Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як відкрити свій бізнес по виробництву дитячого одягу

  1. Як відкрити ательє з пошиття дитячого одягу
  2. Які ризики є при відкритті бізнесу по виробництву дитячого одягу
  3. Максимальна вигода: секрети ведення жорстких переговорів
  4. 35 суворих бізнесів для справжніх чоловіків
  5. Творчий бізнес: виготовлення прикрас з штучними квітами
  6. Свій бізнес: виробництво трав'яного борошна і трав'яних гранул
  7. Свій бізнес: відкриваємо танцювальну студію
  8. Бізнес-план пересувної закусочної
  9. Бізнес-план ательє графічного тюнінга
  10. Рентабельний бізнес: виробництво курячих яєць
  11. Бізнес-план антікафе
  12. Свій бізнес: курси сомельє
  13. Свій бізнес: автопрокат
  14. Створення консалтингового бізнесу з нуля: практичні поради
400 000 ₽

Мінімальний стартовий капітал

15-20 тис.руб.

вартість сертифікату

60 кв. м.

Мін. площа

30%

рентабельність

Товари для дітей завжди користувалися високим попитом. Навіть незважаючи на той факт, що, наприклад, дитячий одяг і взуття за вартістю цілком порівнянні з одягом і взуттям для дорослих. Бізнес, пов'язаний з виробництвом такої продукції, може стати успішним і прибутковим, якщо ви знайомі з усіма його особливостями і знаєте, з якими труднощами вам доведеться зіткнутися в процесі роботи.

Перш за все, вам буде потрібно детальний бізнес-план. Це не проста формальність: з його допомогою ви отримаєте чітке уявлення про те, як буде виглядати ваш бізнес, що вам потрібно для його початку, як скоро ви окупите вкладення. При роботі над бізнес-планом обов'язково консультуйтеся з фахівцями, які мають великий досвід роботи в швейній галузі і знають про всі її підводні камені.

Як відкрити ательє з пошиття дитячого одягу

Для створення власного виробництва (або ательє з пошиття, якщо ви збираєтеся почати з малого) дитячого одягу необхідно мати сертифікати відповідності (видаються терміном від одного року до трьох років). Сертифікація коштує недешево. Сертифікується або кожна окрема партія товару, або все виробництво. Офіційна вартість отримання сертифіката починається з 15-20 тисяч рублів (для ательє), але розраховуйте, що в результаті ця сума виявиться набагато більше. Виробляти продукцію, призначену для дітей, без оформлення сертифікатів не можна. Це загрожує великими штрафами і навіть закриттям вашого підприємства.

Однак якщо ви збираєтеся відшивати свій одяг не самостійно, а на спеціалізованій фабриці невеликими партіями за вашими ескізами та лекалами і під вашою торговою маркою, то в цьому випадку всі турботи по сертифікації товару зазвичай бере на себе підрядник. Це оптимальний варіант для підприємців, які не мають досвіду роботи в цій сфері і не мають достатньо великим капіталом для створення власного виробництва. Переваги такого формату роботи, крім спрощення процедури сертифікації, полягають у відсутності витрат на покупку устаткування і виплату заробітної плати працівникам.

Основні ваші витрати, крім вартості виконання замовлення: покупка тканини і фурнітури, оплата послуг модельєра-конструктора. Втім, мінуси в цьому випадку теж присутні. У роздрібну ціну вашого одягу буде закладена вартість її отшивам на фабриці. Отже, ви можете або ставити власну націнку і продавати свою продукцію за ціною вище середньоринкової (або, принаймні, вище, ніж у компаній, у яких є свої швейні цехи), або знижувати роздрібну ціну на шкоду свого прибутку.

Велике значення має і асортимент продукції, яку ви плануєте випускати. Для дрібних фірм з невеликим стартовим капіталом доцільніше знайти свою вузьку нішу на ринку (наприклад, пошиття одягу для новонароджених, дитячої білизни і піжам, святкового одягу і т. Д.).

Необхідне обладнання для відкриття бізнесу з пошиття одягу

Для роботи знадобляться, як мінімум, прямострочні машини, оверлоки, парогенератор з праскою, обладнання для установки фурнітури, дисковий розкрійний ніж, гудзикова машина. Вартість обладнання складе від 400 тисяч рублів. Крім того, не обійтися без розкрійних столів, стільців, ламп, стелажів для тканини і готової продукції, шафок для фурнітури (можна замінити їх на картонні коробки), відер для сміття, вішалок, канцтоварів (включаючи картон, кальку, крейда, ножиці, лінійки ). Це ще близько 150-200 тисяч рублів.

Не забудьте про шафу для верхнього одягу, холодильник, мікрохвильову піч, чайник, кулер з питною водою і обідній стіл зі стільцями для працівників. Для розміщення швейного цеху спочатку досить буде приміщення площею близько 50-60 кв. м (для ательє - 30-40 кв. м). Бажано, щоб воно було розташоване на першому поверсі або в підвалі.

Вартість оренди починається з 25-30 тисяч рублів, залежно від регіону. Якщо ви відкриваєте не виробництво, а ательє з пошиття, то в цьому випадку вимог до його розташування буде більше. Воно повинно бути розташоване поблизу від дитячих освітніх і розважальних установ, великих торгових центрів, в центрі міста або в великому спальному районі.

Крім витрат на покупку устаткування і меблів, а також орендної плати, при складанні бізнес-плану враховуйте вартість матеріалів - тканин, фурнітури, ниток тощо. (Від 200 тисяч рублів). Для упаковки готової продукції також потрібно буде замовити пакети, етикетки, наклейки, вкладиші і т. Д. (10-15 тисяч рублів). Окрема стаття - заробітні плати працівників. Вам знадобиться модельєр-конструктор для розробки лекал, закрійники, начальник цеху, швачки (у них, як правило, відрядна заробітна плата). Сума цих витрат залежить від кількості співробітників і від регіону, в якому знаходиться виробництво.

Які ризики є при відкритті бізнесу по виробництву дитячого одягу

У разі якщо ви плануєте робити дешеві трикотажні речі (білизну, піжами, одяг для немовлят), ваша головна задача - максимальне зниження собівартості готової продукції. Домогтися цього можна за рахунок економії на сировину (купувати відразу великими партіями на оптовій базі, вибирати найдешевші тканини), на пошитті (наймом не досвідчених швачок, а випускників технікумів легкої промисловості, виробництво по операціях, перенесення швейного виробництва в регіони, де низькі заробітні плати і т. д.).

Правда, в цьому випадку виникають інші проблеми: чи не кращу якість одягу, висока плинність, недостатня кваліфікація робочого персоналу, що загрожує затримками і простоями. Недавніх випускників технікумів треба навчати роботі з швейним обладнанням, на що йде час. А при великій плинності цей процес практично нескінченний. Всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо наймати тільки досвідчених швачок. Але це неминуче призведе до подорожчання продукції, а випускати дорогу трикотажний одяг для дітей у віці від 0 до 1,5-2 років невигідно, так як конкуренція в цьому сегменті дуже велика (переважно серед західних виробників). Найскладніше у веденні такого бізнесу - знайти компроміс між ціною, якістю і асортиментом продукції.

Інша проблема пов'язана зі способами реалізації великих партій товару. В цьому випадку ви вже не зможете відкривати власні роздрібні магазини, де будете продавати тільки одяг своєї торгової марки. Доведеться шукати канали збуту по всій країні. Подумайте про створення власного сайту з каталогом вашою продукцією і вашими контактами. Найпростіший варіант обійдеться в 15-20 тисяч рублів плюс витрати на його просування (вони залежать від регіону і запитів). Ательє може рекламувати свої послуги через розміщення реклами в газетах і на радіо, зовнішню рекламу, розсилку листівок зі своїми контактами по поштових скриньках і т. Д.

Рентабельність цього бізнесу досягає 30%. Термін окупності швейного виробництва становить 1,5-2 роки.


Максимальна вигода: секрети ведення жорстких переговорів

Геть облудні стратегії пошуку взаємовигідного компромісу! Вам потрібно все, відразу і на кращих для вас умовах! Це єдиний закон справжнього бізнесу.

35 суворих бізнесів для справжніх чоловіків

В деякі види бізнесу жінкам шлях замовлений: заправляють в них виключно чоловіки. У цій збірці ви знайдете 35 видів бізнесу для справжніх брутальний.

Творчий бізнес: виготовлення прикрас з штучними квітами

Загальна вартість всього необхідного для виготовлення прикрас з штучними квітами, включаючи і матеріали, і інструменти, становить близько 10 тисяч рублів. Терміни окупності залежать від того, який про ...

Свій бізнес: виробництво трав'яного борошна і трав'яних гранул

Орієнтовна собівартість однієї тонни трав'яного борошна становить 4000 рублів. Її оптова вартість - 14-15 тисяч рублів за тонну. Терміни окупності бізнесу з виробництва трав'яного борошна і трав'яних гранул ...

Свій бізнес: відкриваємо танцювальну студію

За оцінками деяких експертів рентабельність танцювальної студії досягає 50 відсотків, однак це занадто усереднений показник, тому що дуже багато залежить від різних чинників, але можн ...

Бізнес-план пересувної закусочної

Приклад бізнес-плану з відкриття закусочної на колесах, яка торгує бургерами і картоплею фрі. Розрахунки з урахуванням покупки і обладнання автофургона, план продажів, організаційний план.

Бізнес-план ательє графічного тюнінга

Обсяг інвестиційних витрат у відкриття ательє графічного тюнінга - 1,5 млн. Руб .; основні витрати пов'язані з формуванням фонду оборотних коштів до моменту виходу підприємства на окупність

Рентабельний бізнес: виробництво курячих яєць

Для відкриття бізнесу з виробництва курячих яєць будуть потрібні певні початкові вкладення. Терміни його окупності досить короткі (від шести місяців). Рентабельність виробництва оцінюється ...

Бізнес-план антікафе

Щоб відкрити своє антікафе, вам буде досить стартового капіталу в розмірі 343 тис. Рублів, окупити які можна вже через півроку роботи. Чистий прибуток антікафе складе 133 тис. Рублів.

Свій бізнес: курси сомельє

Навіть хорошу школу сомельє можна відкрити за суму в межах 500 тисяч рублів, однак на початку не можна розраховувати на прибутковий бізнес. Все пов'язано з тим, що перші місяці роботи будуть направл ...

Свій бізнес: автопрокат

В цілому, бізнес досить цікавий і перспективний, ризики в переважній більшості випадків відшкодовуються, але головне обмеження - сума стартових інвестицій, тому що потрібна сума в межах ...

Створення консалтингового бізнесу з нуля: практичні поради

Основні вкладення в консалтинговому бізнесі пов'язані з отриманням клієнтів ". Гендиректор компанії РиК і керівник проекту bud-tech.ru Олександр Карпов ділиться досвідом запуску консалтингової компанії.

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою:

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»