Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як правильно наносити тіні на очі покроково фото

  1. Які існують тіні
  2. Що потрібно врахувати при покупці тіней
  3. Як вибрати тіні
  4. Зелені і сіро-зелені очі
  5. Сині і сіро-блакитні очі
  6. Карі очі
  7. Нюанси, які слід врахувати до нанесення тіней
  8. Процес роботи з тінями покроково
  9. Підготовка шкіри обличчя
  10. Фарбуємо верхню повіку
  11. Фарбуємо область під бровами
  12. Створюємо контур на очах
  13. Фарбуємо нижню повіку
  14. завершуємо
  15. Поради та рекомендації
  16. Галерея
  17. Майстер клас

Дівчата починають фарбувати очі, ледь досягнувши підліткового віку. У цей момент формується звичка, що залишається на все життя, і часто він формується неправильно. Тіні наносяться однотипно, без урахування фактури, кольору і композиції: за підсумком сформувалися дівчата і жінки носять однаковою макіяж, який не завжди відповідає бажанням. Щоб цього не відбувалося, ми розповімо вам інформацію, як правильно наносити тіні на очі. Покроково, фото відведе вас в дивовижний світ домашнього візажу.

Які існують тіні

Які існують тіні

Б'юті-індустрія давно просунулася вперед, запропонувавши жінкам великий вибір косметичних засобів для очей. Тіні випускаються в неймовірних палітрах, консистенція різноманітна. Враховано можливі алергічні наслідки та інші нюанси макіяжу очей. Ознайомимося з основними видами тіней, представлених в мас-маркеті.

  • рідкі тіні
    Бум використання рідких тіней в довгастих тюбиках, припав на нульові роки XXI століття. Дешеві рідини продавалися повсюдно, і манили з прилавків дивним блиском. Ці тіні не мають нічого спільного з рідкими тінями, що випускаються сучасними виробниками. Зараз такий вид косметичного засобу використовується в професійному макіяжі, і вважається найстійкішим видом нанесення. Він миттєво застигає на шкірі, тому непідготовленою дівчині складно контролювати інтенсивність кольору і задумані переходи. Разом з тим, рідкі тіні чудово зволожують повіки, запобігаючи їх передчасному старінню. Причиною такого приголомшливого ефекту стало зміст ефірних масел у складі тіней.
  • сухі тіні
    Стандартний продукт, який використовується в світі краси з незапам'ятних часів. Завдяки тому, що тіні приставлені в порошкоподібному вигляді, термін їх зберігання досягає декількох років. Тіні бувають розсипчастими і компактними. Компактні тіні економічні, однією палетки тіней вистачає на 2-3 роки щоденного використання. Широка гамма кольорів дозволяє створити абсолютно будь-який макіяж очей, незалежно від його статусу.
  • кремоподібні тіні
    Усереднений варіант між першими перерахованими продуктами. Має широку лінійку кольорів, і представлені в основному в масовому непродовольчому сегменті. Без використання праймера скочуються під час шкарпетки. Нанесення таких тіней не вимагає спеціальних пристосувань: растушевка може бути здійснена пальцем.

Що потрібно врахувати при покупці тіней

Що потрібно врахувати при покупці тіней

При покупці декоративного косметичного засобу потрібно враховувати його склад: саме він визначає подальшу взаємодію з шкірою повік. Речовини, що містяться в тінях, гіпоалергенні, однак, реакція індивідуальних організмів непередбачувана. Як і для всіх засобів, що застосовуються на обличчі, перед першим застосуванням продукту необхідно провести алергічну пробу.

Термін придатності - другий момент, на який варто звернути увагу при покупці тіней на масовому сегменті ринку. Прострочений продукт, крім втрати своїх якісних властивостей, може завдати серйозної шкоди здоров'ю очей. Перевірте термін придатності не тільки на упаковці товару, але і за допомогою нанесення тестера на тильну сторону долоні. Нормальний продукт повинен залишити рівну, однорідну лінію, без домішок.

Як вибрати тіні

Як вибрати тіні

Перш ніж купувати ті чи інші кольори, необхідно ознайомитися з відповідною палітрою. Це можна зробити в інтернеті, в тому числі взявши інформацію в нашій статті.

Візуалізацію макіяжу очей ви можете зробити на своєму фото, скориставшись нашим сервісом віртуального салону краси .

Зелені і сіро-зелені очі

Зелені і сіро-зелені очі

Прекрасним ефектом глибини володіє сірий колір на століттях зелених очей. У поєднанні з темною підводкою ефект протрясает. Класичні варіанти колірної гами для зелених очей : Коричневий, золотий, рожевий, оливковий кольори. Підійде фіолетовий, бузковий і кораловий колір.

Сині і сіро-блакитні очі

Сині і сіро-блакитні очі

Такому незвичайного колір очей протипоказані всі відтінки рожевого - очі будуть виглядати втомленими, створиться візуальна набряклість. Чудово підійдуть бежевий, золотий, жовтий, коричневий колір. Підводка може бути коричневою або чорною.

Карі очі

Карі очі

коричнева райдужка притягує до себе темні кольори, тому розгляньте коричневий, чорний, фіолетовий, темно-зелений. Спробуйте пастельні тони в перламутровому виконанні: візуально такі тіні збільшать очі. Доповніть композицію темної підведенням.

Нюанси, які слід врахувати до нанесення тіней

Нюанси, які слід врахувати до нанесення тіней

Ми підійшли до найголовнішого пункту, який навчить вас правильно наносити тіні. Тренуйтеся кілька разів, не шкодуючи косметичного матеріалу: добре розвинений навик виключить подальші проблеми з нанесенням макіяжу. Розглянемо кілька рекомендацій, які слід врахувати при початку роботи:

  • Підготуйте брови до макіяжу: розчешіть їх і пофарбуйте в потрібний колір. Акуратні брови - головний акцент на обличчі.
  • Нанесіть на повіки праймер, перед тим, як ви зберетеся укладати декоративну основу. Він дозволить тіням триматися цілий день, запобіжить скочування. Крім іншого, праймер, зволожуємо шкіру повік протягом всього часу шкарпетки.
  • Припудрите праймер звичайної пудрою, щоб створити візуальний обсяг вій. Пудра дозволить праймеру довше виконувати свою функцію.
  • Підготуйте аплікатори до роботи. Промивайте їх у воді з милом після кожного макіяжу.

Процес роботи з тінями покроково

Процес роботи з тінями покроково

Процес нанесення тіней розділений на кілька етапів. Наскільки добре виконаний кожен етап, покаже результат: акуратний і зачаровує макіяж очей видасть в вас старанну ученицю і покаже, що всі пункти були виконані правильно. Приступимо до виконання макіяжу, зупиняючись на кожному пункті окремо.

Підготовка шкіри обличчя

Підготовка шкіри обличчя

Макіяж очей виконується після повної підготовки особи до нанесення декоративних елементів. Напевно, ви вже знаєте, як зробити якісну основу для макіяжу, тому коротко повторимо підпункти:

  1. Вмийтеся і зволожите шкіру косметичним кремом.
  2. Нанесіть консилер, маскуючи недоліки шкіри і круги під очима. Растушуйте його в потрібному напрямку.
  3. Позначте кордону скул рум'янами. Основа готова для подальшого оформлення композиції.

Фарбуємо верхню повіку

Фарбуємо верхню повіку

Виберете відтінок тіней, спираючись на статус макіяжу: денний, прогулянковий, романтичний. Використовуйте кілька кольорів для красивого макіяжу. Намагайтеся, щоб основний відтінок, що наноситься на верхню повіку, був пастельним. Висвітлює куточки очей для додання чіткості погляду. Не використовуйте перламутрові тіні, якщо ваші повіки нависають над очима.

  1. На основну область фарбування століття нанесіть базовий колір тіней. Растушуйте за допомогою аплікатора або кисті.
  2. Створіть перехід більш темного кольору, що починається від середини століття і, що минає до кінчика очі. Здійснюйте руху від вій до брів.

Фарбуємо область під бровами

Фарбуємо область під бровами

Переходимо до подбровной зоні:

  1. Нанесіть білі або бежеві тіні по нижньому контуру брів. Це візуально підніме їх, створюючи ефект збільшення очей. Він досягається за рахунок відбиття світла від світлих частинок тіней.
  2. Поправте брови в разі, якщо ви зачепили їх при нанесенні тіней.

Створюємо контур на очах

Створюємо контур на очах

Контурування очей - основна частина очного макіяжу. Ідеально виконані лінії зроблять очі симетричними і красивими. Якісна робота по виконанню контуру дозволить макіяжу виглядати професійно виконаним. Врахуйте деякі нюанси до того, як ви приступите до процедури оформлення.

  • Визначтеся з формою очей до того, як намалюєте стрілки. Саме форма визначає розташування і вид декоративного елемента.
  • Для симетричності стрілок, поставте попередньо точки на обох сторонах особи - вони будуть служити орієнтиром закінчення стрілки.
  • Використовуйте для стрілок стійку підводку: вона тримається на очах до 12 годин без корекції.
  • Контур можна оформити тінями, колір яких збігається з кольором райдужної оболонки. Використовуйте для обведення олівець або мокру пензлик з сухими тінями.

Фарбуємо нижню повіку

Фарбуємо нижню повіку

Нижню повіку обов'язково до прокраске, інакше макіяж буде виглядати неповним. Ось кілька порад, які дозволять оформити повіку відповідно до прийнятих стандартів краси:

  • Ефект збільшення очей досягається за рахунок підводки внутрішнього століття світлими тінями або олівцем.
  • Основне правило: створювати контраст нижньої повіки потрібно темним контуром або тінями, колір яких збігається з базовим покриттям верхньої повіки.
  • Використовуйте поєднання темної підводки і перламутру для урочистих заходів. У денному макіяжі такий тандем виглядає недоречно.

завершуємо

завершуємо

Завершальним етапом ставати нанесення туші на вії. Сухі вії підкрутити спеціальним інструментом для підкручування, після чого нанесіть перший шар туші. Зачекайте, поки речовина підсохне, повторіть маніпуляцію. Прокрасьте внутрішні і зовнішні вії - саме вони надають погляду особливий шарм.

Після завершення всіх етапів перевірте, чи готовий макіяж, і чи немає якихось недоліків. При виявленні останніх - виправте. Підітріть надлишки косметики, освіжіть растушевку. Ідеальний макіяж для очей - готовий!

Поради та рекомендації

Поради та рекомендації

Звичайно ж, ми не можемо не виділити окремі нюанси, які не ввійшли в основну статтю про нанесення тіней. Прислухайтеся до рекомендацій, щоб ваші очі завжди залишалися красивими, а погляд чарівним:

  • Якщо посадка ваших очей глибока, вам варто відмовитися від матових тіней. Чудово приховають цей недолік тіні з перламутровим ефектом.
  • Якщо ви любителька кремоподібних тіней, відмовтеся від ідеї припудривания праймера перед їх нанесенням. Змішалися косметичні засоби виглядають неохайно. Використання пудри для інших видів тіней - необхідно. Це дозволить закріпить ь їх, носка такого макіяжу триватиме на кілька годин.
  • Не використовуйте сухі тіні при носінні лінз. Порошинки кошти, що потрапили під лінзу, викликають подразнення слизової оболонки ока, приводячи до болів і резям.
  • Близько посаджені очі оформляйте кількома відтінками тіней: у внутрішніх зонах очі використовуйте білі і сріблясті кольори, в зовнішніх кольорові.
  • Якщо ви малюєте стрілки на очах постійно, вам варто звернути увагу на перманентний макіяж. Стрілки створюються за допомогою введення під шкіру повік фарби: процедура не є небезпечною і зберігає свої естетичні властивості протягом декількох років.

Галерея

Щоб чітко уявляти, на що здатна палетка тіней, підводка і туш, ми зробили для вас добірку фотографій з різних макіяжем. Чарівний, чудовий, чарівний погляд - все це ви зможете створити своїми руками за кілька хвилин, якщо прислухаєтеся до інформації вище.

Майстер клас

Щоб вам було легше, ми представляємо підбірку з трьох відео, в яких б'юті-блогери вчать правильно і красиво наносити тіні на очі покроково. Сподіваємося, що це допоможе вам у навчанні першокласному макіяжу очей.

Тепер, коли ви знаєте, як правильно наносити тіні на очі покроково і фото розкрило вам всі секрети макіяжу, саме час ознайомитися з іншими статтями на нашому сайті, щоб завершити образ прекрасної і стильної дівчини.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»