Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Огляд 6,44-дюймового смартфона Xiaomi Mi Max 2

  1. Комплектація
  2. Зовнішній вигляд
  3. Розташування портів, клавіш і роз'ємів
  4. Зручність використання
  5. дисплей
  6. оснащення
  7. Камера
  8. автономність
  9. Експлуатація в повсякденному житті

Успіх першого покоління   Xiaomi Mi Max   показав, що смартфони з діагоналлю дисплея 6,44 дюйма можуть бути популярні і затребувані

Успіх першого покоління Xiaomi Mi Max показав, що смартфони з діагоналлю дисплея 6,44 дюйма можуть бути популярні і затребувані. Тому компанія Xiaomi вирішила не зупинятися на досягнутому і випустила друге покоління успішного фаблет. Новинка отримала оновлений процесор, дизайн, модулі камери і збільшений акумулятор. Сьогодні ми поділимося своїм враженням про даний смартфоні, розповімо про нововведення і невеликому досвіді використання пристрою.

Смартфон надано магазином Mi.ua

Моделей в лінійці: 5

Комплектація

Упаковка традиційна для продукції Xiaomi - картонна коробка, кабель USB Type-C, зарядний пристрій з силою струму 3А, інструкція і скріпка для лотка SIM-карти.

Зовнішній вигляд

Xiaomi Mi Max 2 отримав повністю новий дизайн. Якщо перше покоління великоформатного смартфона було ближче до бюджетної лінійки Redmi, то Mi Max 2 відчувається ближчим по духу до лінійки Mi. Це стосується також якості збірки і матеріалів корпусу.

Дизайнерам Xiaomi варто віддати належне, смартфон зробили більш компактним візуально, ніж він є насправді. Округлені грані і плавні силуети роблять відносно тонкий корпус ще тонше на вигляд. Товщина корпусу при цьому становить 7,6 мм.

Кожна грань відполірована, всі деталі підігнані ідеально, єдиний знімний елемент - лоток SIM-карт і карти пам'яті не деренчить і не бовтається. Корпус Mi Max 2 повністю виконаний з алюмінію, єдині елементи з пластику - вставки антен. Передня панель прикрита 2,5D-склом.

На даний момент смартфон існує в двох колірних рішеннях - чорному і золотом. У першому випадку лицьова поверхня буде чорною, а в другому білої.

Розташування портів, клавіш і роз'ємів

В даному випадку все стандартно для смартфонів Xiaomi і особливих нарікань не викликає. На передній панелі традиційно під дисплеєм розташовані сенсорний кнопки меню багатозадачності, Додому і Назад, над дисплеєм - датчик освітленості, розмовний динамік і об'єктив фронтальної камери.

На правій грані - клавіша харчування, гойдалка регулювання гучності. З урахуванням розмірів смартфона було б кілька зручніше якби вони були розташовані трохи нижче. Це ж стосується і сканера відбитка, розташованого на задній панелі, однак все залежить від довжини пальців. На нижній грані знаходиться динамік, мікрофон і роз'єм USB Type-C.

Аудіороз'єм 3,5-мм, другий мікрофон і інфрачервоний порт традиційно на верхній межі.

Зручність використання

Безумовно, це головне питання, яке цікавить як потенційних покупців, так і тих, хто просто бачить такий смартфон вперше. Особливостей у смартфона дві - розміри і вага 211 грам. У повсякденному житті вам доведеться користуватися смартфоном практично завжди двома руками в незалежності від їх розміру. Навіть таке банальне дію як відповідь на дзвінок зажадає другий руки, до цього треба бути готовим.

І справа не тільки в розмірах, але і в особливостях корпусу. Якщо перший Mi Max можна було назвати, хоч і з натяжкою, рогач за рахунок плоских бічних граней, то в другому поколінні смартфон отримав досить слизький корпус із закругленими гранями і при неправильному хваті він може вислизнути з руки.

Розміри корпусу не сприяють носіння Mi Max 2 в кишенях штанів, для цього найкраще використовувати сумку або кишеню куртки. Однак в останньому випадку ви будете постійно відчувати масу пристрою.

дисплей

Xiaomi Mi Max 2 оснащений 6,44-дюймовим IPS дисплеєм з роздільною здатністю FullHD. Щільність точок становить 342 пікселя на дюйм. Кути огляду максимальні, повітряний прошарок між склом і матрицею відсутня. Дисплей порадував досить високою максимальною яскравістю і комфортним рівнем мінімальної.

Контрастність також знаходиться на високому рівні. При прямому сонячному світлі дисплей залишається читабельним. У порівнянні з оригінальним Mi Max чорна рамка навколо дисплея стала помітно тонше. Єдиний недолік - автоматичного регулювання яскравості не вистачає чуйності до швидких змін освітлення.

оснащення

У смартфоні використовується система-на-чіпі Qualcomm Snapdragon 625 з 8 обчислювальними ядрами і максимальною тактовою частотою 2 ГГц. За графічну продуктивність відповідає прискорювач Adreno 506. У продажу доступні дві конфігурації пам'яті - 64 ГБ або 128 ГБ постійної пам'яті. Об'єм оперативної пам'яті в усіх випадках однаковий - 4 ГБ.

Вбудовану пам'ять можна розширити за рахунок карти пам'яті стандарту microSD, але при цьому ви позбудетеся можливості використовувати другу SIM-карту.

Вбудовану пам'ять можна розширити за рахунок карти пам'яті стандарту microSD, але при цьому ви позбудетеся можливості використовувати другу SIM-карту

У повсякденному житті смартфон працює дуже швидко і плавно, в іграх продуктивність також висока. Не дивлячись на те, що Snapdragon 625 формально програє Snapdragon 650, який був встановлений в першому Mi Max, продуктивність в іграх знаходиться на хорошому рівні. Смартфон поставляється з попередньо встановленою ОС Android 7.1.1 і глобальної версією MIUI 8.5.4.0.

Прошивка виявилася дуже стабільною в роботі, за тиждень використання смартфона не було помічено жодного вильоту або некоректної роботи будь-якої програми або системної функції. З специфічних для даного апарат можливостей прошивки варто відзначити хіба що функцію розміщення 5 ярликів в ряд на робочому столі. З урахуванням розмірів дисплея така можливість зайвою не буде.

Mi Max 2 оснащений широким спектром бездротових інтерфейсів - Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac з підтримкою двох діапазонів. Для управління побутовою технікою передбачений інфрачервоний порт. NFC, на жаль, відсутня.

Звук в навушниках на хорошому рівні, тут питань немає. А ось звучання динаміків приємно здивувало. У смартфоні не один динамік, а цілих два. Роль другого під час відтворення музики виконує розмовний. Це не можна назвати повноцінним стереозвучанням, швидше за другий динамік доповнює перший і таким чином досягається ефект об'ємного звуку. Звучання динаміків вийшло дуже гучним, насиченим і з непоганими басами як для смартфона.

Камера

Основна камера смартфона представлена ​​12-мегапіксельним сенсором Sony IMX386 з діафрагмою f / 2.2. Цей модуль нам добре знайомий по Xiaomi Mi6 . При хорошому освітленні камера очікувано робить знімки гарної якості, в сутінках або вночі якість помітно падає, з'являються шуми і пропадає деталізація. Частково ситуацію виправляє спалах. Але, в сонячний день або в освітленому приміщенні камера гідно справляється з покладеними на неї завданнями.

Фронтальна камера непогано справляється з отриманням непоганих Селфі. Якість обох камер не сильно змінилося з часом першого покоління Mi Max.

Якість обох камер не сильно змінилося з часом першого покоління Mi Max

Що стосується запису відео, то камера підтримує запис 4К-відео з частотою 30 FPS, а також режим slo-mo на швидкості 120 кадрів в секунду при дозволі 720p.

автономність

Mi Max 2 отримав акумулятор ємністю 5300 мАг, що на 450 мАг більше, ніж у попередника. Природно це позначилося на рівні автономності виключно позитивно. У бенчмарке PCMark смартфон прожив більше 17 годин (проти 11 у першого покоління), а в повсякденному житті при великому навантаженні смартфон протримався 3 дні при 9,5 годинах працюючого екрану.

При цьому я активно слухав музику, фотографував і знімав відео, Серф інтернет і грав в ігри. Яскравість дисплея перебувала найчастіше на рівні 50-75%. Завдяки підтримці функції Qualcomm QuickCharge 3.0 Mi Max 2 заряджався від комплектного зарядного пристрою від 3 до 100% за 2 години 20 хвилин. При цьому за перші 20 хвилин смартфон був заряджений на 20%.

Експлуатація в повсякденному житті

В даному розділі піде мова про невеликому досвіді використання цього, досить незвичайного, смартфона. Перейшовши з 5,5-дюймового Redmi Note 4x у мене були побоювання з приводу зручності роботи, але я звик до розміру менш ніж за добу. Навіть після 5,5 дюймів є відчуття, що 6,44 - це правильний розмір. Особливо якщо основні завдання які ставляться перед смартфоном - серфінг, перегляд YouTube і читання книг. При такій моделі використання очі дійсно менше напружуються.

Що стосується фізичного розміру Mi Max 2, то головне не тішити себе ілюзіями, що подібним смартфоном можна користуватися однією рукою. Так, часом фірмова фішка Xiaomi зменшує робочу область дисплея рятує, але варто пам'ятати про не дуже рогач корпусі. Потенційним покупцям варто враховувати це при покупці, а також те, що смартфон найкраще носити в окремій сумці.

Яскравості дисплея вистачало майже в будь-яких ситуаціях і жодного разу не довелося підвищувати її вище 75%. Нагрівання корпусу мінімальний і відчувається тільки під час зарядки, навіть в іграх він був невеликим. За це, а також за відмінну автономність варто сказати спасибі досить енергоефективного процесора. Якість зв'язку і передачі розмовної мови знаходиться на відмінному рівні. Шумозаглушення працює коректно, а співрозмовники відзначали хорошу передачу голосу. Вібрація під час дзвінка відчутна, а про гучності динаміків ми вже згадували. Під час навігації проблем з пошуком супутників і позиціонуванням не було.

Під час навігації проблем з пошуком супутників і позиціонуванням не було

Редакція дякує магазин Mi.ua за наданий для тестування смартфон

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»