. Матеріальні витрати тут невеликі (реєстраційний збір 34 грн.), А ось тимчасові ... Тому можете доручити всі ці клопоти юридичній фірмі (оголошень про їхні послуги більш ніж достатньо в інтернеті), яка візьме за свої послуги близько 1000 грн. і зробить вам реєстрацію ПП швидко.

Поради в тему

Олена Краско, директор міні-ательє:

- В першу чергу відкриття вашого ательє необхідно узгодити з пожежниками. Майте на увазі і те, що в один прекрасний день до вас можуть прийти "екзаменатори" з пожежної інспекції. Тобто ви повинні будете знати все про техніку пожежної безпеки. А для цього потрібно буде пройти спеціальні курси в пожежній інспекції району. Курси тривають кілька днів, але заплатити за них доведеться близько 1000 грн. Знаю, що багато на них не ходять, просто "відкуповуються".

ПРИМІЩЕННЯ

Перш ніж ви напрацюєте свою клієнтуру, необхідно, щоб вас спочатку просто помітили. Безумовно, для розміщення своєї точки потрібно шукати жваве місце, з великою прохідністю народу. Добре, якщо це буде територія ринку, будинок побуту, торгово-розважальний комплекс. Можливий варіант розміщення і на першому поверсі житлового будинку, але для цього необхідно, щоб приміщення відносилося до нежитлового фонду. Вирішити це питання можна у відділі приватизації районного фонду держмайна, але це досить клопітка справа. До того ж оренда таких видів приміщень виходить дорожчою, ніж на торгових площах. Наприклад, за оренду пустує будки для консьєржки просять $ 2 тис. На місяць. А павильончик в 6 кв. м. у володіннях якого-небудь супермаркету обійдеться приблизно в $ 1600 на місяць. В середньому ж, за словами власників подібних майстерень, потрібно шукати реальну оренду в межах 100-150 грн. за кв. м.

Нерідко виникає необхідність відокремлювати своє ательє ролетами. А це додаткові витрати (найменших розмірів обійдуться від 500 грн.), Які потрібно закласти в кошторис на старті.

Поради в тему

Ірина Забродська, підприємець:

- Коли я шукала приміщення для майстерні, то стикалася з різними варіантами. І прийшла до висновку, що зараз вигідніше орендувати великі приміщення: за них чомусь просять менше, тому що на них менше попит. А кімнатка в 7 кв. м і замала для ательє, і обходиться "квадрат" дорожче гривень на 50, ніж в приміщенні, скажімо, 15-17 кв. м. Площа 20 кв. м - найоптимальніша. Вдалий варіант - суборенда в якомусь торговому комплексі відповідного "шматочка", де тут же продають і косметику, і білизна. Тоді і всі турботи по залагодженню проблем з різними дозвільними органами бере на себе власник "великого магазину". І не забудьте про те, щоб на робочому місці (вашому або вашої швачки) або в зоні найближчій досяжності знаходився туалет.

Вам пощастить, якщо ви зможете знайти містечко біля магазину штор, розташованого по сусідству: при покупці портьєр до вас відразу будуть звертатися, щоб підробити їх на потрібну довжину або допомогти в створенні ламбрекенов, наприклад. Також дуже хороший варіант розташувати свою майстерню біля магазину або точки на ринку з продажу джинсів і чоловічих брюк: як правило, їх потрібно підрубувати, тому роботою ви будете забезпечені постійно.

РЕКЛАМА

На це варто витратитися на самому початку, бо розраховувати тільки на сарафанне радіо вам поки не варто. Гарне ім'я кравці завойовують роками. Для початку можна дати оголошення в газети (від 15 грн. За 15-20 слів, в які ви цілком можете вкластися), розмістити інформацію на порталах оголошень в розділі "Послуги", "засвітитися" на інтернет-форумах. Симпатичні оголошення про те, що ви відкрилися і чекаєте клієнтів, можна розвісити в окрузі. Можете на вході в ательє розмістити вивіску з назвою свого міні-ательє (близько 1000 грн.), І навіть лайт-бокс (близько $ 1000). Свої Візиточка (від 50 грн. За 100 шт.) Розкладіть в поштові скриньки навколишніх будинків. А свої готові вироби упаковуйте в фірмові пакети (від 250 грн. За 100 шт.), На яких будуть вказані ваші контакти. І подружитеся з продавцями сусідніх магазинчиків, щоб вони радили своїм клієнтам звертатися саме в вашу майстерню.

Поради в тему

Ігор, власник міні-ательє:

- Будьте обережні, розміщуючи свої рекламні вивіски в окрузі. Я якось прикріпив всього лише невеликий планшет зі стрілкою-покажчиком на придорожньому стовпі. На наступний же день прибіг даішник і сказав, що ця стрілка заважає дорожньому руху, і погрожував наступного разу звернутися куди слід, довелося відкуповуватися.

ОБЛАДНАННЯ

Для роботи вам будуть потрібні: стіл для розкрою, швейна машинка, оверлок, прасувальна дошка. Зрозуміло, це повинно бути професійне обладнання. Наприклад, машинка повинна виконувати не менше 20 операцій. Така обійдеться мінімум в 5 тис. Грн. Хороший оверлок, який красиво обробляє шви і без якого ви не зможете працювати з трикотажем, "потягне" на 3,5 тис. Грн. Професійна праска плюс прасувальна дошка виллються в суму близько 2,5 тис. Грн. Таким чином, на головні "знаряддя праці" у вас піде близько 12 тис. Грн. Можна заощадити до 50% від цієї суми, купивши "вживане" обладнання через інтернет або на оптових базах.

Як швейної розкоші можна розглядати, скажімо, манекен (б / у можна купити за 150 грн.), Лампу денного світла для більш якісної роботи (300 грн.), Вишивальну (від 1,5 тис. Грн.) І вязальную (від 3 тис. грн.) машинки, пристрій для пришивання ґудзиків (від 6 тис. грн.).

Пам'ятаємо і про важливі дрібниці: кравецьких ножицях і ножах, сантиметрах, лекалах, нитках, голках, наперстки. Якісна фурнітура потягне приблизно на 300 грн. Непогано було б забезпечити свою майстерню підшивкою-другий модних журналів. Чи не останні, але ще актуальні номери можна купити на книжковому ринку "Петрівка" по 50 грн. за річний комплект.

Не забудьте також про стан устаткування примірочної: поставте в кімнаті ширму, повісьте дзеркало і вішалку (можна принести старенькі домашні). Купити 2-секційну ширму типу медичної можна приблизно за 500 грн. Але як варіант, звичайно, і простий шторкою завісити куточок, пристосувавши її до кутового стельового карнизу. Ще замовника не завадило б кудись посадити, поки ви будете обговорювати модель. Краще - в крісло. У перспективі, коли розкрутити, можна поставити в майстерні кавовий апарат: для вас це додатковий заробіток, для відвідувачів - комфорт. Для для пожежників не забудьте придбати вогнегасник (100 грн.).

Поради в тему

Олена Курбатова, власниця міні-ательє:

- Не рекомендую купувати обладнання б / у: мені доводилося стикатися з такими агрегатами, в яких корпус від однієї машинки, мотор - від іншої. Таке обладнання часто ламається, а тільки один виклик майстра буде обходитися вам в 100 грн. Це не рахуючи запчастин і роботи. Для міні-ательє раджу брати вітчизняні промислові машини 22 або 21 класу або японські. І завжди цікавтеся, не зняті чи вони з виробництва.

ПЕРСОНАЛ

Якщо ви сама (сам) НЕ швачка, і не хочете витрачатися на найманого працівника, доведеться підучитися. Фахівці стверджують, що 3-місячних курсів крою та шиття (коштує навчання близько 200 грн. На місяць) вам буде явно замало для професійної роботи. А без неї вам ні клієнтуру не завоювали, ні відбитися від претензій. Не забувайте, що у нас існує Товариство по захисту прав споживачів, куди може звернутися незадоволений клієнт і зажадати від вас відшкодування не тільки матеріального, а й моральної шкоди. До того ж замовник має право попросити вас показати диплом або свідоцтво про освіту.

Дійсно стоять професійні курси, які, як правило, функціонують при профільних училищах, передбачають навчання протягом мінімум 6 місяців, максимум 2 років. І відповідно беруть за своє навчання 400 грн. і 200 грн. у місяць.

У будь-якому випадку одній людині не впоратися, тому потрібно наймати як мінімум ще одного. Якщо із засобами туговато, доведеться спочатку обмежитися послугами починаючої швачки, якій можна буде на час випробувального терміну заплатити 1500 грн. І пообіцяйте їй 5-10% від замовлень. Це буде мотивувати її сумлінну і якісну роботу. Якщо ви укладете з нею договір, потрібно буде щомісяця виплачувати за неї податок в розмірі 300 грн.

КЛІЄНТИ

Щоб уникнути непорозумінь із замовниками, які в один прекрасний момент можуть відмовитися заплатити за роботу, можна зробити висновок з ними договір. Виглядає це як заповнення бланків-квитанцій (надрукувати їх потрібно заздалегідь, 300 грн. За 1000 шт.). У договір заносяться паспортні дані клієнта, обумовлені терміни, вартість роботи. Як правило, до квитанції додається ескіз вироби. Бланки повинні бути проштамповані (штамп - 100 грн.), Або на них повинна стояти ваша друк (її реєстрація обійдеться в 80 грн., А виготовлення - 200 грн.).

Ідея
Ідея. Додатковий заробіток вам принесуть майстер-класи з пошиття одягу. Фото А. Іскрицької

Поради в тему

Наталія Лобода, швачка-закрійниця:

- Тільки на території ринку, де ми працюємо, розмістилося 4 подібних до нашого ательє. Як серед них виділитися і зробити так, щоб люди пішли саме до вас? Запропонувати щось незвичайне. Наприклад, вибрати якусь вузьку спеціалізацію. Наприклад, працювати тільки з трикотажем, хутром або шкірою, шити якусь спеціальний одяг: для спорту, для робітників, для танців. А ми при своєму ательє спробували відкрити курси для майбутніх мам: стали вчити їх шити придане для майбутніх малюків, а також робити м'які іграшки. Брали по 50 грн. за 2-годинне заняття. Народ пішов, потягнулися не тільки матусі, але і бабусі. Паломництва, звичайно, не було, але група з 4 осіб приносить в місяць (заняття проводяться 2 рази на тиждень) 1600 грн.

У ЩО ОБІЙДЕТЬСЯ СВОЄ АТЕЛЬЄ

ВИТРАТИ НА СТАРТ

Реєстрацію підприємства беремо в свої руки. Для ательє підшукуємо приміщення в 20 кв. м. Наймаємо 1 швачку (за умови, що шиємо самі). На обладнанні не економимо: майстерню обладнаємо по максимуму.

  • Реєстраційний збір 34 грн.

  • Реєстрація та виготовлення печатки 280 грн.

  • Єдиний податок 324 грн.

  • Податок на працівника 300 грн.

  • Оренда приміщення (150 грн. Х 20 кв. М) 3000 грн.

  • Устаткування 12 000 грн.

  • Фурнітура 300 грн.

  • Ширма 500 грн.

  • Курси по техніці пожежної безпеки 1000 грн.

  • Вогнегасники 100 грн.

  • Витрати на рекламу (візитки, пакети) 300 грн.

  • Вивіска 1000 грн.

  • Підшивка модних журналів 50 грн.

  • Проштамповані бланки-квитанції

Разом: 19, 768 грн. (Або близько 20 000 грн.)

Щомісячні ВИТРАТИ

  • Оренда приміщення 3000 грн.

  • Комунальні послуги,

  • сигналізація 1000 грн.

  • Єдиний податок 324 грн.

  • Зарплата швачці (+ податок) 1800 грн.

  • Витратні матеріали 500 грн.

Разом: 6624 грн.

Щомісячні ДОХОДИ

Серпня повинен бути багатим на клієнтів: будуть підганяти шкільні форми по фігурі, оновлювати гардероб до осіннього сезону. За словами досвідчених кравчинь, в середньому за місяць у них виходить 15 суконь. Отже, 15 суконь по 550 грн. принесуть нам 8250 грн. Додамо ремонтні роботи: в середньому орієнтуємося на подрубкі 30 брюк (хоча б по 2 в день), а це 1500 грн. Складемо 8250 грн. і 1500 грн. за дрібні роботи, і отримаємо близько 10 000 грн. Плюс 1600 грн. за майстер-класи з пошиття. Виходить 11 600 грн. / Міс.

РАХУЄМО щомісячний прибуток. Щомісячні доходи 11 600 грн.- щомісячні витрати 6624 грн. = 4976 грн. (Близько 5000 грн.). 3000 грн. залишаємо на життя 2000 грн. - на розвиток бізнесу.

ВИХОДИМО В НУЛЬ. Витрати на старті 20 000 грн. ділимо на 2000 грн. - виходимо в "нуль" приблизно через 10 місяців.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "На ремонті і пошитті одягу в місяць можна заробити близько 5000 грн.". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Жога Олена

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Як серед них виділитися і зробити так, щоб люди пішли саме до вас?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»