Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





опис тканин

Опис тканин-Пайетка

Сама історія паєток досить цікава і пізнавальна. Історія паєток налічує не одне століття, а саме слово прийшло до нас з французької мови і в перекладі означало "лелітку, золоту піщинку". Паєтками дуже нагадує конфетті і виглядає як маленький блискучий кольоровий кружечок. Паєтками має дірочку посередині, що дозволяє легко і зручно прикріплювати пайетку до різних елементів одягу.
Історія паєток - це історія східних прикрас. Родина паєток - Індія. Прекрасні індійські дівчата дуже любили розшивати свої сарі різними паєтками. Коли на них світило сонце, то паєтки відображалися різними кольорами веселки.
Зараз знову зростає інтерес до історії паєток. Так як в моду входить східна філософія, східні традиції і східні танці, то набуває популярності і вишивка паєтками.
Дуже популярні паєтки в цьому сезоні. Так, паєтками стали розшивати найрізноманітніші елементи одягу: джинси, куртки, спортивні костюми та шапки. Дійсно одяг, із застосуванням паєток виглядає красиво і елегантно. Є тільки одна рекомендація - паєтки не слід носити людям, які мають міцну статуру, так як велика кількість паєток на різних елементах одягу може трохи - трохи конати.
паєтки пришивних метелик виготовлені з пластику з перламутровим відливом, розмір 30мм.

Поради, рекомендації, майстер-класи та дуже багато ідей !!
Поради, рекомендації, майстер-класи та дуже багато ідей Блискітки, люрекс, паєтки, стрази - зшийте розкішну сукню, прикрасьте туфлі або клатч і вирушайте на вечірку. Повірте, ви точно не залишитеся непоміченою!
А який Новий рік без сукні з паєтками ?
Але ... Тканини з паєтками відносяться до групи складних в обробці тканин. Хоча не настільки складних, щоб не впоратися. Просто потрібно дотримуватися наступних порад і рекомендацій. І будьте готові до того, що без ручних робіт не обійтися.

По-перше, давайте розберемося, якими бувають матеріали з паєтками.
Матеріали з паєтками розрізняються:
• видом основи,
• видом паєток;
• способом закріплення паєток на основі.
1. Основу матеріалу може становити тканину (наприклад, шифон) або трикотаж (суду ж віднесемо і сітку).
2. Пайєтками бувають у вигляді тонких металевих пластинок або пластинок з пластілекса.
3. Закріплення паєток на основі може бути виконано за допомогою клею або ниток.
Закріплення паєток за допомогою ниток теж може бути різним. На якісних дорогих матеріалах нитка, що закріплює паєтки, вплітається в структуру матеріалу і не розпускається при обриві.
На інших тканинах нитка може дуже легко розпускатися, тому потрібно бути гранично акуратним, щоб не позбутися більшої частини паєток.
Найдешевші тканини мають наклеєні паєтки (фото нижче), і це викликає свої складності обробки, про які я розповім нижче.

вибір моделі
З матеріалів з паєтками найкраще шити вироби з суцільнокроєних великих деталей з мінімальною кількістю швів. Зовсім чудово, якщо форма деталей наближатиме до формі прямокутника.
Тканина з паєтками сама по собі настільки ефектна, що чим простіше модель, тим краще.
вибір моделі   З матеріалів з паєтками найкраще шити вироби з суцільнокроєних великих деталей з мінімальною кількістю швів

Будь-які паєтки, металеві чи ні, дряпають і дратують шкіру. Тому розгляньте варіант вашого вироби на підкладці, що закриває все припуски швів з вивороту. Ця ж підкладка може використовуватися для обробки зрізів горловини і пройм. Низ вироби також можна обробити підкладкової тканиною.
Якщо ви хочете зміцнити окремі елементи вироби прокладкою, то, швидше за все, доведеться вибирати неклеевую прокладку, т.к вплив пара і / або високої температури може зіпсувати блискітки - паєтки.
У будь-якому випадку перевірте, як реагує ваша тканину на дію праски. Можливо, вам доведеться повністю відмовитися від волого-теплової обробки.
Вибір голки, ниток.
Номер голки і ниток вибирайте в залежності від виду основи матеріалу. Якщо основа трикотажна, то і голку встановіть для трикотажу.
Припуски на шви
Якщо шити з тканини з паєтками за всіма правилами, то паєтки з припусків на шви потрібно видалити. Для цього існує 3 причини:
1. Голки і ніж оверлока дуже швидко затупляются, якщо шити по паєтками.
2. Шов, виконаний за паєтками, складно запрасувати / разутюжіть (паєтки потрібно буде перегинати по лінії строчки)
3. Пайєтками, що опинилися на виворітній стороні, будуть дряпати і дратувати шкіру.
Тому паєтки з припусків на шви акуратно спариваем або зрізаємо (розрізати до дірочки і зняти).
Після виконання швів перевіряємо, як виглядають шви з лицьового боку. Якщо є лисі місця, нашиваємо вручну паєтки з тих, що спороли раніше.
Чи можна не видаляти паєтки з припусків?
Можна, якщо виріб має прямі шви і шиється на підкладці. В такому випадку пишемо акуратненько між рядами блискіток. Голка НЕ ​​тупиться, оверлок не застосовується, все припуски швів закриває підкладка.
Як шити тканину з наклеєними паєтками?
Був у мене такий досвід, років 15 тому, намучиться, так як видалити такі паєтки з припусків не вийшло (були приклеєні намертво), при проколи паєток клей налипав на голку машини, від цього постійно рвалася нитка. Доводилося кожні 10-15 см очищати голку спиртом.
В результаті всі прямі шви прошила на машині між рядами паєток, а все не прямі - на руках.
Кілька важливих прийомів!
1. Шити на машині голкою Microtex (= дуже гострі і тонкі. Їх використовують для точного проколювання мікроволокнистого, тонкого і плотнотканого матеріалу, наприклад для шовку, тафти, еластаном і т.п.).
2. Чим грубіше паєтки, тим товщі голка. Добре протистоїть навантаженням на злам. У продажу є набори - в коробочці голки №№60-70-80. Що треба!
Якщо паєтки нашиті чи нитка, на якій вони тримаються, вплетена в полотно, їх можна видалити, зробивши від краю до центральної дірочки надріз кінчиками ножиць. Після цього паєтками легко зніметься з нитки. Зняті пайткі зберегти на той випадок, якщо десь знадобиться їх нашити.
Увага! Ножиці тупятся від такої роботи. Тому:
а) хороші ножиці не использвать, згодяться і старі;
б) У ході роботи періодично їх підточувати (голкою або наждачним папером).
3. Шити однорожковой лапкою. Є можливість підібратися до паєтками ближче. Крім того, машина буде просувати тканину прямолінійно, тому що під лапкою - однорідна фактура тканини.
4. Щоб шити «як по маслу», візьмемо масло! Я не шуткую. З Вашими очима і моїм розумом все в порядку. Уточнюю: візьмемо в помічники СИНТЕТИЧНЕ масло, яке:
а) охоронить голку від перегріву, а значить, і від зламу
б) полегшить ковзання нитки і голки в труднопрошіваемих місцях
в) при наклеєних пайєтках не дозволить клею налипає на голці і нитки.
Скажу відразу: ідея використовувати для шиття синтетичне масло не є «доморослої», а повністю спирається на науку. Принцип дії такий - силіконова змазка створює на робочій поверхні рівномірний шар зчеплених молекул силікону. Завдяки цьому шару поверхня стає слизькою на молекулярному рівні і тому тертя зменшується в тисячі разів.
Клацніть по цим посиланням і Ви побачите скрін інтернет-сторінки американської фірми, яка виробляє масло для різних сфер виробництва, в тому числі і для швейного. Сторінка переведена Гугл-перекладачем. Чи не літературний російську мову, але суть зрозуміти можна.
Продовжимо роздуми на цю тему. Масло проте в Америці, а не тут. Що робити і де взяти?
Перший варіант заміни: автомобільне синтетичне / антифрикційне масло. Добре б в звичайному рідкому стані. Хоча в магазині автопрінадлежності може бути прошу і дешевше буде купити балончик, ніж п'ятилітрову каністру масла. До Вашого відома, в продажу бувають ще й однолітровим ємності.
Другий варіант: синтетичне машинне масло, то саме, яке прозорого кольору, швидко ллється з маслянки і не залишає на тканині слідів. Легко здобути, але у нього антифрикційні якості ЗНАЧНО НИЖЧЕ, ніж у автомобільного. Але, тим не менш, це теж непоганий варіант.
ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ?
Перед цією роботою обов'язково ретельно почистіть швейну машину. Інакше бруд змішається з маслом, на тканини можуть з'явиться плями.
Пишу як застосовують даний амеріканское.В масло занурюють на 30 сек. бобіну з швейними нитками, дати стекти надлишків масла. Голку - на 2-3 хв. Вийняти і відразу ж встановити в машину.
Мої думки з приводу бобіни: так як Ви не є працівником швейного виробництва, може бути розумніше намотати нитку на дві шпульки, в цьому виді обробити і заправляти одну як нижню, іншу як верхню. Так як котушка легка, нитка може з неї розмотуватися швидше, ніж потрібно. На шматочку синтепону або об'ємного флізеліну (прим. 3 х 3 см) в центрі зробіть дірочку, одягніть його на тримач котушки, а зверху - шпульку. Проблеми більше немає!
Важливо! Закінчивши роботу з пайеточной тканиною, обов'язково самим ретельним чином почистіть швейну машину, щоб видалити всі осколки і осколкові пил від паєток. Змастіть машину рясно синтетичним маслом і построчіте на холостому ходу з помірною швидкістю без нитки, але, з клаптем під лапкою. З паузами і без них. Хвилин через 10 знову змастіть і тепер «поганяйте» машину на різних, в тому числі і великих швидкостях.
Рада !: всі поради незалежно від авторства, в тому числі і книжкові спочатку перевіряйте на клапті тканини. Те, що може бути добре в інших випадках, і перевірено на практиці іншими людьми, для Вашого конкретного випадку, для Вашої тканини може випадково виявитися не найкращим, не найефективнішим.

29 квітня 2015

Чи можна не видаляти паєтки з припусків?
Як шити тканину з наклеєними паєтками?
Що робити і де взяти?
ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»